Opinie o FIRMA USŁUGOWO - INFORMACYJNO - REKLAMOWA „GRACJA” (działalność zakończona) w Wrocław

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy FIRMA USŁUGOWO - INFORMACYJNO - REKLAMOWA „GRACJA” (działalność zakończona). Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w FIRMA USŁUGOWO - INFORMACYJNO - REKLAMOWA „GRACJA” (działalność zakończona) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FIRMA USŁUGOWO - INFORMACYJNO - REKLAMOWA „GRACJA” (działalność zakończona) w Wrocław

Ahmet

Czy potrzebujesz pożyczki? jeśli potrzebujesz pożyczki, uprzejmie skontaktuj się ze mną poprzez e-mail privatefirm3@gmail.com

Ahmet

Romana

Prywatny dostawca oferuje wygodne pożyczki finansowe bezpłatnie. Osobiście podchodzę do każdej aplikacji, więc pożyczka może uzyskać prawie wszystkich. Możesz ubiegać się o pożyczkę w wysokości od 5000 do 3 000 000. Zmieniona i zrozumiała umowa, jasne warunki świadczenia usług. Osobiste spotkanie w celu podpisania umowy o kredyt może być również zorganizowane w Twoim mieście. Zgłoś się całkowicie za darmo na e-mail: kdfin11@gmail.com

OFERTA POŻYCZKI!!!

Posiadamy certyfikat, aby oferować następujące rodzaje pożyczek, począwszy od Personal Loan (Unsecured), Consolidation Debt Pożyczka, Popraw pożyczkę swojego domu, Pożyczkę inwestycyjną, pożyczkę hipoteczną i Pożyczkę samochodową po 2% oprocentowaniu. skontaktuj się z nami poprzez e-mail: maryglimpsloanfirm@gmail.com Oficer pożyczkowy

Dobry dzień! Jesteśmy fundacją, która walczy z tym. Oferujemy bezzwrotne pożyczki (darowizna) dla wszystkich usług i uczciwych ludzi, którzy naprawdę Wsparcie środków na finansowanie projektu. Nasze oferty wahają się od 5000 do 700 000 $. Proszę sprawdź się z nami, jeśli jesteś zainteresowany e-mail (logocredit01@gmail.com) WhatsAp(usunięte przez administratora)5859515)

+50255859515

OFERTA POŻYCZKI!!!

HARUN

We Facilitate Bank instruments SBLC for Lease and Purchase. Whether you are a new startup, medium or large establishment that needs a financial solution to fund/get your project off the ground or business looking for extra capital to expand your operation,our company renders credible and trusted bank guarantee provider who are willing to fund and give financing solutions that suits your specific business needs. We help you secure and issue sblc and bank guarantee for your trade, projects and investment from top AA rated world Banks like HSBC, Barclays, Dutch Ing Bank, Llyods e.t.c because that is the best and safest strategy for our clients.e.t.c DESCRIPTION OF INSTRUMENTS 1. Instrument: Funds backed Bank Guarantee(BG) ICC-600 2. Currency : USD/EURO 3. Age of Issue: Fresh Cut 4. Term: One year and One day 5. Contract Amount: United State Dollars/Euros (Buyers Face Value) 6. Price : Buy:32%+1, Lease: 4%+2 7. Subsequent tranches: To be mutually agreed between both parties 8. Issuing Bank: Top RATED world banks like HSBC, Barclays, ING Dutch Bank, Llyods e.t.c 9. Delivery Term: Pre advise MT199 or MT799 first. Followed By SWIFT MT760 10. Payment Term: MT799 & Settlement via MT103 11. Hard Copy: By Bank Bonded Courier Interested Agents,Brokers, Investors and Individual proposing international project funding should contact us for directives.We will be glad to share our working procedures with you upon request. Name: Muhammed Emir Harun Contact Mail :info.financewizardltd@gmail.com Skype: info.financewizardltd@gmail.com

ShiTanna Matthews

Fue increíble, obtuve un préstamo de $ 200,000 dólares ... Mi nombre es ShiTanna Matthews, soy ciudadana de Carolina del Norte. Estoy contento de que obtuve un préstamo de un prestamista de préstamos que me ayudó con mi préstamo, he probado un servicio diferente pero nunca pude obtener un préstamo de esos servicios, algunos me pedirán que complete muchos documentos y al final del día no terminará bien. pero estoy feliz después de reunirme con la Sra. Susan James LOAN COMPANY, pude obtener mi préstamo de $ 200,000 dólares. Ahora mi negocio va bien y quiero que todos lo sepan hoy porque son rápidos y 100% confiables. ahora estoy devolviendo el préstamo que obtuve de la Sra. Susan James Loan Company. Póngase en contacto con ellos y no pierda su tiempo con los prestamistas de préstamos allí. Email: susanjamesloanfirml07@gmail.com o susanjamesloanfirml07@outlook.com o número de Whats-App: +1(587)206-1157 o vía-sitio web: https://susanjamesloanfirm.wixsite.com/loan-officer Buena suerte.

Raymond Doison

We are project funder as well as financial lender,We have BG/SBLC, specifically for BUY/LEASE at a leasing price value Issuance by HSBC London and other 25 top AA rated Bank in Europe, Middle East or USA. We also secure funding. Our BG/SBLC Financing can help you get your project funded, loan financing, please let me know if you are interested in any of our services, by providing you with yearly renewable leased bank instruments. We work directly with issuing bank lease providers, this Instrument can be monetized on your behalf for 100% funding. FOR LEASING OF BG/SBLC MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M LEASING FEE = 4%+1% FOR PURCHASE OF FRESH CUT BG/SBLC PRICE = 32%+1% MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M Intermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bring their clients and are 100% protected. In complete confidence, we will work together for the benefits of all parties involved. Contact : Mr. Raymond Doison Contact Email: crusaderbroker.bgassurance@gmail.com skype:crusaderbroker.bgassurance@gmail.com

ShiTanna Matthews

A fost incredibil că am primit un împrumut de 200.000 de dolari. Numele meu este ShiTanna Matthews, sunt cetățean al Carolinei de Nord. Sunt fericit că am primit un împrumut de la un creditor care mă ajută cu împrumutul meu, am încercat un serviciu diferit, dar nu am putea obține niciodată un împrumut de la acel serviciu, unii dintre ei îmi vor cere să umple o mulțime de documente și la sfârșitul anului a doua zi nu se va termina bine. dar sunt fericit după întâlnirea cu doamna Susan James LOAN COMPANY, am reușit să obțin împrumutul meu de 200.000 dolari dolar. Acum, afacerea mea merge bine și vreau să vă las pe toți să știți asta astăzi, deoarece sunt rapidi și 100% fiabili. acum plătesc împrumutul de la doamna Susan James Loan Company. Contactați-i și nu pierdeți timpul cu creditorul de împrumut de acolo. E-mail: susanjamesloanfirml07@gmail.com sau susanjamesloanfirml07@outlook.com sau Ce este numarul aplicatiei:+1(587)206-1157 sau prin intermediul site-ului: https://susanjamesloanfirm.wixsite.com/loan-officer Mult noroc.

Acker Michelle

Skorzystaj z tej prestiżowej oferty dla firm pożyczkowych dla osób indywidualnych do kwoty R5,500,000 i pożyczki dla firmy do R50 000 000 Pożyczka jest wydawana 48 godzin po zakończeniu procesu. skontaktować się z nimi: Nasze usługi obejmują: IDC Funding (Industrial Development Coperation) Konsolidacja długów Drugi kredyt hipoteczny Pożyczki biznesowe Pożyczki osobiste Pożyczki międzynarodowe Pożyczka rolna Kredyt mieszkaniowy Pożyczka rodzinna Pożyczka samochodowa ITP. Numer Whatsapp: +27782819106 Witryna: www.thabizolocashloans.wixsite.com/cashsa Numer rejestracyjny NCR: NCRCP10114 Faks: 07011973096 Email: Thabizolocashloan@financier.com

Acker Michelle

Cześć, Ma to na celu poinformowanie społeczeństwa, że prywatna organizacja Global Lending ma otwarte możliwości finansowe dla wszystkich osób potrzebujących pomocy finansowej. Udzielamy pożyczki w wysokości 2% stopy procentowej osobom fizycznym, firmom i firmom, na jasnych i zrozumiałych warunkach. 100% gwarancji. skontaktuj się z nami już dziś za pośrednictwem poczty e-mail pod adresem: globallendingltd@gmail.com

walshrob

We are authorized Financial consulting firm that work directly with A rated banks eg Lloyds Bank,Barclays Bank,hsbc bank etc We provide BG, SBLC, LC, LOAN and lots more for client all over the world. Our procedures are most reasonable and safest as dealings are done bank to bank immediately after DOA is countersigned keeping you our client guaranteed of safety 100%. Equally,we are ready to work and pay commission to Brokers and financial consultants/consulting firms in their respective countries. Awaiting a favourable response from you. Regards WALSH SMITH, ROBERT email : info.iqfinanceplc@gmail.com skype: cpt_young1

Czechach

Witam, Pani Rojas Hachemi, który mieszka obecnie w Czechach, jestem w tej chwili Podwójne żoną i dwójką dzieci w lipcu 2017 roku, byłem w sytuacji finansowej i miałem na refinansowanie i płacić rachunki za leczenie syna. Próbowałem szukać pożyczek od różnych firm kredytowych, zarówno prywatnych, jak i korporacyjnych, ale nigdy z sukcesem, a większość banków odmówiła mojej pożyczki. Ale jak Bóg przyszedł, wprowadzony człowiek Boży pożyczył przyjaciela prywatnego wierzyciela powołany Pan Ramon Rodriguez i dostałem pożyczkę od $ 100,000.00USD i dziś jestem przedsiębiorcą i moje dzieci mają się dobrze chwilę. Tak więc, droga, jeśli trzeba skontaktować się żadnej działalności gospodarczej w celu zabezpieczenia kredytu z niskim oprocentowaniem 2% i lepszych ratalnych i harmonogram, prosimy o kontakt z Panią Maris Smith nie wiedział, że robię to, ale jestem tak szczęśliwy, a teraz postanowiłem aby dać ludziom więcej, oferować różnego rodzaju pożyczki dla osób i firm, a także chcę, aby Bóg go bardziej błogosławił. Możesz skontaktować się z firmą za pośrednictwem tego e-maila: mrsmarylisaloanhome2@outlook.com

Chris Barry

Oferujemy przedsiębiorcom możliwość łatwego dostępu do kredytów w szybkim, przejrzystym i efektywnym środowisku. Nasza wiedza i międzynarodowe standardy zapewniają naszym klientom wysoką jakość usług i dostaw. Naszym głównym zadaniem jest świadczenie międzynarodowych projektów finansowych dla firm, firm i organizacji w zakresie znaczących projektów zagospodarowania terenu w branży rekreacyjnej, turystycznej, rozrywkowej i budowlanej, oferujemy również indywidualną pożyczkę , pożyczka prywatna, pożyczka spłaty zadłużenia. Przegląd pożyczek:   Obecnie pożyczki wahają się od 1 000,00 EUR do 1 miliona EUR; maksymalny okres dojrzewania wynosi 20 lat * Nie wymaga się żadnych skontrolowanych sprawozdań finansowych * Elastyczne wymagania dotyczące dokumentacji * Wieloletni klienci z nieskazitelnym rekordem spłaty kwalifikują się do kolejnych obniżek stóp procentowych i jeszcze szybszego przetwarzania pożyczek * Zainteresowane osoby są upoważnione do skontaktowania się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej: chrisbarryfinance@gmail.com Przewiduj szybkiej reakcji.   Dzięki Chris Barry Finance Inc.

Chris Barry

Oferujemy przedsiębiorcom możliwość łatwego dostępu do kredytów w szybkim, przejrzystym i efektywnym środowisku. Nasza wiedza i międzynarodowe standardy zapewniają naszym klientom wysoką jakość usług i dostaw. Naszym głównym zadaniem jest świadczenie międzynarodowych projektów finansowych dla firm, firm i organizacji w zakresie znaczących projektów zagospodarowania terenu w branży rekreacyjnej, turystycznej, rozrywkowej i budowlanej, oferujemy również indywidualną pożyczkę , pożyczka prywatna, pożyczka spłaty zadłużenia. Przegląd pożyczek:   Obecnie pożyczki wahają się od 1 000,00 EUR do 1 miliona EUR; maksymalny okres dojrzewania wynosi 20 lat * Nie wymaga się żadnych skontrolowanych sprawozdań finansowych * Elastyczne wymagania dotyczące dokumentacji * Wieloletni klienci z nieskazitelnym rekordem spłaty kwalifikują się do kolejnych obniżek stóp procentowych i jeszcze szybszego przetwarzania pożyczek * Zainteresowane osoby mają obowiązek skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej, aby uzyskać więcej informacji na temat procedur pożyczkowych.   Dzięki Chris Barry Finance Inc. Email: chrisbarryfinance@gmail.com

mrs barbara

Czy potrzebujesz pożyczki? Czy potrzebujesz pożyczek na projekty, inwestycje, pożyczki osobiste, kredyty na działalność gospodarczą, kredyty mieszkaniowe, pożyczki studenckie, kredyty konsolidacyjne i pożyczki na różne projekty? Czy potrzebujesz pożyczki na założenie małego, średniego lub dużego biznesu? Czy potrzebujesz pożyczki na budowę domu lub pożyczki na samochód? Ci, którzy chcą uzyskać od nas pożyczkę, powinni skontaktować się z nami teraz za pośrednictwem poczty elektronicznej: {mrsbarbarawilkinsfunds.usa@gmail.com} {mrsbarbarawilkinsfunds.usa@gmail.com}

MARIS

Witajcie moi dobrzy ludzie, jestem Martha z Polskiego. Przyszedłem na stronę, aby wybrać firmę, która udzieliła mi pożyczki w wysokości 50 000,00 euro za moje leki na dziecko, od tego czasu szukam pomocy finansowej, ale dziękuję Bogu, że znajduję firmę o nazwie Mrs Mary Lisa, w której mam gotówkę i potwierdzam Moja pożyczka bez stresu i dziś mój syn był obsługiwany, więc moi ludzie nadal są prawdziwymi i prawnymi firmami kontaktującymi się z e-mailami o pożyczkach (mrsmarylisaloanhome22@gmail.com) aby skontaktować się z nią za jej szybką i niezawodną pożyczkę dzisiaj, ponieważ jest ona prawowita.

MARIS

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FIRMA USŁUGOWO - INFORMACYJNO - REKLAMOWA „GRACJA” (działalność zakończona)?

Kandydaci do pracy w FIRMA USŁUGOWO - INFORMACYJNO - REKLAMOWA „GRACJA” (działalność zakończona) napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FIRMA USŁUGOWO - INFORMACYJNO - REKLAMOWA „GRACJA” (działalność zakończona)
1.7/5 Na podstawie 1515 ocen.

FIRMA USŁUGOWO - INFORMACYJNO - REKLAMOWA „GRACJA” (działalność zakończona)