Opinie o FABRYKA ZYSKU Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie FABRYKA ZYSKU Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w FABRYKA ZYSKU Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FABRYKA ZYSKU Sp. z o.o. w Warszawa

Magda Nowy wpis

Czy fabryka ma narzucony jakiś strój pracowniczy?

Wince Nowy wpis

Nie wiem jak jest naprawdę, ale chyba całkiem dobrze, bo czytam te opinie i wiem, widzę, że sprawy mają się naprawdę sensownie, jak mało gdzie, polecam próbować się tutaj dostać do pracy, warto z tego co widzę, ale nie jest to jakoś dziwne, bo firma sztos

xcv Nowy wpis

oszuści! Dwa lata temu odsprzedawali studentom karty multisportu ostatecznie przyjęli pieniądze i kontakt się urwał.

mariusz Nowy wpis

no to kiepsko jak nie mają strony internetowej.. w końcu 21 wiek a tutaj bez strony w necie.. jak żyć? t cikeawe w takim razie jak firma pozyskuje klientów, tylko spotkania albo kontakt telefoniczny? no ja nie wiem czy bym podjęła współprace z jakąś firmą, która nie ma swojej strony, jak ich wtedy sprawdzić?

Przedstawiciel Handlowy

Ogólnie w dwóch słowach - DO BANI

Żadnych, tylko czy chce pracować u nich?

ph

witam, poleciłby ktoś prace jako przedstawiciel handlowy w fabryce zysku? Znalazłem ogłoszenie i ich oferta nawet do mnie przemawia. Bowiem napisali, że po okresie próbnym jest umowa o pracę, ale mam pytanie ile trwa owy okres próbny? Może ktoś przybliży chociaż orientacyjnie owe
wysokie wynagrodzenie + prowizję. Napisali, że dają ryczałty: paliwo
 + samochód, ale narzędzia pracy sa dopiero po okresie próbnym, o co chodzi?

Rudy

Zastanawia mnie fakt, że tyle czasu są na rynku bo od 2011 roku a ciągle nie pomyśleli o założeniu strony internetowej. Na dobrą sprawę wszystko co można na ich temat znaleźć mieści się tutaj http://www.krs-online.com.pl/fabryka-zysku-sp-z-o-o-krs-673261.html ... a gdzie wystawianie jakiś ofert pracy czy przetargów, czegokolwiek?

metal

na ich stronie znalazłem bardzo ciekawą informację. podobno mają oferty pracy dla studentów i podobno nawet płatne. ktoś może powiedzieć coś więcej na tern temat i czy znajdzie się tu jakiś student który miał już Fabryka Zysku jakieś zawodowe doświadczenia? bardzo by mi na czymś takim zależało bo chcę dorobić do studiów

Witam widzę że ta firma jeszcze jakimś cudem funkcjonuje. Jestem byłym pracownikiem firmy i generalnie pan (usunięte przez administratora).. i pan (usunięte przez administratora).. są mi jeszcze winni pieniądze a nie mam już do nich kontaktu, numery są nie aktywne. Czy mogę prosić o jakieś kontakty, jeżeli ktoś oczywiście ma.

Fakir

Zgadzam się z ostatnią opinią. OMIJAĆ FIRMĘ Z DALEKA - cały ten faktoring o kant(usunięte przez administratora)potłuc - tylko nadzieje robią biednym ludziom, że pomoże to im wyjść z kłopotów. Co do akcji z Opulentia S.A. to w ogóle szkoda słów. Mam nadzieję, że się to rozleci jak najszybciej. I tak te wszystkie Pany spadną na 4 łapy.

janek

jeśli sugerujesz ze jako przedstawiciel handlowy oszukuje ludzi i na tym się dorabiam to moze podaj swoje dane a nie rzucasz w eter jakieś dziwne rzeczy. Pisza ludzie głupoty - umowy są cywilnoprawne ale są respektowane jakby nie były zaraz w sądzie by było

ROSŁANOV
@janek

SZWINDLE OPULENTIA S.A. mówią same za siebie. Poza tym z tym płaceniem pensji też tragedia. Najpierw obiecanki, że jak do końca tygodnia przyniosę chociaż jednego klienta chętnego na faktoring to pieniądze, za cały okres trwania umowy otrzymam. Przynoszę 3 a ty niestety Pan (usunięte przez administratora)(Fall, Ball, Srall - czy jak go tam zwą) obiecał, ale niestety jego słowo znaczyło tyle co nic. Kasy za przepracowany miesiąc nie zobaczyłem. Dobrze, że chociaż jakieś grosze otrzymałem za tych 3 klientów i za korzystanie (uwaga) z własnego telefonu komórkowego. Za jazdę do kilkunastu klientów własnym autem już nikt nie kwapił się oddać kasy. Nazwa FABRYKA ZYSKU trafiona w dychę. Robią sobie zysk (przeceż Pan Janek musi mieć na swój Bardzo Mierny Wóz. NIKOMU NIE POLECAM

janek

fair sie pisze nie "fer" jak tak pracowales jak piszesz to dla ciebie każdy naciągacz jest bo nie czytasz co podpisujesz :) moze i ziarno jest ale ja go nie zauważyłem

prawda

jakby byli uczciwi i fer wobec ludzi to by na nich nikt nie pisał, a jak to mówią w każdej bajce jest ziarnko prawdy, więc musi być na rzeczy że (usunięte przez administratora)

a

zgadzam się, ludzie uważajcie to FABRYKA [usunięte przez moderatora]

dex

a długo tam pracowałeś , ja pracuję od listopada i jest ok oczywiście trzeba pracować żeby wypłacili pensje ale to przecież oczywiste ciekawe,to polecam pracować dalej jak uważasz że jest ok

gość

szukają ludzi w całej Polsce

Zostaw merytoryczną opinię o FABRYKA ZYSKU Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FABRYKA ZYSKU Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w FABRYKA ZYSKU Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FABRYKA ZYSKU Sp. z o.o.