Opinie o Carrefour Polska w Kraków Świętego Tomasza 10

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Carrefour Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Carrefour Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska w Kraków Świętego Tomasza 10

Alicja

Oceniam średnio mojego pracodawcę. Brakuje mi szkoleń i brak możliwości rozwoju. Trudno mi powiedzieć jaka tam jest atmosfera,ale nie podoba mi się.

re: maxmo
@Alicja

jak nadwyżka biorą dla siebie, jak różnica biorą od Ciebie

I

Z czystym sumienie, wbrew różnym opinią , osobiście mogę polecić pracę w Carrfourze na Zakopiance. Miła atmosfera. Inni Pracownicy również bardzo otwarci, służący pomocą. Przerwa na posiłek, możliwość skorzystania z toalety w każdym momencie, wypłata wypłacana rzetelnie, zgodnie z terminem,a nawet wcześniej. Pozdrawiam

lili

Współpracowałam z Carrefourem dość długo, ostatnio wróciłam na kilka dni (tak dorobić na waciki). Na początku było OK, nawet cieszyłam się jak przychodziłam do pracy. Ale nic nie może wiecznie trwać. Zaczęły się problemy... Carrefour Zakopiańska- było ok, niestety nowa kierowniczka działu kas za nic ma pracownika. Trzeba było być na pół godziny przed rozpoczęciem, przy 6h brak przerwy, no i ciągle jakieś wyrzuty. Czyżyny- kierownik wydawał być się OK, ale kiedy zwolniłam się z powodu złego samopoczucia również dostałam zakaz. To samo na Galerii Krakowskiej. Witosa- teoretycznie najlepszy ze sklepów. No i 15 min przerwy nawet przy 10 godzinach!!!! Zarobki- uff, puki co mam rentkę ale i tak nie wrócę tam więcej. Pokazywanie torby przy wyjściu, choć nie chodzę z nią na sklep, jakbym była (usunięte przez administratora) ką (choć nic nie przebije rewizji osobistej w Realu M1) Organizacja pracy dramat, wszystko pod dyktando mości hrabiego dyrektora. Kiedyś jeden z klientów zapytał czy są przyjęcia. Odpowiedziałam- nie, a on na to- widzę po minie. OMIJAJCIE TE SKLEPY Z DALEKA!!!!!!!!!!!!

Nie polecam pracy w carrefour, (usunięte przez administratora). Cały czas mają do Ciebie jakieś pretensje. Każdy donosi na siebie jakas masakra po prostu. Wolę na prawdę roznoszenie ulotek

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Carrefour Polska? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
xchbg

(usunięte przez administratora) najlepiej pomyśl, o czym innym zarobki lepiej nie mówić jak weźmiesz 1700 to wszystko.

maj

Chciałabym przyjąć się do pracy w carrfour, ale nie wiem ile można tam zarobić? Jakie są warunki pracy? Czy warto? Proszę o odpowiedź!

Moonikao

ja pracuję 3 miesiące i jestem na chwilę obecną zadowolona :)

Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bez możliwości . Atmosfera jest nerwowa, wyczerpująca i stresująca natomiast ludzie tam pracujący są przyjaźni . Nie można negocjować pensji. Najbardziej podobało mi się w Carrefour : nie ma takich rzeczy. Najbardziej nie podobało mi się w Carrefour : wszystko!

Henio

Tu jest miejsce na opinie o pracodawcach i warunkach pracy a nie na reklamę sklepu!!!

Podzielam opinie

gosia

sklepy carreforu w krakowie ten na zakopianskiej jak i na czyzynach sa dobrze zaopatrzone, i naprawde warto w nich kupowac, robie zakupy z reguly na caly miesiac i oplaca mi sie to robic w carrefour zawsze jakies znizki, promocje, swieze towary miesne i obnizki, swieze warzywa i owoce, tylko czasem kasjerow brak, ale to naprawde dobre markety ja jestem z nich zadowolona, dobre dojazdy i pakringi w porzadku. pozdrawiam

praca jak praca

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska - Kraków

• Jak się pracuje w Carrefour Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Carrefour Polska