Cyfrowe Centrum Serwisowe Sp. z o.o.

Opinie o Cyfrowe Centrum Serwisowe Sp. z o.o.

admin 2015-06-20 12:57:19
Uważasz, że świat powinien dowiedzieć się więcej o firmie Cyfrowe Centrum Serwisowe Sp. z o.o.? W takim razie zapraszamy do komentowania na naszym forum.
Markus Aurelius 2016-05-22 18:20:36
sienk wyglądasz na dobrze poinformowanego o tym asystencie ds. organizacji, napisz więc ile w widełkach można zarobić w CCS na takich stanowisku. Wg oferty jest to robota akordowa, więc pewnie niezły zapieprz i nacisk na zapieprz? A jak robota grupowa, to pewnie nacisk jednych na drugich i kiepska atmosfera w zespole? Tylko pytam, bo nie wiem...
wwww 2016-06-22 14:19:19
Tak. Zapieprz jest straszny. Jak w chińskiej fabryce. I naciski. Zarobki na początek koło 1700, potem jak masz doświadczenie to nawet koło 2500 na rękę można wyciągnąć.
df 2016-07-04 17:48:30
@www hej hej noo to powiem Ci ze calkiem sporo oczywiscie jezeli masz odpoiwednie doswiadczenie ale uwazam ze to w sumie wszedzie tak jest prawda? ze bez dosiwadczenia to mniej sie zarabia za pewne..
Zostaw swoją opinię o Cyfrowe Centrum Serwisowe Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cyfrowe Centrum Serwisowe Sp. z o.o.