Opinie o Carrefour Polska w Kraków Świętego Tomasza 10

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Carrefour Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Carrefour Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska w Kraków Świętego Tomasza 10

Agata

@disappointed, dyspozycyjność trzeba przekazywać? Czy wpisujesz się w dni w które możesz? Towar przyjezdza codziennie? Może codziennie nie było potrzebnych kilku osób na sklepie do wykładania towaru i może stąd mała liczba godzin? Wyjaśnij proszę tą kwestię. Praca jest lekka czy ciężka?

disappointed

Pracowałam w Carrefourze pare miesięcy i mam dośc pracy na dłuższy okres. Niedocenianie pracowników,to jest jakas kpina, nikomu nie polecam pracy w Carrefourze w Grudziądzu. Na rozkładanie towaru był określony czas,wszyscy przecież są ludzmi. Dostawałam na rozkładanie palety godzine przy czym były wymagania. Starszy towar z tyłu do przodu, a nowy do tyłu, ściąganie z daszków towaru,który nie wszedł do pułki. Szefostwo nie szanowało pracowników, szłam ze strachem w oczach,bo ciągle było jakieś "ale",to za wolno pracujesz itd. Albo się robi dokładnie i trochę wolniej,albo byle jak i szybko. Zarobki śmieszne, po mimo,że jestem uczniem. Dostawałam grafik 2 dni w tygodniu hahaha śmieszne! brak szacunku i niskie zarobki. Jedna przerwa 15 minut,asama była świadkiem jak kierowniczka siedziała sobie na przerwie ponad 30 minut. Wywyższanie się i robienie nie wiadomo kogo. Najpierw spójrzcie na Siebie jak wy pracuje,a potem na innych. Nigdy tam nie wrócę.

Ehhj

Czyzyny - masakra, dni wolne dawane niechetnie, wychodzenie wczesniej praktycznie niemozliwe chyba ze uprzedzi sie tydzien wczesniej... traktuja czlowieka jak smiecia. Jezeli nie skonczysz rozkladac takiej ilosci palet ile ci przydziela to rozkazuja zostac nawet do 18 od 6 z jedna przerwa bo jak wyjdziesz to masz kare pieniezna... zmiany ukladane sa co tydzien nawet tak ze jeden dzien na rano, nastepny poludnie potem znow na rano itp. Brak wspolczucia ze strony kierownikow. Dla studentow stawka 9zl netto. Mialam depresje przez ta prace, 500km od domu i nie moglam wyjsc o 11 na pociag. Smieja sie z ciebie prosto w twarz .

5t6yhu

czesc wszsytkim wiecie co z tego co sie orietnuje to ich najnowsza oferta rpacy jest na stanowsiko magazynira w Oświęcimiu wymagana jest książeczka sanepidowska -mile widziane uprawnienia na wózki Inne: -umiejętność pracy w zespole -chęci do pracy

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Carrefour Polska? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
zawiedziona

Pracowałam w Carrefourze przez 11 lat. Niestety czas ten będę bardzo źle wspominać. Przypłaciłam zdrowiem. Plusy - umowa o pracę, bony i chyba na tym się kończy. Minusy - najniższa krajowa, bardzo stresująca praca, mało pracowników, brak szacunku, bardzo niemiła atmosfera, dużo pracy fizycznej, pracujące niedziele (cały dzień), traktowanie pracowników jak złodziei, kierowniczka wyżywa się na wszystkich. Ogólnie to nie zatrzymała mnie umowa na czas nieokreślony. W tej chwili znalazłam pracę na stałe w innym mieście, na najniższą krajową (umowa o prace), ale teraz dopiero zaczęłam żyć :) Weekendy mam wolne, praca bez stresu, fajna atmosfera i współpracownicy - miła odskocznia od Carrefoura. Może miałam pecha, ale jak widzę prawie w każdym Carrefourze ten sam SYF. Jeśli macie siłę to zapraszam ;) Starałam się napisać o tym miejscu pracy bardzo delikatnie.

lisa
@zawiedziona

Witam Cię, a możesz powiedzieć jakie zarobki na rękę ma kasjer, lider działu kas i doradca klienta? Bardzo proszę

zawiedziona
@lisa

Witam. Jako kasjerka zarabiałam 1850 brutto, tak więc na rękę wychodziło trochę ponad 1400, lider działu kas? hmmm może taki podział istnieje na hiperach, tam gdzie pracowałam "przejęłam" obowiązki lidera, ale pieniędzy więcej za to nie dostałam, chociaż niektórzy myśleli że tak. Ale prawdą jest, że pracowałam tam na każdym dziale ponieważ pracowników nie było. Musisz odnaleźć się na każdym dziale, ale i tak nie licz, że zostaniesz doceniona ;)

wściekła
@lisa

w Carrefour zawsze to jest najniższa krajowa plus nic. Czyli zero premii, zero wysługi i zero jakichkolwiek dodatków . A pracować trzeba na kilku stanowiskach jednocześnie !!!

J

Pracowałem tam przez niecały miesiąc. Zatrudniony przez GTS. Dawałem dyspozycyjność we wszystkie dni robocze w tygodniu a szanowna pani koordynatorka (która nie radzi sobie z niczym) wsadzała mnie na jeden dzień w tygodniu. Kiedy przyszedłem w ostatni dzień do pracy, kierowniczka machnęła na mnie ręką jak na jakąś szmatę i powiedziała, że nie chce ze mną współpracować. AHA No i najważniejsze. Od 1 grudnia PODOBNO zmieniła się nazwa spółki i koordynatorka kazała mi przyjść i podpisać umowę z nową nazwą spółki. Jak już tam przyszedłem bo odrzucała połączenia i nie odpisywała na SMSY. Jak chciałem po nowym roku przyjść i ją podpisać to stwierdziła, że już jest za późno i kasy za grudzień nie dostałem i nie dostanę. ODRADZAM.

Westeros

Za bardzo cisną żal mało ludzi przychodzi i ty masz robić za 2 ludzi. Jeszcze żeby płacili lepiej można zacisnąć zęby NIE POLECAM no może RAZ NA TYDZIEŃ PÓŹNIEJ 3 DNI ODSTRESOWANIA>

yeti

Nie polecam pracy w Carrefour Czyżyny m.in za nieprzyjemną atmosferę.

Joanna

Prawda jest taka że w każdej pracy znajdzie się ktoś kto albo nas nie polubi albo na odwrót. Tak było jest i będzie, nigdy w żadnej pracy nie będzie tak kolorowo jakbyśmy tego chcieli. Mogę powiedzieć tyle, że miałam przyjemność pracować w dużym CARREFOURze na wykładaniu towaru na początku było dość przyzwoicie bynajmniej tak myślałam, ale jak zobaczyłam niektóre osoby które patrzyły się na mnie od góry do dołu jakbym była jakaś inna to już miałam dość, do tego ich odzywki nie na miejscu. Ostatnio miałam przyjemność być na szkoleniu kasjerskim w minimarkecie CARREFOUR, z miejsca odradzam. Szkolenie moje wyglądało tak że przez 5h stałam raz przy jednym kasjerze raz przy drugim i tylko patrzyłam się jak obsługuje klientów, nikt ze mną nie usiadł przy oddzielnej kasie choć były 2 wolne przez cały czas, nikt nie pokazał najpierw co jak i gdzie, tylko stałam nic więcej, nie dopuszczono mnie do kasy nawet. Tak ma wyglądać szkolenie kasjerskie? Porażka totalna. Oczywiście że może nie w każdym z tej sieci sklepów tak jest, bo jak wiadomo w każdym pracują inni ludzie jest inna ekipa. Ale jeśli jest to sieć sklepów to zasady szkoleń i tego typu rzeczy powinny być takie same a nie że w każdym robią sobie jak chcą i postępują nie fer wobec ludzi którzy chcą u nich pracować. Tyle w temacie.

Pracuję w tej firmie od dawna i jestem zadowolony - każdy coś znajdzie do wytknięcia swojemu pracodawcy ale z jakiegoś powodu Carrefour dostał tytuł 'Solidnego Pracodawcy Roku 2015' w swojej branży

Jak wygląda obecnie sytuacja na Carrefour Czyżyny na stanowisko wykładanie Towaru ? bo Wysłałem CV ale nie wiem jak sytuacja tam wygląda Pozdrawiam?

sab

a jak sie pracuje na zakopiance jaka atmosfera zarobki

privet

to samo co w tych wszystkich marketach które wymieniłeś... masz jakieś manko to jest to spowodowane prawi na sto procent Twoim błędem. Ty możesz popełniać błędy, bo kto ich nie robi, ale na pewno to nie Twój pracodawca będzie za nie płacił. Skoro źle wydajesz resztę to potem musisz oddawać kasę z własnej kieszeni

gość

Wszystko zależy od ludzi pracujących i kadry kierowniczej, jak menadżer spoko to i praca ok,a to rzadko się zdarza, ale nic to bo kierownicy mają nacisk z góry więc sami naciskają na podwładnych i koło się zamyka.Ludzie też są różni więc różnie się ta współpraca układa, jeżeli chodzi o płacę to nic szczególnego, jaki wymiar etatu taka płaca cały etat najniższa krajowa, fajna opieka medyczna, karta rabatowa na zakupy, bony na święta. stresująca jak każda standard. pozdrawiam

Ola

Witam, czy istnieje jeszcze zakaz pracy dla pracowników carefoura na firmie obsługującej carefoura tj.GTS..... jesli ktos sie orientuje to prosze o info pilnie...( lusia911@gmail.com) z gory dziekuje pozdrawiam Ola

hhyhyhy

Taaa, poszedłem na wykładanie towaru, żeby sobie dorobić. Już pierwszego dnia do mnie z japą, czemu tak wolno robię, że chodzę miedzy regałami i się rozglądam, że to i to już dawno powinno być zrobione, że na to i na to mam 15 minut... żenada. Wszystko bym rozumiał, gdyby nie fakt, że pierwszy raz w życiu byłem w tym sklepie, więc ciężko w 15 minut ogarnąć, gdzie jest rozlokowane te kilkaset tysięcy produktów.... Na serio, byłem na tego typu zlecaniach w innych marketach i było na prawdę spoko, bo inni rozumieli, że ktoś jest pierwszy raz na sklepie i ma prawo nie wiedzieć gdzie dany towar się znajduje. Kilka przepracowanych dni i na prawdę nie ma takich problemów. Ale w carrefourze? Pierwszego dnia potrafią człowieka wkur*ić i zniechęcić. Jednym słowem: DNO!!! Omijajcie tą firmę szerokim łukiem.

yolo2

"dla plebsu" LOL, to właśnie mówi wszystko o tej firmie.

michal

witam SKLEP carrefour PLAZA KRAKÓW Po prostu dno zero dobrej obsługi ceny pomieszane !!!! a do teko nie da się cukierków zważyć po 20:30 bo niema nikogo i wszyscy maja to w dupie zęby zważyć tak dosłownie mi powiedzieli cytuje "Niemam czasu ważyć ma PAN PECHA " I tak jest zawsze Po Prostu skandal po Całości a 2 towar na wagę cukierki i ciastka się marnują !!!!!!

LALA
@michal

Trzeba jeść warzywa i owoce, a nie cukierkami i ciastkami się na noc obżerać. I jaki tu skandal .....toż to troska o Twoje zdrowie chłopcze ..... Poza tym sam się zatrudnij i waż cukierki za około 6 zł na godzinę i POZA TYM bądź k...a uśmiechnięty i miły dla plebsu . pozdrawiam

yolo2

Bylem tam 3 dni. Jako zwykly ciec zatrudniony przez posrednika do wykladania towaru. Pensja oczywiscie glodowa. Przez kierownictwo pracownik gts-u jest traktowany jak (usunięte przez administratora) juz przy wejsciu do firmy na wstepie czulem sie zastrzaszany przez sekretarki esesmanki. Krakow czyzyny -atmosfera fatalna. Jeden kierownik spoko, na druga pania kierowniczce szkoda slow, lata jak najeta caly czas o cos pretensje, jestem nowy jeszcze ucze sie sklepu a ona sie dziwi ze nie latam po regalach i nie rozkladam towaru w tempie 3 palet na godzine. Naprawde spodziewalem sie po takiej firmie lepszego trakotowania ludzi. Najlepsze ze pracowalem kiedys przy czyms podobnym w lidlu na saksach w angli, w przyjemnej atmosferze i za tygodniowke ktorej tu nie wyrobie w miesiac. Koncze szkole i wracam tam, a wy dalej akceptujcie takie traktowanie i spuszczajcie glowy to my polacy juz zawsze bedziemy w czarne pupie. Rzeklem :)

Zawiedziony

Moja opinia jest dość negatywna odnośnie zarobków jak i możliwości rozwoju. Pracowałem 3 lata w Carrefour dawałem z siebie wszystko a nawet więc wkładałem serce i oddanie w to co robię cieszyłem się z tego gdy najważniejszy Klient był zadowolony, na prawdę nie przychodziłem do pracy z tzw. "musu" bo lubiłem to co robiłem, ale w żaden sposób nie zostałem doceniony A to najbardziej bolało o podwyżce za włożony trud i Harówkę to było można pomarzyć o jakichkolwiek premiach tak samo. Nic mi nie przyszło z tzw. pochwał od dyrekcji regionalnej skoro nie odbiło mi się to na pensji. Co z tego że harowałem jak wół a wypłatę miałem taką samą jak początkujący pracownicy. Żenujące wręcz to. Człowiekowi nawet nie starczało od miesiąca do miesiąca, a wymagania od pracowników czasami przewyższały samego siebie. Dlatego odradzam tam pracę bo nie jest tak kolorowo jak wielu by się wydawało. Kierownik sklepu jak najbardziej był ok w stosunku do pracowników,ale nie potrafił docenić zaś zastępcy kierownika tzw. Menadżerowie to po prostu Hołota do pracowników odnosili się jak do bydła, aż momentami nie da się opisać jak można być tak Chamskim dla drugiego człowieka i w dodatku to kobiety. Szkoda słów. Dlatego JA osobiście nie polecam tam pracy, żyłem z nadzieją że będzie lepiej, ale nie było i niestety trzeba było odejść stamtąd raz na zawsze.

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska - Kraków

• Jak się pracuje w Carrefour Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Carrefour Polska