Opinie o ComperiaLead w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ComperiaLead. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ComperiaLead o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ComperiaLead w Warszawa

kadar

a dlaczego nikt nie wspomina tutaj o nieuczkciwych wydawcach, którzy robią błędne leady i machlojki, żeby tylko zaorbić więcej na leadzie (puste numery telefonów, dane ludzi z nagrobków itp.) i później wszyscy dziwią się, że reklamodawcy ucinają kampanie lub słabo walidują. Prawda zapewne leży po środku

Wydawca

Programy partnerskie to żyła złota ... tak to prawda, ale nie dla wydawców. Na programach partnerskich ma zarabiać siec afiliacyjna i reklamodawca a nie wydawca. To co dostają wydawcy to resztki po "obiedzie". Takie małe porównanie, wysyłasz do comeri lead 200 wniosków, z tego przy dobrym wietrze zatwierdzą ci 10%, czyli zarobisz około 400 zł. Teraz policz ile razy musiał być otworzony link z wnioskiem aby zostało wysłanych 200 wniosków? U mnie mniej więcej wychodzi,że na 1000 kliknięć w baner, wysyłanych jest 100 wniosków, zatwierdzonych z tego około 10 (suma sumarum całkiem dobrze), czyli 1000 kliknięć w reklamę aby zarobić około 260 zł. Ile musiałby reklamodawca zapłacić za 1000 kliknięć w adwords? Zakładając, że dobry fachowiec idealnie zoptymalizuje kampanię w adwords, to za jedno kliknięcie reklamodawca musi zapłacić minimum 6 zł, czyli za 1000 kliknięć 6000 zł, ale po co skoro "banda wdawców" sory za określenie, zrobi to za kilka stówek? Reklamodawca jeszcze troszkę urżnie na walidacji, trochę "pomachroi" sieć afiliacyjna i są zadowoleni. Wydawca i tak nic nie powie, no bo co może? Jedna sieć afiliacyjna bierze przykład z drugiej... jednym słowem panie i panowie wydawcy jesteśmy zawsze w czarnej d..ie zawsze. Jedynym sposobem na walkę i być może na jakieś zmiany (chociaż ciężko w to uwierzyć) jest piętnowanie nieuczciwych sieci afiliacyjnych, pokazywanie tego gdzie się tylko da. Z pozdrowieniami dla comperi lead Wydawca

kopalnia złota

Ja na szczęscie nie obserwuję spadku zarobków :) Ale to co zauważyłem to znaczny spadek fajnych akcji - mam wrażenie że kiedyś było ich więcej, jakies konkursy, zwiekszanie stawek, itp. A teraz robią jakies konkursy z samochodami czy skuterami dla użytkowników, a o wydawcach chyba zapomnieli. Najwidoczniej szkoda im kasy na kogos kto przynosi im kase wiec zastanawiam sie czy warto dalej z nimi działac.

mariusz

Od grudnia comperia lead postanowiła więcej zarabiać, w panelu zmiany że hej, jednym słowem totalna porażka, od grudnia spadek zarobkow o 70%. Kiedyś podobnie zrobil adleader, daleko nie zajechał, podobnie będzie z comperią lead. Uciekać do m2m lub szukać innej alternatywy

Arek
@mariusz

comperia była dobrym programem ale niestety była, tak jak napisałeś od grudnia spadek zarobków aż o 60%, promowałe kredyt gotówkowy doradca comperia (prowizja za lead) prawie 3 lata, zawsze akceptowalnosć była na poziomeie 40-60% a od grudnia spadek do maksymalnie 10%,dla porównania m2m na podonym formularzu akceptowalność na poziimie 60% Nie polecam

matius
@Arek

No to widzę, że nie tylko u mnie :) Po kilku latach dobrej naprawdę współpracy z comperią trzeba uciekać. Dokładnie tak jak piszecie od nowego roku przykręcili kurek z zarobkami, w pewnym momencie myślałem, że ktoś w środku podbiera mi wnioski bo nagle po kilku latach 80% wniosków odrzucone, widać że nie tylko mnie to spotkało to nowa polityka comperialead, wspólpraca z nimi ma polegać na "pracy społecznej"

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie ComperiaLead? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Magazynier
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Xxxx

Działam z nimi od ponad pół roku i widzę, że dzieje się tam najwięcej ze wszystkich programów w jakich działach. Goście nie spoczywają na laurach, co mnie cieszy, bo to oznacza nowe możliwości dla mnie :) A co najważniejsze, na zarobki też nie mam co narzekać :)

Xxxx

W moim przypadku to średnio 5 tys, ale wiem że więksi blogerzy wyciągają znaaaacznie więcej :)

zxc

korzystam i nie jest źle ale bankier lub money2money pozwala wyciągnąć więcej.

Małgosia

Fajny program partnerski. Teraz wypuścili aplikację mobilną na której można zarobić fajne pieniądze.

nic
@Małgosia

(usunięte przez administratora) prawda w aplikacji mobilnej można tylko przeglądać informacje a nie zarabiać na niej.

Zostaw merytoryczną opinię o ComperiaLead - Warszawa

• Jak się pracuje w ComperiaLead?

Zobacz opinie na temat firmy ComperiaLead tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ComperiaLead?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 59 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ComperiaLead