USŁUGI TRANSPORTOWE KRAJ I ZAGRANICA GRZEGORZ GRONO

Opinie o USŁUGI TRANSPORTOWE KRAJ I ZAGRANICA GRZEGORZ GRONO

daniel 2014-08-27 13:34
Ta firma to jedna wielka pomylka.Ten czlowiek oszukuje nie placi za prace wiem bo sam sie o tym przekonalem. Niech nikt sie nie łudzi ze bedzie dobrze.bylem pracownikiem przez miesiac u niego i nic nie dostalem ani grosza.dobrze ze szybko sie zorientowalem i odszedlem ,Wiem ze jakis pracownik sie z nim sadzi.
GGSUMIENIE 2016-01-24 12:16
To stary oszust ! Nie dawajcie mu zaliczek , a i tak kiedys was oszuka , zazwyczaj robi to pod koniec wspolpracy
XYZ 2016-07-01 18:18
Na córkę ma firmę
Opiniodawca 2017-08-17 12:11
Właściciel to jakaś pomyłka, jak ktoś chce kopie umowy zobaczyć to zapraszam na priv
Opiniodawca 2017-08-17 12:12
a nie, przepraszam inne nazwisko, te same usługi, pomyliłem się i cofam zdanie że to pomyłka bo tego Pana nie znam :) przepraszam za zamotanie
Zostaw swoją opinię o USŁUGI TRANSPORTOWE KRAJ I ZAGRANICA GRZEGORZ GRONO - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie USŁUGI TRANSPORTOWE KRAJ I ZAGRANICA GRZEGORZ GRONO