Opinie o Otis Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Otis Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Otis Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Otis Sp. z o.o. w Warszawa

Jaka atmosfera jest między działami w Otis Sp. z o.o.?

Otis Nowy wpis

Ogólnie jak ktoś nie może znaleźć pracy to zasuwa do Otisu zdesperowany gdzie go chętnie przyjmą.Taka jest opinia na rynku.Sory ale taka prawda.

Czy w Otis Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Janek

tak, systematycznie są podawane pracownikom, ale też dyrektorzy mówią o wakatach jak jest jakiś awans albo nowe stanowisko się pojawia

Łukasz
@Janek

A tak ogólnie to jesteście zadowoleni z pracy? Na jakie wynagrodzenie można liczyć na początku współpracy?

Ela Michalec
@Łukasz

Wynagrodzenie jest uzależnione od kwalifikacji, czyli od wiedzy, doświadczenia i stopnia uprawnień. W zalezności od stanowiska może składać się z podstawy (stanowisko do przyuczenia, dodatkowo finansujemy szolenia i egzaminy) lub podstawy plus premia (samodzielny specjalista). W przypadku zainteresowania wakatem zapraszam do kontaktu dzialpersonalny@otis.com, na GoWork nie uzyska Pan wiarygodnych informacji. Pozdrawiam serdecznie.

Halina Nowy wpis
@Ela Michalec

Przepraszam, ale czy to znaczy że powyższe informacje też nie są wiarygodne? No skoro podobno ich tutaj nie można znaleźć, to... :D

Ela Michalec Nowy wpis
@Halina

Dziękuję za komentarz, ma Pani prawo do własnej opinii, pozdrawiam

KONSERWATOR

Co się tyczy aut to ostatnio nie bylo 2krotnie samochodu na 2 zmianie bo wszystkie wyjechaly na wczasy i to gdzie centrum Warszawy.Powodzenia otisie.Nie mozna na to wszystko patrzec jak jest to rozkradane od kierownictwa po pomocnika.poziom tych wypowiedzi jest taki jak firmy.Przestancie.....

Beka z Ciebie
@KONSERWATOR

Skąd wiem że nie pracujesz u nas w OTIS i nigdy nie pracowałeś? BO U NAS SAMOCHÓD KAŻDY MA i nie stoją na parkingu jak u Was, że jak wyjadą to uberem trzeba, więc sio leć kurczaczku do swojego korytka i nie siej zamętu tam gdzie cię nie chcą.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Otis Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Dobrze będzie

Dobry pomysł z tymi telefonami z opinii wśród konserwatorów słychać że na spokojnie wszystko da się zgodnie z razem i zrobić.Na pewno to jest coś nowego ale dla firmy jest to duża oszczędnąść i kontrola konserwacji.W końcu prawda wyjdzie no chyba że na dyżurze będziesz brał zgłoszenia i siedział pod adresem by godziny leciały ale to jest chyba gorsze niż stanie pod sklepem i proszenie o 2 zł.na piwo albo wynoszenie papieru toaletowego.Zarobki są na tyle dobre że chyba nikt się nie będzie zniżał do takiego marginesu.W tej chwili Otis jest liderem pod względem wynagrodzeń na rynku.

Nie
@Dobrze będzie

Liderem? Co Ty bierzesz gościu? Otis jest na dnie pod względem wynagrodzeń w branży

Janek
@Nie

Na dnie? Na dnie to może są po COVID spółki, które posiłkują się fałszywymi opiniami w sieci żeby zatrudnić na 3 miesiące jakiegoś naiwnego konserwatora, a potem zwolnić jak już nie będzie potrzebny. Otis ciągle zatrudnia - liczba ludzi w firmie rośnie, są awanse i podwyżki, szkolenia! Ja rozumiem że może kuć w oczy, ale żeby na dnie? Serio?! Nawet klient Media-Markt w to nie uwierzy :D

Patrol
@Dobrze będzie

Potwierdzam, kasa jest dobra a z premią sztos! do tego fura za free służbową do Mielna z dzieciakami to nie problem, żona rodziła w LuxMed bo miałą opiekę z mojej roboty. Jak ktoś mówi że ta firma jest słaba to znaczy ze zmienił bo nie miał wyjścia. jak ktoś nie ma wiedzy i umiejetności to pracuje w tych słabszych firmach ha ha

Oti

Firma śmieszna, szkoda czasu

Zozio
@Oti

mało powiedziane.

Heloł
@Oti

rzeczywiście atmosfera jest super i czasami jest bardzo śmiesznie :) nie trzeba się spinać idąc do pracy :)

Mistrz
@Heloł

bez kitu, ja się cieszę bo mam spoko zespół i nawet w przerwie gadamy o robocie i mamy rozkminy co i jak rozwiązań, praca dla pasjonatów a nie byle ciecia

Midas

jak wyślesz to laska dzwoni zrobić obczajke gdzie pracowałeś, na jakich urządzeniach itd, a potem to masz spotkanie z kierownikiem i potem oferta, więc bez spiny, żadnych grupowych zadań i innych wynalazków

Co jaki okres czasu w Otis Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Nigdy tam zawsze jest odpowiedź, że nie ma pieniędzy. Lepiej zapytaj się co możesz jeszcze więcej zrobić dla firmy. To wtedy będziesz doceniony przez tych na górze. Hehe

Heloł
@:)

co za bzdura! co roku są, pozdrawiamy konkurencję :)

Enty
@Heloł

Dopóki nie powie się dyrektorowi, że się go nie lubi. ;-)

Yolo

Podwyżki są co roku, nawet w okresie pandemii były uznane wnioski, więc jak ogarniasz swoją kuwete to bez problemu. Poza tym masz soczysty dodatek na święta, a i premia się znajdzie bez łaski. Nie wierz w te fejk negi bo to sam gowork pisze albo konkurencja. Każdy w Otis siedzi bo to mega firma jest! Kto pracuje ten wie. Jak się komuś nie podoba to albo nie ma porównania albo jest za leniwy żeby się czegoś uczyć i taka prawda. Aplikuj - polecam!!

Hanna

Witam, jestem zainteresowana praca w firmie Otis, czy jakiś pracownik tej firmy może mi podpowiedzieć jaka panuje wewnątrz firmy atmosfera i jakie pracodawca świadczy dodatki socjalne? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Znudzony przedmówcą

Stary, nudny jesteś z tym swoim wpisem,zamieściłes go chyba już wszędzie , przynudzać to by każdy chciał ,ale robić to nie ma komu .

Zostaw merytoryczną opinię o Otis Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Otis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Otis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Otis Sp. z o.o.?

Otis Sp. z o.o.