Opinie o Verita HR Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Prężnie rozwijająca się agencja doradcza i rekrutacyjna działająca nie tylko na terenie kraju, ale również w Wielkiej Brytanii z firmami partnerskimi w Europie Środkowo-Wschodniej. Jej główne brandy to HRO Personnel i HRO Recruitment. Zajmuje się procesami rekrutacji, zarządzaniem zasobami ludzkimi, outsourcingiem kadrowo-płacowym, konsultingiem i wsparciem strategicznym.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verita HR Polska Sp. z o.o. w Warszawa

AS

NIE POLECAM !!! Tak jak się spodziewałem moja negatywna opinia została usunięta... Zatem zacznę jeszcze raz. I kolejny jeśli znowu usuniecie moją opinię. To w jaki sposób niszczycie ludziom życie jest warte tego, aby innych po prostu przed WAMI ostrzec. Miałem nieprzyjemność pracować w tej firmie. Niestety w trakcie pracy w tej firmie z dnia na dzień traciłem poczucie własnej wartości, a wszystko przez SZEFA, który tak jak wszyscy mówią nie istnieje oficjalnie ale towarzyszy wam w każdym dniu i go uprzykrza. Upokorzenie przez niego was i waszych kompetencji jest na porządku dziennym. Seksistowskie teksty kierowane w stosunku do kobiet też nie wzbudzają w kadrze managerskiej niepokoju. Wiele razy byłem świadkiem pytania moich współpracownic " chcesz mieć dzieci w przyszłości"? Jeśli odpowiedź brzmiała "TAK" to ewidentnie SZEF zataczał rozmowę na temat "A nie ważniejsza jest kariera?". SZEF ciągle zwraca uwagę na mniejszą pozycję kobiet, mimo ze firma robi się na pro-woman. W dodatku sabotowanie naszej pracy, zlecanie nam zadań, które nie były do nas przypisane również jest "normą". Nie liczcie na wsparcie kadry managerskiej. Nikt z nich nigdy nie okazał wsparcia..są oni wiernym przyklaskiwaczem SZEFA a każde wasze odmienne zdanie tłumaczone jest WASZYM złym stosunkiem do SZEFA i pracy. Jest ogrom negatywnych sytuacji, które miały miejsce podczas "szkoleń" z SZEFEM, choć ja bym nie nazwał tego szkoleniem a praniem mózgu. Wbijane jest wam " ludzie z którymi się zadajecie, to nie są ludzie dla was, będziecie musieli zmienić otoczenie". Wchodzenie z butami w wasze życie prywatne będzie na porządku dziennym. Masa i jeszcze raz masa sytuacji, po których chce wam się płakać i nie tylko... Wszystkie komentarze negatywne ukazują całkowita prawdę Verity jak i również ich spółek.. Poczytajcie - czytajcie i zastanówcie się czy chcecie tu pracować albo tez z nimi współpracować.

Bro
@Krzysztof

Szef był szefem zdaję się poprzedniej spółki pod inna nazwa, która z jakiegoś powodu sie zwinęła i aktualna jest na kogoś innego. Ludzie się boją zwrócić uwagę bo najczęściej kończy się to papierem. On trzęsie całym biznesem i finalne zdanie jest jego

Były

Jeśli spędzisz choć troszkę czasu w tym miejscu, to zaczniesz doceniać każde inne. W tej firmie nigdy nie będzie dobrze i nie utrzymają pracowników, jeśli toksyczny pseudo szef (tak pseudo, nigdzie ta osoba nie widnieje ale jakimś cudem wszyscy słuchają jego „fantastycznych” i bezsensownych pomysłów) dalej będzie miał kontakt z pracownikami. (usunięte przez administratora) (tak te wszystkie spółki HRO Digital, Personnel, Magazyn Rekruter to w rzeczywistości jedno i to samo czyli Verita) rodzince, co oczywiście jest paradoksem do tego czym się zajmują. Jeśli nie domyślisz się o co chodzi „szefowi” danego dnia, dowiesz się jak to on sam musi wszystko robić i że tak na prawdę jesteś bezużyteczny bo mu nie pomagasz. Dużo rzeczy robionych bez celu, bo pseudo szef nagle zmieni zdanie więc mimo że siedzisz po godzinach to twoja praca pójdzie na marne. Ludzie przychodzą i odchodzą bo po prostu tego nie wytrzymują psychicznie, każdego dojedzie do granic możliwości. Nie zapomnijmy oczywiście o braku jakiejkolwiek hierarchii. Tak naprawdę nie wiesz kto jest nad Tobą i zdarzają się sytuacje że przyjmujesz polecenia od kilku osób naraz i każda z nich oczekuje że wszystko będzie zrobione na już. Generalnie każdy zajmuje się wszystkim, brak jakiejkolwiek organizacji. Aaa No i nie zapomnijmy że wszystko zależy od kryptowalut które „rządzą” światem (przynajmniej tym w głowie pseudo szefa) i to od nich zależy każde twoje zadanie :) Jeszcze raz podkreślę, jeśli poskarżysz się na jakiekolwiek złe traktowanie to i tak dostaniesz informację że tak po prostu jest i to się nie zmieni. Tak więc jeśli to czytasz, to twój znak żeby odpuścić jeśli widzisz jakiekolwiek ogłoszenie od tego pracodawcy.

Recepcjonistka
@Maciek

Byłam zatrudniona w Verita na stanowisku recepcjonistki. Wynagrodzenie niskie, ledwo ponad najniższą krajową a obowiązków bardzo dużo. Umowa o pracę i podstawowa opieka medyczna to już standard, żadna zachętą. Wytrzymałam tylko kilka miesięcy. Dziwna kadra zarządzająca, brak wsparcia tylko wymagania. Jak wyrażasz swoje zdanie, które jest odmienne od przełożonych to spotkasz się z atakiem, nie ważne są argumenty najlepiej wykonuj polecenia bez dodatkowych pytań. Słaba atmosfera wśród pracowników, plotki, odgadywanie za plecami. Brak empatii, Nie polecam.

Były Nowy wpis

Maciek Nowy wpis
@Były

No tak była dwa tygodnie temu rekrutacja, otwarta na recepcjonistę. Ale trudno z niego wywnioskować, to, o czym pisałeś. Firma wymieniła raptem 3 powody, dla których warto do nich dołączyć: 1. Umowa o pracę. 2. Praca w trybie stacjonarnym. 3. Prywatna opieka medyczna. Nie uznali atmosfery w firmie za godną wymienienia. Może więc napiszesz coś o pieniądzach? O tym, jakimi kwotami starają się przekonać do pracy u siebie?

Recepcjonistka Nowy wpis
@Maciek

W sieci wisi oferta pracy na stanowisko finance manager. Firma oferuję wynagrodzenie w wysokości od 15 do 18 tysięcy złotych brutto. Czy macie jakieś wskazówki, co należy zrobić, aby móc zarobić wskazaną górną granicę? Na jakim poziomie trzeba znać język angielski, skoro się go wymaga? Jeśli chodzi o pracę hybrydową, to ile raz w przeciągu tygodnia trzeba pojawiać się w firmie?

Czy firma w jakiś sposób przestrzegała ze może być taka sytuacja z z zawieszeniem podwyzek i premii? Czy było to nagle ? Rozumiem że wszyscy w tej firmie pracują od pierwszych dni na umowie o prace ?

Zosia

@LO W dzisiejszych czasach oczekiwania względem pracodawcy jest czymś więcej niż tylko zapewnieniem umowy o pracę. Norma jest równe traktowanie, pensja odpowiadająca rynkowej, szacunek i tym podobne zachowania. Informowanie przez firmę o sytuacji to jedno (to jak to robi to już inna historia), ale równe traktowanie pracowników związane z podwyżkami czy awansami to drugie. Informację pojawiają się w zależności od tego co pasuje do narracji. Firma oszczędza, ale wybiera na kim i kiedy. Przykładem jest to, że raz oszczędza, a za chwilę zatrudnia w budżecie 15-18 tys. Zależy jak lubianym się jest, bo nie od tego co umie czy robi.

Piszesz, że firmie brakuje na wypłaty dla pracowników... Czy w takim razie zdarza się, że pensja jest opóźniona? Kiedy miało miejsce zlikwidowanie premii i zawieszenie podwyżki?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Księgowa w Verita HR Polska Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

AS

Krzysztof

Skoro szef nie jest szefem to kim jest? Właścicielem firmy? Ludzie boją się mu zwrócić uwagę że takie zachowanie jest nieodpowiednie? Tylko on kieruje firmą i nie ma nikogo innego do kogo można by iść z takim problemem?

Bro
@Krzysztof

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Verita HR Polska Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko IT Recruiter? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.

Podobno pracując w firmie Verita HR Polska Sp. z o.o. można liczyć na zarobki 8600 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

W Verita HR Polska Sp. z o.o. poszukiwana jest osoba na stanowisko Dziennikarz. Zainteresowała Cię ta oferta i złożyłeś swoje dokumenty aplikacyjne? Podziel się wrażeniami z procesu rekrutacyjnego z innymi użytkownikami.

Kpina i zart a nie firma! duzo ludzi poszlo na zwolnienie lekarskie ze wzgeldu na skandaliczne traktowanie. Pan wielki zarzadzajacy ma problemy psychiczne i powinien udac sie na konsultacje. Caly marketing odszedl bo mial tego dosc.

Jak szefostwo w Verita HR Polska Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Zastrasza zwolnieniem co drugi dzień, manipuluje, nastawia pracowników przeciwko sobie i nie pozawala wyrażać własnego zdania

Niccky

Nie należy wrzucać wszystkich do jednego worka, chyba się ze mną zgodzisz? Czasy zbiorowej odpowiedzialności już dawno minęły :o

@Niccky

Któregoś szczególnego chcesz obronić, że tak piszesz? ;) Kogo?

Nikt
@Hanna

Jest taka fajna ale nie dostępna ;)

@Nikt

Kto taki i w jakim kontekście to piszesz? ;p

BK

Miałam właśnie wątpliwą przyjemność odbycia rozmowy rekrutacyjnej w tej firmie. (usunięte przez administratora). W drugiej minucie rozmowy zostałam wprost i w chamski sposób poinformowana, że moje potencjalne szkolenie na to stanowisko ''nie kosztuje 5 złotych tylko 60 tysiecy'' i jeśli po szkoleniu nie zostanę w firmie to będą przeze mnie stratni te 60 tysięcy. Pan (usunięte przez administratora) następnie zapytał mnie, czy wzięłabym sobie kredyt na 60 tysiecy żeby je później wyrzucić. Później zaczął rzucać pytaniami z branży, na które odpowiedzi nie znam, jako że wielokrotnie podkreślałam, że nie mam jeszcze doświadczenia w rekrutacji, a gdy nie wiedziałam co odpowiedzieć oznajmiał w prześmiewczy i prostacki sposób, że są to ''proszę pani przecież podstawy ekonomii'' i każdy je zna. Wielokrotnie pan (usunięte przez administratora)rzucał w eter również różnorakie sumy pieniędzy, które firma straci jeśli zainwestuje we mnie jako w pracownika a ja się bezczelnie rozmyślę i odejdę. Wyśmiał również, gdy zapytana o firmy w Krakowie do których chciałabym rekrutować powiedziałam, że nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie bez jakiegokolwiek wdrożenia, i skwitował to stwierdzeniem, że mieszkając w Krakowie powinnam zwracać uwagę codziennie na szyldy firm na krakowskich ulicach i myśleć sobie, do których by tu kogoś zrekrutować pracując w tej korporacji. Była to najbardziej żenująca rozmowa jaką miałam okazję odbyć. Panu (usunięte przez administratora)życzę najszczersze powodzenia w pozyskiwaniu nowych pracowników - pierwszym krokiem powinno być rzucenie okiem na ich CV.

@BK

Współczuję. To na jakie stanowisko aplikowałaś że tak go boli to 60 tysięcy?

@Ewa

Młodszy specjalista ds. HR. Najwidoczniej moje skromne stopy są zbyt skromne, aby podjąć się tak drogiego w utrzymaniu stanowiska.

Gosia
@BK

Hej, niestety ale również miałam bardzo przykre doświadczenia z tą firmą. Odniosłam wrażenie, ze robią wszystko aby całkowicie zrujnować poczucie własnej wartości młodego człowieka.

@Gosia

Dokładnie takie miałam też wrażenie, więc zakończyłam rozmowę wcześniej żeby nie tracić już czasu. Polecam omijać szerokim łukiem.

@BK

A tak tylko obiektywnie wtrącając to czy 60 tys to nie jest nawet dużo jak na szkolenie? Bo tu chyba porządną lojalkę trzeba byłoby podpisać czy coś jak już. Ciekawa w sumie jestem jakby to wyszło, gdybyście jednak się dogadali i odbyłabyś to całe szkolenie

Zosia

@Kandydat a to ile jest tych etapów rekrutacji?

kan
@Zosia

duzo, czasem 3- 4 a nawet słyszałam, ze 5. strata czasu.

@kan

ostatnio były 2 etapy także chyba się coś zmieniło :)

Barbara

Czemu aż tyle etapów rekrutacji? Na czym one polegaja?

draz

(usunięte przez administratora)na końcu współpracy

Barbara
@draz

Powiesz coś więcej, bo nie bardzo rozumiem?

Chciałem pozdrowić (usunięte przez administratora) Świetny kontakt z zatrudnionym, profesjonalne podejście. Jeśli chodzi o Veritę HR mam same pozytywne odczucia z okresu kiedy byłem przez nich zatrudniony. Wszystkie dokumenty przygotowane na czas, dobry kontakt telefoniczny i mailowy. Ludzkie podejście do pracownika (z szacunkiem), niestety nie mogę tego samego powiedzieć o kliencie dla którego pracowałem(usunięte przez administratora)

Christoph
@Marek

A co takiego bylo nie tak (usunięte przez administratora)?

aga

@kan a co się dzieje na poszczególnych etapach? Dużo ich strasznie.

Bardzo fajna agencja, indywidualne podejście i wsparcie przy każdym etapie rekutacji:)

Anka

Kiepska współpraca z agencją, nie polecam. Bardzo specyficzny zespół.

@Anka

Czy można prosić o więcej informacji?

admin

Jak wyglądają zarobki w firmie Verita HR Polska Sp. z o.o. ? Na jakim stanowisku można najwięcej zarobić i czy łatwo jest awansować? Dodaj swoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Verita HR Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Verita HR Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Verita HR Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Verita HR Polska Sp. z o.o.?

Verita HR Polska Sp. z o.o.