Opinie o ICAR w Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICAR w Kraków

rumun

No strzelił sobie śmieciarz w kolano z tą idiotyczną promocją.Na nocce kilkadziesiąt taksówek mniej i pełno WK na które nikt nie chce robić dolotu bo nie wiadomo czy czasem klient nie pokaże smsa z 40% rabatem i (usunięte przez administratora) z zarobku. Tak więc zamiast pozyskiwać klientów to tracimy ich bo nie mogą dostać taksówki.Trzeba mieć narąbane żeby takie kretynizmy wymyślać.

ajkarek

ruszam do pracy.cały tydzień korki na mieście że bez sensu było wyjeżdżać ale weekendzik może coś nadgonie.powodzenia

ciekawe

WSZYSCY BEDZIEMY BETONAMI hahaa i to jakimi BIEDAbetonami, 800zl to chyba jakbede mial 10zl ale za godz a 40startówka to i bez czasowki moge jezdzic

hehe

widze że obaj dobzi jestescie hahah

mpo sp zoo
@hehe

Czy to prawda ze kuweciarze bosonodzy murzyni z banfladeszu oraz rumunskie pomiory maja.sie polaczyc w jedna calosc ??? Z abonamentem 700 zl miesiecznie od lba prosze o idpowiedz

TERA JA
@mpo sp zoo

Tak, prawda i to od 1.6.2014. Wszystkie inne sieci ida na przemial, abonament 800, trzasniecie drzwiami 10, za km 5.20. Siec sie bedzie nazywala "ELDORADO"

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
obiektywnie i uczciwie

Niestety zlote lata icara sie skonczyly kiedys sie fajnie zarabialo i byly kursy a teraz beton nic nie idzie a jak idzie to w najwiekszych korkach bo klient wie ze nie placi za stanie w korkach i jestes w plecy albo czesto kursy sa na jakies zadupia gdzie kursu nie dostaniesz ale w granicach miasta i znowu jestes w plecy, owszem sa tez normalne kursy ale wiekszosc na dzien dzisiejszy to po 12 zl, 15 coraz juz rzadko powyzej 20 a czekasz dlugo na zlecenia te 500 zl to poprostu za duzo abonamentu a do tego zus podatki paliwo i oczywiscie zawsze jakies naprawy lub olej opony itd dobrze ktos tu pisal ze abonament powinien byc zdecydowanie mniejszy ale dobra co tu narzekac trzeba szukac innej pracy

szef-obiektywnie i uczciwie
@obiektywnie i uczciwie

A ja myślę że stawki są zdecydowanie za wysokie przy tak niskim abonamencie.Za 500 zł możesz jeździć max po 1,80-2 zł/km. W cab taxi są wysokie stawki i niski abonament.Jak ci nie pasi icar to się przenieś. Płaczku miej pretensje do rodziców,że cię nie dorobili.Nikt ci nie kazał jeździć w icarze.Jakie ty masz podatki na taksówce,kartę podatkową 28 zł/miesiąc???Jak ty chcesz zarabiać jak nic nie kumasz??

co tak malo

czemu tylko 40, ja chce dostac 90% rabatu bo ja jestem niezadowolny "klient" i mi sie należy, dawać smieciarze 90% bo ja chce jezdzić za darmo !!!!

xxx

zasłyszane ostatnio od znajomego klienta : wsiadam do barbakanu i na wstępie kierowca się mnie pyta czy dostałem sms-a promocyjnego bo jeżeli tak to pojedziemy z 40% rabatem a jeżeli nie to z 30%. Rozj........ło mi nadgarstki sami się proszą o tańszą jazdę hahahahahahahahahahahahahahahahaha

barbakoniosz

jeszcze dwa miesiące i wakacje,miasto zamiera studenciaków brak armagedon się zbliża

icar

My już ledwo żyjemy,wszyscy już dawno przeszli na betona i raptem zostało nas paru.Pewno już dawno zauważyłeś że icara na mieście ciężko spotkać(no chyba że siedzisz całą noc pod bajzlem żeby przewieść w wysokiej stawce narąbanego klienta).Centrala też już praktycznie nie odbiera telefonów bo klienci o nas zapomnieli.Dobrze,że na stacjach benzynowych i mechanicy nad nami się litują i dają takie rabaty jak barbakan.Ostatnio dostałem nawet pismo z zus,że zwalniają mnie z obowiązku opłacania składek ponieważ jestem żebrakiem a nie taksówkarzem. Tak jak napisał barbakoniosz jak przyjdą wakacje to koniec!!!

taxi

ryanair dobrze pisze.Każdy normalny,rozgarnięty taksówkarz ma swoich klientów a kursy z radia są tylko dodatkiem.Nieudolni umieją tylko zapisać się do strefy i płakać że dostają zlecenie po godzinie za 10 zł.Patrząc na auta w biedasieciach to aż dziwię się,że klienci do was wsiadają.Brudne,stare i zdezelowane auto a wymagania na poziomie kierowcy hotelowego

ryanair

Widzę,że trafiłem na wszechwiedzącego.Jeszcze raz napiszę, skoro nie umiesz czytać ze zrozumieniem. "nie płaczę tutaj ku twojej uciesze, tylko piszę o szarej codziennej rzeczywistości" Na taryfę poszedłem parę lat temu, kiedy wszystkie sieci jeździły w jednych stawkach, więc nie pisz " ale nie ty i reszta ekonomicznych geniuszy walili tam drzwiami i oknami" bo starałem się ciebie nie obrażać i już tego żałuję. Od początku sieci nie zmieniałem i jeżdżę w barbulandi z czego dumny nie jestem, ale wtedy akurat do 919-stek wkręcić mi się nie udało.Obecnie wszędzie jest kiszka, Dużą część moich obrotów zawdzięczam stałym klientom, którzy żadnych rabatów nie oczekują, a tylko dobrego, czystego autka i słownego zaufanego kierowcy.I ciesz się człowieku tymi twoimi normalnymi stawkami w swojej innej sieci do bólu.Wywalili cię z lotniska i teraz próbujesz się tutaj dowartościować, bo płyta zamknięta ? Chcesz filozofować to napisz gdzie jeździsz i pochwal się tymi normalnymi stawkami Lufthansa :)

do upodlonego

Czlowieku czy ty nadal nie.rozumiesz tutaj nikt cie nie upadla upadlasz sie sam tak ty i1600 oslow. Z megi icara i barbachlamu ludzie kiedy wy wreszcie zrozumiecie ze 3 cwaniakow robi z wami co chce tylko zwiazki zawodowe i twarda postawa wasza nikogo wiecej mozez.mienic sytuacje postawcie sie w sytuacji wlascicieli oni nie musza podnosic stawek jak walicie tam matoly drzwiami i oknami szczeze wampowiem ze nie wiem czemu tu jeczycie co to da nie umiem tego zrozumiec tutaj jeczycie a potem. Do biura z kwiatami chodzicie moja opinia.jest jedna i prosta to nie wlasciciele sa winni wy sami jestescie sobie winni to jest prawda i nie placzcie tutaj tylko zapierniczac po 2 zl za km w nocy i swieta i czekac jak wlasciciele.korporacji podniosa abonament bo wiekszych frajerow niz taksowkarze tych tanich lini lotniczych nigdy nie wiedzialem dajecie sie (usunięte przez administratora) od.tylu bez gumy sami na.to pozwalacie a potem placzecie ze boli tyle

upodlony
@do upodlonego

Widzisz....mi listonosz nie przynosi do domu emeryturki, więc mam nieco ograniczone pole manewru w kwestii twardej postawy.Kiedyś próbowałem skrzyknąć we wspólnej sprawie kilkunastu kolegów.Dzisiaj większość z nich jeździ w szmatowozach mimo, że kiedyś nagminnie wysyłali ich na miny.Takie to najbardziej fałszywe środowisko zawodowe.Ja nie płaczę tutaj ku twojej uciesze, tylko piszę o szarej codziennej rzeczywistości.Powodem dla którego jeszcze jestem taxiarzem nie jest brak pracy czy wykształcenia, tylko jedyny plus jaki daje taksówka, czyli dyspozycyjność potrzebna mi do opieki nad osobą starszą.

do upodlonego
@upodlony

rozumiem cie doskonale ale sa inne sieci nie bede pisal jakie zeby ktos mi nie zarzucil ze je reklamuje ktore maja normalne stawki trzeba tam bylo isc jezdzic masz wybor ale jesli usilnie trzymasz sie "tanich lini lotniczych" to w pelni akceptujesz ich polityke cenowa poszedles tam by wyrabac reszte tak jak wielu z was kiedys puszczaliscie na miny kmiotkow z megi i icara a teraz nosicie kwiaty do biura twoje stierdzenie ze listonosz ci nie przynosi jest smieszne mi tez nie przynosi i wolalbym pracowac na budowie niz dac sie upodlic za stawki z przed 13 lat za 500 zl miesiecznie!!!!!! cay czas "tanie linie lotnicze puchna"i jest was coraz wiecej wiekszosc z was skuczy ze nie zarabiaja ale sami to zapoczatkowaliscie mega byla trupem miala 40 aut gdy wprowadzila stawki glodowe by sie ratowac trzeba bylo zrobic jedna rzecz tylko tam nie isc!!!!! ale nie ty i reszta ekonomicznych geniuszy walili tam drzwiami i oknami a jak sie nie miescili to najlepsi nawet piwnica bo tam jest robota ha ha ha debile znszczyliscie rynek taxi jeden przed drugim tam idac i tutaj masz oblude taksowkarska jacy sa ludzie przykro mi ze musisz sie opiekowac osoba starsza rozumiem ze kazdy ma problemy ale nie zaluje cie wcale ze sam sie upodliles zadnego kierowcy megi icaritasa oraz barbachlamu nie zaluje bo nie mam kogo dla mnie sprawa jest prosta nie wy jestescie zalezni od radia tylko radio od was i nic nie robiac sami godzicie sie na te stawki wiec prosze nie pisz ze jestes upodlony napisz sam sie upadlam i jest mi z tym dobrze a jesli nie to rob cos by to zmienic pozdrawiam

upodlony

- ile ?! - jedenaście zł - czemu tak mało? - no tyle wychodzi (2pułku-cemtrum C) - opłaca się to panu wogóle?-przecież to noc i do tego święto - .......... - wydaj pan do dwudziestu i dobrej nocy - dziękuję. To jedna z coraz częstszych reakcji na obecne stawki.Nie każdy co prawda daje 9zeta napiwku, ale wzbudzamy już u klientów jak nie śmiech to LITOŚĆ!!! Czy to nie jest żenujące?

jasne

bedziecie placic caly zus to sie zes ra cie pa ja ce za sra ne po tych stawkach

Xxx

Ktoś tu chyba ma błędne informacje na tema abonamentu w medze nie ma żadnego info o zmianie wysokości abonamentu

Xxx

Jak to mega podniosla abonament to już nie jest 400 ?

mega
@Xxx

ja slyszalem ze od 01.08.2014 r w medze abonament 600 zl!!!!!!!!

kunta kinte

Cab Taxi i Mega podniosły abonament.Teraz może Icar i Barbakan też powinny dowalić swoim niewolnikom :) Nas zmuszają do obniżania stawek i dawania rabatów, a te hieny podnoszą abonament.To się w pale nie mieści jak kilka osób w tym mieście robi w bambuko kilka tysięcy taxiarzy....

janek

koledzy przestańmy narzekać a weźmy sprawy w swoje ręce. Teraz nic nie trzeba aby otworzyć sieć taxi poza kierowcami, oni są najważniejsi. Są firmy które wynajmują gotową centralę do obsługi sieci taxi, która pracuje na telefonie komórkowym. Skoro już wszyscy jeździmy na czymś takim to nie ma problemu. Płaci się miesięcznie KILKA ZŁOTY od samochodu!!!!!!!!! Załóżmy stowarzyszenie, a po chwili wszyscy jeżdżący za głodowe stawki do niego przystąpią, możemy zatrudnić centralę lub sami zrobić sobie dyżury. W jedności siła, wtedy możemy sobie podnieść stawki i nie trzeba będzie lichwy płacić a jedynie około 50 - 80zł miesięcznie przy tylu kierowcach.

MONdrala

tez jezdrze, a na tej jezdzie zarabiaja prezesi zusy us mechanicy elektryk lakiernik wszyscy tylko nie ja,od miesiaca place duzy zus z kwietnia zostalo 1470, miarka sie przebrala szukam etatu mam w D.... "taxi"

mONdrala

tylko jak się lanos posypie za 3 miesiące to zysk będzie taki sam jak z zasilku

sss

co ja takiego umiem robić-jeździć samochodem...bezrobocie mi się kończy...mam lanosa zagazowanego...tylko ile oni zarabiają1??12zł,15zł,20zł same ruchy-zarobasy!!200-250zł przez całą noc i jazdy od groma...IDE NA TAKSÓWKE!!!-tak myśli dzisiaj przeciętny chłopina po wyrzuceniu z roboty i pólrocznej posiadówce na kanapie w domu-REALIA,RZECZYWISTOŚĆ

Zostaw merytoryczną opinię o ICAR - Kraków

• Jak się pracuje w ICAR?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICAR?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICAR?

ICAR