Opinie o OTIS Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie OTIS Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie OTIS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OTIS Sp. z o.o. w Warszawa

Inżynier

Mając nadzieje, że po odejściu pk sie polepszy grubo się pomyliliśmy, jest i będzie gorzej, a kolesiostwo = równia pochyła.

konserwant
@DoorZone

Co tam się teraz dzieje, że pomstujesz na jakość wykonania kontraktów? I jakieś grubsze roszady były?

Kom

pracowałem swego czasu jako konserwator, fajna praca, ciekawa i podobała mi się, kasa była ok, bo dawali podstawę + premie, więc dla mnie spoko, chociaż to są bardzo indywidualne kwestie i nie wypowiem się za każdego, no ogólnie pracodawca porządny moim zdaniem

tinn
@Umart

to ogolnie atmosfera na rozmowie o prace tez byla spoko?

Otton

Jest sporo oddziałów, wszystkie działają tak samo, czy np centrala warszawa, Łódź czymś innym się zajmuje, Kraków czym innym. Albo inaczej, czy we wszystkich lokalizacjach są takie same stanowiska czy są miasta gdzie danych specjalistów jest znacznie więcej bo ta filia głównie odpowiada za jakąś część działalności?

tinn
@berry

no wlasnie wyzej i tak gdzies czytalem ze to od stanowiska zalezy jak bedzie wszystko przebiegac w etapach itd

Daga Nowy wpis

Specjalista ds. sprzedaży nowych urządzeń dźwigowych prócz stałej podstawy wynagrodzenia ma też premie wynikowa. Jak oceniacie jej wysokość? Czy zawsze wobec targetów jest na spokojnie do wyrobienia?

Witam. konserwator ile zarobi? poszukują właśnie kogoś do urządzeń dźwigowych. Nie jest to sprecyzowane wprost a zależałoby mi na tego typu informacji przez złożeniem dokumentów. Wynagrodzenie składa się z podstawy i premii, omówicie je?

Andrzej Nowy wpis

Witam Podstawa plus premia i dyzury jednakze daleko w tyle za konkurencją, dodatkowo jestes „handlowcem” ;).

Blondi

U nich taki Kierownik Rejonu Serwisowego jak szukali przez ofertę jeszcze 2 miesiące temu to ma dużo ludzi do ogarniania ? I czy chętnie kobiety firma zatrudnia czy jednak ma jakieś "ale" jak to często bywa na kierowniczych stanowiskach? Mam wrażenie po doswiadczeniach z innymi pracodawcami, że widzą tylko kobiety na najniższych stanowiskach :/ A tu ??

P
@Blondi

Firma zatrudnia zarówno kobiety jak i mężczyzn na każdym stanowisku. Co do liczby ludzi podlegających Kierownikowi, wszystko zależy od regionu. Najlepiej wysłać aplikację, jeżeli spełnia Pani kryteria postawione w ofercie.

były pracownik Nowy wpis
@Blondi

Firma bardzo chętnie zatrudnia kobiety na każdym stanowisku, gdyż chcę dążyć do 50/50 a konserwatorzy to sami faceci. Zagranicą są kobiety konserwatorami w Polsce chyba jeszcze nie.

Zuzanna

Zainteresowana ofertą chciałam tu zajrzeć w nadziei, że dowiem się coś o strukturze firmy. wiem, że mają teraz nabór na kierownika projektów montażowych, no i zainteresowało mnie to na tyle, że rozważam porzucenie aktualnej pracy. Pytanie, jaka jest odpowiedzialność na tym stanowisku tu w firmie i ilu osobom będę podlegać, jak te relacje tu wyglądają? Akurat to jest zaleta w mojej aktualnej firmie, przy wszystkich minusach, a nie chciałabym, żeby było gorzej.

Rekrutacja dwuetapowa, najpierw rozmowa online, a następnie spotkanie w siedzibie firmy.

Głównie dotyczące CV, całkiem szczegółowe.

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Najgorsze zarobki na rynku

Ostatnio rozmawiałem z kumplem z konkurencji i przy takim samym stażu pracy ponad 20 lat ròwno zarabia 2 tyś więcej a tu jeszcze premie uwalili do 2 %.Nie ma się co dziwić że chłopaki do dzwaniają sobie zgłoszenia żeby na dyżurze weekendowym zarobić z 500 zł.

Cześć, pracuje ktoś może jako analityk finansowy i by opisał mniej więcej warunki na dziale? dostępna jest teraz oferta na to stanowisko z oznaczeniem, że to praca od zaraz, dlatego zastanawiam się tak wstępnie co tam może się dziać, zwłaszcza ze wymagają tych 3 lat doświadczenia od kandydata. jak mam mniej to nie ma sensu się zgłaszać? nie dadzą szansy?

Ten

Nie polecam tej firmy nikomu ciąga kontrola siedzenie w zimnym samochodzie pod budynkiem a opinia taka że nikt przy zdrowych zmysłach nie pójdzie tu pracować chyba że nie ma już innej opcji.

Każdego obowiązują te nadgodziny, o których niżej pisze jedna osoba? Montera też? Niby oglądałem jakieś starsze oferty typu sprzed 2 mies , ale nic nie pisali, nawet o tym, w jakich godzinach się robi. Jak to wszystko teraz wygląda?

QBE2

W montażu rzadko robi się nadgodziny ale to dla chętnych. Godziny pracy elastyczne. Rozpoczyna się pracę między 7-9 a kończy 15-17. Najważniejsze żeby przepracować 8h. Wszyscy pracują raczej 7-15

Czy pracodawca OTIS Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

A jaki jest efekt tych wspomnianych chociażby nalotów? Podobnie zastanawiają mnie te inne podpunkty. Co to zmienia i skąd się bierze? Nie unikniesz tego? musisz być zawsze przygotowany?

Inżynier

DoorZone
@Inżynier

To nie tylko jego trzeba bylo usunąć. Ten od bezpieczeństwa jako pierwszy powinien poleciec, (usunięte przez administratora)Jestem szczęśliwy, że już nie muszę tam pracować. Ciekawe czy zarząd już widzi tę utopię. Wszystkim życzę powodzenia. Aaa, teraz się posypią sprawy sądowe i gruba kasa spadnie z kont firmy za jakość wykonanych kontraktów No i oczywiście uczciwy serwis. No tak się kończy nieuczciwie prowadzony biznes.

konserwant
@DoorZone

Zmiana

Witam, czy ktoś orientacyjnie napisz na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku konserwatora,Warszawa. Doświadczenie w branży powyżej 10 lat

art
@Zmiana

5000zł netto

Roksana
@art

Podstawy? W sensie mam na mysli to, czy poza tą stawka, o której piszesz, dochodzą jeszcze jakieś dodatki, premie etc, jak to w praktyce wychodzi po prostu. Za wyniki dobre płacą dodatkowo albo nadgodziny, o ile są?

Janek
@Roksana

Brutto masz około 7 tys plus dyżury i zlecenia. Więc te 6 tys jest do ręki. Można i więcej zależy jaki miesiąc.

@Janek

Ale od czego zależy, od godzin? Daj znać, czy tam jest jakoś liczone na godzinę i ile dopłacają za nadgodziny, bo rozumiem, że to masz na myśli? Czy to kwestia premii jakichś, że się więcej ma w danym miesiącu, są jakieś w ogóle? Potrzebuję się czegoś dowiedzieć, a to chyba jedyne miejsce, w sieci nie widzę więcej nic.

Janek

Cześć. Może ktoś powiedzieć o stanowisku "starszy konserwator". Czym się różni od zwykłego konserwatora. Czy jest podwyżka jakaś?

Konserwatorek
@Janek

Jest tak jak w większości firm na rynku starszy konserwator może liczyć na 6000-7000zł netto podstawy+premie ,dyżury itp????

@Konserwatorek

No ale w ogłoszeniu dla zwykłego tez są te premie zamieszczone z tego co czytam, nadgodziny także. czyli chodzi o to, że stawka będzie wyższa po prostu czy jeszcze jakieś obowiązki dochodzą? Generalnie to będzie jakoś do 7000 zł przy starszym? To młodszy te 6000 zł zarobi?

Brutto

6 ale brutto maks????

Oti
@Brutto

Wszystko fajnie ale 6k brutto to niedługo będzie najniższa krajowa, która i tak skoczyła przez ostatnie 6lat o 100%!!! A my zarabiamy tylko parę drobnych więcej niż 6lat temu, w tak odpowiedzialnym zawodzie!

Konserwatorek
@Oti

W naszym zawodzie przy tak odpowiedzialnej pracy na dzień dzisiejszy powinniśmy zarabiać 10-12k brutto.Niestety na przestrzeni lat w naszym zawodzie zrobiło się dziadostwo!

@Konserwatorek

W jakim sensie się ono zrobiło? O kasę tylko chodzi czy jeszcze jakieś inne awersje się pojawiły? Nie pytam dla siebie tylko pod partnera teraz patrzę, wiec dobrze dowiedzieć się czegoś więcej. no i ta kasa przede wszystkim… czy będzie szansa na cos więcej?

branżowy

Cała ta branża zeszła na psy. Prym wiodą 3 korporacje i zupełnie zniszczyły rynek. Najważniejsi w korporacjach są ludzie niezwiązani z branżą, nieznający od podszewki jej specyfiki, wpatrzeni w tabelki i procedury. Presja wyniku i maksymalnego cięcia kosztów wśród całego niższego pionu jest normą. Nie ma szans na normalne szkolenie kolejnych pokoleń a i stare pokolenia nie mają czasu i materiałów na poznawanie kolejnych urządzeń. Wszystko ma być proceduralnie, szybko i tanio. Bystrzy młodzi szerokim łukiem omijają dziadostwo, które zagościło w firmach windowych, a i sama branża jest bardzo niewdzięczna i coraz gorzej płatna. Szkoda zdrowia i energii skoro lepsze pieniądze można znaleźć w dużo przyjemniejszych zawodach. Z 3 głównych firm Otis jest tą najmniej płacącą, najbardziej popsutą korporacjonizmem i wymaganiami.

Co z awansem? Mam na myśli tego specjalistę ds. wsparcia projektów montażowych o którym pisali teraz niedawno. Ktoś stwierdził, że się trochę człowiek nalata po budowie ale doświadczenia przy tym nałapie. I co dalej przy tym? Jaki będzie z tego efekt po czasie? Mogą zaproponować jakaś lepsza robotę za lepsza kasę? Jaka jest tu struktura względem jakiejś ścieżki kariery?

Witam, interesują mnie warunki pracy w zakładzie. Czy ktoś pracował jako Specjalista ds. wsparcia projektów montażowych i może powiedzieć coś o tym dziale? Jaka atmosfera? Zwłaszcza, że dużo tam trzeba współpracować z innymi działami, z tego co widzę po opisie. Przyznam szczerze, że trochę mnie stresuje ta wizja, ale zależy mi na pracy.

A

Jesteś asystentem kierownika montażu tak naprawdę , nie odpowiadasz za projekty ale biegasz wszędzie po budowach, UDT , dokumentację itd. żeby złapać doświadczenie w tej branży ok ale rotacja duża też nie bedz powodu

OTIS

I co najważniejsze nie dadzą umowy przez OTIS tylko przez jakąś firmę i umowa na rok i tak przez cały okres zatrudnienia Brak kasy na szkolenia brak wypłaty za nadgodziny,

BMF

Dajcie sobie spokój z tą firmą. To jest porażka. Nie polecam nikomu, a zwłaszcza młodym lub nowym w temacie dźwigów. Niczego was tam nie nauczą, no chyba że jak kłamać, (usunięte przez administratora) klienta, raportować kolegów.

OTIS
@BMF

NIE POLECAM TEJ FIRMY !!!!!!!!!! Młodzi ambitni ludzie nie maja czego tram szukać Jak masz układy to masz dobrze. Brak szacunku dla człowiek

Skiba

Gdyby nie fakt że zbliżam się do okresu chronionego to rzucił bym tą robotę.Bałagan i złe zarządzanie ogólnie nie polecam nikomu tej firmy

Tosia

Hej, czy na stanowisku koordynatora ds. współpracy z podwykonawcami można dobrze zarobić? Są tu komentarze, że stawki są takie sobie, ale podejrzewam że też zależy to od stanowiska. A więc jakie są widełki i jak działa system premiowy? Za każdego pozyskanego podwykonawcę jest jakaś stawka, a może za zrealizowany plan? Poza tym jest info na stronie o prawie jazdy, a czy dostałabym auto żeby odwiedzać budowy itp?

Employee
@Tosia

Można dobrze zarobić, podstawa plus premie od pozyskanie podwykonawców- dodatkowo samochód służbowy do użytku prywatnego.

gt
@Employee

po co komuś taki etat przecież podwykonawcy idą tam gdzie mają lepiej płacone i lepsze warunki wystarczy to poprawić i będą podwykonawcy żeby pracować w branży dzwigowej potrzebna jest długoletnie doświadczenie a Wy chcecie pozyskać kogo ? widać jak zwykle biuro nie ma pojęcia o niczym brawo trzeba zrobić konkurs np . z robienia dekoracji świątecznych w tym jesteście dobrzy , zero pojęcia o branży ,no i jakieś nowe aplikacje poprosimy hahaha

@gt

Nie żeby cos ale przed tą odpowiedzią ktoś właśnie o szkolenia się pytał, czyli twierdzisz, że biurowi nie maja do nich zasadniczo dostępu? Tu tez pisali o słabych stawkach, a na jakim stanowisku w miarę dobrze się zarabia i sama praca byłaby adekwatna? Jest takie?

Czy firma OTIS Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

No ile zatrudniają na początku w tej pracy? Chodzi mi o te ofertę „konserwator urządzeń dźwigowych”. Ona jakoś 6 dni temu wygasła bodajże, ale ciekawy jestem, czy skoro tak krótko, to już wybrali kogoś. Wtedy było napisane, że umowę o pracę dają, no to jak dalej tak jest i to faktycznie tak wygląda, to chciałbym wiedzieć czy to jakoś na dłużej czy jak?

Zostaw merytoryczną opinię o OTIS Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w OTIS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OTIS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 187.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTIS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 11 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OTIS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OTIS Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OTIS Sp. z o.o.