Opinie o Usługi Transportowe Kraj I Zagranica Grzegorz Grono w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Usługi Transportowe Kraj I Zagranica Grzegorz Grono. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Usługi Transportowe Kraj I Zagranica Grzegorz Grono o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Transportowe Kraj I Zagranica Grzegorz Grono w Warszawa

Hubert Nowy wpis

Uwaga na tego złodzieja jest perfidny Pracownikom nie wypłaca kasy mydli oczy z tego co wiem chca mu już dwa auta zabrać Jednym słowem (usunięte przez administratora)

Monika Nowy wpis
@Hubert

Piszesz 'z tego co wiem' czyli nie możesz w 100% być pewnym, że to prawda bo tylko tak słyszałeś. Zgadza się? Dlaczego w takim razie określasz firmę mianem złodzieja skoro nie bazujesz na własnym doświadczeniu? Chyba, że Ciebie również spotkała jakaś nieprzyjemna sytuacja.

BA Nowy wpis
@Monika

Osobiście znam kierowcę, który miał poważny wypadek na trasie, Cicha Eminencja w Firmie Maji Grono - Grzegorz Grono wysłał do szpitala do poszkodowanego osobę, która miała poprosić kierowcę o podpisanie umowy o pracę na najniższą krajową, Firma Maji Grono, zarządzana w białych rękawiczkach przez Grzegorza Grono nie odprowadzała podatków od umowy, którą zawarła kilka miesięcy wcześniej... Odprowadził 3 składki od najniższej krajowej i wyrejestrował kalekiego człowieka. PIP nałożyła nieodczuwalną karę, a poszkodowany będzie musiał dochodzić swych praw przed sądem. mało tego - sprawa wypadku została zgłoszona do ZUS ponad pół roku od wypadku, więc poszkodowany nie dość, że nie miał wypłaty, bo Eminencja Go wyrejestrowała - to również nie miał prawa do żadnego zasiłku z ZUS. Słowem ponad pół roku zero kasy. Sami wyciągnijcie wnioski, czy warto tu pracować i co reprezentuje sobą GGRONO i Maja Grono.

Staszek Nowy wpis

Pewni jesteście, że nic pozytywnego nie można napisać? Może to gorszy moment w firmie?

Opiniodawca

Właściciel to jakaś pomyłka, jak ktoś chce kopie umowy zobaczyć to zapraszam na priv

Opiniodawca
@Opiniodawca

a nie, przepraszam inne nazwisko, te same usługi, pomyliłem się i cofam zdanie że to pomyłka bo tego Pana nie znam :) przepraszam za zamotanie

XYZ

Na córkę ma firmę

Brałeś udział w rekrutacji do Usługi Transportowe Kraj I Zagranica Grzegorz Grono. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Serwisant rowerowy
GGSUMIENIE

To stary oszust ! Nie dawajcie mu zaliczek , a i tak kiedys was oszuka , zazwyczaj robi to pod koniec wspolpracy

daniel

Ta firma to jedna wielka pomylka.Ten czlowiek oszukuje nie placi za prace wiem bo sam sie o tym przekonalem. Niech nikt sie nie łudzi ze bedzie dobrze.bylem pracownikiem przez miesiac u niego i nic nie dostalem ani grosza.dobrze ze szybko sie zorientowalem i odszedlem ,Wiem ze jakis pracownik sie z nim sadzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Transportowe Kraj I Zagranica Grzegorz Grono - Warszawa

• Jak się pracuje w Usługi Transportowe Kraj I Zagranica Grzegorz Grono?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Transportowe Kraj I Zagranica Grzegorz Grono tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Usługi Transportowe Kraj I Zagranica Grzegorz Grono?

Usługi Transportowe Kraj I Zagranica Grzegorz Grono
1.2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Marszałkowska 87 lok. 122
    00-683 Warszawa