Murator S.A. Wydawnictwo Biuro Reklamy

Katowice

Opinie o Murator S.A. Wydawnictwo Biuro Reklamy

ryba

ciekawe czy @kamil spodoba ci się to że zmienili nazwe:) Z tego co wiem przemianowali się obhecnie na ZPR Media S.A, czyli prawie tak jak holding medialny do którego należą - ZPR S.A.. nie wiem w takim razie czy wątek pod taką nazwą ma prawo istnieć

Masz nowe informacje o firmie Murator S.A. Wydawnictwo Biuro Reklamy ? Wiesz czy pracodawca chętnie zatrudnia studentów, przyznaje podwyżki? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw opinię o Murator S.A. Wydawnictwo Biuro Reklamy - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Murator S.A. Wydawnictwo Biuro Reklamy