Opinie o OTIS Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie OTIS Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie OTIS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OTIS Sp. z o.o. w Warszawa

Inżynier
Pracownik

Mając nadzieje, że po odejściu pk sie polepszy grubo się pomyliliśmy, jest i będzie gorzej, a kolesiostwo = równia pochyła.

konserwant
Kandydat
 Pytanie
@DoorZone

Co tam się teraz dzieje, że pomstujesz na jakość wykonania kontraktów? I jakieś grubsze roszady były?

Kom
Były pracownik

pracowałem swego czasu jako konserwator, fajna praca, ciekawa i podobała mi się, kasa była ok, bo dawali podstawę + premie, więc dla mnie spoko, chociaż to są bardzo indywidualne kwestie i nie wypowiem się za każdego, no ogólnie pracodawca porządny moim zdaniem

tinn
Kandydat
 Pytanie
@Umart

to ogolnie atmosfera na rozmowie o prace tez byla spoko?

Otton
Kandydat
 Pytanie

Jest sporo oddziałów, wszystkie działają tak samo, czy np centrala warszawa, Łódź czymś innym się zajmuje, Kraków czym innym. Albo inaczej, czy we wszystkich lokalizacjach są takie same stanowiska czy są miasta gdzie danych specjalistów jest znacznie więcej bo ta filia głównie odpowiada za jakąś część działalności?

tinn
Kandydat
@berry

no wlasnie wyzej i tak gdzies czytalem ze to od stanowiska zalezy jak bedzie wszystko przebiegac w etapach itd

Halina Nowy wpis
Inne

Widzę że firma wznawia rekrutacje i zastanawia mnie czy występują duże rotacje? Pisaliście o niskim wynagrodzeniu które nie wzrasta z doświadczeniem i stażem pracy. To właśnie dlatego te zwolnienia? Sami odchodzicie czy to firma zwalnia bez powodu?

Brawo
Były pracownik

Na Facebooku tej firmy jest info dotyczące spotkania zarządu tej firmy z pracownikami. Razem do celu i coś tam piszą o satysfakcji, ….a że człowiek najważniejszy! I coś o sercach i jakości. Takiego bełkotu nie czytałem już dawno. A jeszcze było o "sztandarach" Jezu!! A to cały tekst" W czwartek, 16 marca, odbyło się coroczne spotkanie z zarządem dla pracowników naszej organizacji. Podsumowaliśmy osiągnięcia, porozmawialiśmy o najlepszych projektach, wyróżniliśmy i celebrowaliśmy jubileusze pracy w naszej organizacji - a tych nie brakowało. Faktem jest, że rok 2022 był pełen wyzwań, z którymi przyszło nam się mierzyć. Udowodniliśmy jednak, że w #OTIS człowieka mamy nie tylko na "naszych sztandarach", ale mamy go również w sercach. To dzięki pracownikom osiągnęliśmy tak wiele i tak wiele udało nam się zrobić dla innych. ???? Cele na najbliższy rok są ambitne, kontynuujemy działania oparte na trzech głównych filarach: jakości, nowoczesności i ciągłym doskonaleniu. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za współpracę, zaangażowanie i zaufanie naszym Pracownikom i Klientom" ????

#kopeć@
Pracownik
@Brawo

Masz rację to wszystko to ściema.Ciągły bałagan na części czekasz tygodniami bo każdy wszystko zlewa.Pewnych ludzi co byli kierownikami to powinni zwolnić z dyrem na czele a nie przenosić na bezprodukcyjne stanowiska.

Nagrodzony Nowy wpis
Pracownik
@Brawo

Za lata pracy dali szklany przycisk do papieru z jakimś sloganem i koszyk słoiczków z jakimiś konfiturami, które zaraz poszły do kosza. To się popisali - żenada.

Daga
Inne

Specjalista ds. sprzedaży nowych urządzeń dźwigowych prócz stałej podstawy wynagrodzenia ma też premie wynikowa. Jak oceniacie jej wysokość? Czy zawsze wobec targetów jest na spokojnie do wyrobienia?

Ryba psuje się od głowy Nowy wpis
Były pracownik
@Daga

Zacznijmy od tego,że Otis nie ma dobrej oferty. Rozwiązania nowocześniejsze wypadają bardzo blado na tle konkurencji a są horendalnie drogie. Ciężko wykazać wartość dodaną skoro nowo zmontowane urządzenia nie pracują tak jak powinny ( hałas, dziwne odgłosy z szybu), często jest to winą montażu - ale nie zawsze-który wykonują firmy zewenętrzne.Taak, Otis nie ma swoich brygad. Zarobki przeciętne - podstawa nierynkowa a premie z uwagi na nierealne plany sprzedażowe są osiągalne w bardzo małym zakresie.

Zaqwsx Nowy wpis
Pracownik
@Ryba psuje się od głowy

Otis ma swoje ekipy montażowe

Blanka
Inne

Zauważyłam te sugestię co do tego, że konserwator jest też handlowcem. Czy faktycznie każdy może się z tym zgodzić? Partner może będzie aplikował ale dobrze wiedzieć jaki zakres zadań będzie mu przypadał. Ma dość spore doświadczenie. to praca w pewnym sensie akordowa? Szybciej się uwinie to może szybciej skończyć?

Odpowiadam
Pracownik
@Blanka

Nie ma czegoś takiego jak praca akordowa. Pracujesz pełne 8 godzin. Co do handlowca bierze sie to stad poniewaz jest ogromne parcie na sprzedaż napraw, potem spotkania i weryfikacja jezeli dany pracownik ich nie ma itp. I tak w kolko.

Kaśka
Inne
@Odpowiadam

Co się dzieje na tej weryfikacji i jakie obowiązki wtedy wykonuje sam pracownik? Ciekawa jestem czy zdarzy się dzień ze partner niczego robić prawie nie będzie z tych napraw bo będą to sprawdzać tak jak piszecie

brak
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rekrutacja dwuetapowa, najpierw rozmowa online, a następnie spotkanie w siedzibie firmy.

Pytania

Głównie dotyczące CV, całkiem szczegółowe.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
(15 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Łódź
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
(49 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
(3 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
anonim
Inne

Witam. konserwator ile zarobi? poszukują właśnie kogoś do urządzeń dźwigowych. Nie jest to sprecyzowane wprost a zależałoby mi na tego typu informacji przez złożeniem dokumentów. Wynagrodzenie składa się z podstawy i premii, omówicie je?

Andrzej
Pracownik
@anonim

Witam Podstawa plus premia i dyzury jednakze daleko w tyle za konkurencją, dodatkowo jestes „handlowcem” ;).

Blondi
Inne

U nich taki Kierownik Rejonu Serwisowego jak szukali przez ofertę jeszcze 2 miesiące temu to ma dużo ludzi do ogarniania ? I czy chętnie kobiety firma zatrudnia czy jednak ma jakieś "ale" jak to często bywa na kierowniczych stanowiskach? Mam wrażenie po doswiadczeniach z innymi pracodawcami, że widzą tylko kobiety na najniższych stanowiskach :/ A tu ??

P
Pracownik
@Blondi

Firma zatrudnia zarówno kobiety jak i mężczyzn na każdym stanowisku. Co do liczby ludzi podlegających Kierownikowi, wszystko zależy od regionu. Najlepiej wysłać aplikację, jeżeli spełnia Pani kryteria postawione w ofercie.

były pracownik
Były pracownik
@Blondi

Firma bardzo chętnie zatrudnia kobiety na każdym stanowisku, gdyż chcę dążyć do 50/50 a konserwatorzy to sami faceci. Zagranicą są kobiety konserwatorami w Polsce chyba jeszcze nie.

Zuzanna
Inne

Zainteresowana ofertą chciałam tu zajrzeć w nadziei, że dowiem się coś o strukturze firmy. wiem, że mają teraz nabór na kierownika projektów montażowych, no i zainteresowało mnie to na tyle, że rozważam porzucenie aktualnej pracy. Pytanie, jaka jest odpowiedzialność na tym stanowisku tu w firmie i ilu osobom będę podlegać, jak te relacje tu wyglądają? Akurat to jest zaleta w mojej aktualnej firmie, przy wszystkich minusach, a nie chciałabym, żeby było gorzej.

Najgorsze zarobki na rynku
Pracownik

Ostatnio rozmawiałem z kumplem z konkurencji i przy takim samym stażu pracy ponad 20 lat ròwno zarabia 2 tyś więcej a tu jeszcze premie uwalili do 2 %.Nie ma się co dziwić że chłopaki do dzwaniają sobie zgłoszenia żeby na dyżurze weekendowym zarobić z 500 zł.

1
anonim
Inne

Cześć, pracuje ktoś może jako analityk finansowy i by opisał mniej więcej warunki na dziale? dostępna jest teraz oferta na to stanowisko z oznaczeniem, że to praca od zaraz, dlatego zastanawiam się tak wstępnie co tam może się dziać, zwłaszcza ze wymagają tych 3 lat doświadczenia od kandydata. jak mam mniej to nie ma sensu się zgłaszać? nie dadzą szansy?

Ten
Pracownik

Nie polecam tej firmy nikomu ciąga kontrola siedzenie w zimnym samochodzie pod budynkiem a opinia taka że nikt przy zdrowych zmysłach nie pójdzie tu pracować chyba że nie ma już innej opcji.

anonim
Inne

Każdego obowiązują te nadgodziny, o których niżej pisze jedna osoba? Montera też? Niby oglądałem jakieś starsze oferty typu sprzed 2 mies , ale nic nie pisali, nawet o tym, w jakich godzinach się robi. Jak to wszystko teraz wygląda?

QBE2
Pracownik
@anonim

W montażu rzadko robi się nadgodziny ale to dla chętnych. Godziny pracy elastyczne. Rozpoczyna się pracę między 7-9 a kończy 15-17. Najważniejsze żeby przepracować 8h. Wszyscy pracują raczej 7-15

Pytanie
 Pytanie

Czy pracodawca OTIS Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

anonim
Inne

A jaki jest efekt tych wspomnianych chociażby nalotów? Podobnie zastanawiają mnie te inne podpunkty. Co to zmienia i skąd się bierze? Nie unikniesz tego? musisz być zawsze przygotowany?

Inżynier
Pracownik

Mając nadzieje, że po odejściu pk sie polepszy grubo się pomyliliśmy, jest i będzie gorzej, a kolesiostwo = równia pochyła.

DoorZone
Były pracownik
@Inżynier

To nie tylko jego trzeba bylo usunąć. Ten od bezpieczeństwa jako pierwszy powinien poleciec, (usunięte przez administratora)Jestem szczęśliwy, że już nie muszę tam pracować. Ciekawe czy zarząd już widzi tę utopię. Wszystkim życzę powodzenia. Aaa, teraz się posypią sprawy sądowe i gruba kasa spadnie z kont firmy za jakość wykonanych kontraktów No i oczywiście uczciwy serwis. No tak się kończy nieuczciwie prowadzony biznes.

konserwant
Kandydat
 Pytanie
@DoorZone

Co tam się teraz dzieje, że pomstujesz na jakość wykonania kontraktów? I jakieś grubsze roszady były?

Zmiana
Inne

Witam, czy ktoś orientacyjnie napisz na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku konserwatora,Warszawa. Doświadczenie w branży powyżej 10 lat

art
Były pracownik
@Zmiana

5000zł netto

Roksana
Inne
@art

Podstawy? W sensie mam na mysli to, czy poza tą stawka, o której piszesz, dochodzą jeszcze jakieś dodatki, premie etc, jak to w praktyce wychodzi po prostu. Za wyniki dobre płacą dodatkowo albo nadgodziny, o ile są?

Janek
Pracownik
@Roksana

Brutto masz około 7 tys plus dyżury i zlecenia. Więc te 6 tys jest do ręki. Można i więcej zależy jaki miesiąc.

anonim
Inne
@Janek

Ale od czego zależy, od godzin? Daj znać, czy tam jest jakoś liczone na godzinę i ile dopłacają za nadgodziny, bo rozumiem, że to masz na myśli? Czy to kwestia premii jakichś, że się więcej ma w danym miesiącu, są jakieś w ogóle? Potrzebuję się czegoś dowiedzieć, a to chyba jedyne miejsce, w sieci nie widzę więcej nic.

Janek
Pracownik
 Pytanie

Cześć. Może ktoś powiedzieć o stanowisku "starszy konserwator". Czym się różni od zwykłego konserwatora. Czy jest podwyżka jakaś?

Konserwatorek
Pracownik
@Janek

Jest tak jak w większości firm na rynku starszy konserwator może liczyć na 6000-7000zł netto podstawy+premie ,dyżury itp????

anonim
Inne
@Konserwatorek

No ale w ogłoszeniu dla zwykłego tez są te premie zamieszczone z tego co czytam, nadgodziny także. czyli chodzi o to, że stawka będzie wyższa po prostu czy jeszcze jakieś obowiązki dochodzą? Generalnie to będzie jakoś do 7000 zł przy starszym? To młodszy te 6000 zł zarobi?

Brutto
Pracownik
@anonim

6 ale brutto maks????

Oti
Pracownik
@Brutto

Wszystko fajnie ale 6k brutto to niedługo będzie najniższa krajowa, która i tak skoczyła przez ostatnie 6lat o 100%!!! A my zarabiamy tylko parę drobnych więcej niż 6lat temu, w tak odpowiedzialnym zawodzie!

Konserwatorek
Były pracownik
@Oti

W naszym zawodzie przy tak odpowiedzialnej pracy na dzień dzisiejszy powinniśmy zarabiać 10-12k brutto.Niestety na przestrzeni lat w naszym zawodzie zrobiło się dziadostwo!

anonim
Inne
@Konserwatorek

W jakim sensie się ono zrobiło? O kasę tylko chodzi czy jeszcze jakieś inne awersje się pojawiły? Nie pytam dla siebie tylko pod partnera teraz patrzę, wiec dobrze dowiedzieć się czegoś więcej. no i ta kasa przede wszystkim… czy będzie szansa na cos więcej?

branżowy
Inne
@anonim

Cała ta branża zeszła na psy. Prym wiodą 3 korporacje i zupełnie zniszczyły rynek. Najważniejsi w korporacjach są ludzie niezwiązani z branżą, nieznający od podszewki jej specyfiki, wpatrzeni w tabelki i procedury. Presja wyniku i maksymalnego cięcia kosztów wśród całego niższego pionu jest normą. Nie ma szans na normalne szkolenie kolejnych pokoleń a i stare pokolenia nie mają czasu i materiałów na poznawanie kolejnych urządzeń. Wszystko ma być proceduralnie, szybko i tanio. Bystrzy młodzi szerokim łukiem omijają dziadostwo, które zagościło w firmach windowych, a i sama branża jest bardzo niewdzięczna i coraz gorzej płatna. Szkoda zdrowia i energii skoro lepsze pieniądze można znaleźć w dużo przyjemniejszych zawodach. Z 3 głównych firm Otis jest tą najmniej płacącą, najbardziej popsutą korporacjonizmem i wymaganiami.

anonim
Inne

Co z awansem? Mam na myśli tego specjalistę ds. wsparcia projektów montażowych o którym pisali teraz niedawno. Ktoś stwierdził, że się trochę człowiek nalata po budowie ale doświadczenia przy tym nałapie. I co dalej przy tym? Jaki będzie z tego efekt po czasie? Mogą zaproponować jakaś lepsza robotę za lepsza kasę? Jaka jest tu struktura względem jakiejś ścieżki kariery?

anonim
Inne

Witam, interesują mnie warunki pracy w zakładzie. Czy ktoś pracował jako Specjalista ds. wsparcia projektów montażowych i może powiedzieć coś o tym dziale? Jaka atmosfera? Zwłaszcza, że dużo tam trzeba współpracować z innymi działami, z tego co widzę po opisie. Przyznam szczerze, że trochę mnie stresuje ta wizja, ale zależy mi na pracy.

A
Pracownik
@anonim

Jesteś asystentem kierownika montażu tak naprawdę , nie odpowiadasz za projekty ale biegasz wszędzie po budowach, UDT , dokumentację itd. żeby złapać doświadczenie w tej branży ok ale rotacja duża też nie bedz powodu

OTIS
Były pracownik

I co najważniejsze nie dadzą umowy przez OTIS tylko przez jakąś firmę i umowa na rok i tak przez cały okres zatrudnienia Brak kasy na szkolenia brak wypłaty za nadgodziny,

1
BMF
Pracownik

Dajcie sobie spokój z tą firmą. To jest porażka. Nie polecam nikomu, a zwłaszcza młodym lub nowym w temacie dźwigów. Niczego was tam nie nauczą, no chyba że jak kłamać, (usunięte przez administratora) klienta, raportować kolegów.

OTIS
Były pracownik
@BMF

NIE POLECAM TEJ FIRMY !!!!!!!!!! Młodzi ambitni ludzie nie maja czego tram szukać Jak masz układy to masz dobrze. Brak szacunku dla człowiek

Skiba
Pracownik

Gdyby nie fakt że zbliżam się do okresu chronionego to rzucił bym tą robotę.Bałagan i złe zarządzanie ogólnie nie polecam nikomu tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o OTIS Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w OTIS Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy OTIS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 187.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w OTIS Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 11 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy OTIS Sp. z o.o.?

  Kandydaci do pracy w OTIS Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
OTIS Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii