Opinie o Park Wodny W Krakowie S.A. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Park Wodny W Krakowie S.A., lecz też Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Park Wodny W Krakowie S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Park Wodny W Krakowie S.A. w Kraków

Aneta Nowy wpis

Czy park na czas pandemii został zamknięty ? Co z wynagrodzeniem?

slw2 Nowy wpis

Brak miejsca na parkingu - a samochody są mimo to wpuszczone i muszą się miotać aby znaleźć miejsce. Mi to zajęło prawie 10 minut. Straszne kolejki na wejściu około godzina czekania. Zalecam bilet online. Zbyt duża liczba osób w środku nie otrzymałem oddzielnej szafki. Musiałem się cisnąć z żoną w jednej. Niby nic ale niesmak pozostał. W męskiej łazience zapach nieprzyjemny, ale w miarę czysto. W damskiej tragedia. Woda ciepła, atrakcji dla dzieci sporo - ale jak ktoś chce popływać to nie tu. Ogólnie za tą cenę spodziewałem się czegoś lepszego.

Martusia Nowy wpis

Czy ktoś mógłby napisać coś więcej na temat pracy w parku wodnym? Czy rzeczywiście jest tak jak piszecie? Po waszych opiniach zastanawiam się czy warto tam pracować....

Kuba Nowy wpis

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Nietutaj

Coś koszmarnego!!! Własnym wrogom bym tej pracy nie polecił!!! Wyzysk,mobing to jest też częścią pracy. Jeden wielki (usunięte przez administratora). Są tacy co tam siedzą lata na zleceniu ale to już całkowicie trzeba mieć brak szacunku dla samego siebie. Brak jakiejkolwiek motywacji do pracy. Ps. Praca tam kończy się z wizytą u dermatologa

RATOWNIK

Wyzysk i mobbing ze strony przełożonych. Pod koniec miesiąca uzupełniasz swoją dyspozycję na następny miesiąc, zmiany dostajesz jak im pasuje. Ciągłe, nękające telefony żeby zmienić dyspozycję pracy. Warunki pracy fatalne (temperatura na hali basenowej nie do wytrzymania; jedna półgodzinna przerwa na 7 godzinną zmianę). Do tego dochodzi spóźniające się wynagrodzenie. STANOWCZO ODRADZAM!

ala

Bardzo kiepskie warunki pracy! Wyzysk i chamstwo ze strony szefostawa!

Wiele osób zastanawia się czy podjąć pracę w firmie Park Wodny w Krakowie S.A.. Ich decyzja może zależeć od Twojego komentarza.

Zostaw merytoryczną opinię o Park Wodny W Krakowie S.A. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Park Wodny W Krakowie S.A.
1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Dobrego Pasterza 126
    31-416 Kraków
  • NIP: 9451958299 KRS: 0000299207
Park Wodny W Krakowie S.A.