ComperiaLead

Opinie o ComperiaLead

Małgosia 2013-09-30 08:00
Fajny program partnerski. Teraz wypuścili aplikację mobilną na której można zarobić fajne pieniądze.
zxc 2013-10-07 10:41
korzystam i nie jest źle ale bankier lub money2money pozwala wyciągnąć więcej.
Xxxx 2014-06-14 23:42
Działam z nimi od ponad pół roku i widzę, że dzieje się tam najwięcej ze wszystkich programów w jakich działach. Goście nie spoczywają na laurach, co mnie cieszy, bo to oznacza nowe możliwości dla mnie :) A co najważniejsze, na zarobki też nie mam co narzekać :)
Xxxx 2014-10-13 22:17
W moim przypadku to średnio 5 tys, ale wiem że więksi blogerzy wyciągają znaaaacznie więcej :)
nic 2014-12-06 17:36
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawda w aplikacji mobilnej można tylko przeglądać informacje a nie zarabiać na niej.
mariusz 2015-08-25 20:33
Od grudnia comperia lead postanowiła więcej zarabiać, w panelu zmiany że hej, jednym słowem totalna porażka, od grudnia spadek zarobkow o 70%. Kiedyś podobnie zrobil adleader, daleko nie zajechał, podobnie będzie z comperią lead. Uciekać do m2m lub szukać innej alternatywy
Arek 2015-09-03 13:45
comperia była dobrym programem ale niestety była, tak jak napisałeś od grudnia spadek zarobków aż o 60%, promowałe kredyt gotówkowy doradca comperia (prowizja za lead) prawie 3 lata, zawsze akceptowalnosć była na poziomeie 40-60% a od grudnia spadek do maksymalnie 10%,dla porównania m2m na podonym formularzu akceptowalność na poziimie 60%
Nie polecam
matius 2015-09-16 14:56
No to widzę, że nie tylko u mnie :) Po kilku latach dobrej naprawdę współpracy z comperią trzeba uciekać. Dokładnie tak jak piszecie od nowego roku przykręcili kurek z zarobkami, w pewnym momencie myślałem, że ktoś w środku podbiera mi wnioski bo nagle po kilku latach 80% wniosków odrzucone, widać że nie tylko mnie to spotkało to nowa polityka comperialead, wspólpraca z nimi ma polegać na "pracy społecznej"
kopalnia złota 2015-10-19 15:10
Ja na szczęscie nie obserwuję spadku zarobków :)
Ale to co zauważyłem to znaczny spadek fajnych akcji - mam wrażenie że kiedyś było ich więcej, jakies konkursy, zwiekszanie stawek, itp. A teraz robią jakies konkursy z samochodami czy skuterami dla użytkowników, a o wydawcach chyba zapomnieli. Najwidoczniej szkoda im kasy na kogos kto przynosi im kase wiec zastanawiam sie czy warto dalej z nimi działac.
Wydawca 2016-03-01 22:11
Programy partnerskie to żyła złota ... tak to prawda, ale nie dla wydawców. Na programach partnerskich ma zarabiać siec afiliacyjna i reklamodawca a nie wydawca. To co dostają wydawcy to resztki po "obiedzie". Takie małe porównanie, wysyłasz do comeri lead 200 wniosków, z tego przy dobrym wietrze zatwierdzą ci 10%, czyli zarobisz około 400 zł. Teraz policz ile razy musiał być otworzony link z wnioskiem aby zostało wysłanych 200 wniosków? U mnie mniej więcej wychodzi,że na 1000 kliknięć w baner, wysyłanych jest 100 wniosków, zatwierdzonych z tego około 10 (suma sumarum całkiem dobrze), czyli 1000 kliknięć w reklamę aby zarobić około 260 zł.
Ile musiałby reklamodawca zapłacić za 1000 kliknięć w adwords? Zakładając, że dobry fachowiec idealnie zoptymalizuje kampanię w adwords, to za jedno kliknięcie reklamodawca musi zapłacić minimum 6 zł, czyli za 1000 kliknięć 6000 zł, ale po co skoro "banda wdawców" sory za określenie, zrobi to za kilka stówek?
Reklamodawca jeszcze troszkę urżnie na walidacji, trochę "pomachroi" sieć afiliacyjna i są zadowoleni. Wydawca i tak nic nie powie, no bo co może? Jedna sieć afiliacyjna bierze przykład z drugiej... jednym słowem panie i panowie wydawcy jesteśmy zawsze w czarnej d..ie zawsze. Jedynym sposobem na walkę i być może na jakieś zmiany (chociaż ciężko w to uwierzyć) jest piętnowanie nieuczciwych sieci afiliacyjnych, pokazywanie tego gdzie się tylko da.
Z pozdrowieniami dla comperi lead
Wydawca
kadar 2016-03-08 08:57
a dlaczego nikt nie wspomina tutaj o nieuczkciwych wydawcach, którzy robią błędne leady i machlojki, żeby tylko zaorbić więcej na leadzie (puste numery telefonów, dane ludzi z nagrobków itp.) i później wszyscy dziwią się, że reklamodawcy ucinają kampanie lub słabo walidują. Prawda zapewne leży po środku
znam sie na tym 2016-03-08 09:34
I w związku z tym, że sa nieuczciwi wydacy, to trzeba jechac równym frontem po wszystkich, tak "kadr"? W Polsce sieci afiliacyjne mnożą sie jak grzyby po deszczu, bo wszyscy robią na wydawcach kokosy płaca i m za to najmniejsze minimum i taka jest cała prawda
ZacznijZarabiacPL 2016-04-22 19:55
To zależy od ciebie jeżeli polecisz 30 kont a za kazde masz 100 zl brutto to zarobisz 3000 zł. Na swoim blogu podpowiadam co warto polecać
JustiT 2016-08-29 13:34
Przecież tu chodzi o program polecający, tu nie ma różnych stanowisk - chodzi o udostępnianie linków w internecie, na których się zarabia
bosss 2017-01-19 16:21
polecam tą stronę, dużo można się tu dowiedzieć o programie i spoko gość to prowadzi - comperialead.info
nina17 2017-01-25 01:18
witaj orientuje się ktoś czy w ComperiaLead jest oferta pracy w której bierze się udział zakładając konta w bankach przez podany link która oferuje ta pracę i rozprzestrzeniania się oferty pracy przez internet,ze jak ktoś założy konto w jakim kolwiek banku np pko milenium itd i wtedy ja dostaje prowizje z tego ?pytam bo boje się czy to nie oszustwo ?ponieważ jedna osoba udostępniła to na grupie na Facebooku.
Karolina1020 2017-01-28 12:15
Witam wszystkich, pracuje w tym programie partnerskim już jakiś czas, powiem szczerze że jest to legalna praca a zarobki zależą od twojego zaangażowania i motywacji. Jeśli chcecie zacząć zarabiać na tym to polecam zgłosić się do nich https://web.facebook.com/wdrodzedowolnosci/?fref=ts napisać że jesteście zainteresowani pracą a oni prześlą wam szczegółowe informacje, warto skorzystać chociaż pod jednym względem, że nie musimy nic inwestować :) działajcie i zarabiajcie :) Pozdrawiam :)
MiskA 2017-04-20 17:04
Rozmyslam nad praca u nich...
Tylko zastanawia mnie po co mam zakladac az 6 kont bankowych.
Siedzi ktos w tym dlugo ?
Moze mk cos wiecej powiedziec na tem temat ?
MiskA 2017-04-20 17:07
Jest cos takiego. Moge dC ci namiary
ewa234 2017-05-07 20:31
Myślę nad pracą u nich... tylko dlaczego trzeba założyć min 4 a max 6 kont? Bo yego nie rozumiem
Will 2017-05-08 18:02
No tak jest . Na tym wiecej zarabiamy ;) a osoba zakladajaca ma konta calkowicie za darmo a przy tym zyskuje prace :)
Will 2017-05-08 18:05
Pytanie mam czy jak jest osoba za granica moze do nas wstapic? I czy moze zalozyc tez konta? Jak ma sie rozliczac ? I jak dostawac wyplate ???? Pilnie prosze o info.
Katarzyna 2017-06-25 15:06
arkadiousz 2017-08-02 17:06
Miłymi i ciepłymi słówkami prowadzają ludzi od samego początku w błąd. Możesz sobie robić nadzieje i wysłuchiwać bajek o wypłacie ale nigdy jej nie otrzymasz, bo walicja zawsze bedzie za niska. Mają bardzo dobrze przetrenowane, brak możliwości zweryfikowania każdej reklamacji. Nawet jak masz uzasadnione prośby to wszystko zostanie bez odpowiedzi.
Ogólnie podejmując współprace robisz wielki błąd.
Agnes 2017-08-30 12:21
Jak tam mozna zarobic na czym to polega i jak z wyplata srodkow
Zostaw swoją opinię o ComperiaLead - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ComperiaLead