Opinie o Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. w Warszawa

Nie bardzo wiem skąd biorą się takie paszkwile na temat Firmy CCS z Piaseczna?! Wysyłałem do nich sprzęt różny i niejednokrotnie. Zawsze wszystko wracało do mnie w stanie jak nowe, nieporysowane, niewybrakowane, działające bez zarzutu. Mało tego - czas naprawy mają na poziomie prędkości światła, nie przetrzymują sprzętu, mam wrażenie, ze serwisanci pracują po nocach. Na infolinii również - pełna profeska!!! Trudno dziś o taki rzetelny i wiarygodny SERWIS!

yogi
@Piotr

Ile Ci zapłacili za te piękne słowa.

Maja

Czy ktoś z użytkowników pracuje obecnie w firmie Cyfrowe Centrum Serwisowe? Możecie się wypowiedzieć na temat pracy w tym miejscu? @Berto, czy jesteś pracownikiem firmy czy jej klientem? Czy zgłosiłeś swoje uwagi bezpośrednio do osób odpowiedzialnych?

Pracownik CCS
@Maja

Zapraszamy do przesłania swojego cv na adres rekrutacja@ccsonline.pl Podczas procesu rekrutacji przekażemy informacja odnośnie warunków zatrudnienia. W tytule zgłoszenia proszę o załączenie adnotacji "GOWORK" ;-)

Han
@Pracownik CCS

Maja to mod Goworka, nie wolno podbierać sobie pracowników ;-).

Magda

To (usunięte przez administratora)centrum serwisowe to naprawdę czysta kpina jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim brakiem szacunku do klienta. Produkt przetrzymany do ostatniego dnia do tego reklamacja nie uwzględniona. Ponadto nowy smartfon po powrocie od nich wyglądał strasznie!!! Szczerze nie polecam!!!!

S.P

Nie da się opisać tych oszustów, to jest brak kulturalnych słów- niszczą czyjś sprzęt. a później za jasną cholerę nie chcą się przyznać do swojej porażki to jest jakaś massssakra

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
Tomi

Dramat ten serwis to nieporozumienie

Berto

Serwis nie działa zgodnie z gwarancją danej firmy...dodatkowo telefony do wysyłki są zabezpieczane dość prowizorycznie tj. Oklejanie oryginalnego pudełka taśmą klejącą i folią która przed niczym nie zabepiecza a jedynie zniszczyła oryginalne pudełko...klocki lego są lepiej zabezpieczane niż telefon za ponad 3 tysiace ...co nie powinno mieć miejsca. Brak kompetencji jeśli chodzi o sam serwis.

Pracownik CCS
@Berto

Proszę o przesłanie numeru naprawy na adres rekrutacja@ccsonline.pl - postaramy się wyjaśnić zaistniałą sytuację. W tytule maila proszę o adnotację "Eskalacja"

Maja

@wwwwa jak obecnie wygląda praca w firmie? Na co mogą liczyć pracownicy CCS? Chętnie dowiemy się więcej o tym jak działają poszczególne działy w firmie.

df

@www hej hej noo to powiem Ci ze calkiem sporo oczywiscie jezeli masz odpoiwednie doswiadczenie ale uwazam ze to w sumie wszedzie tak jest prawda? ze bez dosiwadczenia to mniej sie zarabia za pewne..

wwww

Tak. Zapieprz jest straszny. Jak w chińskiej fabryce. I naciski. Zarobki na początek koło 1700, potem jak masz doświadczenie to nawet koło 2500 na rękę można wyciągnąć.

Markus Aurelius

sienk wyglądasz na dobrze poinformowanego o tym asystencie ds. organizacji, napisz więc ile w widełkach można zarobić w CCS na takich stanowisku. Wg oferty jest to robota akordowa, więc pewnie niezły zapieprz i nacisk na zapieprz? A jak robota grupowa, to pewnie nacisk jednych na drugich i kiepska atmosfera w zespole? Tylko pytam, bo nie wiem...

admin

Uważasz, że świat powinien dowiedzieć się więcej o firmie Cyfrowe Centrum Serwisowe Sp. z o.o.? W takim razie zapraszamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.