Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o co sądziicie o tej firmie???? FIRMA USŁUGOWO - INFORMACYJNO - REKLAMOWA „GRACJA”

Pracowałeś w firmie co sądziicie o tej firmie???? FIRMA USŁUGOWO - INFORMACYJNO - REKLAMOWA „GRACJA” i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
OSZUKANY PRZEZ GRACJA.. - 2013-12-12 11:21:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
TO.. JUH I APUD
zdjecie uzytkownika
anisia - 2014-01-06 18:15:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Gracja - 2013-04-06 17:32:32]:
przydałby się wpis a nie ma
jutro chciałam wysłać zgłoszenie
dziekuję wszystkim za ostrzerzenia
nawet regon jest nie prawidłowy więc po co to wszystko publikować?
pozdrawiam słonecznie
zdjecie uzytkownika
Gracja - 2014-01-06 18:58:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [anisia - 2014-01-06 18:15:14]:
FIRMA USŁUGOWO - INFORMACYJNA - REKLAMOWA
"GRACJA"
NIP 8992161229 REGON 932119886
zdjecie uzytkownika
U.I.R"GRACJA" - 2014-01-09 13:31:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [GRACJA - 2013-07-24 01:32:47]:
PROSZĘ SIĘ NIE PODAWAĆ ZA NAS.....!!!!POZDRAWIAM (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
ON WAS OSZUKA - 2014-01-17 00:30:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
WEŹMIE KASE I SPADAJCIE
zdjecie uzytkownika
klauduś - 2014-01-31 08:53:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam,czy firma gracja to oszuści?Podaja przecież regon i nip.Czy ktoś został przez nich oszukany?Napewno nie polecam firmy MULIEBRIS składanie bizuterii kontakt jest do momentu przelania pieniędzy potem nawet tle nie odbieraja.
zdjecie uzytkownika
ciekawa - 2014-02-09 17:02:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Firmę Gracja proszę o więcej rzetelnych informacji bo chciała bym nawiązać współprace
zdjecie uzytkownika
ciekawa - 2014-02-12 13:06:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
czy ta firma już nie istnieje ? bo brak jakiejkolwiek reakcji?
zdjecie uzytkownika
Janusz - 2014-02-14 15:07:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [ciekawa - 2014-02-12 13:06:40]:
"firma" (a w rzeczywistości indywidualna działalność gospodarcza)(usunięte przez administratora)istnieje (usunięte przez administratora) Więcej rzetelnych informacji niż te, które w pokrętny sposób na stronie internetowej ten osobnik podaje raczej nie uzyskasz. Przyczyna jest banalnie prosta: ten kto pozna dokładnie w jaki sposób owa "GRACJA" działa(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
ciekawa - 2014-02-16 19:43:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nic tylko współpracować bardzo zachęcająca odpowiedź
zdjecie uzytkownika
stokrotka12 - 2014-02-26 10:22:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam jeśli państwo są rzetelną firmą która chce dać zarobić faktycznie to proszę przesłać na swój koszt i po zrobieniu kase i wtedy rozliczyć się z nami (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
UWAGA - 2014-02-26 13:23:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (5)
TRZEBA BY GO WYTROPIĆ CZY NIE OSZUKUJE POD INNYM SZYLDEM
zdjecie uzytkownika
bozenazytka1962@wp.pl - 2014-02-26 14:26:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Bardzo dziekuje za opinie o tej firmie o maly wlos a dalabym sie nabrac , takich trzeba tepic jak tylko sie da .
zdjecie uzytkownika
amiga - 2014-03-07 18:18:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ZNALAZŁAM OGŁOSZENIE ale po tym co tu czytam dam sobie spokój .. szkoda bo bardzo potrzebuję pracy chałupniczej :(((

CYTUJĘ: Praca w domu, adresowanie kopert, zadawalające zarobki. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: ....@.....pl Firma Usługowo-Informacyjno-Reklamowa "GRACJA" oferuje umowę o współpracę w dowolnym wymiarze pracy. Na życzenie podam NIP i REGON firmy GRACJA. Dochód zależy od zaangażowania i ilości poświęconego czasu.
zdjecie uzytkownika
!!! OSTROŻNIE !!! - 2014-03-13 19:20:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (11)
CHĘTNYCH OSTRZEGAM. BY POSMAKOWAĆ CO WAS CZEKA PO WPŁACENIU {PODAROWANIU} TYM OSZUSTOM PIENIĘDZY , SPRÓBUJCIE SIĘ Z NIMI UMÓWIĆ W SIEDZIBIE FIRMY ALBO CHOCIAŻ DODZWONIĆ PRZED WYPEŁNIENIEM PRZEKAZU BANKOWEGO.ANI SPOTKANIE ANI ROZMOWA Z NIMI JEST NIEOSIĄGALNE.WSZYSTKO CO MOŻECIE DLA NICH ZROBIĆ TO PODAROWAĆ IM TĘ KWOTĘ KTÓREJ SIĘ DOMAGAJĄ W MAILU.
zdjecie uzytkownika
amigo - 2014-03-24 00:26:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
To jak chcą żeby im zapłacić jakie koszta to niech najpierw zapłacą a nie ostatnią kromkę dziecku wyeywają
zdjecie uzytkownika
mariell - 2014-05-03 20:27:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
(usunięte przez administratora)NIE BIERZCIE POD UWAGĘ ŻADNYCH OFERT Z KTÓRYMI ZWIĄZANE SĄ JAKIEKOLWIEK WPŁATY BO TO JEST NACIĄGANIE!!!Dziwi mnie tylko fakt że sobie tak bezkarnie ci oszusci funkcjonują.....nie można nic z tymi zrobić???
zdjecie uzytkownika
Antek - 2014-06-23 20:57:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Znacie jakies wiarygodne firmy chalupnicze prosze o pomoc na maila a.-zalewska@wp.pl
zdjecie uzytkownika
Fagat - 2014-06-24 00:11:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
O co chodzi z tym niby naciąganiem? Nie ma sensu się w ogóle angażować w tą pracę bo nie są sprawiedliwi czy co..?
zdjecie uzytkownika
Janek - 2014-06-24 01:09:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Proponuję trzymać się tematu i pisac o firmie Gracja. W ogóle antek sadzisz, że ta firma nie jest wiarygodna, że pytasz o inne?
zdjecie uzytkownika
skorpion - 2014-06-29 13:13:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Bardzo proszę może ktoś z Panstwa zna wiarygodna firme
Potrzebuje takiej pracy w domu
Pozdrawiammz
zdjecie uzytkownika
Janek - 2014-06-30 02:11:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czyli jednak nie ma co liczyc na dobry zarobek u nich? Może jednak jest ktoś zadowolony, kto nie dostał informatora zamiast pensji?
zdjecie uzytkownika
Janusz - 2014-07-08 00:00:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (5)
Odpowiedź na: [Janek - 2014-06-30 02:11:15]:
Jeżeli nie wierzysz zamieszczonym tutaj, na tym forum, wiarygodnym ostrzeżeniom, że opisywana tutaj "firma" to nie pracodawca a jedynie indywidualna działalność gospodarcza osobnika zarabiającego na sprzedawaniu tzw. informacji o pracach "chałupniczych" no to zapłać temu Waszczakowi za ogłaszany przez niego "kupon zgłoszeniowy" a się na własnej skórze przekonasz, że prace chałupnicze to lipa.
zdjecie uzytkownika
ewitkaa - 2014-07-17 11:12:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Oferta firma nawet ciekawa. Szukam jakiegoś dodatkowego zajęcia w domu, ponieważ jestem mamą i opiekuję się dziećmi w domu. Jeśli ktoś zna rzetelne firmy, gdzie można dorobić w domu to proszę o informację na meila ewitka85@interia.pl
zdjecie uzytkownika
Janek - 2014-07-19 17:30:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dzieki za opinie i informacje, czy nawet ostrzeżenia. dobrze, że mamy takie forum jak gowork. Juz po samej ocenie profilu (Ocena: 1/6 - ‎767 głosów) mozna wyciągnąc jeden wniosek, taka ocena przy takiej ilości głosów nie bierze sie znikąd. Także ja raczej poszukam czegoś innego. W Internecie tez maja kiepskie opinie, a prace tylko chałupnicze np. adresowanie kopert.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie co sądziicie o tej firmie???? FIRMA USŁUGOWO - INFORMACYJNO - REKLAMOWA „GRACJA”

Twoj email:
Wiadomość: