Opinie o Murator S.A. Wydawnictwo w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Murator S.A. Wydawnictwo. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Murator S.A. Wydawnictwo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Murator S.A. Wydawnictwo w Warszawa

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
jola

kadra zarządzająca powinna zamienić się z handlowcami na miesiąc. Tak w ramach szkolenia wewnętrznego...w tej firmie szeregowy handlowiec ma większe pojęcie o zarządzaniu i jest bardziej kreatywny i odpowiedzialny. Dzięki handlowcom bufonowate kierowniczki i dyrektorki mają swoje wygodne pensje oraz premie od zysku i mogą się zajmować udawaniem, że pracują. Powinny to docenić i przynajmniej NIE PRZESZKADZAĆ, jak już nie potrafią wspierać. Po latach w miarę rozsądnego zarządzania powróciły stare, przestarzałe formy rządzenia niewolnikami...Im więcej z siebie dajesz i im więcej kasy przynosisz tym większe baty dostajesz. Pojawiły się też teksty, mówione do najlepszych handlowców, typu "jak się nie podoba to się pakuj"...Paniom kierowniczkom i dyrektorkom, bo głównie są to kobiety, poprzewracało się w głowach. Ciekawe czy Pan Prezes ma świadomość równi pochyłej?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Życzliwy Nowy wpis
Były pracownik
@jola

Pan Prezes nie ogarnia tego, co się wokół dzieje, zawsze tak było. Poza tym w tej firmie jest zdecydowanie za dużo rządzących, nie wiadomo kogo słuchać. Pracownik jest tylko wyrobnikiem i nic nie znaczącym pracownikiem. Pięknie i miło jest tylko przez pierwsze 2 tygodnie od dnia zatrudnienia. Potem to już tylko kierat, za który nikt nie będzie Ci nawet dziękował. Unikaj tej firmy, szkoda czasu i zdrowia

Dariusz Nowy wpis
Inne

O co chodzi z problemami z kadrą zarządzającą. Bo w kilku komentarzach na przestrzeni lat widziałem narzekania. Pracownicy maja trudności żeby się porozumieć? Ktoś wytłumaczy?

Ania Nowy wpis
Inne

Dlaczego mówicie ze kiepska kadra zarządzająca ?

Harald Nowy wpis
Pracownik
@Ania

Bo często mają sprawy w sądach. To (usunięte przez administratora) jak cały biznes czerwonego pająka perkusisty.

Staszek

Tak, pracuje się tutaj właśnie latami, więc generalnie jest tutaj sporo fajnych rzeczy do zdobycia, nie tylko umowa o prace, ale też benefity czy fajne dodatki a w tym też premie, uważam, że warto się trochę zastanowić nad tym i spróbować wysłać CV sobie

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Murator S.A. Wydawnictwo? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
jola

to świetny pomysł, taka zamiana - ale kiepska kadra zarządzająca boi się tego jak diabeł wody święconej hehe. Ocenie pracy miesięcznej i rocznej podlega każdy szeregowy pracownik, w każdym przedsiębiorstwie. Kadra zarządzająca jest wyjęta z tego obowiązku...dlaczego? Przecież to oni odpowiadają za rozwój lub krach firmy...to oni ustawiają żagle, mają wizję i ponoć umiejętności sprawowania władzy...a może jednak nie mają, skoro nie chcą poddawać się takim ocenom? Dotyczy to samych prezesów i członków zarządów - przyzwalają na taką politykę, w której byle kierowniczyna bez pojęcia był bezkarny...pomazańcy boży i niewolnicy ehhh

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
emil

Firma stawia bardzo wysokie wymagania przed pracownikami (szczególnie w działach sprzedaży) a w zamian proponuje rozwiązania i wsparcie, które przynosiło efekty wiele lat temu - zero innowacji. Osoby z kadry dyrektorskiej i kierowniczej (przynajmniej niektóre) nie potrafią właściwie motywować pracowników i mylą zarządzanie zespołem ludzi z rządzeniem. Nie polecam

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
guest
@emil

B.trafne: zarządzanie myli się z rządzeniem. Toi dotyczy chyba znacznej liczby kadry decyzyjnej w tej firmie - o zarządzaniu pojęcie marne ale rządziło by jedno zdrugim ile się da. To jedna ze składowych tej post-państwowej miernoty.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
guest

Zpr media (d.Murator) to typowa postpaństwówka-myslenie niekoniecznie idzie w parze ze zdrowym rozsądkiem. Na poczatku nie najgorzej ale z czasem brak perspektyw rozwoju dla pracowników z uwagi na brak jakiejkolwiek sciezki w tym zakresie. Wynagrodzenie takie by na poczatku bylo nienajgorzej ale na podwyżkę nie ma co liczyc. Obecnie wchodzą w media tv-bo prasa slabo. Ale na wejsciu sie konczy,bo pojecia o produkcji tv nie ma zadnego. Właściwie to z tv nie ma wiele wspólnego-przynajmniej z taka za jaką chcieliby sie uważać. To bardziej kontent do podpięcia reklam niz cokolwiek wartosciowego. Sami jak widac niewiele produkuja bo trudno nazwac duzą produkcja nagrania na 1 kamere zapowiwdzi teledyskow, co innwgo fokus ale tam kontent glownie kupowany. Jakwidac kasa jest tylko na oplacenie kwestii formalnych(koncesje,licencje etc) na reszte juz nie ma albo nie chce sie miec bo mozna tanio wyprodukowac lub kupic -byle sie krręcilo i mpzna bylo cos wyciągnąć na reklamach. Pracownicy to glownie przyjezdni do wawy wiec kwestie socjalnoplacowe stad marne a wymagania max. To psuje mocno obraz firmy,ale i rynku. Typowe polskie post-panstwowe korpo.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
pracownik

Jestem pracownikiem od ..(więcej niż roku) rotacja w pracownikach jest ciągła. widzę nowe osoby w firmie co kilkanaście dni..to chyba najlepsza opinia o firmie. Marka Murator została, teraz już firma o nazwie Grupa-ZPR. tylko prestiż nazwy został,traktowanie i szacunek do pracowników to FIKCJA !!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
prac

Odradzam dział sprzedaży internetu. Częsty przemiał ludzi. Zresztą w całej sptrzedaży jest tak nie robisz planów to do widzeniea.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ann

Witam, orientuje sie ktos jakie warunki są w dziale prenumeraty? jako specjalista ds. sprzedazy?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
szukm

Właśnie zauważyłam, że jest często ogłoszenie o poszukiwaniu do sprzedaży internetowej.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
pasa

Praca w Muratorze fajna ale nie w każdym dziale sprzedaży. Jest jeden dział co szczerze odradzam. Jest to dział sprzedaży internetu, ich stron. Zarządza nim Pani Blondynka kręcone włosy - odradzam, rotacja tam straszna. Płacą bardzo mało. Pracowałem chwilę to wiem.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim

(usunięte przez administratora)

Ekslibris

Cześć, wynagrodzenie handlowca w M. to 2 składowe - podstawa i prowizja. Szału ie robi, ale jak wyrabiasz plany to zarabiasz zdecydowanie więcej. Opłaca się zdecydowanie tym co mają wysokie plany i je realizują...

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
robot

robot ile zarabia sie w muratorze? czy warto tam startowac?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
robot

nie polecam tego pracodawcy!!!!! zupełny brak komunikacji między przełożonym a pracownikami, zresztą między pracownikami to samo! Lepiej iść ulice zamiatać niż pracować w muratorze. Ta firma to tylko marka i NIC więcej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szczerze odradzam

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
mratorek

niestety z żalem a może i bez zgadzam się z powyższymi. Murator - niby marka - śmiechu warte. Osoby na kierowniczych stanowiskach minęły się z powołaniem, a może to jakiś błąd w ewolucji. Takie genetyczne odpady.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
opiniOn

zgadza się, zarobki żenujące a wymagania z(usunięte przez moderatora),sami nie wiedzą czego chcą, niestety kadra zarządzająca nie ma odpowiedniego przeszkolenia i wszystko robią po omacku, nie znają się na zarządzaniu i to CUD ze to wszystko jeszcze jakoś się trzyma....MURATOR to mit ŻENUA...

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim

cześć, pracuję tam od roku, jako redaktor. atmosfera w miarę fajna, wporządku ludzie, gorzej z szefostwem, wyciskają ile się da. zarobki niezadowalające..

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Murator S.A. Wydawnictwo - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188
  3. LinkedIn 2 988 252
  4. olx.pl 2 874 042
Murator S.A. Wydawnictwo
Przejdź do nowych opinii