Corten Medic

Opinie o Corten Medic

Patrycja
użytkownik zarejestrowany

@Bf co masz na myśli pisząc bałagan? Jest to opinia pracownika czy pacjenta? Teraz jest sporo ofert pracy http://www.cortenmedic.pl/kariera/oferty-pracy/ dlatego ważne, żeby wiedzieć co takie opinie mają na myśli.

Bf

Krótko i zwięźle - jeden wielki bałagan. Przychodnia to wielka pomyłka. NIE polecam!

Mila

Byłam na rekrutacji w Centrum. Dla ambitnych, zdolnych, wykształconych szkoda czasu. Praca na koordyantora za śmieszne pieniądze. Prezes wstydził by się proponować takie stawki. Nic dziwnego, że ogłoszenie zamieszczone jest już od stycznia 2016 r. i brak chętnych. Odradzam szkoda czasu na tak niepoważne traktowanie ludzi. Jest wiele firm, które docenią ludzi z doświadczeniem i ambicjami.

df
użytkownik zarejestrowany

@King a to u nich teraz jest prowadzona w firmie jakas rekrtuacja? nic mi bynajmniej na ten temat nie wiadomo jak coś wiesz to podziel się tutaj proszę z innymi tymi wiadomościami ludzie będą wdzięczni

King

Wtajcie, czy ktoś może napisać jak tam pracuje się na stanowisku menedżera centrum lub koordynatora i jakie są zarobki?

Była pracownica

Z ciekawości zaglądam na profile byłych pracodawców co jakiś czas i śmieszy mnie, że zarówno mój wpis jak i inne niewygodne znikają ;) Ten portal niestety nie jest już wiarygodny skoro pracodawca może sobie wykupić tu profil i zarządzać jego treścią usuwając negatywne opinie.

pietrowin

"standart" i wszystko jasne..... W Radomiu pewnie takie są "standarTy":)

lili

Jestem ciekawa drodzy niezadowoleni, jak by było gdybyście, To wy prowadzili własną firmę. Wszędzie dobrze gdzie nas niema, a pracowałam w tej firmie......................

mimi

Ewa, wyluzuj.

3w

za 2700zł.być odpowiedzialnym za kadry, za ludzi, sprawozdania, raporty??? chyba pan szef jest niepoważny, nie za taką kasę, to w Tesco daja na rekrutację (3900)

mimi

byłam tam na Dunikowskiego na rozmowie do HR- wszystko się zgadza, a ponadto jakaś baba darła się na korytarzu na kogoś, że nie dopilnowała przeglądu i zapisów w dokumentach, szok! Propopnował mi robotę za 2700 brutto. Uważajcie!

hanka skakanka

o, i znów zostały usunięte 2 wpisy - czy pan S.czegoś się boi? dlaczego administrator usuwa wpisy? ale znajdą się na innych portalach. proszę, nie usuwać wpisów, za każdym razem pojawią się nowe.

krawiecki

"Ciekawy",nie warto wyciągać armaty na wrony...... dziewczyny, zazdrość szkodzi i jesteście ambasadorami marki

ciekawy

gdzie na przykład można poczytać o tej firmie, na jakich stronach? Szukałem wszędzie i tylko różne stare informacje

Alina

Wrażenie zawsze robi dobre:) ale jak za dużo zarobisz to zobaczysz co będzie;) początki są zawsze ciekawe i ekscytujące, a ja wolę stabliność niż znosić humorki...

anna

Dalej niech HR pisze te sztuczne opinie pozytywne...

olandra

Co to jakiś PR??? przecież umowę można zmienić... już były takie przypadki są na to dowody w tej firmie

Rademenes

A tak... pracowałem - tylko dla zdesperowanych, jeśli się zdecydujesz i uwierzysz w reklamę, którą zrobi szef przygotuj się na brak informacji o tym czego od ciebie oczekują i mega zmienne nastroje szefa, który będzie blokował twoja prace. Przy dużej desperacji można to znosić na etacie - jako coś przejściowego.

Ela

Fakt jest poszukiwany kolejny i kilka innych stanowisk... I co z tego?

Anna

Nic sie nie zmienia Ha ha!!!!

elżbieta

Dajcie spokój...szef szuka frajerów i obiecuje wszystko...zawsze się obroni słownie, jest miły, ale sprytny..a potem sam odejdziesz lub zmieni Ciebie na kogoś nowego..czytaj i zastanów się 3X bo niby wszystko wydaje sie ok...ale sam sie przekonaj za miesiąc

rob

Bardzo, bardzo trudna współpraca z właścicielem. Dużo mówi, ale sam nie wie o czym - licznymi dygresjami sprowadza swoje własne wywody na manowce. Nie potrafi określić kryteriów swojego zadowolenia z pracownika, celów pracy, a nawet zadań na danym stanowisku, itd. Mało płaci, blokuje pracowników - chce akceptować wszystkie decyzje i etapy pracy pracowników a jednocześnie to wszystko zalega u niego, bo nie ma czasu się tym zająć lub nie potrafi podjąć decyzji. Bardzo, bardzo ciężko - nie polecam.

anela

Głodowe i tyle..umowa zlecenie, a roboty na 12 godzin

śmiech na sali

Wspólczuje ludziom którzy tak nisko siecenia żeby uznawać taką pracę jak ta w corten medic za " prace jak kazda inna" rozejrzyjcie sie naprawde może być duuuużo lepiej ( usunięte przez administratora )

Malinowa

Też nie rozumiem tego rozgoryczenia. Praca jak praca. Można czasami ponarzekać, ale generalnie praca jak każda inna.

Anna K

jest ok, nie ma co narzekac. Pracowałam w duzo gorszych firmach. Pensja na czas, nikt nie robi niepotrzebnych problemów

Baju Baj sobie sam

Kocham te posty rozgoryczonych, płaczących biednych pracowników, którzy nigdy niczego nie osiągnęli, ale uwielbiają sobie na złych pracodawców ponarzekać. Baju Baj, powiedz, jaką masz firmę i ilu ludzi zatrudniasz, i ktory twój pracownik tak bardzo cię wielbi. ALbo nie, powiedz, który pracodawca jest tak z ciebie dumny, że zaraz wystawi ci piękną laurkę na gowork.

Marzena

Pracowalam w Corten Medic dwa miesiące i gdybym mogla to z checia bym wróciła. Niestety musialam zerwać umowę z powodu stanu zdrowia. To prawda jest trochę pracy, są wymagania ale tak jest w każej firmie. Mimo wszystko panuje tam świetna atmosfera i ludzie są przyjaźnie nastawieni do innych lącznie z szefem ktory dba o to, by wszystko jakoś posklejac. Jak ktos jest przyzzwyczajony ze siedzi i nic nie robi a potem dziwi się ze nie ma pracy to nie ma co się dziwic że potem są takie opinie.

gość

Niestety firma nie jest godna polecenia, wykazuja sie ogromnym brakiem profesjonalizmu. W firmie panuje ogromny haos brak organizacji. Wszyscy stamtad uciekają.

niezadowolona

dokładnie jak wyżej po miesiacyu podziekowali mi za współprace twierdzac ze sie nie sprawdziłam ... mogłabym to zrozumiec ale nikt absolutnie nie był przez ten miesiac w placówce zeby ocenic moja prace . Porazka ponoc przez recepcje przewineło sie pól Warszawy i kazdy na miesiac dwa . Omijajcie szerokim łukiem( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Corten Medic - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Corten Medic