Instytut Lotnictwa

Opinie o Instytut Lotnictwa

Turbokaczka

Czołem inżynierzy, jakie mogą być widełka płacowe dla człowiek z kilkuletnim doświadczeniem w MES na stanowisku inżyniera analityka ?

glass

a co ty masz do słoików @zlywilk. Czyżby kompetencje i wykształcenie zależały od miejsca urodzenia? Może wystartujesz na specjalistę ds. zamówień publicznych? Niezbędne wykształcenie wyższe i umiejętność obsługi komputera. Znajomość kpc i asertywność też się przydadzą

zlywilk

Podsumować można zdaniem: "Skala przedsięwzięcia oraz jego głupota i uciążliwość pozwala mi przypuszczać, że stoi za tym jakaś instytucja państwowa."

Engineer

Znalazłem ofertę z Instytutu Lotnictwa, dywizja CTK. Poszukiwany jest inżynier RF. Jakich zarobków mogę oczekiwać na tym stanowisku z moim 5 letnim doświadczeniem w tej branży? Chodzi mi o widełki płacowe. Podpowie ktoś?

super()
@Engineer 01.11.2015 22:54

4-5k brutto max chyba, że jesteś z 'rodziny'.

Q

w instytucie lotnictwa pracują w 80 PROCENTACH same słoiki co jest warty taki fachowiec jak na swoim terenie nie umie znaleść pracy same pierdoły

ktos

chlopie...albo jestes inzynierem albo nie! Co to znaczy, ze jak cie zwolnia to koniec, i ze nie maja konkurencji?

w

Jest dobrze. 4 lata temu z 3letnim doswiadczeniem dostalem brutto ponad 5 kafli. Od tego czasu byl kryzys i ogolnie bieda, wiec zarobki bardzo nie skoczyly do gory, ale jest za co zyc. Wtedy byla jeszcze 13. pensja, wiec o czym tu pisac. Skoro pracujesz w P&W to o robocie nie bede Ci pisal. Pewnie jest dokladnie tak samo, liczy sie tylko pensja. Obecnie pracuje w GE, jesli jestes dobry, to predzej czy pozniej podkupia Cie z Instytutu Lotnictwa. I tu jest lepiej niz w IL, choc wiecej papierkowej roboty. Minus najwiekszy tej roboty - brak konkurencji w Warszawie. Jak podpadniesz, zwolnia Cie, to kaplica. Zostaniesz z kredytem hipotecznym i wyborem - stryczek czy Wisla.

Pratt&W

No to w końcu jak jest w EDC???

jeśli cenisz sobie stabilność, rutynę, socjał, niskie wynagrodzenie, rodzinną atmosferę, praca w sam raz dla ciebie.

czlek86

Witam! Czy może ktoś powiedzieć coś na temat pracy w Instytucie na stanowisku inżyniera elektronika? Jestem świeżo po studiach, nie mam praktycznie żadnego doświadczenia (poza akademickim) w elektronice konstruktorskiej. Czy jest szansa, że się czegoś konkretnego tam nauczę? Jacy są ludzie, którzy tam pracują? Za wszelkie opinie dzięki.

Słowa kojarzące się z Instytut Lotnictwa (:solidna, profesjonalna, rozwojowa, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobry. Atmosfera i ludzie tam pracujący są profesjonalistami Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Instytut Lotnictwa: Najbardziej nie podobało mi się w Instytut Lotnictwa: korporacyjne podejście

Zostaw opinię o Instytut Lotnictwa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instytut Lotnictwa