Opinie o Walter-Fach-Kraft Personal GmbH w Wrocław

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH to niemiecki pracodawca specjalizujący się w zatrudnianiu specjalistów na terenie Niemiec, Austrii oraz Polski. Dokładność i dbałość o szczegóły to cechy charakteryzujące przeprowadzane przez nas rekrutacje. Naszym Pracownikom zapewniamy zakwaterowanie oraz umowę o pracę, z biegiem czasu benefitów jest znacznie więcej. Postaw z nami swój pierwszy krok i dołącz do grona naszych fachowców. Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Walter-Fach-Kraft Personal GmbH w Wrocław

PracaBerlin

Dzień dobry, mam zapytanie w sprawie oferty: pracownik produkcji narzędzi śródoperacyjnych Berlin. Czy wymagana jest znajomość języka niemieckiego? Pozdrawiam.

@PracaBerlin

Dzień dobry, Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym jest warunkiem koniecznym. Pozdrawiamy Walter-Fach-Kraft Polska

Szukają Przedstawiciela Handlowego, wymagania mają konkretne, ale czy równie konkretnie płacą? Jak wygląda system prowizyjny? Można tu znaleźć zatrudnienie na dłużej, czy rotacja jest spora? Ilu handlowców firma zatrudnia? Ponoć samochód służbowy jest dostępny również do użytku prywatnego. Korzystał ktoś z tej opcji?

Zuzanna

Walter-Fach-Kraft ma w tej chwili aż dwadzieścia aktualnych ofert pracy. Możecie mi powiedzieć z czego wynika aż tak duże zapotrzebowanie na pracowników( duża rotacja, czy duży rozwój firmy)? Ja byłabym zainteresowana tym ogłoszeniem: https://www.gowork.pl/oferta/kucharz-kucharka-praca-w-miescie-hohenschwangau-niemcy,79HKKLyXe65LANHMpXaZqS,hohenschwangau. Ktoś ma więcej informacji na temat tej pracy?

@Zuzanna

Dzień dobry Pani Zuzanno, Ogromna ilość ofert wynika z dużego zapotrzebowania na Pracowników. Jesteśmy niemiecką firmą i na ten moment mamy 30 oddziałów w Niemczech. Każdy z tych oddziałów współpracuje z lokalnymi firmami, wobec czego miejsc pracy jest bardzo dużo. Pozdrawiamy, Zespół Walter-Fach-Kraft Polska

Iza

Hej, parę lat temu narzekaliście tu, że słaby kontakt z biurem w czasie wyjazdu jest. Ja bym wyjeżdżała pierwszy raz jako kelnerka, więc trochę mnie to zaniepokoiło. W razie problemu można oczekiwać wsparcia z ich strony? Na jaki okres zazwyczaj podpisuje się umowę? Czytam w ogłoszeniu, że jest umowa o pracę, a mi zależałoby na dłuższym wyjeździe. Jest ciągłość zachowana czy zdarzają się przestoje?

@Iza

Pani Izabelo, Liczymy, że któryś z naszych Pracowników odpowie na pytanie dotyczące kontaktu z oddziałami. Nie chcemy być stronniczy w tej kwesti. Odpowiemy natomiast na pozostałe pytania. W każdej oferowanej przez nas pracy otrzymuje Pani kontakt do swojego koordynatora. Poznaje go Pani już pierwszego dnia w związku z tym, że koordynator odpowiedzialny jest za podpisanie z Panią umowy o pracę, przekazanie zakwaterowania i tym podobne kwestie. Umowa o pracę podpisywana jest na czas nieokreślony. W umowie zobowiązujemy się do zapewnienia Pani pracy w razie nieoczekiwanych, kryzysowych sytuacji. Jeżeli ma Pani jeszcze jakieś pytania to zachęcam do skontaktowania się z nami. Pozdrawiamy, Zespół Walter-Fach-Kraft Polska

Kornelia
@Walter-Fach-Kraft

A firma zobowiązuje się też co do zakwaterowania, mieszkania jakiegoś? Tak jak zapewnia pracę? I nawet jak pracownik ma jakiś przestój w pracy to i tak ma w tym czasie gdzie mieszkac na wyjeździe?

@Kornelia

Pani Kornelio, Zapewniamy zakwaterowanie dla Pracownika. Kryzysowa sytuacja o jakiej Pani wspomniała, czyli przestój w pracy to bardzo rzadki temat. Pracownik jest chroniony niemiecką umową o pracę, którą z nami podpisuje tj. zapisem o obowiązku zapewnienia przez nas pracy w razie jej braku. Taka sytuacja łączy się również z różnymi rekompensatami dla Pracownika i wśród nich jest oczywiście pozostanie w aktualnym miejscu zakwaterowania. Pozdrawiamy, Zespół Walter-Fach-Kraft Polska

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Walter-Fach-Kraft Personal GmbH na stanowisko ELEKTRYK - pracuj we Wrocławiu! bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
max

Dzień dobry mam pytanie czy zatrudniani są pięćdziesięciolatkowie ?

@max

Dzień dobry, Wiek nie stoi na przeszkodzie do zdobycia pracy. Pozdrawiamy Zespół Walter-Fach-Kraft Polska

Jaka jest stawka początkowa w Walter-Fach-Kraft Personal GmbH? 28 czerwca na GoWork.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Pracownik Produkcji.

Walter-Fach-Kraft

Dzień dobry, Odnośnie ogłoszenia o które Pan/i pyta. Na stanowisku pracownika produkcji (przy narzędziach śródoperacyjnych) w Berlinie zaczynamy od 16 EUR / h brutto.

Walter-Fach-Kraft

Dzień dobry, Nikt nie zgłaszał nam problemów w Berlinie. Wszyscy nasi obecni pracownicy są zadowoleni z pracy i zakwaterowania.

Kasia1508

Pracuje w Berlinie, jako kontroler jakości od około 3 miesięcy na razie jest wszystko ok. Mały minus za słany internet w mieszkaniu, reszta bez zarzutów.

Gabriela
@Kasia1508

Cześć :) A jeśli chodzi o mieszkanie, to jakie opłaty ponosi pracownik Walter-Fach-Kraft? Czy właśnie za np. internet się dodatkowo płaci? Ile wynosi sama kwatera a ile różne dodatki?

@Gabriela

Dzień dobry Pani Gabrielo, jeżeli chodzi o kwestie mieskaniowe to nie ma stałej kwoty do zapłaty. Są projekty gdzie pracownik nie ponosi żadnych kosztów a zdarzają się oferty pracy, że firma płaci 60% a resztę pracownik. Przeważnie internet jest wliczony w koszta zakwaterowania. Pozdrawiamy Zespół Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

@Kasia1508

Pani Katarzyno, Dziękujemy za opinię i pozdrawiamy!

TenKtoryDzwoni

Dzwonisz zeby coś więcej się dowiedzieć w sprawie pracy. Na co jedynie dostajesz odpowiedź ze proszę wysłać CV rekruter się odezwie

Danuta
@TenKtoryDzwoni

A coś konkretnego potrzebujesz wiedzieć? Na jakie stanowisko aplikujesz? Wiesz może być też tak, ze dużo osób do nich dzwoni i nie mają czasu każdemu z osobna tłumaczyć. Nie było nigdzie ogłoszenia z wszystkimi informacjami?

@TenKtoryDzwoni

Chcielibyśmy odnieść się do Pana opinii, w sprawie jakiego stanowiska kontaktował się Pan z nami telefonicznie?

Kasia+

Nie polecam oddziału w Berlinie. Nie chcą pomagać i każdy na każdego przerzuca problem. Dobrze że były inne osoby spoza biura które mi pomogły.

@Kasia+

Pani Katarzyno, Przykro nam z powodu problemów w kontaktach z naszym oddziałem w Berlinie. Są to wyjątkowe sytuacje spowodowane wieloma aspektami. Staramy się w takich sytuacjach wspierać naszych pracowników z oddziału we Wrocławiu. Jeżeli Pani sprawa wciąż nie została rozwiązana prosimy o kontakt. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego! Walter-Fach-Kraft Polska

GS

Czy pracuje ktoś w Berlinie/Jena przy produkcji części optycznych? Proszę o opinie :)

@GS

pracuje w berlinie od zeszlego roku. praca ok, zakwaterowanie kawalerka i oplacone, Tylko czasem jest problem z kontaktem z oddzialem z berlina.

@Anna

Dziękujemy za opinię Pani Anno.

Maciej

Przecież ta firma wola o pomstę do nieba. Tyle lat wyjeżdżam przez firmy ale z taką bylejakością to się nie spotkałem. Brak jakiej kolwiek chęci oraz zainteresowaniem. Nawet nie wiedzą ile się zarobi. Dramat

@Maciej

Panie Macieju, Nie zgadzamy się z Pana opinią. Pracownik dużo przed podpisaniem umowy i wyjazdem zna stawkę i obowiązki. Zna również koszt zakwaterowania (jeżeli taki występuje) oraz adresy/kontakty, które są mu potrzebne.

Walter-Fach-Kraft

Dzień dobry, Są tylko pytania, które dotyczą wymagań, czyli np.: czy mówi Pan/i po niemiecku lub czy posiada Pan/i doświadczenie na danym stanowisku. Zależnie od tego co napisane jest w ofercie.

Anna Lisek

Dzień dobry, pracuje jako kelnerka od kilku dni w hotelu w Bad Griesbach. Jak na razie wszystko jest OK i tak jak ustalałam z P. Pauliną. Czy może ktos jeszcze pracuje w gastro przez tę agencję pracy i jest się w stanie wypowiedzieć, jak długo pracuje? Czy rzeczywiście jest cały czas tak jak obiecuje Pani z biura? Z góry dziekuje za pomoc

Lidia
@Anna Lisek

jak dlugo firma szukala dla ciebie pracy? kontakt telefoniczny czy bylas osobiscie na spotkaniu?

@Lidia

Pani Lidio, Rekrutacja zwykle odbywa się u nas zdalnie, ponieważ rekrutujemy na terenie całej Polski. Jeżeli kandydat / kandydatka są z okolic to zapraszamy na rozmowę do biura - choć nie jest ona obowiązkowa, może odbyć się klasycznie przez telefon.

Bożena

Ostatnie jakiekolwiek opinie o pracy są z 2020 roku tak naprawdę- czy ktoś ma jakieś informacje co do ogólnych warunków pracy? Czy pracownicy mogą liczyć na opiekę medyczną i ubezpieczenie ze strony firmy podczas wyjazdów? Dajcie znać bo jakoś dziwne że tak ucichło.. może to przez covid?

@Bożena

Pani Bożeno, Zatrudniamy w oparciu o niemiecką umowę o pracę, zatem wszystkie sprawy związane z zameldowaniem, ubezpieczeniem itd są przez nas zapewniane.

Karola1989

Polecam firmę Walter-fach-Kraft. Pracowałam w Libri i było super. Ekstra kontakt z opiekunami. Mam nadzieję, że znajdę w tej firmie coś na stałe.

Zuzanna
@Karola1989

Napiszesz jakie warunki Ci zaproponowali w Walter-Fach-Kraft? Jaką umowę i jaką stawkę godzinową?

@Karola1989

Dziękujemy za opinię!

@Zuzanna

Pani Zuzanno, Widzę, że jeszcze nikt Pani nie odpowiedział, więc z mojej strony wspomnę jedynie, że jest pewien standard, który nie zmienia się od lat w Walterze. Zapewniamy zakwaterowanie i zatrudniamy na umowę o pracę. Pozdrawiamy Walter-Fach-Kraft Polska

Alunia72

Polecam, akurat nie ja pracowałam a mój mąż, ale bardzo sobie chwalił. Dobry kontakt, opiekunowie pomocni. Wszystko super :)

Gabriela
@Alunia72

A jak same warunki zatrudnienia w Walter-Fach-Kraft? Zarobki, umowa? Czego się spodziewać? I jak zakwaterowanie? :D

@Gabriela

Dzień dobry, Zarobki w przypadku każdej oferty są inne - jest to często zależne od wymagań. Zatrudniamy zawsze w oparciu o umowę o pracę. Zapewniamy zakwaterowanie, natomiast nie w każdym przypadku finansujemy. Zachęcam do przejrzenia naszych obecnych ofert, znajdzie tam Pani całkiem sporo informacji.

Ewelina
@Walter-Fach-Kraft

Witam, czyli w których przypadkach nie są one finansowane i jaka może być co do tego przyczyna? To jest uwzględnione na umowie?

Grzegorz

Firma spoko warta polecenia

@Grzegorz

Bardzo dziękujemy za opinię i pozdrawiamy! Walter-Fach-Kraft Polska

Marcin1989

Polecam firme, nie pracowalem w Libri dlugo, bo była to praca sezonowa od listopada do stycznia w roku 2019. bardzo chetnie bym tam wrocil na stale. Polecam Panią Wojtczak, bardzo pomocna.

@Marcin1989

Bardzo dziękujemy za opinię i pozdrawiamy! Zespół Walter-Fach-Kraft Polska

MariuszD1972

Pracuje jako kierowca od października, jak na razie wszystko jest ok. Na początku było trochę problemów z klasą podatkową ale pomógł mi Pan Adam i jakoś to poszło, mieszkanie jest ok, tak jak było ustalone wcześniej. Z całego serca mogę polecić tę agencję. Pozdrawiam Mariusz

@MariuszD1972

Dziękujemy za opinię!

Pawel Piotr

Polecam bardzo ta firme

@Pawel Piotr

Dziękujemy za opinię i pozdrawiamy! Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Zostaw merytoryczną opinię o Walter-Fach-Kraft Personal GmbH - Wrocław

• Jak się pracuje w Walter-Fach-Kraft Personal GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Walter-Fach-Kraft Personal GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Walter-Fach-Kraft Personal GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 11 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Walter-Fach-Kraft Personal GmbH?

Kandydaci do pracy w Walter-Fach-Kraft Personal GmbH napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH