Opinie o Forex Network Sp. z o.o. Sp. k. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Forex Network Sp. z o.o. Sp. k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Forex Network Sp. z o.o. Sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Forex Network Sp. z o.o. Sp. k. w Warszawa

Nie wiecie przypadkiem co tak ogólnie co słychać w firmie? Panowie w ostatnim wątku pisali coś o obsuwach. Faktycznie jakieś były? Zastanawiam się teraz czy spółka aktywnie funkcjonuje? nie widzę niczego aktualnego na jej temat w sieci

Jerzy Nowy wpis

Widziałem ostrzeżenie że firma nie płaci. Niby wpis sprzed 3 lat ale i tak się zaniepokoiłem. Ktoś z pracowników może się wypowiedzieć? Zarobki są ok i terminowo czy nadal jakieś obsuwy?

On Nowy wpis
@Jerzy

Różnie.

MB Nowy wpis

Cała sytuacja wygląda tak jak w przypadku każdej innej sytuacji z tego typu pseudo brokerami. Oczywiście samych właścicieli tego typu spółek nie da się ani namierzyć ani doprowadzić do skazania z racji ograniczeń terytorialnych i marnego działania służb w Polsce czy za granicą, a nawet jeśli byłoby to możliwe to większość firm zarejestrowana jest w miejscach, które dla 90% osób mogą być odwiedzone jednak tylko na mapach Google. Stąd też jedynym rozwiązaniem, które może przynieść efekt i doprowadzenie do skazania osób odpowiedzialnych za tego typu procedery, bądź też odzyskania pieniędzy jest ściganie osób, które odpowiedzialne były za ten proceder w Polsce. W przypadku Capital mamy dostęp do informacji o osobach, które faktycznie były odpowiedzialne za wyłudzenia na terenie naszego kraju (pseudo maklerów oraz osób które nimi kierowały). W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 500439095

Magda

Uważacie ze w firmie trzeba być odpornym na stres ?

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
adam

OSTRZEGAM FIRMA NIE PŁACI !

Dla złej tańcownicy przeszkadza nawet rąbek u spódnicy- mówi przysłowie i tak jest z niektórymi pracownikami.

Prezes

Drogi Wojtku, przez Twój tekst przebija nie tylko brak kultury osobistej, ale przede wszystkim straszliwa frustracja. Bycie nieudacznikiem musi być dla Ciebie ciężkie i bardzo stresujące. Fakty są takie, że w naszej firmie ludzie Twojego pokroju nie popracują więcej niż kilka tygodni. U nas liczą się wyniki. Przykro mi, że tego nie pojmujesz no ale trudno, zdarza się. Życzę Ci sukcesów i sugeruję pracę na jakimś ambitnym stanowisku typu nocny stróż albo magazynier lub ewentualnie zamiatacz ulic. W tym miejscu również uwaga do adminów gowork. Naprawdę dziwne jest pozostawiania tak chamskich komentarzy jak cyt: "do tego 2/3 dobre (usunięte przez administratora) na recepcji z ktorych 1 byla kretem. kurw*, daniela pozdro suk* a ta czarnula byla najlepsza ladna i nawet madra,,, ale przy rozmowie zawsze cyce na wierzch... na hiszpana akqrat". Rozumiem wolność słowa i nie obchodzi mnie jak jakiś frustrat rozpisuje się o firmie, ale obrażanie kobiet uważam za dużą przesadę, a być może nawet nadające się do podjęcia kroków prawnych przez wulgarnie obrażane osoby lub pracodawcę.

misiek
@Prezes

Trudno nie być sfrustrowanym, mając świadomość, że szefowie wyciągają z tego grubą kasę, płacąc pensję minimalną :/ ja na szczęście nie mam już z tym "biznesem" do czynienia

belfer

Firma taka, jak większość call center - dziś sprzedają forex, jutro obligacje a pojutrze cudowne kołdry w wełny lamy za 5.000 zeta sztuka. Dżungla, w której odnajdą się ci bez skrupułów i zasad moralnych. Rotacja ogromna, ja odszedłem po 3 miesiącach.

Broker

Czy wypłacają kasę za prace ?

anyforex
@Broker

jak im dasz z twojej kieszeni :)

Snell1

Ktoś ma jakaś opinie czy warto teraz pojsc do nich do pracy?

rapa
@Snell1

Nie odradzam na wszelkie sposoby, kradzież czasu i tyle, pieniądze to jałmużna za harówkę!!!!

Dominika

@Prawda rozumiem, a jak długo pracujesz już w firmie Forex Network Sp. z o.o. Sp. k.? Czy jest system podwyżkowy? Albo czy w jakiś inny sposób doceniają pracownika? Jakieś benefity są? Czy można awansować?

rapa
@Dominika

nie jest system obniżki :) i bidy :) a pracownik to szmata dla prezesa którego nic nie obchodzi bo wpada sobie ze szczecina na trzy dni a drugi to nieprzemiły typ

Dominika

@ostrzezeni widzę , że nie jesteś zadowolony z warunków pracy, A czy jakieś premie są? Myślę, że z premiami można by było całkiem niezłą pensję osiągnąć.

ostrzezeni

Praca do niczego zero perspektyw tyranie za 1900zł czegoś takiego jak podwyżka tam nie ma i to słowo jest tam nie znane, serdecznie odradzam. OMIJAĆ z daleka tego tak zwanego pracodawcę! Tyranie od rana do wieczora za grosze, za to prezesik z biznesu ciągnie tłusty szmal, a pracownikom za zamknięcie klienta na 10000$ płaci tylko 1000 złych i nie zawsze, a jak po tym nie ma się nowego klienta to wylatujesz to się nazywa robieniem wyniku! W biurze za to jest brud i syf, walają się śmieci, warunki pracy są gorsze niż złe. Głupia młodzież tyra na takich! Dodatkowo w firmie jest totalna inwigilacja jeszcze powinni zakładać lokalizatory gps na nogi jak więźniom

rasssputin 777

e tam solidna firma jest ok

piotrek93

Firma zarejestrowana jako agencja reklamowa każe dzwonić po kradzionych bazach i naciągać ludzi na wpłacanie pieniędzy. Jeden z klientów już zgłaszał sprawę do komisji nadzoru finansowego za nielegalną działalność, powodzenia dla przyszłych pracowników z bieganiem po sądach. Firma ma aż 5 000 zł kapitału zakładowego, starczy na koszty komornika.

okropne

fatalna robota, odradzam 10 godzin pracy za 1200 pln netto, zero prywatności, nerwówka

okropne
@okropne

dodatkowo, nie mają komputerów do pracy, na jednym mega powolnym laptopie pracują po dwie, trzy osoby, cały dzień się dzwoni do ludzi z listy i się ich naciąga! Poza tym główny menadżer nie grzeszy inteligencją i kulturą!!!

fxnetworkpraca

Złodzieje, nie wypłacili mi ponad 100 tyś zł prowizji, tragiczna atmosfera pracy, 10 godzin dziennie!

Zostaw merytoryczną opinię o Forex Network Sp. z o.o. Sp. k. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Forex Network Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w Forex Network Sp. z o.o. Sp. k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Forex Network Sp. z o.o. Sp. k.
1.6/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Aleje Jerozolimskie 81
    02-001 Warszawa

Forex Network Sp. z o.o. Sp. k.