Opinie o Browar Stu Mostów Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Browar Stu Mostów Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Browar Stu Mostów Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Browary

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Browar Stu Mostów Sp. z o.o. w Wrocław

Nnn Nowy wpis

Cześć, wysłałam CV, zastanawiam się, po jakim czasie firma odpowiada, po zakończeniu trwania oferty? Pozdrawiam

d_1 Nowy wpis
@Nnn

Jeśli lubisz wolontariat to śmiało można podejmować prace. Brak warunków sanitarnych, brak odpowiedniej kadry zarządzającej nie można spodziewać się tu ani rozwoju, szkoleń ani wypłaty adekwatnej do obowiązków. Jedyne co jest dobre to produkt, który ratują jak mogą ludzie którzy nadal tam pracują walcząc każdego dnia.

Lucy

Hej, Znalazłam ofertę pracy na stanowisku specjalisty ds. rozliczeń finansowych. Może ktoś się wypowie o atmosferze panującej w biurze?

Zaczarowany ołówek Nowy wpis
@Lucy

Ekipa super, szkoda że tak szybko wymieniana.. ;)

***** Stu Mostów Nowy wpis
@Lucy

Bardzo kompetentny dyrektor działu, no chyba że mu się zada jakieś pytanie. I bardzo słowny szef no chyba że trzeba za coś zapłacić.

Czy pensja w wysokości 4000 w mieście Wrocław jest możliwa? Ile zarabiacie, pracując jako Pracownik Produkcji?

Jaki jest wkład kierownictwa Browar Stu Mostów Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Wesoły orzeszek

Wielki

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Browar Stu Mostów Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. marketingu ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
jula

zatrudniają małolatów niby na staż na czarno obiecując umowę o pracę w efekcie ani umowy ani pieniędzy jedno wielkie oszustwo nic tylko poinformować inspekcję pracy

@jula

TO OCZYWIŚCIE KŁAMSTWO. Większość pracowników w Browarze Stu Mostów jest zatrudnionych długofalowo i na umowę o pracę.

Julia
@pracownik

A możesz napisać coś więcej o pracy w Browar Stu Mostów? Czy jest możliwość dostosowania grafiku do innych aktywności? Często jest tak, że młode osoby chciałyby połączyć pracę z zajęciami na uczelni. Byłyby one wdzięczne za informację, czy w przypadku podjęcia zatrudnienia w tej firmie miałyby na to jakąkolwiek szansę.

@Julia

Tak, na niektórych stanowiskach grafik jest bardzo elastyczny, np. znacząca część zespołu w pubie nadal studiują.

Haha
@pracownik

Długofalowo? Dobry żart. Co tydzień ogłoszenia o pracę na olx. W ogłoszeniu umowa o pracę i 5500 brutto, a na rozmowie zlecenie i najniższa krajowa. Ebani (usunięte przez administratora) Omijać szerokim łukiem. I jeszcze ta szczylówa która rekrutuje ze Świdnickiej wali do wszystkich na ty i głupio się śmieje. Zjara czy jak? Gówniarstwo do potęgi n.

Edyta

Serio za toaletę się 5 zł płaci? Mam nadzieję, że pracowników to nie dotyczy... ;) Ktoś pisał, że niby jakieś wulgarne osoby tu pracują, to prawda? Jak aktualnie wygląda tu atmosfera czy ludzie mimo wszystko dogadują się między sobą?

@Edyta

Totalne kłamstwo!

Vizga

Za toaletę płaci się 5 zł za osobę . Jest tam bardzo nie miła atmosfera , pracują tam bardzo wulgarne osoby . NIE POLECAM TOTALNA ŻENADA

Ewelina

Hejka wszystkim czytającym, mogę kogoś prosić o zgłębienie tematu elastycznego grafiku? Szukam pracy, którą będę mogła pogodzić z innymi zobowiązaniami, dlatego to dla mnie ważna kwestia. Ile wcześniej grafik jest przygotowywany? Na początku miesiąca na cały miesiąc? Co jak ktoś wypadnie z grafiku, cisną innych pracowników żeby przyszli do pracy czy są wyrozumiali i rozumieją że ludzie mają inne sprawy?

Patiso

Czy jest jakiś powód, że od dość dawna nikt nie zaglądał na forum?

Julia

Na stronie internetowej Browar Stu Mostów, widnieje informacja, że firma poszukuje osób chętnych do pracy. Można aplikować na kilka stanowisk: BARTENDER https://100mostow.pl/blog/oferta-pracy/bartender/ PIEKARZ bez RUTYNY https://100mostow.pl/blog/oferta-pracy/piekarz-bez-rutyny/ KUCHARZ https://100mostow.pl/blog/oferta-pracy/kucharz/ przedstawiciel handlowy https://100mostow.pl/blog/oferta-pracy/przedstawiciel-handlowy/ ASYSTENT PIWOWARA https://100mostow.pl/blog/oferta-pracy/asystent-piwowara/ BARISTA https://100mostow.pl/blog/oferta-pracy/pracownik-obslugi-klienta/ TECHNOLOG PIWOWAR https://100mostow.pl/blog/oferta-pracy/technolog-piwowar/ KIEROWCA MAGAZYNIER https://100mostow.pl/blog/oferta-pracy/kierowca-magazynier/ MANAGER DS. LOGISTYKI https://100mostow.pl/blog/oferta-pracy/manager-ds-logistyki/ Zamierzacie wysłać swoje dokumenty aplikacyjne? Które stanowisko Was interesuje? Jeżeli odbędziecie rozmowę kwalifikacyjną, opiszcie jak było na forum. Będzie to cenna wskazówka dla osób, które będą odbywać podobne spotkania w przyszłości.

Zostaw merytoryczną opinię o Browar Stu Mostów Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Browar Stu Mostów Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Browar Stu Mostów Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Browar Stu Mostów Sp. z o.o.
  • Jana Długosza 2
    51-162 Wrocław

Browar Stu Mostów Sp. z o.o.