logo ICAR

ICAR

Kraków

Opinie o ICAR

Tomaszsz 2017-09-18 21:01
Panowie, strasznie ciezkie to forum, każdy co innego pisze. Powiedzie szczerze : przy 50h/tydz głównie jeżdżąc w nocy 3.5-4 tys zostanie czy nie??? Bo wydaje mi się że większość z Was w jakiś sposób odmawia i zniechęca zeby nie bylo tylu kierowcow a nie mowi do konca prawdy. Bo im wiecej ludzi tym obroty spadną. .. a ja akurat świeży jestem i pytam tylko dlatego ze jak mam ewentualnie zainwestować ok 30tys i byc w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to zostane na tirze bo może i kiepsko ale chociaz pewne
jojo 2017-09-18 21:13
Tak napisałem brutto :)
Liczyłem 2 lata temu km z paragomów i z licznika i nijak inaczej jak 1 km =1 zł (bilans z 2 miesiecy liczony kilka razy) więcej mi sie nie chciało może roczny był by inny ale wątpie
jojo 2017-09-18 21:18
Każdy ma swoją prawde jak nie sprawdzisz jaka jest twoja nie dowiesz sie prawdy bo jednej niema! Amen. Ale okolice 6k dostepne są a jak ktoś pisze 12k to go opluj!
Jak zniknie eco i uber troszke sie poprawi ale kiedy to nastąpi?
Qanty 2017-09-18 21:24
Moim zdaniem zapomnij o takim wyniku przy 50 h przepracowanych w tygodniu zwłaszcza tego typu sieciach.
kafarek 2017-09-18 21:35
To forum niszczy mózg jak za długo na nim siedzisz. Nikt ci jednostajnie nie napisze bo inaczej zarabia się w weekend a inaczej w tygodniu i zresztą inaczej w każdy dzień bo nigdy nie wiesz ile będzie jutro zleceń i ilu kierowców wyjedzie jutro do pracy może 100 a może 200 ,a co do im więcej ludzi tym obroty spadną to pomyśl np:dzisiaj jest 6000 taxiazy a za 2 lata będzie 7000 tys.taxi więc obroty muszą spaść. Powiem Ci ze znajomy powie ze jest ok bo nie będzie chciał być gorszy z zarobkami od ciebie. Ja od siebie powiem Ci ze w tygodniu pracuje na etacie 55 godz tygodniowo zarabiam tyle co ty na tirze a z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę taxi w tedy też nie płacisz zus 1200 tylko 300 składkę zdrowotną abonament zamiast 500 to 300 zł. Więc możesz się spiąć przez jakiś czas nie rezygnować z tira i spróbować w weekendy.
Qanty 2017-09-18 21:35
Eco i Uber funkcjonują bo ktoś na to pozwala dlaczego pozwala...Hmm...
jojo 2017-09-18 21:38
Zgadzam się z Qanty icara odpuśc odrazu mege raczej tez (napewno) nie celuj odrazu w niewiadomo co powoli miesiąc np w barbakanie dowiesz sie czym to sie je i dopiero normalna taryfa
Tomaszsz 2017-09-18 21:53
Dzięki za info. Może to jest sposób żeby nie rezygnować z etatu tylko spróbować w weekendy? Ja i tak poza taxi będę szukał innej roboty bo na tirze wychodzi 14/h realnie wiec trochę słabo jak na uprawnienia trzeba dać ok 8tys. Miłego wieczoru chłopaki pozdrawiam
jojo 2017-09-18 21:57
Moze zmien pracodawce trafiłeś na śmiecia taka kasa to zart z kierowcy wiem co pisze
...... 2017-09-18 23:35
Przecie to jagup daliscie sie oszukac?
Qanty 2017-09-18 23:52
Nie jakuberowi się opłaca po 1,3 popylać,zarobi z tego na siebie i na partnera ubera:p
Tomaszsz 2017-09-19 06:39
Jojo - pracodawce można zmienić zawsze. Jeśli masz u siebie? w pracy jakiś wakat na kierowcę to chętnie przyjdę skoro dużo więcej szef płaci :-)
Ale prawda jest taka że na krajówce C+E to więcej niż 4 - 4,5 tyś nie wyjdziesz (jeżdżę po kraju w sumie 7 lat i teraz u 4 pracodawcy) a za granicę jeździć nie chce bo w domu będę całkowitym gościem max 2 razy w miesiącu. Kupa znajomych jeździ i dopiero rozsądne pieniądze od 5,5 do 8 tyś zarabia się na zagranicy ale tułasz się po świecie a rodzinę widzisz na skype - dla mnie bez sensu. Sam nie wiem, icara odradzacie a do takiego barbakanu czy jakiejś lepszej sieci idzie się w ogóle dostać czy to też marzenia ściętej głowy? :-)
Vic 2017-09-19 07:12
Tomasz
Możesz przemyśleć elektryczną taksówkę. Uruchomiliśmy taką korporację, nie musisz inwestować w zakup samochodu, nie interesują cię oleje, filtry, przeglądy, ubezpieczenia, awarie auta. Siadasz i jeździsz. Jest to dla Ciebie bez ryzyka, nie musisz na tym etapie kupować auta. Nie ponosisz ryzyka mniejszego obrotu bo przy niższym obrocie w tradycyjnej sieci masz pewne koszta stałe więc od niższego obrotu odejmiesz te same koszta a tutaj dzielisz się obrotem więc masz wielkie bezpieczeństwo. Przy okazji mamy normalne stawki a nie zabijające ten zawód. Chociaż 2,4 to jeszcze nie taka normalna stawka ale przynajmniej wskazany kierunek dla pozostałych korporacji. (Nie obrażając kolegów z innych sieci ale otwierając oczy).
Tomaszsz 2017-09-19 07:30
VIC - wszystko fajnie tyle że ja mam rodzinę na utrzymaniu i min te 4 tyś pasuje mi zarobić a jak zrezygnuję z etatu to muszę praktycznie od razu coś zacząć robić. No i wiesz - pomijając czy taxi elektryczne, czy spalinowe czy cokolwiek innego będę robił to nie chcę spaść z deszczu pod rynnę czyli też robić ok 70h/tydz żeby zarobić na ZWYKŁE codzienne potrzeby 4 os rodziny. Ale na pewno jest to jakaś alternatywa bo z kolei nie wydaje na początek ani złotówki i mam o wiele mniejsze ryzyko:-) a tak a propos bo dziwi mnie to niezmiernie: Koszty utrzymania takiego tira to 12 opon po ok 1 tys, oleju 35 l, KOSMICZNE OC ok 8 tyś/rok plus wiele innych sporych kosztów i jazda po 2,8-3 zł/km na kraju a na taxi jazda po 1,8/2 zł/km a koszty myślę że 4 razy mniejsze. I na tirach się opłaca szefom ciągnąć biznes a na taxi narzekanie - nurtuje mnie to od kilku lat jak to jest. Pozdro dla normalnych
jojo 2017-09-19 07:42
Do karzdej sieci z otwartymi rekami przyjmują
Ale mysle ze sie rozczarujesz tak jak wielu 6 dni po 10h no i pasuje czerwone dni z kalendarza pośmigac bo lepsza kasa i niema korków a chętnych sporo
Tomaszsz 2017-09-19 07:50
Czyli reasumując - lepiej poszukać roboty na jakiejś ciężarówce byle w miarę w normalnych godzinach i dać spokój z taxi?? Ja mam prawko B/C/C+E/T i zastanawiam się czy nie zrobić jeszcze D. Skoro do każdej sieci przyjmują to gdzieś jest lepiej a gdzieś gorzej?? Czy suma sumarum takie same obroty??? Bo jedni robią obrót na 6 tys, inni twierdzą że na 8 tyś a kiedyś jechałem taxi icar z takim miłym gościem ok 50 lat, w bardzo ładnej czarnej skodzie superb I w skórach itd i stwierdził że on koło 5 tyś zarobi i kolokwialnie mówiąc w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ma robotę u kogoś:-) facet z rejonów Wieliczki bo auto na KWI a było to jakoś w okresie maj/czerwiec. W każdym bądź razie w ogóle nie narzekał.
jojo 2017-09-19 07:58
Na taxi zarobisz tyle ile chcesz tylko ze to sie =h (oczywiście jest jakaś granica bo poprostu skonczy ci sie doba)
No i niemasz szefa śpisz do 10 =zł
Ps.na taxi są narzekacze i na tirach itd.
Tomaszsz 2017-09-19 08:22
No ale nie odpowiedziałeś na moje pytanie: czy jest gdzieś lepiej a gdzieś gorzej? Czy wszędzie bardzo podobnie?? Ja nie narzekam na pracę ogólnie bo jeździć bardzo lubie obojętnie czym tylko na tirach są porąbane godziny bo ustawowo wolno Ci pracować od 13 do 15 h i co z tego że jeździsz 9-10 jak jest kupę innej pracy np. sprawdzenie załadunku względem nie przeważenia osi, spinanie pasami, mnóstwo dokumentów i ciągła "gonitwa" bo wszystko poawizowane codo 10 min. Dlatego pytam Was Panowie czy jest sens się w to pakować bo skoro na tirze mam 4 tyś wypłaty za ok 280 h w miesiącu to czy tego samego lub więcej nie zarobię na taxi:-) I nic więcej nie chcę wiedzieć bo jak kolega poprzednik gdzieś napisał każda prawda jest inna i każdy ma swoją:-) Czysta teoria. A bez różnicy mi czy będę jeździł w dzień w nocy czy w weekend bo i tak mnie w domu nie ma 22-23 dni w miesiącu a tak to chociaż będę codziennie.
666 2017-09-19 09:20
Zarobisz więcej niż 4 tysiące. Ja na 4 tysiące zarobku na czysto muszę poświecić około 200 godzin pracy. W każdej sieci wychodzi to podobnie. Jedni jeżdżą drożej ale robią sporo pustych kilometrów inni taniej ale z lepsza efektywnością.
Tomaszsz 2017-09-19 09:35
666 - dziękuje. Wreszcie jakaś konkretna odpowiedź.
Ja bym najbardziej wolał jeździć w weekendy, noce mi kompletnie nie straszne bo jestem do tego przyzwyczajony a godzin 200 to można szybko zrobić bo w weekendy robiąc po 14 np na nocy wychodzi w miesiącu już 110 h więc poźniej w całym miesiącu zostaje 8 dni po 12 h i w sumie ponad 200 h w miesiącu gotowe:-) A fizycznie do pracy idzie się nie 22-23 razy tj ja teraz tylko 16 :-) Zawsze jakiś plus no i brak spania w kabinie...
Oko 2017-09-19 10:53
Pracujesz 70g w tygodniu i jeszcze chcesz dorabiać w weekendy?? Piszesz że wolne masz od piątku 22:00, to o 22:15 po dymaniu cały dzień na tirze chcesz wskoczyć na taxi do rana?. Jak Ty to widzisz? (nie pisze złośliwie! tylko dla mnie to jakiś obłęd) Nawet jeśli tylko chwilowo, to co Ci to da?. Praca w weekend nijak ma się do pracy w tygodniu, więc pełnego obrazu i tak nie będziesz miał. Zgoda z 666 że 6tyś obrotu zrobisz wszędzie, różnica w km i ilości godzin. Ważna jest znajomość stref, godzin itd. Żeby się utrzymać i nie spać w aucie to nie takie proste i wymaga sporo czasu na testowanie na własnej skórze. No i trzeba mieć farta:). Wybór sieci zależy od godzin w jakich chcesz pracować, bo jeśli np. dniówki w korkach to icar bez czasówki to jakieś kpiny i nerwica bankowa. Co do kosztów to wiele zależy od auta, czy będziesz płacił pełny ZUS itd. To temat rzeka!! ale życzę Ci powodzenia i dobrych wyborów, bo(jakakolwiek!) praca i zarobki kosztem rodziny, jak dla mnie nie jest tego warta.
Tomaszsz 2017-09-19 11:15
Oko - jasne że nie chcę po całym tygodniu jeszcze jeździć nocami. Raczej chciałbym to zrobić w formie testu i wtedy coś konkretnie zadecydować (nie oszalałem żeby po średnio 14h pracy na tirach plus spaniu w kabinie jeszcze w weekend na taxi wsiadać he he) ZUS bym płacił pełny bo kiedyś jeździłem na działalności a 5 lat nie minęło więc mały ZUS odpada - ew wynalazki typu Czechy Litwa Słowacja o ile jeszcze się da, samochód max do 30 tyś więc wybór jakiś jest. Wolałbym pracę w nocy a wolne w dzień bo do tego jestem przyzwyczajony a i ciut więcej czasu dla rodziny. Stref i godzin nie znam z wiadomego powodu, być może bym poznał i się nauczył skoro wszyscy tak zaczynali :-) Póki co szukam też normalnej pracy na etat ale już bez gonienia 9-10 h za kółkiem plus całej reszty bo faktycznie wychodzi ok 14h dziennie póki możesz "swobodnie" się położyć na tym jakże wielkim i wygodnym łożu:-) A jeśli dzień i korki to lepsze sieci typu barbakan? wawel? Bo i pewnie czasem w dzień też bym pojeździł z przysłowiowych nudów:-)
Der 2017-09-19 11:17
4000 zł na czysto za 200 godz,? To ile obrotu robisz.? I w jakiej sieci?
Tomek 2017-09-19 11:23
Kazdy ma inny system pracy, wiec nie dziw sie, ze nikt Ci nie poda konkretow. Trzeba wiedziec z czym to sie je, jak sie ustawiac, wyrobic sobie ten najefektywniejszy systen pracy, nie sadze, ze przez pierwsze miesiace zarobisz 4 tysiace na czysto. Icara i mege bym odpuscil, szkoda zajechac sobie auta, szkoda nerwow na rozszczeniowych klientow, ktorzy narzekaja, ze wyszlo 12 zl, a zawsze placi 11...
Tomek 2017-09-19 11:29
Pamietaj, ze jest jeszcze styczen, luty, marzec, gdzie nie ma szans tyle zarobic, pamietaj, ze urlopu nie masz...
666 2017-09-19 12:01
Obrót w okolicach 8000, sieć jedna z legalnych tańszych, ale z czasówką :)
Oko 2017-09-19 12:35
Tak jak napisałem, że to nie będzie żaden miarodajny test!. Jedyne co się dowiesz to czy charakter pracy Ci odpowiada i tyle. Niestety wg. mnie nie da się tej pracy i zarobków poznać połowicznie, ani na podstawie gadania innych. Trzeba tu poświęcić sporo czasu i(niestety pieniędzy) na full etat żeby wyrobić własne zdanie. Mam Szwagra który po 20latach w drukarni wskoczył na taryfe i czuję się jak rybka w wodzie , mam też przyjaciela który próbuje od kilku miesięcy i robota mu za cholerne nie siada!. Co do sieci to tak jak napisał Tomek, styczeń, luty, marzec i dodałbym kwiecień to bieda w każdej firmie. Jak jest ruch to zarobisz wszędzie. Miesiąc do miesiąca niepodobny, rok do roku również. Mało kto jeździł we wszystkich firmach żeby podpowiedzieć która najlepsza. Ikar i mega mają największy ruch w nocy bo jeżdżą za żałosne stawki. Czy to się opłaca to tego nie wiem, bo nie akceptuje sytuacji w której mam jechać z angolem z postoju w nocy w tej samej cenie co z babcią do lekarza w dzień.
Tomaszsz 2017-09-19 12:40
666 - no i to już jest w miarę spoko żeby zrobić 8000 obrotu i zostało 4000 na czysto przy 200 h pracy.
Domyślam się że nie zdradzisz jaka to sieć bo pewnie część ludzi z forum by od razu tam poszło - rozumiem w 100% :-)
Der 2017-09-19 12:53
200 godz i 8000 obrotu...w taniej sieci....dalej nie czytam i nie zamierzam dyskutować. Takie bajki możesz mało rolnym opowiadać.
Janek 2017-09-19 13:01
Piotruś to Ty?
Tomaszsz 2017-09-19 13:20
Oko - ale zakładając jazdę nocną autem za powiedzmy 20 tys czyli nie do końca jakimś rzęchem to w tym icarze pewnie idzie zrobić ze 400-500 za noc? Nie chcę broń Boże mądrować bo nie znam tematu. A stawka 2 zł/km?? Patrząc i znając "duży" transport wcale nie wydaje mi się taka mała bo jak już pisałem my w pracy jeździmy po 2,8/3 zł/km przy przebiegach na poziomie 1800 km/tydz i jakoś szefowi się opłaca a koszty amortyzacji o 300% większe jak nie lepiej no i jeszcze kierowca do zapłacenia. A co do stawek noc/dzień i angol/babcia to w 100% się z Tobą zgadzam że sprawiedliwe to to nie jest ale zawsze jest wybór gdzie jeździć, w jakiej sieci, noc czy dzień itd itd. Ja osobiście nawet teraz wolę jazdę w nocy bo mniejszy ruch, mniej przysłowiowych "pierdół" za kółkiem i szybciej wszystko idzie. W dzień korki a w moim odczuciu i nerwy z tego powodu bo w korkach to chyba nikt stać nie przepada:-)
666 2017-09-19 13:32
To dlaczego pytacie jaka sieć skoro i tak wszyscy lepiej ode mnie znacie moje zarobki. Gość pyta to mu odpowiadam i naprawdę nie mam zamiaru nikomu niczego udowadniać, bądź przekonywać do swoich racji. Wisi mi czy wierzysz czy nie. Pozdawiam ozięble
Oko 2017-09-19 14:00
Owszem 400-500 zrobisz obrotu ale tylko w weekend!. Zapomnij o takich wynikach w tygodniu i w lipnych miesiącach o których pisałem. Co do jazdy w korkach to jak masz czasówke(wszyscy oprócz Ikar), to stanie w korku z klientem nie jest takie straszne:), pewnie że po tego klienta trzeba też dojechać, a to już takie fajne nie jest. Klienci wszyscy oprócz zatwardziałych klientów Ikara rozumieją że za to stanie trzeba zapłacić. Kolejna sprawa to to że w godzinach korków jest największy ruch i czas szybko leci. Jazda w nocy wiąże się też ze specyficznym klientem, zdarza się że natrąbionym i nieprzyjemnym. Pewnie że fajnie się lata po pustym mieście w nocy, ale ze względu na klientów(ryzyko) o których pisałem, i na to że po nocy człowiek nie odeśpi, ja zmuszam się tylko do noce w weekend. Każdy sam ogarnia grafik i to jest jedna z najfajniejszych żeczy w tej pracy.
Tomaszsz 2017-09-19 14:23
Oko - skoro można zrobić średnio te 450 za nockę w weekend to licząc od piątku do poniedziałku są 3 nocki. Obrót na poziomie 1350 za weekend przy pewnie około 900 km i jakiś 40 h ??? Tak jako laik to liczę. 10 lpg + 1 Pb daje jakieś 22-23 zł/100 km. Rachunek w skali miesiąca wychodzi prosty: 6 nocy x 300 zł (w tyg) = 1800 zł, 12 nocy x 450 (w weekend) = 5400. Więc obrót 7200 - 1200 paliwo, 1250 zus, 500 icar, ~600 amortyzacja = 3650 zł więc faktycznie wychodzi na to że max połowa obrotu czysty zarobek. Plus ogromny - że sam ustalasz grafik:-)
Tomaszsz 2017-09-19 14:48
Może jakaś fabia 1.0 z lpg po mieście zmieściła by się w okolicach 7l ale to znowu zapewne mało żywotny motor i przy przebiegu ok 200 tyś remont generalny. Fakt Panowie jest jeden: Dziękuję za WSZYSTKIE wpisy, zarówno te przychylne jak i mniej. Wiem na pewno jedno: praca nie lekka (klienci, nocki), km trzeba z 5tyś machnąć i to głównie nocami żeby te ok 3,5 - 4 tyś zarobić. Jak nie znajdę nic innego to może się skuszę chociaż już różowych okularów dzięki Wam nie mam:-) pozdro dla normalnych
!!!!!!!!!!! 2017-09-19 14:49
Chłopaki czy wy naprawde nie widzicie ze to zjebany jakup a nie zaden tomaszsz
Tomaszsz 2017-09-19 15:03
Czemu tak sądzisz??? Nie jestem żadnym Jakubem, Jakupem czy nawet Kubą czy zwał tam jak chciał. Jestem zwykłym gościem który próbuje się dowiedzieć czy mając zaoszczędzone 30 tyś i chęć zmiany pracy w ogóle myśleć o taxi czy myśleć zupełnie w innym kierunku. I jeszcze raz bardzo serdecznie wszystkim dziękuję za pomoc.
Oko 2017-09-19 15:04
Weekend to dla mnie nocka piątkowa i sobotnia! . O niedzielnej się nie wypowiadam bo nigdy nie próbowałem, ale na zdrowy rozum to raczej mało osób śmiga w poniedziałek o 3 nad ranem:) . Jednak nie wiem, nie znam się.
Tomaszsz 2017-09-19 15:18
W sumie masz rację... Prędzej w poniedziałek dopiero do pracy po mocno zakrapianym tygodniu:-)
OKO - a o co chodzi z tym jakupem? i czemu niektórzy twierdzą że ja nim jestem??? Jakiś Wasz kiepski "kolega" czy co???
Oko 2017-09-19 15:47
To taki wesołek cwaniaczek z ubera,
czyli jednym słowem nikt. Naganiał tu do nielegalnego przewozu, ale zniknął miejmy nadzieję na stałe
jakuber 2017-09-19 16:12
Ścierwo zwykłe oszust i kłamca to jest jego oblicze
zyl 2017-09-19 16:22
Witam do kiedy długa jest zamknieta?
Tomaszsz 2017-09-19 19:32
To juz rozumiem :-) no chyba w kazdej branży jakis nielegal jest bardziej oplacalny ale tez do wytepienia zeby bylo przeslowiowo ch**** ale jednakowo :-) patrzylem ostatnio na strone UM i sporo spraw sadowych o karze za 8 tys na ubera za brak licencji - niebawem sie miasto oblowi jak beda wyroki prawomocne...
Vic 2017-09-19 20:55
jak zauważyłeś, nigdy nie narzekałem. Myślę też, że są osoby bardziej ode mnie doświadczone, mające sporo więcej doświadczenia. Ale tak na szybko to liczysz olej i ubezpieczenie (u mnie kosztuje tyle samo co w tirze :-)), ale dochodzi np. abonament, którego właściciel tira nie płaci. Ponadto każdy taksówkarz zgodziłby się na taką kwotę bo tir jedzie na trasie a nie 3,5 7 km. I czekanie, 5 km i czekanie. A na tirze siadasz i gonisz. Po drugie jedziesz taxi w mieście to nie masz w obie strony. Na tirze organizują transport w obie strony. Więc jednego do drugiego w żadnym stopniu nie można porównywać. Ja proponując tobie próbę - nie chciałem abyś właśnie wpadł z deszczu pod rynnę. Jak kupisz auto i wbijesz w dowód taxi to przy sprzedaży cena auta leci, nie wiesz jak Ci wyjdzie. Zatem to była tylko propozycja. Decyzja należy do Ciebie.
doświadczony 2017-09-19 22:16
Od czytania tych postów odchodzi ochota do życia. Kupujecie stare auto i martwicie sie ,że traci na wartości przez pieczątkę taxi,że po 200 tys silnik do remontu, że olej należy wymienić, że się niszczy itp.
ŻAŁOSNE!!!!!!!
Kolego powiem ci szczerze, praca na taxi jest bardzo opłacalna, wygodna pod względem dyspozycyjności,nawet ciekawa biorąc pod uwagę, że każdy dzień jest inny, ale największym jej problemem są sami "koledzy taksówkarze". Nie miej wątpliwości, im więcej ich poznasz tym szybciej staniesz się wrakiem człowieka.
Poczytaj posty, zobacz co niektórzy wypisują. Niestety na forach takich jak to, na postojach taxi i "spotkaniach na kawę"spotkasz ich najwięcej. Każdy będzie mądrzejszy od ciebie, a gdy będziesz miał własne zdanie zrobią z ciebie idiotę, ekonomicznego barana i zdrajcę.
Zaraz zobaczysz co o mnie napiszą. Niestety zbyt dużo czasu potrzebowałem, aby to zrozumieć.
..... 2017-09-19 23:04
Bo taka prawda w kazej korporacji sprzedawczyki/komisarze itd. Najwiecej jest takich co robią po 10-20 lat i są najmądrzejsi robią po 250zl obrotu i są z siebie dumny a ty jak robisz min 350-400 to jesteś bajkopisarz :) prawda jest taka ze na Taxi za 10 h jest sie w stanie bez problemu zrobić 400 czyli za 200h 8k obrotu czyli w zależności od opłat 5000-6500 czyli nie jest zle ale są dni ze sie jeździ 12 h i jest 250 h a jest dzień ze 4 h i 300 h to jest najgorsze ze nigdy nie wiesz gdzie bedziesz o której itd
...... 2017-09-19 23:12
Zgadzam sie z kolegą mudzi sie dziadowi komisarzowi i podp..... ze sie po klienta spózniłeś i kara(ale te kary są nielegalne) na dodatek taki zusu nie płaci bo emeryt abonamentu bo udziałowiec to 250 styka ale tobie robote utrudnia. potem uber eco no i badz szczęśliwym taryfiarzem a co do zarobkow dzis w 3h zrobiłem 215zł i pojechałem do domu
jajcarek 2017-09-20 01:13
Do wszystkich zachwalających pracę na taxi ekonomicznych geniuszy:

Proponuję Wam wykupić bilbordy na miescie i to rozgłaszać. Jak Wam przyjdzie ze 2 tys nowych to wtedy na pewno będziecie zadowolonymi i szczęśliwymi taksówkarzami. Tylko że wtedy te wszystkie Wasze ekonomiczne wyliczenia będziecie sobie mogli w 4 litery wsadzić.
Prawilny 2017-09-20 04:43
8000 zl obrotu za 200 godzin jazdy czyli stednio 40 zl brutto na godzine buha ha ha ha ha czyli za 10 godzin pracy dzien w dzien 400 zl obrotu bu ha ha ha ha ha zrobisz 8000 zl obrotu za 300-350 godzin pracy i zostanie ci z tego okolo 3500 zl taksowka wychodzi 10-14 zl netto na godzine juz wielokrotnie to bylo wyliczane pozdrawiam jakubera ktory jest teraz tomaszem
Tomaszsz 2017-09-20 05:46
Faktycznie od czytania mózg mi się lasuje :-/ jedni że bieda, drudzy że opłacalne, kolejni nie wiedzieć czemu maja Cię za Jakuba - faktycznie niektórzy są "chorzy".
Zostaw swoją opinię o ICAR - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ICAR