ComperiaLead

Opinie o ComperiaLead

Małgosia 2013-09-30 08:00:45
Fajny program partnerski. Teraz wypuścili aplikację mobilną na której można zarobić fajne pieniądze.
zxc 2013-10-07 10:41:57
korzystam i nie jest źle ale bankier lub money2money pozwala wyciągnąć więcej.
Xxxx 2014-06-14 23:42:30
Działam z nimi od ponad pół roku i widzę, że dzieje się tam najwięcej ze wszystkich programów w jakich działach. Goście nie spoczywają na laurach, co mnie cieszy, bo to oznacza nowe możliwości dla mnie :) A co najważniejsze, na zarobki też nie mam co narzekać :)
Xxxx 2014-10-13 22:17:10
W moim przypadku to średnio 5 tys, ale wiem że więksi blogerzy wyciągają znaaaacznie więcej :)
nic 2014-12-06 17:36:00
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawda w aplikacji mobilnej można tylko przeglądać informacje a nie zarabiać na niej.
mariusz 2015-08-25 20:33:03
Od grudnia comperia lead postanowiła więcej zarabiać, w panelu zmiany że hej, jednym słowem totalna porażka, od grudnia spadek zarobkow o 70%. Kiedyś podobnie zrobil adleader, daleko nie zajechał, podobnie będzie z comperią lead. Uciekać do m2m lub szukać innej alternatywy
Arek 2015-09-03 13:45:31
comperia była dobrym programem ale niestety była, tak jak napisałeś od grudnia spadek zarobków aż o 60%, promowałe kredyt gotówkowy doradca comperia (prowizja za lead) prawie 3 lata, zawsze akceptowalnosć była na poziomeie 40-60% a od grudnia spadek do maksymalnie 10%,dla porównania m2m na podonym formularzu akceptowalność na poziimie 60%
Nie polecam
matius 2015-09-16 14:56:58
No to widzę, że nie tylko u mnie :) Po kilku latach dobrej naprawdę współpracy z comperią trzeba uciekać. Dokładnie tak jak piszecie od nowego roku przykręcili kurek z zarobkami, w pewnym momencie myślałem, że ktoś w środku podbiera mi wnioski bo nagle po kilku latach 80% wniosków odrzucone, widać że nie tylko mnie to spotkało to nowa polityka comperialead, wspólpraca z nimi ma polegać na "pracy społecznej"
kopalnia złota 2015-10-19 15:10:26
Ja na szczęscie nie obserwuję spadku zarobków :)
Ale to co zauważyłem to znaczny spadek fajnych akcji - mam wrażenie że kiedyś było ich więcej, jakies konkursy, zwiekszanie stawek, itp. A teraz robią jakies konkursy z samochodami czy skuterami dla użytkowników, a o wydawcach chyba zapomnieli. Najwidoczniej szkoda im kasy na kogos kto przynosi im kase wiec zastanawiam sie czy warto dalej z nimi działac.
Wydawca 2016-03-01 22:11:47
Programy partnerskie to żyła złota ... tak to prawda, ale nie dla wydawców. Na programach partnerskich ma zarabiać siec afiliacyjna i reklamodawca a nie wydawca. To co dostają wydawcy to resztki po "obiedzie". Takie małe porównanie, wysyłasz do comeri lead 200 wniosków, z tego przy dobrym wietrze zatwierdzą ci 10%, czyli zarobisz około 400 zł. Teraz policz ile razy musiał być otworzony link z wnioskiem aby zostało wysłanych 200 wniosków? U mnie mniej więcej wychodzi,że na 1000 kliknięć w baner, wysyłanych jest 100 wniosków, zatwierdzonych z tego około 10 (suma sumarum całkiem dobrze), czyli 1000 kliknięć w reklamę aby zarobić około 260 zł.
Ile musiałby reklamodawca zapłacić za 1000 kliknięć w adwords? Zakładając, że dobry fachowiec idealnie zoptymalizuje kampanię w adwords, to za jedno kliknięcie reklamodawca musi zapłacić minimum 6 zł, czyli za 1000 kliknięć 6000 zł, ale po co skoro "banda wdawców" sory za określenie, zrobi to za kilka stówek?
Reklamodawca jeszcze troszkę urżnie na walidacji, trochę "pomachroi" sieć afiliacyjna i są zadowoleni. Wydawca i tak nic nie powie, no bo co może? Jedna sieć afiliacyjna bierze przykład z drugiej... jednym słowem panie i panowie wydawcy jesteśmy zawsze w czarnej d..ie zawsze. Jedynym sposobem na walkę i być może na jakieś zmiany (chociaż ciężko w to uwierzyć) jest piętnowanie nieuczciwych sieci afiliacyjnych, pokazywanie tego gdzie się tylko da.
Z pozdrowieniami dla comperi lead
Wydawca
kadar 2016-03-08 08:57:39
a dlaczego nikt nie wspomina tutaj o nieuczkciwych wydawcach, którzy robią błędne leady i machlojki, żeby tylko zaorbić więcej na leadzie (puste numery telefonów, dane ludzi z nagrobków itp.) i później wszyscy dziwią się, że reklamodawcy ucinają kampanie lub słabo walidują. Prawda zapewne leży po środku
znam sie na tym 2016-03-08 09:34:30
I w związku z tym, że sa nieuczciwi wydacy, to trzeba jechac równym frontem po wszystkich, tak "kadr"? W Polsce sieci afiliacyjne mnożą sie jak grzyby po deszczu, bo wszyscy robią na wydawcach kokosy płaca i m za to najmniejsze minimum i taka jest cała prawda
ZacznijZarabiacPL 2016-04-22 19:55:44
To zależy od ciebie jeżeli polecisz 30 kont a za kazde masz 100 zl brutto to zarobisz 3000 zł. Na swoim blogu podpowiadam co warto polecać
JustiT 2016-08-29 13:34:44
Przecież tu chodzi o program polecający, tu nie ma różnych stanowisk - chodzi o udostępnianie linków w internecie, na których się zarabia
Zostaw swoją opinię o ComperiaLead - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ComperiaLead