Kraina Odkrywcy Sp. z o.o.

4.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Kraina Odkrywcy Sp. z o.o.

Aktualność
Witamy na profilu sieci edukacyjnej Kraina Odkrywcy!

Dziękujemy uczestnikom forum za dynamiczną dyskusję i podzielenie się opiniami na nasz temat - jest nam miło, że od teraz będziemy mogli współuczestniczyć w dialogu.

Prześledziliśmy opublikowane dyskusje i zapewniamy, że każdą informację zwrotną - czy to pozytywną, czy krytyczną - doceniamy, analizujemy i wyciągaliśmy wnioski., a jeśli potrzebna jest reakcja lub działanie - podejmujemy je.

Zależy nam na stworzeniu wspólnie z GoWork przestrzeni wspierającej rzetelną dyskusję, w której nie ma miejsca na hejt i działanie wbrew prawu i regulaminowi portalu.

Informujemy, że wpisy naruszające dobre imię naszych Pracowników będą usuwane zgodnie z Regulaminem serwisu GoWork lub zgłaszane odpowiednim służbom.

Zachęcamy również do kontaktu z nami telefonicznie lub mailowo - dane adresowe dostępne są na naszej stronie Kraina Odkrywcy w zakładce O nas/Kontakt.

Pozdrawiamy,

Zespół Krainy Odkrywcy
Kasia
Klient

Polecam z całego serca. Moje dziecko chodzi do żłobka przy Odmętowej w Krakowie. Kadra rewelacyjna, pani Dyrektor operatywna i uśmiechnięta. Ciągle coś nowego się dzieje. Przedszkole też będzie tylko z wami!!!!!

GoKa

Polecam prace w Krainie. Pracuję tu od kilku lat i pozytywnie oceniam firmę. Pracodawca zachowuje się ok, co świetnie pokazała pandemia - nikt w mojej placówce nie stracił pracy. Standard placówki, w której pracuję, jest bardzo dobry. Moim zdaniem warto brać udział w rekrutacji.

Nena

Polecam, pracuję 8 miesięcy, dostałam podwyżkę - wszystkie opiekunki u nas dostały. Zmiany na lepsze w wolnym tempie ale idą - firma dba o pracownika. Atmosfera bardzo dobra, chociaż miałam początkowo wątpliwości jak czytałam negatywne opinie na gowork. Na szczęście są przesadzone, dużo z nich nieprawdziwych. Najlepiej przekonać się samemu. Praca jest czasem ciężka, w końcu to praca z dziećmi, ale warto było - cieszę się, że zmieniłam pracę i trafiłam do Krainy.

Wojtek i Ola
Klient

Moje dziecko chodzi do Krainy, a moja Żona tam pracuje. Polecam zarówno żłobek jak i firmę, bo to tej pory nie mieliśmy żadnych negatywnych doświadczeń.

Administrator Nowy wpis

Pracujesz na Opiekun w firmie Kraina Odkrywcy Sp. z o.o.? Co sądzisz o rekrutacji?

Megi
Klient

Pytanie brzmi. Jakie są obowiązki wychowawcy opiekuna w żłobku ?

@Megi

Dzień dobry, Kluczowe obowiązki Opiekuna i wychowawcy dzieci w żłobku można podzielić na kategorie dotyczące: - sprawowania opieki oraz pielęgnowania małego dziecka oraz zapewnienia mu bezpieczeństwa i harmonijnego rozwoju - planowania i realizacji pracy dydaktycznej z wykorzystaniem różnych form i metod pracy opiekuńczo - wychowawczo - edukacyjnej, w tym sporządzanie diagnozy z postępów oraz komunikacja z rodzicami - dbanie o czystość wewnątrz i na zewnątrz żłobka W naszych placówkach Opiekunki/Opiekunowie i wychowawcy uczestniczą także w specjalnych szkoleniach i prowadzą zajęcia z angielskiego z elementami dwujęzyczności. Oczywiście w każdej placówce realizuje się także działania promocyjne, spotkania z rodzicami, dni otwarte - każdy Dyrektor decyduje w jaki sposób w te działania będzie zaangażowany Zespół Opiekunów. Powyższa lista pokazuje kluczowe zadania, ze sposobu organizacji placówki lub konieczności pełnienia zastępstwa za innego pracownika mogą wynikać dodatkowe obowiązki, zależnie od sytuacji i kompetencji Opiekuna. Prosimy o kontakt z Działem HR - odpowiemy wtedy szczegółowo na pytania.

Wszystko Nowy wpis
@Megi

Wszystko, a najlepiej jednocześnie sprzątać i przewijać pieluchy, oczywiście wszystko za najniższą krajową, bo pieniędzy przecież nie ma...

Nowy wpis

@Wszystko

Przykro nam, że ma Pani tak niepochlebną opinię o pracy Opiekuna i wychowawcy dzieci w żłobku. Nie jesteśmy pewni jednak czy dotyczy placówek w naszej sieci edukacyjnej. Zatrudnieni u nas Wychowawcy nie zarabiają najniższego wynagrodzenia, a jego wysokość uzależniona jest od wielu czynników. Praca Opiekuna dzieci w żłobku na pewno nie jest dla każdego, opieka i edukacja małego dziecka to bardzo wymagające i odpowiedzialne zajęcie. Zakres zadań jest różnorodny i obszerny i tak :) obejmuje zarówno przewijanie dzieci, pomoc w codziennych czynnościach, zabawę, edukację, podanie i towarzyszenie przy posiłkach, a często także posprzątanie, czy przygotowanie sali do kolejnych aktywności. Podobnie jak podczas opiekowania się małym dzieckiem w domu :)

Administrator Nowy wpis

Kraina Odkrywcy Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Nauczyciel w Kraków. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Napisz, na co według Ciebie powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Nie zadowolona

Pracowałam w Krainie kilka miesiecy. Na pewno na plus umowa i ubezpieczenie Jednak minus na placówce na której byłam atmosfera ,i Pani dyrektor. Najlepiej nie zgłaszać problemów. Malowanie trawy na zielono... Myślę że więcej dałyby na każdej placówce anonimowe ankiety pracowników.W których mogliby wyrazić co im się nie podoba. Bo oficjalnie nikt się nie odezwie.

@Nie zadowolona

Dziękujemy za cenną opinię. Przemyślimy przeprowadzenie zasugerowanej przez Panią anonimowej ankiety wśród Pracowników placówek. Życzymy wielu wyzwań zawodowych i satysfakcji z nowej pracy. Dziękujemy za kilka miesięcy z nami :)

Kraina Odkrywcy Sp. z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Katowice. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Mysza

Pracuje w Krainie juz prawie rok i uważam ze to była najlepsze decyzja w życiu. Pani Dyrektor jest fantastyczna osoba bardzo dużo pomaga we wszystkim i zawsze można na nią liczyć. Atmosfera w pracy jest w porządku (wiadomo raz lepie raz gorzej). Ale praca w tym miejscu to jest najlepsze co mogło mi się przytrafić. Polecam każdemu:)

Zabcia

Plusy Umowa o pracę Ubezpieczenie Wynagrodzenie na czas Minusy Atmosfera -zależy na jaką placówkę się trafi,zespół,dyrektorkę. Z początku dobrze mi się pracowało. Ale w późniejszym czasie brakowało mi odpowiedniej komunikacji w zespole ,i z dyrekcją. Ogólnie nie oceniam tych kilku miesięcy źle,bo zawsze jakieś doświadczenie się nabywa.

@Zabcia

Dziękujemy za konkretną informację zwrotną. Doceniamy obiektywizm dotyczący plusów i minusów pracy w naszej sieci. Żałujemy, że forum GoWork jest miejscem dla strony Kandydatów, Pracowników i Byłych Pracowników ANONIMOWYM - nie daje szansy pracodawcy wdrożyć skutecznych działań naprawczych. Nie wiemy na przykład, w której placówce atmosfera Pani nie odpowiadała, nie wiemy co się stało, nie wiemy, czy mogliśmy odpowiednio wcześnie zareagować, ani w jaki sposób. Niezależnie od minusów, życzymy Pani dużo satysfakcji z nowej pracy i cieszymy się, że praca w Krainie Odkrywcy pozwoliła Pani zdobyć doświadczenie w opiece i edukacji Dzieci.

Firma Kraina Odkrywcy Sp. z o.o. poszukuje pracowników na Asystentka w mieście Kraków. Czy ktoś brał już udział w rekrutacji w tej firmie i może wypowiedzieć się na jej temat? Z ilu etapów się składa?

Miminka
Kandydat

Dzień dobry, Dostałam właśnie propozycję pracy w jednym z przedszkoli sieci Kraina Odkrywcy na stanowisku asystenki nauczyciela. Chciałam zapytać jak wygląda praca na tym stanowisku, na czym będą polegały moje obowiązki. Z góry serdecznie dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

@Miminka

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Osoby, które obejmują w naszych przedszkolach stanowiska asystenckie, pomagają nauczycielom w realizacji obowiązków, związanych z opieką nad dziećmi, a także z planowaniem i realizacją procesu dydaktyczno-wychowawczego. Asystenci wspierają przedszkolaki w codziennych czynnościach, towarzyszą im w zajęciach, zabawach, posiłkach, wspólnie z nauczycielami dbają o ich bezpieczeństwo, a ponadto komunikują się z rodzicami dzieci. Dodatkowo, Asystenci uczestniczą w realizacji autorskiego programu z wykorzystaniem elementów dwujęzyczności, co wiąże się także z udziałem w specjalnych szkoleniach wewnętrznych. Specyfika działania poszczególnych placówek, czy grup przedszkolnych może decydować o występowaniu dodatkowych zadań, które zleca Dyrektor. Jeśli ma Pani dodatkowe pytania, dotyczące współpracy z konkretną placówki, zapraszamy serdecznie do podjęcia kontaktu z pracownikami działu HR lub Dyrektorem przedszkola.

Prawie Nauczyciel :)
@Miminka

Pracuję w Krainie na podobnym stanowisku, tylko jako Pomoc Nauczyciela. Obowiązki polegają na wsparciu nauczyciela, ale też jest dużo pracy z dziećmi ciekawej. Studiuję pedagogikę wczesnoszkolną więc dla mnie wszystkie aktywności z dzieciaczkami są super. Krainę polecam! A w której placówce będziesz pracować?

Kitka123
Kandydat

Dzień dobry Chciałabym się zapytać jakie są zadania pomocy nauczyciela ? Czy musi sprztac nie tylko sale i przedszkole, zmywać po obiedzie ?

@Kitka123

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Osoby, które obejmują w naszych przedszkolach stanowiska pomocowe, które nie są związane z realizacją procesu dydaktycznego, są odpowiedzialne przede wszystkim za utrzymywanie czystości oraz porządku w placówce, również po posiłkach. Jeśli jest Pani zainteresowana rozwojem na stanowisku Pomocy Nauczyciela chętnie odpowiemy na szczegółowe pytania. Podczas rozmowy łatwiej będzie wyjaśnić na czym polega dane zadanie i rozwiać ewentualne wątpliwości. Opowiemy dokładnie w jaki sposób zorganizowana jest konkretna placówka. Na przykład w kameralnych przedszkolach zespoły częściej zorganizowane się na zasadzie ekipy, w której zadania są różnorodne, w dużych placówkach role mogą być bardziej wyspecjalizowane. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Pracownikami Działu HR lub bezpośrednio z Dyrektorami Placówek

Co jaki czas w Kraina Odkrywcy Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Iga

Pracuję w biurze od niedawna. Pracodawcę oceniam pozytywnie. Atmosfera jest bardzo ok. Spotkałam się z dużą życzliwością ze strony wszystkich. Wymagania są wysokie, ale wszystkie uzgodnienia finansowe realizowane są w 100%.

Omnix

Pracuję w Krainie od niedawna. Muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona po moich wcześniejszych doświadczeniach w innych żłobkach. Firma dba o pracowników i oferuje dobre warunki zatrudnienia. Atmosfera w pracy jest bardzo pozytywna, chociaż pracy jest dużo. Poznałam kilka osób w biurze i też mam o nich bardzo dobre zdanie. Polecam jako pracodawcę!

@Omnix

Dziękujemy :) Wiemy, że nie jest łatwo w naszej branży! Zależy nam na dobrej atmosferze, cieszymy się, że jest Pani zadowolona z pracy w naszej sieci, mamy nadzieję, że wspólnie będziemy tworzyć miejsce przyjazne Dzieciom. Dziękujemy za pozytywną opinię!

Ida

W Krainie pracuję już długo, mam umowę na czas nieokreślony. Nie wyobrażam sobie pracy gdzie indziej. Żłobek prosperuje całkiej nieźle, mamy dużo dzieci, czasem jest ciężko, ale praca daje dużo satysfakcji. W pandemii było ciężko, długo nie było żadnych benefitów, ale widać teraz zmiany na lepsze. Niedługo mamy imprezę integracyjną, niedawno mieliśmy podwyżki i udało się nam się zdobyć niezłe premie. Dyrektorka jest super, atmosfera miła. Fajnie gdyby był więcej szkoleń i jakaś opieka medyczna. Może i tego doczekamy.

Brak słów

Poświęciłam tej firmie dość swojego czasu, starając się, dając 200%, trzymając jakoś w ryzach rzeczy niemożliwe, wszystko dla dobra dzieci, aby nie odczuły zmian. ALE W TEJ FIRMIE NIE CENI SIĘ PRACOWNIKÓW! Być może dlatego rotacja jest tak wysoka, a braki kadrowe wychodzą w niemal każdej placówce. Kiedy jest naprawdę źle, biuro zaślepia oczy obietnicami, nie biorą odpowiedzialności za swoje działanie, potrafią tylko i wyłącznie krytykować, ani razu nie usłyszałam słowa "dziękuje", mimo że to ciocie są na pierwszej linii frontu i robą wszystko by dalej placówka była i funkcjonowała.(usunięte przez administratora) Dla dobra własnego psychicznego postanowiłam odejść, mimo że nie było to łatwe. Nikomu nie polecam pracy. Rodzice być może i są zadowoleni z usług, bo zwyczajnie nie widzą i nie wiedzą co dzieje się za kurtyną.

Weronika
@Brak słów

Przykro czytać taki wpis, bo chyba nie dotyczy Krainy. A jeśli się czułaś niedoceniona to też przykro, bo chyba na własne życzenie. Powodzenia w innym żłobku!

@Weronika

@Weronika Dziękujemy :) wpis @Brak Słów również odczytaliśmy jakby nie dotyczył naszej firmy. Przykro nam, że czuła się Pani niedoceniona pracując w naszej placówce. Zgadzamy się, że praca Opiekunek i Nauczycieli jest bardzo ważna, widzimy i doceniamy zaangażowanie wszystkich Cioć, które naprawdę wiele serca wkładają w opiekę i edukację Dzieci. Szkoda, że nie podaje Pani prawdziwego imienia i nazwiska, moglibyśmy zweryfikować sytuację i odnieść się rzetelnie do Pani zarzutów. Życzymy Pani satysfakcji w pracy w innym miejscu. Dziękujemy wszystkim Opiekunkom i wychowawczyniom dzieci w żłobku oraz wszystkim Nauczycielom, którzy w naszych placówkach tworzą wyjątkową atmosferę dla Małych Odkrywców. Cała branża boryka się z brakami kadrowymi, wiele osób odchodzi z zawodu - dziękujemy, że ciągle z nami jesteście!

zk
@Weronika

w Krainie jest miła atmosfera, nasza pani dyrektor jest w porządku, z biurem mało mam kontaktu, ale są dobre zmiany. Widać, ze im zależy. Były podwyżki,zawsze by mogło być lepiej, ale dobre słowo i docenienie też jest. Na placówce sytuacja poprawiła się u nas po zmianie dyrektorki. Jak są dzieci, to można dostać dużą premię. Firma dopłaciła mi do kursu na opiekuna, osobiście nie narzekam!

Ola
@Brak słów

Też pracuję w Krainie i uważam, że warunki pracy mam dobre. W mojej placówce nie było dużych rotacji. Wszystkie obietnice są regularnie realizowane, więc nie wiem z czym Kraina Cię zawiodła. Mam możliwość realizacji własnych pomysłów, co dla mnie ma duże znaczenie. Nie jest lekko? To prawda, ale chyba w całej branży edukacyjnej, bo rozmawiam z koleżankami z innych placówek i generalnie pandemia dała wszystkim popalić.

Beatka
Kandydat

Pewien czas temu miałam rozmowę telefoniczną na stanowisku asystent administracyjny- Pani rekruterka podczas rozmowy obiecuje gruszki na wierzbie, mówi jak to się świetnie odpowiada po czym nie następuje nawet dalsze zaproszenie na rozmowy. Rozumiem, że świetnie wypadłam natomiast zapewne coś zaważyło o moim losie obstawiam, że kwestia wynagrodzenia. Słyszałam, że z tym u nich kiepsko. Dobrze, że tak się stało.

@Beatka

Szanowna Pani, W procesie rekrutacji do naszej firmy informujemy Kandydatów na każdym etapie czy i w jaki sposób otrzymają informację zwrotną, staramy się kontaktować z Kandydatami, z którymi odbyły się rozmowy - być może nie mogła Pani odebrać od nas telefonu w czasie, kiedy Rekruter dzwonił. Przepraszamy, jeśli z jakiegoś powodu próby kontaktu nie było. Nasz proces rekrutacyjny jest przemyślany, do kolejnych etapów przechodzą Kandydaci, którzy najlepiej pasują do profilu kompetencyjnego określonego na dane stanowisko. Nie zdarza się aby odrzucony został Kandydat ze względu na wysokość oczekiwań finansowych. Jeśli w rekrutacji bierze udział osoba, która posiada odpowiednie kwalifikacje i pasuje do naszej kultury organizacyjnej, a Jej/Jego oczekiwania finansowe wykraczają poza założony budżet po prostu o tym mówimy otwarcie w trakcie rozmów. Rekrutacja na stanowisko Asystenta ds. administracji odbywała się rzeczywiście kilka miesięcy temu - żałujemy, że od razu nie skontaktowała się Pani z nami i nie zapytała o informację zwrotną. Mamy nadzieję, że udało się Pani otrzymać pracę w miejscu, z którego jest Pani zadowolona. Pozdrawiamy

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Kraina Odkrywcy Sp. z o.o.?

Krasnoludek
@Pytanie

Po 3 latach.

Oliwia
Kandydat

Mam pytanie jak wygląda aktualna sytuacja jeżeli chodzi o pracę w biurze? Widziałam ogłoszenie, że szukając Asystentki ds. Administracyjnych. Ktoś pracował na tym stanowisku? może się podzielić opinią, jakie wynagrodzenie? jakie warunki?

Gosia
@Oliwia

Chyba już temat nieaktualny :(

@Oliwia

Zachęcamy do śledzenia ogłoszeń na naszej stronie www, job boardach oraz w mediach społecznościowych. Nasza firma się rozwija - również do biura poszukujemy osób na różne stanowiska. Szczegóły dotyczące warunków pracy przedstawiamy podczas rozmów kwalifikacyjnych. Zapraszamy także do kontaktu poprzez wtyczkę messenger na naszej stronie www - jest to najszybsza możliwość kontaktu z osobą odpowiedzialną za rekrutację.

Nie polecam pracy w tej firmie.

Kamis
@Były pracownik

A ja polecam. Przeszłam tu z innej sieci i bardzo cieszę się ze zmiany :)

Al

Ja też polecam

Bb
@Al

Ja też polecam firmę.

@Były pracownik

Przykro nam jeśli doświadczenia w pracy w naszej firmie nie były dla Pani pozytywne. W dziale HR zachęcamy do przekazywania uwag oraz zwykłej rozmowy - zależy nam aby mimo pracy w rozproszonej sieci wszyscy Pracownicy mieli poczucie pracy w zespole oraz wpływ na poprawę komfortu pracy.

Lea
Klient

Zadzwoniła do mnie wczoraj koleżanka z pytaniem czy jestem zadowolona ze żłobka w Krainie. Powiedziałam, że bardzo. Opowiedziała mi to hejcie jaki się uprawia na gowork. Przeczytałam część postów - wszystkich nie zamierzam. Szkoda mi tych cioć, które starają się jak mogą, przynajmniej w naszym żłobku, szkoda mi tych dyrektorów, bo nasza pani dyrektor jest mega zaangażowana. I szkoda mi tych ludzi, którzy tą firmę prowadzą od strony biura. Z osobami z działu obsługi klienta miałam kontakt jak decydowałam się na placówkę i jak nie byłam pewna, czy rachunek był dobrze naliczony. Obsługa profesjonalna i miła. Hejt, który się tu wylewa to dla mnie prowokacja jednej albo dwóch osób, albo z konkurencji, albo faktycznie niezadowolonych klientów, którzy być może mają trochę racji ale opisują zwyczajnie nieprawdę. Drugie dziecko też będzie chodzić do Krainy. W naszej placówce przedszkola nie ma :( ale jak będzie to na pewno skorzystamy. Łatwo jest "nie zostawić suchej nitki w internetach" tylko po co tak szkodzić, ile jadu trzeba mieć i złych intencji? Pozytywnych opinii byłoby tu dużo więcej niż tych hejtów, ale zadowoleni ludzie nie piszą po goworkach, a szkoda. (usunięte przez administratora) niezweryfikowanych, anonimowych, szkodliwych wpisów.

@Lea

Dziękujemy za pozytywną informację zwrotną oraz komentarz dotyczący hejtu. Zdajemy sobie sprawę, że trudno zidentyfikować, które opinie są po prostu krytyczne, ale napisane rzetelnie, a które mają znamiona hejtu i mijają się z prawdą. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z opieki w placówce - żałujemy, że nie wszędzie możemy zorganizować przedszkole, aby Dzieci mogły kontynuować edukacyjną przygodę w Krainie :) Jeśli są obszary, które możemy poprawić prosimy o kontakt z naszym Biurem obsługi klienta lub z Panią Dyrektor w żłobku - bezpośredni kontakt z Państwem jest dla nas bardzo cenny.

Zostaw merytoryczną opinię o Kraina Odkrywcy Sp. z o.o. - Kraków

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Kraina Odkrywcy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kraina Odkrywcy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kraina Odkrywcy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 8 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Kraina Odkrywcy Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Kraina Odkrywcy Sp. z o.o., to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a, 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kraina Odkrywcy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kraina Odkrywcy Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kraina Odkrywcy Sp. z o.o.