Opinie o Carrefour Polska w Kraków Świętego Tomasza 10

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Carrefour Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Carrefour Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska w Kraków Świętego Tomasza 10

Leszek Nowy wpis

Serio potrącają tu pracownikom za skradziony towar? Ktoś tak napisał o brakujących papierosach. Przecież pracownik nie może za to ponosić finansowej odpowiedzialności. Często są takie praktyki?

Pracownik Nowy wpis
@Leszek

Jest manko to trzeba płacić

Byly Nowy wpis

Nie mily kierownik w carrfurze na fabrycznej

luki Nowy wpis

dział cukiernia towar który kupujesz od czasu do czasu jest nagle blokowany przez frajera który panoszy ci się po pokoju jak cie nie ma dział cukiernia współpracuje z przestępcami tzn. towar został zablokowany na drugi dzień po tym jak miałem spisana listę zakupów przez przestępce polecam dział cukiernia-blokada prawdopodobnie przez pracowników niektórych tego działu jak idziesz na dział i pytasz o towar to jest rzekomo ale tylko w te dni i godziny których nie ma cię w sklepie polecam rasizm

Ferde

Jeśli ktoś przejmuje towar i wyłącznie odpowiada za niego to przy brakach normalne, że będzie musiał uregulować.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Carrefour Polska? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
qwertyuiop

Nie polecam pracy w Carrefour Express (Karmelicka, Dunajewskiego, Szewska, Sławkowska, Grodzka). Ostatnio potrącili każdemu 100 zł z wypłaty za rzekomo brakujące papierosy, chociaż w umowie nie mam takiego zapisu. Niby jest monitoring, ale jak trzeba, to nie korzystają z nagrań. Kiedy byłem sam na zmianie, kierowniczka miała do mnie pretensje, że nie podokładałem wystarczająco towaru na półkach - jak niby miałem to robić, jednocześnie pilnując papierosów przy kasie? Warunki pracy też nie są zbyt dobre. W wielu sklepach nie domykają się drzwi i jest dość zimno, łatwo się przeziębić. W tym tygodniu czasami w nocy było na polu tylko kilka stopni, a kierowniczka zamknęła na klucz szafę z bezpiecznikami i nie można było włączyć ogrzewania (a klienci ciągle wchodzą i często zapominają zamknąć drzwi). Kiedyś zamykała też pomieszczenie, w którym były jedyne miejsca siedzące dla pracowników. Niby czas pracy jest elastyczny, więc pytają o dyspozycyjność na najbliższy miesiąc, ale potem i tak ją ignorują. Niektórzy często pracują 24 h jednym ciągiem.

Slawo
@qwertyuiop

Cześć możesz podać mi swoje namiary bo mam z nimi problem i sprawa jest w sądzie więc s, ukam Świadków, że takie coś praktykowali co opisujesz pisz na meil (usunięte przez administratora)

Bernie
@qwertyuiop

Bobrzyńskiego w Krakowie to masakra jeśli chodzi o temperaturę powietrza!!! Reszta o dziwo super????

Roberta

Z pewnością praca w handlu nie należy do lekkich ale tu mamy dobrego pracodawcę więc dbają o załogę.

Seb
@Roberta

Bull shit. Od kiedy Francuzi byli dobrzy?

Dużo ciekawych produktów.

Halooo

Cześć, mógłbyś podać jakieś swoje namiary chętnie pogadałbym gdyż samatam pracowałam i obecnie mam z nimi problemy może wspólnie połączymy sily

Tata8311

Poco jest stanowisko kasa rodzinna jeśli stoję w kolejce z 2 m dzieckiem a kasierka się patrzy i nie reaguje to poco taka nazwa wogule moim zdaniem wino być obsługiwane rodzice z dziećmi albo nazwać kasa rodzinna ale pierwszeństwo majoa hamy co widzą 2m dziecko z matką na rękach i kasjerka ktura nie reaguje jak dziecko płaczę i stoji w kolejce.

Halina

Ile dostaje kasy na początek pracownik hali na Zakopiance?

Łukasz

życzę wszystkim użytkownikom, wszystkim pracownikom byłym i obecnym, managerom, dyrekcji, administratorom tego forum szczęścia z okazji świąt w ten wyjątkowy i piękny czas (dla katolików narodzin Jezusa Chrystusa) a w niedalekiej przyszłości udanego i wesołego sylwestra

kopol

....nie jest wszystko w porządku nie myślałem racjonalnie i dałem się ponieść emocjom

Zuzanna

Szukam pracy i myślę, czy warto aplikować do Carrefour. Dajcie znać, czy polecilibyście tę firmę. Jaki jest socjal?

BASIA 21

CARREFOUR ZAKOPIANKA.BARDZO BRZYDKIE WARZYWA I OWOCE I BARDZO,BARDZO DROGO!!!.W BIEDRONCE TAKIE SAMO MLEKO 2,49 ZŁOTYCH A W CARREFOUR ZAKOPIANKA 3,79 ZŁOTYCH.OD DAWNA TAM NIE KUPUJĘ I PRZEZ TO MAM WIĘCEJ OSZCZĘDNOŚCI.KUPUJE TAKIE SAME PRODUKTY TANIEJ W INNEJ SIECIÓWCE.FRANCUZ CARREFOUR DROŻYZNĄ WYCIĄGA KASĘ OD POLAKÓW I WYSYŁA DO SWOJEJ OJCZYZNY.POZDRAWIAM

BASIA 21

Fredi

Rzadko tu zaglądacie czy to dlatego, że dobrze się pracuje? Takie opinie słyszałem i chciałem potwierdzić a tu cisza.

Zuzanna

Dziękuję za Twoją opinię, jednak ten wątek na forum dotyczy pracy w Carrefour. Rozumiem, że Ty byłaś zatrudniona przez firmę GTS - czy masz na myśli Gruppo Trade Service? Proszę popraw mnie jeżeli się mylę. Natomiast niepokojące są sytuacje, które opisujesz dotyczące mobbingu. Czy zgłaszałaś te sytuacje firmie, która Cię zatrudniała, lub odpowiednim instytucjom?

zacząłem prace przy wykładaniu towaru ogólnie szkolenie było, jako tako. Mam 2 dni wolnego... Jak wy oceniacie ktoś pracuję długo?

KLIENT

TEN SKLEP JEST BEZNADZIEJNY, LEPIEJ CHODZIĆ GDZIE INDZIEJ

Dramat dzis w galerii bylam bardzo zle potraktowana przez pania w kasie 5 ok godz 21.malowala usta potym laske robila ze wycofala produkt i ze dalam jej larte duzej rodziny. Kazala sie nie straszyc jak jej powiedziałam ze to jej praca zaczela pyskowac do mnie nawet paragonu mi nie chciala dac musialam sie upomniec Pierwszy raz się spotkalam z tak pyskata nie mila osobą po takim zachowaniu duzo klientow przestanie chodzoc do tego sklepu a jestem stalym klientem

Klient007
@Anna

Wy i te karty dużej rodziny. Wieczny problem w sklepach z wami jest. A to tu się coś nie zgadza a to tu się coś nie wydrukowało. Sami nie wiecie na czym ta karta polega i jak jej używać.

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska - Kraków

• Jak się pracuje w Carrefour Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Carrefour Polska