Opinie o Kraina Odkrywcy Sp. z o.o. w Kraków

Kraina Odkrywcy Sp. z o.o.
3 47 71 5 1
zlobianka

Jestem pracownikiem żłobka "Krainy Odkrywcy"już od 2,5 roku. Od samego początku pracowałam na umowę o pracę co jest dla mnie bardzo ważne. Pracujemy od poniedziałku do piątku i weekendy są wolne. Pracuję jako opiekunka na grupie starszaków z dzieciakami od 2-3 lat. Z pracy jestem bardzo zadowolona, pracuje się w miłej i serdecznej atmosferze zarówno z dziewczymami, Panią dyrektor jak i rodzicami naszych podopiecznych. Z pracownikami tworzymy bardzo zgraną załogę i możmy zawsze na sobie polegać - co w dobie dzisiejszych czasów jest na wagę złota. Polecam!

Tak35Nie5
Irena
@zlobianka

Dziękuje za merytoryczną informację na temat pracy w tym miejscu. Chcesz przez to powiedzieć, że w firmie panuje atmosfera wzajemnej współpracy? Wspomniałaś, że masz kilkuletni staż pracy. Czy jednak pamiętasz swoją rozmowę kwalifikacyjną? Może jesteś w stanie podpowiedzieć potencjalnym kandydatom, co zrobić, by korzystnie wypaść na takiej rozmowie?

Tak23Nie2
Opiekunka
@Irena

Byłam na rozmowie i jestem bardzo zadowolona. Maglowali mnie długo, pytali o wiele rzeczy, ale atmosfera była bardzo ok. Od znajomej, która tam pracuje już prawie 2 lata wiem, że wynagrodzenia pracowników w placówkach faktycznie nie były wysokie, ale w ostatnich miesiącach bardzo wzrosły i jest teraz bardzo zadowolona. Powiedziała, że z dotychczasowych pracodawców to właśnie Krainę Odkrywcy ocenia najlepiej, bo bardzo szanują pracowników. Ja niebawem zaczynam, więc sama przekonam się.

Tak16Nie
Nika Nowy wpis
@Opiekunka

Pracuję w Krainie Odkrywcy od niedawna i na razie pozytywnie oceniam to miejsce. Warunki pracy są ok, wyposażenie placówki też bardzo dobre, wszystkie uzgodnienia dotyczące warunków zatrudnienia zostały zrealizowane, godziny pracy ustalamy z dyrektorem co tydzień i nasze preferencje zawsze brane pod uwagę. Mam umowę o pracę jak wszystkie moje koleżanki w żłobku.

Tak1Nie

Kraina Odkrywcy oraz Gint pracowników szukają zawsze, biorąc pod uwagę, jaka tam jest rotacja - kilkanaście osób w biurze, kilkadziesiąt licząc też żłobki w ciągu ostatniego roku - można w ciemno składać CV. Jeżeli człowiek lubi być wykorzystany i wypalony do maksimum w ciągu kilku miesięcy, za niewielką pensję i w średnich warunkach, to jest to idealne miejsce. Szef owszem, jest konfliktowy, ale wyłącznie w sytuacjach gdy ktoś nie zgadza się z jego zdaniem. Gdy pracownik zgadza się ze wszystkim, co mówi, wtedy jest przemiły i uśmiechnięty. Pięknie z resztą potrafi manipulować pracownikiem, wykorzystywać to, co usłyszał wcześniej nawet w prywatnej rozmowie, tak, że czasem po fakcie można się zorientować, jak bardzo zostało się wmanipulowanym w coś, czego się nie chciało. To inteligentny człowiek. Kluczowe decyzje najlepiej mieć na papierze albo w mailu - ale tu też trzeba sprytu, bo szef nie lubi pisać maili, woli polecenia przekazywać ustnie. Zwłaszcza te kontrowersyjne. W biurze jest kuchnia i ekspres do kawy, przydają się gdy człowiek przychodzi do pracy wcześnie rano i zostaje po godzinach. Współpracownicy w większości przypadków są zgraną grupą, jest się komu wypłakać na ramieniu, każdy przeżywa tą samą traumę więc się nawzajem rozumieją. Mam wrażenie, że z pozytywnymi opiniami o pracodawcy jest podobnie jak z pochwalnymi postami na forach i na fb - są pisane na polecenie służbowe, bo szczerze wątpię, żeby ktoś, kto popracował w tej firmie dłużej, mógł tą pracę chwalić... Chyba że cierpi na syndrom sztokholmski, ale to inna historia.

Tak20Nie36
kaka
@Pracownik

Tak, zgadzam się w 100%.

Tak3Nie10
Zdziwiona Nowy wpis
@Pracownik

A ja się nie zgadzam :) pracuję od kilku miesięcy, szef maile pisze, często się nie zgadzam z nim i nic złego się nie dzieje, po prostu dyskutujemy, czasem stawia na swoim, czasem go przekonuję do mojego zdania. Atmosfera jest pozytywna, pracowników firma szuka... prawda, ale też szybko się rozwija. Jak czytam o traumie, to zastanawiam się czy autor wpisu rozumie znaczenie tego słowa. Przy takim szybkim tempie rozwoju o bałagan nietrudno, nie każdy nadaje się do pracy w takiej organizacji, potrzeba dużo samodzielności, niektórym będzie trudno, ale nie można tu mówić o żadnych "traumach." Rotacja znacznie się zmniejszyła, a generalnie w branży jest spora. Sami widzicie co się dzieje w szkołach. Posty pisane na polecenie służbowe - he he żart jakiś :)

Tak6Nie
Magdalena Nowy wpis
@Zdziwiona

To co napisałaś zachęca do tego, żeby spróbować tej pracy. A powiedz proszę coś o warunkach zatrudnienia w Kraina Odkrywcy. Jakie benefity oferują?

TakNie

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Kraina Odkrywcy Sp. z o.o.?

Gosia Nowy wpis
@Pytanie

W żłobkach w godzinach ich otwarcia po ustaleniu z dyrektorami. Biuro jest czynne od 7 do 18 i pracownicy sami decydują o swoich godzinach pracy.

Tak5Nie1
Byo

Ile mniej więcej zarobi dyrektor?, opłaca się w ogóle?

Tak1Nie1
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
#bobas

Pracuję w żłobku "Kraina Odkrywcy" na stanowisku opiekunki z dziećmi do lat 3. Atmosfera w pracy jest bardzo fajna, czujesz się swobnie dzięki czemu lepiej się pracuje. Na koleżanki z pracy czy naszą (usunięte przez administratora) zawsze można polegać i chetnie sobie pomagamy i się wspieramy gdy napotkamy na drodze trudności. Pracuję na umowę o pracę co dla mnie jest bardzo wygodne. Polecam pracę wszystkim osobą które chcą pracować w tej firmie :)

Tak32Nie4
Krakowianka
@#bobas

Bardzo dużo pozytywnych zmian dla pracowników w ostatnich miesiącach!!!

Tak19Nie3
Zadowolona
@Krakowianka

Potwierdzam. Ludzie są super, firma na prawdę ok. No i mam poczucie, że robię coś na prawdę fajnego.

Tak12Nie4
Opiekunka
@Zadowolona

Również mogę polecić tą firmę. Pracuję tu od kilku miesięcy, zarobki lepsze niż u konkurencji, atmosfera pracy bardzo dobra. A czy łatwo dostać się do pracy? Jeśli ktoś jest zainteresowany, to niech spróbuje, a sam się przekona. Ja aplikowałam aż trzy razy.

Tak9Nie3
Magdalena
@Opiekunka

Widzę, że odpowiada Ci praca w Kraina Odkrywcy .A jakie były wymagania rekrutacyjne na Twoje stanowisko pracy i jak wyglądała rekrutacja? Z góry dziękuję za odpowiedź.

TakNie1
Gosia
@Magdalena

U mnie były 3 etapy: rozmowa telefoniczna i dwa spotkania. Pytania bardzo różne, zarówno z mojego doświadczenia, wykształcenia i różne zadania praktyczne. Do tej pory nie spotkałam takiego profesjonalnego podejścia w żłobkach i przedszkolach.

Tak8Nie2
Ania
@Gosia

U mnie podobnie, też 3 etapy, pytania podobne, 6 miesięcy temu. Faktycznie jak tu przyszłam sporo osób wymieniało się, ale od 4 miesięcy w naszym żłobku nie było żadnych rotacji. Poznałam też kilka osób z biura - bardzo fajni ludzie. W mojej placówce 100% osób zatrudnionych jest na umowę o pracę - w żadnym innym żłobku tak nie było.

Tak6Nie3
Xxxd
@Opiekunka

Zarobki lepsze niż u konkurencji? To gdzieś płacą mniej niż najniższa krajowa ??? Szok

Tak2Nie4
EJT''

Zgadzam sie z Panią powyżej,nie moglam zapewnić córce lepszej opieki zlobkowej niz na Piltza,wszystkie.te żłobki sa ok ale.ten zdecydowanie góruje wśród opinii Krainy Odkrywcy,ciocie dziekuje wam za serce które wkladacie w opiekę nad naszymi pociechami,szkoda ze jedno sie już zegna z Wami,napewno będziemy tesknic????

Tak26Nie5
EJT"
@EJT''

Będziemy napewno i nie zapomnimy.Bynajmniej my rodzice,a dla mam ktore mają jakieś zastrzezenia trochę wiary i cierpliwosci a wszystko będzie dobrze,z calym sercem jestesmy z wami od początku do końca,robicie kawał dobrej roboty dla naszych dzieci,wszystkie bez wyróżnienia ????

Tak24Nie3
Huciara
@EJT"

To prawda. Na Kombatantów też jest super. Najlepszy żłobak z najlepszymi ciociami. Szkoda, że już nie ma wolnych miejsc, bo koleżanki czekają w kolejce na miejsca :(

Tak21Nie2
Odmętowa
@Huciara

Na odmętowej też jest ok. Piękne sale, dużo przestrzeni, wielki parking. Panie są świetne, dzieci nie nudzą się. Polecam!

Tak15Nie
Ciocia odmętowa
@Odmętowa

Faktycznie warunki pracy są ok. Relacje między pracownikami bardzo dobre. Z czystym sumieniem mogę polecić.

Tak12Nie
Miśka
@Ciocia odmętowa

U nas też kilka miesięcy temu było sporo rotacji, ale od kilku miesięcy jest na prawdę ok. Mamy super pracowników i super zespół, no ale to tak czasem jest jak placówka startuje i dużo osób w krótkim czasie trzeba zatrudnić, to nie ze wszystkimi udało się trafić. Teraz rozumiemy się bez słów i pracuje się świetne. W biurze też pojawiło się sporo nowych osób i przychodząc tam od razu widać, że atmosfera pracy jest świetna. Organizują wiele wydarzeń, włączają pracowników placówek w działanie. To duża zmiana, bo jeszcze na początku roku tak nie było.

Tak8Nie
Julita

Może słyszał ktoś czy potrzebują pracowników? Jakie wymagania mają?

Tak4Nie
Ciocia
@Julita

Zapraszamy na ul. Piltza 42 :)

Tak11Nie
Zadowolona
@Ciocia

Z tego co wiem, to jeszcze tylko kilka miejsc w całym krakowie zostało i coraz trudniej dostać się. Pracuję od miesiąca, jestem mile zaskoczona warunkami pracy. Mnie pytali o wykształcenie, co robiłam wcześniej i zadawali dużo praktycznych pytań. Rekrutacja była ok.

Tak9Nie2
Monika
@Zadowolona

To prawda - w moim żłobku już nie ma żadnych rekrutacji, komplet kadry. A kolejna chętnych do pracy spora. Nie dziwię się, bo na prawdę jest ok. Może mam farta i trafiłam na świetną dyrektorkę. Jeśli macie możliwość -- aplikujcie do placówek gdzie są jeszcze miejsca. Sami przekonajcie się i wyrobicie sobie opinię.

Tak6Nie
Ala

Żłobek Dąbrowskiego jest świetny, ciocie bardzo troskliwe, dbają o dzieci. Widać, że to lubią to, co robią. Polecam

Tak20Nie3
Ala
@Ala

A i jeszcze szczególne podziękowania dla pracowników kuchni. Panie są super!

Tak19Nie2
Basia
@Ala

Potwierdzam!!!

Tak18Nie2
Polecam
@Basia

Również mogę dołączyć się do tej pozytywnej opinii. Znam kilka osób tam pracujących - na prawdę super dziewczyny. bardzo zaangażowane, troskliwe.

Tak16Nie1
@Polecam

Tak, pracownicy, panie są świetne. To w większości osoby stworzone do pracy z dziećmi. Niestety niedoceniane przez pracodawcę. Dlatego często odchodzą.

Tak2Nie7
Ciekawska
@Zaskoczona

Z tego co wiem, to kwoty wynagrodzeń w żłobkach z dotacji unijnych nie zależą do końca od firmy. To urzędy blokują te kwoty i mimo wielu próśb nie zgadzają się na zmiany w tym zakresie. Też to przerabiałam w projektach, które realizowałam w zupełnie innej firmie. W sumie trochę to smutne, że urzędnicy, którzy sami mało zarabiają, blokują podwyżki w projektach unijnych.

Tak17Nie
niestety
@Ciekawska

Niestety tak jest. Wiele firm ma problem z projektami unijnymi. Urzędnicy nie mają wiedzy na temat praktycznego funkcjonowania żłobków i jest tak jest. A szkoda.

Tak13Nie
Nixa
@Ciekawska

Owszem kwoty wynagrodzeń są z funduszy unijnych ale czy to blokuje pracodawcę przed ,,dołożeniem” do pensji pracownika?- NIE! Pracownicy otrzymują minimum(czyli tyle co z dotacji, ponieważ takim sposobem zyskuje się darmowego pracownika). Tak więc, urzędy ,,blokują kwoty”, czyli proponują minumum, natomiast absolutnie nie blokują właściciela przed dołożeniem do minimalnej pensji paru złotych- proste!

Tak3Nie9
Plotkara
@Nixa

Jest tylko jeden problem. Podczas realizacji projektu unijnego firma nie może zarobić ani złotówki - wszystkie opłaty wniesione przez rodziców lub z dotacji są wkładem własnym w projekt. Z czego więc pracodawca ma dołożyć, skoro nie osiąga na danej placówce żadnego zysku??? Powtarzam: w trakcie projektu NIE MA ŻADNEGO ZYSKU, BO ZGODNIE Z ZASADAMI NIE WOLNO GO MIEĆ.

Tak10Nie1
Maciej
@Plotkara

Dzień dobry, czy istnieje szansa na uzyskanie informacji jakiego rzędu są to zarobki? Może któraś z pań napisałaby coś więcej na ten temat? Będę wdzięczny za naprowadzenie mnie.

Lila
@Maciej

Stówka lub dwie wyżej od najniższej krajowej. Zero premii, chyba, że na święta 50 zł w kopercie (ale to nawet nie raz na rok). I brak perspektyw na zwiększenie zarobków kiedykolwiek. Chyba, że u innego pracodawcy, w innej firmie. Tu jest coś w rodzaju "Firma Uduś". Ale dziewczyny są fajne. Młody zespół.

Tak2Nie6
Kasia
@Lila

W moim żłobku zarobki są zdecydowanie wyższe niż pisze Lila i w tym roku były już 2 podwyżki. Zresztą porównywałam z konkurencją i Kraina Odkrywcy wypadała najlepiej. Atmosfera pracy jest super. To najlepszy żłobek w jakim dotychczas pracowałam. Perspektywy są i to bardzo szerokie.

Tak6Nie2
Firma
Nazwa działu: Finanse

Nie płacą za wykonane usługi, tłumaczą się początkowo, że czekają na dotację, a później to już się nawet nie tłumaczą. Jeżeli nie chcecie stracić zainwestowanych pieniędzy to omijajcie Krainę Odkrywcy z daleka.

Tak4Nie6
Firma2
@Firma

Ja też trochę czekałem, ale rozliczone wszystko jak należy. Faktycznie czekali na dotację, bo w realizowanym projekcie dostali ją dopiero, uwaga, po prawie roku - nie chciałem w to wierzyć i sprawdziłem, niestety to prawda. Rozliczenie było znacznie szybciej niż dostali dotację, dlatego moim zdaniem zachowanie na prawdę ok.

Tak6Nie1
Zainteresowanaxxx
@Firma

Byłam zainteresowana pracą w tej placówce ale po przeczytaniu tylu komentarzy mam wrażenie ze lepiej nawet nie ryzykować. Zastanawiam się dlaczego tak duża liczba ludzi szczerze odradza. Dobrze ze jest możliwość poczytania zanim się podejmie prace!!!

Tak3Nie5
Malpeczka8

Zdecydowanie polecam Kraine Odkrywcy na Piltza,super przemile ciocie,fachowa opieka,goraco polecam

Tak25Nie4
Mamuska83
@Malpeczka8

Polecam.placowke corka chodzila do innego zlobka wiecznie plakala jak szla badz wracala,przepisalismy do Krainy Odkrywcy i co...Corka usmiechnieta radosna wrecz nie chce opuszczac zlobka,ciocie wszystkie super,zajmuja sie dziecmi jak swoimi ,super mile cieple empatyczne widac ze opiekuja sie z sercem,Pani dyrektor tez w porzadku konkretna rzeczowa,niczego i nikogo nie.udaje,takze ciocie do przodu nigdy sie nie poddawajcie i pracujcie dalej z takim zapalem jak do tej pory,great job❤❤❤

Tak24Nie2
Drukarska
@Mamuska83

U nas jest dokładnie ta sama sytuacja. Zdecydowanie polecam!

Tak7Nie
Nemezis

Pracuję w biurze Kariny Odkrywcy już od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona. Szef wcale nie jest konfliktowy, przeciwnie kiedy pojawia się jakiś problem nigdy nie zdarzyło się aby odmówił pomocy, angażuje się w ich rozwiązywanie. Gdy sytuacja tego wymaga zostaje z pracownikami i służy pomocną ręką. Wcale nie jest tak że ciągle wytyka błędy bo jak coś robisz prawidłowo to Cię pochwali. W sytuacjach gdy jest coś zawalone trudno oczekiwać pochwały, krytyka jest jak najbardziej uzasadniona. Jeśli chodzi o atmosferę w biurze to jest ona luźna i sympatyczna – ludzie w biurze tworzą naprawdę fajną i zgraną ekipę, nie ma żadnych konfliktów. Każdy pomaga sobie nawzajem. Czy są nadgodziny? Owszem zdarzają się cięższe momenty jak w każdej pracy ale później można je sobie odebrać – od kiedy pracuję w biurze nigdy nie było z tym problemu. Ogólnie jestem zadowolona i z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę :)

Tak32Nie16
Kaja
@Nemezis

Zdecydowanie zgadzam się. Atmosfera w pracy jest świetna, wszyscy się wspierają. W przypadku problemów zawsze można liczyć na Szefa i inne osoby. Nie jest lekko, ale bardzo bardzo pozytywnie.

Tak19Nie6
@Kaja

Jaka zatem przyczyna tak dramatycznej i ciągłej rotacji pracowników? Rok temu odeszła połowa zespołu? A placówki? Mimo, że wspaniałe dziewczyny, kochane przez dzieci i rodziców - odchodzą co rusz, prawda? Fanaberie?

Tak7Nie6
@Zaskoczona

Nie odchodza kiedy sa juz niepotrzebne sa.zwalniane

Tak2Nie2
@Zaskoczona

Tak, są zwalniane kiedy dopominają się o swoje i nie chcą dokładać do firmy z własnej kieszeni.

Tak2Nie2
zasmucona

Jestem załamana tym, co się dzieje w żłobku w Krakowie na Strycharskiej. Odchodzi 100%!!!! kadry, to nie jest normalne. Przecież opieka żłobkowa to szczególnie wrażliwy temat, gdzie chodzi o maluszki. Moje dziecko uwielbia swoje ciocie, a teraz wszystkie je straci. To już kolejna fala odejść, czyli coś musi być bardzo "nie tak". Podobno w tym miejscu nie da się pracować.

Tak16Nie23
Miłka
@zasmucona

Chciałam zapisać mojego drugiego syna do żłobka, ale od dawna nie ma już miejsc. Nowe Ciocie są super. Bardzo dobre zmiany!

Tak17Nie3
@zasmucona

Nie odchodza sa zwalniane

Tak1Nie2
@Zaskoczona

No to odchodzą czy są zwalniane? @Zaskoczona, zdecyduj się, bo co chwilę piszesz coś innego. Uwielbiam nasz kraj. Nie ważne co gadać, byle gadać.

Tak13Nie1
Zaskoczona

To ciekawe... napisałam opinię, uczciwą, nie pochwalną, nie obrażającą nikogo i nie widzę jej. Czyżby ktoś bał się słów prawdy?

Tak4Nie4
@Zaskoczona

Pewno tak mozna sie wszystkiego spodziewac

Tak4Nie

Tak4Nie6
MCkik
Nazwa działu: Finanse

Realizowałem dla nich sporo zleceń i wszystko co było ustalone - było wypłacone. Zdarzały się przesunięcia z płatnościami, bo oni często długo czekają na wypłatę różnych dotacji. A urzędnikom nie spieszy się.

Tak20Nie3
AM

Ja też pracuję w żłobku i jestem bardzo zadowolona z pracy. Pracowałam w kilku innych miejscach i mam porównanie. Zdecydowanie warunki w Krainie Odkrywcy są najlepsze z tych wszystkich miejsc.

Tak27Nie8
polecam

Nie zgadzam się z większością poniższych opinii, pracuję w żłobku od ponad roku i z czystym sercem mogę polecić pracę tutaj. Być może coś jest prawdy w mniej przychylnych opiniach o biurze tej firmy, ale ja praktycznie wcale nie mam z nim styczności, a jeśli już to wszystko przebiegało sprawnie i bez problemów. Atmosfera w samym żłobku rewelacyjna, kadra świetna :)

Tak32Nie6
Przedszkolanka

Nie polecam. Totalny bałagan i brak szacunku do pracownika. Zaskoczyły mnie dobre opinie - może to na zasadzie, że wyjątek potwierdza regułę. Stała, ogromna rotacja pracowników mówi sama za siebie. Nikt nie odchodzi z firmy, w której dobrze się pracuje i otrzymuje godne wynagrodzenie.

Tak15Nie28
Kalk

Niepoważna firma z niepoważnym szefostwem. Pracodawca tak skąpy, że za kawę trzeba płacić złotówkę. Wszyscy z tej firmy odchodzą, zostają w niej tylko znajomi i znajomi znajomych. Jeszcze nigdzie nie widziałam takiej rotacji pracowników. Wracając po dwutygodniowym urlopie okazuje się, że nie znasz połowy biura. Generalnie panuje brak szacunku dla pracowników, na przychylność mogą liczyć tylko wybrani. NIE POLECAM NIKOMU!!!

Tak21Nie29
ill

Potwierdzam negatywne opinie o pracy w biurze projektu. Wytrzymałam kilka miesięcy, atmosfera jest nie do zniesienia. Większość pracowników odchodzi po kilku miesiącach. Nowi pracownicy pozostawiani sami sobie, zero jakiegokolwiek wdrożenia do pracy. Nadgodziny to norma. Właściciel bardzo konfliktowy. Warunki w biurze też kiepskie, ekspres owszem jest, jednak jeśli chcesz zrobić sobie kawę musisz za nią zapłacić...

Tak21Nie30
Johnny22
@ill

Widzę, że od roku nic się nie zmieniło, odeszłam stamtąd z poczuciem, że nie szanowano mnie i mojej pracy. Przez kilka miesięcy nikt nie wdrożył mnie w obowiązki, natomiast wielokrotnie wytykano mi błędy, które nie leżały po mojej stronie. Kontakt z szefem zawsze był nieprzyjemny, a z każdej rozmowy wychodziłam z poczuciem winy i że się do tej pracy nie nadaję. Nie polecam żadnej współpracy z firmą Kraina Odkrywcy oraz GINT Grzegorz Jasiński.

Tak15Nie29
Jack22

przez kilka miesięcy pracowałam w biurze sieci kraina odkrywcy. Zdecydowanie nie polecam, chyba ze ktoś szuka pracy tymczasowej. Pracownicy są zmuszani do działań niezgodnych z ich wartościami, jest to praca pod ciągłą presją, nadgodziny i praca w domu to norma, a prezes nie ma szacunku do tego co robisz i ciągle wytyka błędy. Ludzie zwykle wytrzymują kilka miesięcy. Zastanówcie się kilka razy zanim wyślecie tam swoje CV.

Tak16Nie29
Wkurzona ????

byłam opiekunką w nowym żłobku kraina odkrywcy w krakowie – pensja śmieszna, brak dyrektora, a zlobku martwe pszczoly i roboki, a wśród nich bawia sie dzieci. GDZIE JEST SANEPID! Zwolniłam się po kilku dniach – nie będę pracować w tym wariatkowie.

Tak20Nie27
daniels22

pracowałam w Krainie w biurze, nie polecam tego miejsca pod każdym względem!!!!, kiepska organizacja pracy, zero szkoleń wprowadzających, właściciel -nie szanuje absolutnie NIKOGO nawet najbliższych współpracowników. Kierownicy i asystenci projektów wytrzymują tam 4-5 miesięcy i odchodzą. Pracuje się po godzinach oraz w domu, kłamstwo goni kłamstwo! Odradzam!!!!!

Tak26Nie32
Kraina Odkrywcy
@daniels22

Pani daniels22, przykro nam, że takie są Pani odczucia. Staramy się działać wedle ściśle określonych procedur, które w sposób precyzyjny normują działania firmy, także w zakresie wzajemnego szacunku. Zdajemy sobie sprawę z trudu jakiego wymaga praca w projektach, doceniamy go i robimy wszystko co w naszej mocy, aby naszym pracownikom zapewnić odpowiednie wsparcie. Jeśli ma Pani jakieś zastrzeżenia to zachęcamy do kontaktu z biurem. Pozdrawiamy Kraina Odkrywcy sp. z o.o.

Tak30Nie10
ab

Jestem pracownikiem biurowym od kilku lat. Siedziba firmy jest raczej w centrum miasta - dobry dojazd tramwajem czy autobusem. Pracuję w oparciu o umowę o pracę, mam odprowadzane wszystkie składki. Mam elastyczne godziny pracy, część pracy po uzgodnieniu z pracodawcą mogę wykonywać zdalnie. W biurze panuje fajna atmosfera, pracownicy pomagają sobie w razie potrzeby. Nowy pracownik dostaje "opiekuna", który pomaga mu wdrożyć się do pracy w firmie. Mamy w biurze ekspres do kawy :)

Tak27Nie4

Wątek o warunkach w firmie Kraina Odkrywcy Sp. z o.o. w miejscowości Kraków nadal nie ma wielu opinii. Nadal oczekujemy na aktualne wieści.

TakNie

Zostaw opinię o Kraina Odkrywcy Sp. z o.o. - Kraków

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Kraina Odkrywcy Sp. z o.o.