Opinie o Walter-Fach-Kraft Personal GmbH w Wrocław

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH to niemiecki pracodawca specjalizujący się w zatrudnianiu specjalistów na terenie Niemiec, Austrii oraz Polski. Dokładność i dbałość o szczegóły to cechy charakteryzujące przeprowadzane przez nas rekrutacje. Naszym Pracownikom zapewniamy zakwaterowanie oraz umowę o pracę, z biegiem czasu benefitów jest znacznie więcej. Postaw z nami swój pierwszy krok i dołącz do grona naszych fachowców. Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Walter-Fach-Kraft Personal GmbH w Wrocław

Marian75

Pracuje od 2019 na stanowisku spawacza w Austrii, firma pomagała mi z dokumentami i wyjazdem, jak coś się dzieje to zawsze można zadzwonić zwłaszcza do Pani Barbary. Nie rozumiem tych negatywnych opini, ja nie mogę o tej firmie złego zdania powiedzieć.

@Marian75

Dziękujemy za opinię i pozdrawiamy! Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Edyta

Cześć, z racji tego, że szukają kucharki teraz i proponują niemiecką umowę, chciałabym się dowiedzieć, na jakie wynagrodzenie można liczyć. Myślicie, że się opłaca? Jeśli ktoś był już i wie, niech da znać.

Johnny
@Edyta

2500-3000€ brutto, w zaleznosci co wynegocjujesz z hotelem i jakie masz doswiadczenie

Wanda
@Johnny

A co z zakwaterowaniem? Jakie warunki panują w tych mieszkaniach/pokojach? One znajdują się w hotelu jako kwatery pracownicze, czy gdzieś indziej? I jeszcze ile pracownik płaci za takie zakwaterowanie?

@Wanda

Dzień dobry, Zakwaterowanie jest zapewnione przez naszą firmę. Kwestie warunków i opłat to kwestie indywidualne i zależne wyłącznie od tego do jakiego pracodawcy byłaby przeprowadzana rekrutacja. Opłaty zakwaterowania są jasno określone na etapie rozmów z rekruterem, staramy się również maksymalnie doinformować kandydata o warunkach mieszkaniowych (np.: jeżeli jest to możliwe to przysyłamy zdjęcia). Pozdrawiamy, Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Mariusz

Wszystko w jak najlepszym porządku, z czystym sercem polecam.

@Mariusz

ok aż szkoda nie podpytać z jakiego powodu tak polecasz. jesteś w stanie napisać jakiś konkret odnośnie warunków? specyfika pracy, kasa i atmosfera mnie interesują, pomożesz?

kandydat
@Ewelina

Witam ja nie polecam jestem spawacz owszem dzwoniłem To ta baba nie odbiera wogole tel tylko lubi pisać wiad Nie wysyłajcie danych osobowych myślę że to są (usunięte przez administratora) Owszem wysłała mi umowę przedwstepna ok Już miałem niby jechać i zero odpowiedź Jak zadzw do biura jakoś typ się odezwał i Pani Basia jest zajęta yhy ciekawe czym zero tolerancji Naprawdę To prawda co tutaj piszą sam sie przekonałem A jeszcze nie wyjechałem przez nich więc Go są (usunięte przez administratora) którzy próbują wydobyć dane to wszystko

@kandydat

Aha, nie no jeśli czas straciłeś tylko to słabo dla Ciebie jakby nie patrzeć... Ale to po co te dane tak właściwie? Co im po nich?

@kandydat

Dzień dobry, Na rekrutację przede wszystkim potrzebna jest cierpliwość o czym informujemy kandydatów - w Pana przypadku zabrakło również kultury. Każdy ma wyznaczone zadania i obowiązki, czego nie musimy tłumaczyć, ponieważ Pana stwierdzenie "o nic nie robieniu" jest bezczelnie głupie. O negatywnych opiniach każdy biznes powie to samo i ciężko się z tym nie zgodzić: ludzie chętniej wracają, aby wystawić negatywną opinię. Dlatego choć większość naszych pracowników jest zadowolona i współpracuje z nami dłużej niż rok to dominują komentarze od osób jednostkowych po których myśli nie poszła rekrutacja. Dane wykorzystujemy wyłącznie do celów rekrutacyjnych. Pozdrawiamy, Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

. K.

Nie polecam agencji Walter-Fach-Kraft, mają gdzieś swoich pracowników, zero pomocy z ich strony (usunięte przez administratora) Serdecznie polecam inne agencje - od tej z daleka. (usunięte przez administratora)

Pawieł
@. K.

Pracowałem w " Walter Fachkraft Service" i moją koordynatorką w Niemczech była Pani Ania Polman. Bardzo miła i fachowa obsługa. Nie rozumiem z czym miałeś problem.

erstingsbyly
@Pawieł

Pani Pohlmann nie jest juz koordynatorka conajmniej od stycznia 2019

Buradan
@. K.

Mają niewielkie pojęcie o pracach, które oferują. Są mało sympatyczni i oferują niewiele ponad ustawowe minimum za godzinę, co przy obecnej inflacji jest śmieszne. Oferują prace, gdzie pracownik jest mocno wykorzystywany i oczekują za to całowania po rękach. Nie polecam w ogóle korzystania z agencji pracy. Lepiej szukać samemu. Przy takiej inflacji nie jest rozsądne jeszcze odpakać pośrednikowi kawałka swojej pensji.

Wanda
@Buradan

A wiesz ile od twojej pensji agencja sobie odcinała? Był jakiś stały procent lub kwota, czy to zależało od zarobków? Odcinali tez za mieszkanie, dojazd itp oddzielnie?

Buradan
@Wanda

Nie wiem. To ich tajemnica biznesowa. Płacili 10,30 za godzinę. Mieszkanie sam zorganizowakem a za dojazd zwracali jakiś marny ryczałt typu 4 euro dziennie. Aha, i jeszcze wymagali dojeżdżania po 40 km dziennie w jedną stronę koleją podmiejską.

Bibi
@. K.

Dziękuję za opinię zawsze warto się zastanowić

Weronika
@Buradan

Czyli oni w żaden sposób mieszkania nie organizują ani nie opłacają?

Pablo
@. K.

Oferują podstawowe wynagrodzenie wraz z premią o która się prosisz co miesiąc A oni zdziwieni o co chodzi. Przez tydzień spałem pod kurtka bez możliwości gotowanie czegokolwiek. Można by pisać i pisać. Nie polecam

@Pablo

Pod kurtką? Ty teraz kwaterę opisujesz czy co? Nie rozumiem zdziwienia, mają problem z księgowością czy sądzisz, że to z premedytacją tak? Umowa w żaden sposób się co do tego nie odwołuje?

Johnny
@Pawieł

To prawda. Kontakt z oddzialem we Wroclawiu, rowniez ok.

Ewelina

No może ale to chyba dość dawno było, nie? teraz to wiecie tak w ogóle jakie stawki oferują i warunki na miejscu? był ktoś już w tym roku i zda relacje?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Walter-Fach-Kraft Personal GmbH na stanowisko ELEKTRYK - pracuj we Wrocławiu! bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Kkk

Witam, pracowal ktos z was jako komisjoner ksiazek w bad hersfeld i moglby podzielic sie opinia na temat pracy? Z gory dziekuje

Aga
@Kkk

Pracowałam. Na dwóch działach. Ogólnie praca spoko, zakwaterowanie super, pokoje zależy jak się trafiło, ale były z prysznicem i umywalką, inne z aneksem kuchennym. Ale wspólna duża kuchnia dobrze wyposażona oraz kilka łazienek na pensjonacie jak najbardziej ok. Prace też sobie chwalę, i na pakowaniu i na zbieraniu zamówień. Jeśli się zastanawiasz czy jechać to polecam, jest ok ;)

Zbyszek
@Kkk

Pracowałem przez inną lajfirme jest to komisjonowanie,są dwa pietra gdzie chodzisz i ciągniesz za sobą wózek na książki lub inne,praca w miarę przyzwoita moja ljfirma mi płaciła więc było ok

Beata
@Zbyszek

A ile można wyciągnąć miesięcznie w waszej pracy?

Czy ktoś pracował na produkcji sprzętu elektronicznego w Amberg? Jakie opinie ?

Grzegorz

Pracowałem prawie rok w oddziale Landshut. Na początku jest ok ( przez pierwszy miesiąc) Potem Lohny nie przychodzą na czas. Napisałem ponad 10emaili z różnymi sprawami i nie dostałem odpowiedzi. Oferują mieszkanie w hotelu za darmo ale na końcu kontraktu zabierają pieniądze z wypłaty za "uszkodzenia w pokoju" Bez wyjaśnienia co konkretnie uszkodziłem. Zadzwoniłem do Polskiego oddziału i napisałem email, do teraz nie otrzymałem odpowiedzi. Nie polecam tego pośrednika. Mój email grzesiek.best(małpa)o2.pl chętnie złożę sprawę w sądzie, szukam innych poszkodowanych.

Aktualność
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 22-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych.

Ihre Aufgaben

Obecnie Poszukujemy Osoby Na Stanowisko

KIEROWCA KAT. C

miejsce pracy: Niemcy, Lemgo

Obowiązki Kierowcy Kat. C

• prowadzenie auta ciężarowego: śmieciarki,

• jazda wokół komina

Ihr Profil

Wymagania

prawo jazdy kat. C z kodem 95,

• aktualna karta kierowcy,

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego(warunek konieczny)

Wir bieten

Oferujemy

• Niemiecką umowę o pracę.

• Ubezpieczenie.

• Mieszkanie w dogodnej lokalizacji z pokryciem 60% kosztów wynajmu.

• Płatne urlopy, premie świąteczne, premie do 500 euro za polecenie pracownika.

• Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.

• Bezpłatne ubranie robocze.

• Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych.

• oraz wiele więcej

• Jan Rakowski

Chętnie podejmę się tej pracy ale mam problem z dobrym językiem niemieckim.Znam dość dobrze rosyjski.Posiadam prawo jazdy kat.C,aktualną kartę kierowcy,aktualne świadectwo kwalifikacji oraz ADR

@Jan Rakowski

Dzień dobry, na dzień dzisiejszy wszystkie nasze oferty pracy dla kierowców są skierowane do osób z komunikatywnym językiem niemieckim. W momencie gdy podszkoli Pan język prosimy o przesłanie CV. Pozdrawiamy Zespół Walter-Fach-Kraft

Radek
    @Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

A jak będziesz znał dobrze niemiecki, to zarobki w tej firmie sięgają do 1500 euro netto w 3 klasie podatkowej, minus mieszkanie 450 euro. Żyć nie umierać :-) !!!

@Jan Rakowski

Dzien Dobry Jan, Na dzien dzisiejszy poszukujemy fachowcow z jezykime niemieckim. Plozdrawiamy Walter-Fach-Kraft Team Polska

Em

Dzień dobry chciałbym zapytać czy jest możliwość znalezienia pracy bez znajomości języka na stanowisko operator cnc

@Em

Dzień dobry, na stanowisko operatora CNC, wymagamy jest język na poziomie minimum B1. Pozdrawiamy Zespół Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Długo by pisać o tej agencji. Non stop szukają kierowców min. na śmieciarki. Dopiero w ostatniej chwili dowiadujesz się w jakim rejonie Niemiec i w jakiej miejscowości będziesz pracował. Trzymają to zawsze w tajemnicy. Gutersloh to siedziba ich firmy w Niemczech, tam kierowcy nie pracują. Za minimum 10 godzin tyrania w brudnej robocie, zarobicie 1600-1700 ojro. Bardzo duża rotacja, chłopaki uciekali po jednym dniu. Jeden miał 10 euro w kieszeni i w nocy wracał do Polski, żeby tylko nie mieć z nimi nic wspólnego. Nie liczcie na żadną pomoc ze strony agencji. Panie z Wrocławia umywają ręce zaraz jak cię kupią... Kontakt się urywa, jak jest problem to mówią, że one zajmują się tylko rekrutacją, a w Niemczech jest koordynator, tyle że on ma cię gdzieś. (usunięte przez administratora)Mieszkania są wynajmowane na podstawie zdjęć w internecie, oni ich nawet nie oglądają i robi się problem.. zawsze był z czymś problem... Zapomnijcie o meldunku, który w Niemczech jest obowiązkowy, narobicie sobie tylko problemów jak się nie zameldujecie, później problem np. z urzędem podatkowym... WALTER za to chce ściągać z was opłatę za abonament RTV w Niemczech, jest to nielegalne, tym bardziej że nie macie meldunku. Jak wypowiecie umowę np. na początku miesiąca to zapłacicie 400 euro za pokój. Czytajcie umowę, która jest tylko po niemiecku, choć z godnie z prawem powinna być też w wersji polskiej. W umowie macie zapis, że mogą was z dnia na dzień przenieść w każdy, dowolny rejon Niemiec, do każdej innej pracy. Firma dla której pracujecie, może wam podziękować z dnia na dzień, Walter daje wam 3 dni wypowiedzenia i nara... Nie będę się więcej rozpisywał, ani podawał szczegółów mojej współpracy z tą agencją, bo nie chcę do tego wracać, jeszcze tu z nimi pisząc... Znałem opinie o tej agencji wcześniej, ale jak to często w życiu bywa, nie miałem wyjścia... Przeklinam dzień w którym wysłałem do nich swoje CV... Narobiłem sobie tylko problemów w życiu przez nich... Przez ich postawę, że mają cię głęboko gdzieś co z tobą będzie... Ale niestety czasu już nie cofnę... Odradzam wszystkim współpracę z nimi... Jest dużo innych agencji, jakiej byście nie wybrali czytajcie opinie... Ja czytałem, mieli chyba 2 gwiazdki i pełno negatywów, ale musiałem... Powodzenia.

Jakub

W dniu dzisiejszym odbyłem rozmowę wstępną z Panią Barbarą. Rozmowa trwała około 30 minut może ponadt nawet. Uzyskałem wszystkie odpowiedzi na moje pytania. Następnie Pani Barbara poprowadziła rozmowę w taki sposób, aby dowiedzieć się więcej o mnie. Zadawane były pytania dotyczące mojego CV oraz poprzednich pracodawców po czym zweryfikowany został mój poziom języka niemieckiego, który w opini Pani Barbary mocno zaniżyłem. Kontakt i rozmowa bardzo dobra wręcz doskonała. Po niej nastąpił kontakt mailowy, na który odpowiedziałem wysyłając wszystkie swoje dane. Co zostało następnie zwrotnie potwierdzone. W ofercie przedstawionej został zawarty link do mieszkania oraz precyzyjnie opisane warunki. W moim odczuciu na tym etapie wszystko wydaje się niezmiernie fachowe i profesjonalne.

Mazak
    @Jakub

No i kiedy zaczynasz pracę i gdzie?

Krzysztof

Dzień dobry jestem zainteresowany wraz z partnerką ofertą pracy przy komisjonowaniu książek, proszę o kontakt. Krzysztofgorski551@wp.pl, z góry dziękuję pozdrawiam

@Krzysztof

Dzień dobry, prosimy o przesłanie CV na adres info@walterfachkraft.pl. Z pozdrowieniami Walter-Fach-Kraft Zespół

@Krzysztof

budrys

ile to jest na rękę ?

Norek
    @budrys

Około 1050 euro na miesiąc

@Norek

Ja mam pare stowek wiecej

okii
    @Norek

Bardzo mało

Mariusz

Lubię atmosferę w Walter-Fach-Kraft za: Już drugi rok z rzedu pracuje przy komisjonowaniu ksiazek- super warunki, swietna opcja na dorobienie przed swietami. polecam !

Wiola
    @Mariusz

Witam, możesz się ze mną skontaktować? Chciałabym się dowiedzieć więcej o pracy przy książkach przez Walter Fach Kraft. wiolja123@wp.pl

@Wiola

Dzien dobry Wiola, Wyslalismy maila kontaktowego. Z pozdrowieniami Walter-Fach-Kraft Zespol

Dawid

Dzień dobry, czy macie oferty dla par?

Kierowiec.

Witam .Czy posiadacie w Walterze oferty pracy dla kierowcy C+E .Jeżeli tak czy jest to praca w systemie pon-piątek .Pozdrawiam.

@Kierowiec.

Dzień dobry, posiadamy stałą rekrutację dla kierowców z kategorią C oraz komunikatywnym językiem niemieckim. Jeżeli był by Pan/Pani zainteresowany/a to prosimy o przesłanie CV na adres: info@walterfachkraft.pl. Pozdrawiamy Zespół Walter-Fach-Kraft

Victoria

Witam, czy posiadacie może ofertę pracy dla par?

@Victoria

Dzien dobry Victoria, Posiadamy oferty dla par. Prosimy o maila badz Telefon. Pozdrawiamy

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Walter-Fach-Kraft?

Dzień dobry, wszystko jest zależne od tego o jakim stanowisku mowa. Bardzo prosimy o doprecyzowanie jaka branża Pana/Panią interesuje. Pozdrawiamy Zespół Walter-Fach-Kraft

Anita

witam, czy jest jakaś oferta dla kobiety na stanowisku optyk?

Grzegorz

Dzień dobry mam pytanie w sprawie pracy jako kierowca śmieciarki . Mam roczne doświadczenie na samochodach typu śmieciarka, hakowiec, bramowiec moje pytanie jest następujące jakim językiem Niemieckim trzeba władać aby dostać prace w tym zawodzie ? mój jezyk niemiecki jest w stopniu A1 czy to wystarczająco ? dziekuje za pomoc

@Grzegorz

Dzień dobry, wymagamy języka na poziomie min. A2. Prosimy o przesłanie CV, jeżeli będzie jakaś oferta gdzie język może być na niższym poziomie, będziemy się z Panem kontaktować. Pozdrawiamy Zespół Walter-Fach-Kraft

@Grzegorz

Dzień dobry, prosimy o przesłanie do nas swojego CV. Pozdrawiamy Zespół Walter-Fach-Kraft

Zostaw merytoryczną opinię o Walter-Fach-Kraft Personal GmbH - Wrocław

• Jak się pracuje w Walter-Fach-Kraft Personal GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Walter-Fach-Kraft Personal GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Walter-Fach-Kraft Personal GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 11 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Walter-Fach-Kraft Personal GmbH?

Kandydaci do pracy w Walter-Fach-Kraft Personal GmbH napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH