Opinie o Vinotti Meble (Vinotti Furniture) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Vinotti Furniture. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Vinotti Furniture o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vinotti Furniture w Warszawa

Praca fajna, wypłata zawsze na czas, szkolenia regularnie, jeśli chodzi o podejście szefostwa to ja miałam zawsze miłe spotkania podczas ewentualnych wizyt, zawsze pojawiają się jakieś uwagi co do pracy salonu ale przekazywane są normalnie raz dostałam reprymendę ale słusznie=)

20sklepów

W polsce ta firma ma ze 20 sklepów a ty akurat pracujesz z ta Panią co napisała powyzej. Hahahah dobre

Rw

Znam tą panią co pracuje od 4lat w tej firmie, nikomu nie życzę pracować w jej towarzystwia, co otworzy usta to człowiekowi przykro, o kradzieży klientów i ślizganiu na cudzych tyłkach nie wspomnę.

pacownik

Ja od 4 lat jestem pracownikiem w tej firmie i śmieszą mnie te komentarze tutaj, jak ktoś jest śmierdzącym leniem i nie potrafi sprzedawać to leci z pracy, to chyba oczywiste tylu już takich widziałam i ściągali mnie w dół! 1300 to chyba na okres próbny kiedy masz czas żeby się wykazać, jak widać dalej nie doszłaś/dłeś. Ja tam jestem szczęśliwa jak masz pasje i sprzedajesz to zarabiasz. A jak nie masz podejścia do pracy to nigdzie nie będzie dobrej dla Ciebie!! Wszystko fajnie jak pracodawca czerwony dywan rozłoży drinka z parasolka poda!!!!!!!! Ludzie skąd wy się urwaliście. To telewizja i konsumpcjonizm tak wam wyprał te puste głowy. Ja do roboty przychodzę pracować taka kolej rzeczy i jestem zadowolona ze swojej pracy i czuję się bezpieczna w niej, bo wiem że dobrze ją wykonuję LENIE!!!!!!!!!!

Kierownik Salonu

Mimo że jechałem 400 km na spotkanie na które mnie zaprosili,nikt z firmy nie pojawił się na spotkaniu i nie odbierał telefonu. Żenada i brak profesjonalizmu i szacunku dla ludzi!!!

Przedszkole????

Ake się spiknęliście na tym forum. Ja pracuje w Vinotti i jestem zadowolony uczciwy pracodawca dbający o swoja firme i pracowników. Obawiam się ze nie którzy z tu piszących nie rozumieją ze w pracy sie pracuje wtedy jest i kasa wieksza i atmosfera lepsza.

Chłopaki... szkoda gadać Vinotti to porażka jakich mało... Kierują nią debile i tyle

byłyPracownik - 2010-12-25 01:16:52 Firma VINOTTI , jest dobrym i uczciwym pracodawcą ALE !!! Atmosfera pracy w DOMOTECE to masakra !!! Dopóki pracowac będzie tam kierowniczka (usunięte przez administratora) , to radzę omijac to miejsce z daleka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Własciciele firmy nie mają zielonego pojęcia co tam się dzieje, bo Dyrektor na warszawę , cały czas chroni zmanierowaną (usunięte przez administratora)! W zupełności się z tobą zgadzam ta firma to pomyłka, wyzysk,szkoda czasu i nerw.

bzyk

praca w niezbyt miłej atmosferze i w nieprzeciętnym stresie , za te pieniądze nie warto ludzie którzy są odpowiedzialni za prowadzenie tej firmy na każdym kroku udowadniają że się do tej roboty nie nadają mam na myśli biuro i to coś co wyżej plusem jest że pracodawca płaci na czas

byłyPracownik

Firma VINOTTI , jest dobrym i uczciwym pracodawcą ALE !!! Atmosfera pracy w DOMOTECE to masakra !!! Dopóki pracowac będzie tam kierowniczka BEATA , to radzę omijac to miejsce z daleka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Własciciele firmy nie mają zielonego pojęcia co tam się dzieje, bo Dyrektor na warszawę , cały czas chroni zmanierowaną beatkę !

...

beznadzieja, odradzam!

Zostaw merytoryczną opinię o Vinotti Furniture - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vinotti Furniture?

Kandydaci do pracy w Vinotti Furniture napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vinotti Furniture