Invest Success Sp. z o.o.

Opinie o Invest Success Sp. z o.o.

Wiola

Tak dobrze się w firmie pracuje, że już nie ma o czym pisać?

Hanna

Jesteś pracownikiem Invest Success Sp. z o.o.? Napisz nam więcej na temat warunków panujących w firmie. Jakie największe plusy dostrzegacie w pracy, a co według Was wymaga zmiany? Czekamy na Wasze komentarze.

Wiek

Invest Success Sp. z o.o. podobno poszukiwało kogoś ostatnio, więc wszedłem na to forum i czytam, aczkolwiek wygląda to dość dziwnie, mam mieszane uczucia, ciekawy jestem czy to prawda co tu czytam czy jak jest, mimo to jestem dobrej myśli, to szukają kogoś?

MZ

wyłudzili dużo kasy od ludzi za szkolenie Blera, które się nie odbyło i nie miało odbyć, popatrzcie w KRD, pozdrawiam prezesa dzieciak zrobił niezły przewał Maciej

Tencosprawdzil

Data wykreślenia z Krajowego Rejestru Przedsiębiorców - 2015-12-07. Zatem spółki już nie ma. :) Jeżeli ktoś chce sobie sam sprawdzić to na stronie ministerstwa sprawiedliwości można. Nr KRS spółki to 0000386583. Oprócz tego dobra firma to była. :)

Maryś

Tam sami tacy byli :D zgrana paczka :D

byly pracownik

jedynie co jest tam fajne to grupa ludzi z ktorymi sie pracuje pozdrawiam medicus RWD!!:D Szalony młody i przystojny xD

byly_bili

hej, Podstawe masz 3tys brutto. niezle jak na poczatek prawda? niestety cie rozczaruje. podstawe dostaniesz jak zrobisz 100 spotkan w miesiacu. za jedno spotkanie masz 30zl. Pracujac codziennie (sobota niedziela) przez miesiac trzeba zrobic po 3 spotkania dziennie. Na poczatku byla informacja od "Garbatej Lolity" ze juz ustalaja szczegoly z callcenter i to wlasnie callcenter bedzie nam umawialo spotkania. Okazalo sie z gola inaczej. Sami sobie umawialismy spotkania. Co do kadry kierowniczej. Jak dla mnie tylko jedna osoba byla w miare kompetentna tzw "rudyRafal" wygladal na spoko goscia. Pozostala kadra to osoby z ktorymi jakbym sie przywital uscickiem reki sprawdzilbym czy dalej mam przy sobie zegarek. Niestety cale "prezesostwo" to jakies cwaniaczki. U mnie nie wzbudzili zauifania. Dodatkowo firma sprzedaje jakies urzadzenia do naswietlania czy jakis inny badziew. Firemka typu garnki i inne kołdry. OGOLNIE ODRADZAM FIRME!!! NIECH BANKRUTUJA W PISDU!!!!!!!!!!! powinien byc na to jakis paragraf!!!

skandal

jesli aktualnie poszukujesz pracy i natrafiles w internecie na ogloszenie aplikacyjne z ww firmy, to szczerze Ci odradzam. Powiem tylko tyle ze w tej firmie "podstawa" nie jest podstawa. Sami chyba nie wiedza czym ona jest. Musisz zrobic okreslona ilosc spotkan zeby ją otrzymac. Czesc ludzi juz poodchodzila i ja tez nosze sie z takim zamiarem. Dodatkowo proces rekrutacji byl dosc dziwny. Po rozmowie w SkyClubie i otrzymaniu informacji ze sa na TAK dopiero o godz 8rano nastepnego dnia dostaniesz informacje o miejscu spotkania. Troche to dziwne ale robia tak dlatego zeby nie znalezc informacji na temat firmy. Dodatkowo firma sprzedaje jakies dziwne urzadzenia na prezentacjach w calej Polsce. NIE POLECAM TEJ FIRMY !!!

Zostaw opinię o Invest Success Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Invest Success Sp. z o.o.