Opinie o ICAR w Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICAR w Kraków

tax

...a gdzie mają czekać...czekaja tam gdzie skończyli kurs..w sypialniach czyli na osiedlach nikt nie jezdzi z postoju klient jest wygodny i dzwoni po taxi..

max

Czasy świetności minęły i już się nie wrócą. Teraz klijent jest Panem i on dyktuje warunki. Kiedyś złotówa był bogiem. pamiętam czasy kiedy na postoju na piaskach staliśmy i czekaliśmy aż ktoś podjedzie. Jak pojawiła się taryfa to trza było biegnąć i pytać czy łaskawy pan pojedzie na Hute. Pamiętam również czasy nie tak odległe jakieś 4-5 lat temu kiedy to ze skotnik do grębałowa w sobotnią noc płaciłem za taksówke 110-120zł, Teraz ta sama trasa kosztuje mnie 35zł. Niestety Panowie konkurencja się rozrosła i te czasy już nie wrócą. cieszcie się że jest tak jak jest a nie tak jak np w atenach czy rzymie. Tam jak staniesz na przejsciu w oczekiwaniu na zielone to w ciągu 2ch minut conajmniej 5 taxówek zatrzyma się z pytaniem" halo taxi?? tak więc nie narzekajcie bo nie musicie jeszcze się prosić klientów aby wsiadli. Pominę fakt że widzę ilu was stoi po osiedlach czekajać na zlecenie za 10zxł

Icar bieda nędza
@max

U nas będzie to samo za pare lat. Niech sie tylko metro wybuduje,niech jeszcze bardziej sie rozwinie komunikacja miejska (tramwaj na Górkę Narodową do 5 lat), niech tylko puszczą następne nocne plebsowozy na tory. Jesteśmy skonczeni prędzej czy później. Właściciele też kiedyś będą zmuszeni zamknąć działalność, tylko oni będą dorobieni ogromnych fortun a my długów. Kraków to nie Londyn,małe miasto kiedyś Taxi będzie rzeczą muzealną.

taki sobie
@max

Bogiem to ty może jesteś,ale u siebie w domu.I to jak teściowa nie przyjdzie,a żona jest w pracy.A za 35 zł to cię mogę zawieść z rynku na Kazimierz.Ze Skotnik na Grębałów to powinno być 150,a nie 110,bo tam są strefy.Z rynku do Skotnik jest normalnie 80,a z rynku na Grębałów koło 70 i to jeszcze zależy gdzie.Te 110,to chyba jeszcze po starych cenach z 2001r.i jak strefy były na granicach miasta.Dzisiaj ze stówką,to wyrzuciłbym cię z auta.Tyle w temacie.Pozdrawiam normalnych.

taki sobie
@max

I jeszcze jedno.Rzym i Ateny,to ty chyba widziałeś na panoramio,albo googlemap,kliencie za 35 zł ze Skotnik do Grębałowa.Sądzę,że Myślenice-Zarabie to maximum twoich wakacyjnych podróży.W Rzymie i Paryżu taksówki są jednymi z najdroższych w Europie.Tam za 35zł możesz przejechać około 3-4km i to w dzień. I jeszcze drugie - mówi się do Huty,a nie na Hutę.No chyba,że zamawiasz helikopter i będziesz lądował na budynku walcowni,albo wielkim piecu.

Icarowiec
@taki sobie

Kompletne bzdury tu piszecie, jezdze w icarze juz 3 lata,i bez problemu stac mnie na to zeby raz w roku smignac sobie na wakacje do cieplych krajow! w tamtym roku byłem w Grecji a dwa lata temu na Chorwacji. Z tego co się orientuję to chyba około 70% betonów może sobie pomarzyć o takiej wyprawie, ba.. ciężko w ogóle pomyśleć o wolnym weekendzie, bo przecież to jedyny zarobek betona. A co do tych studentów, to na własne oczy widziałem jak na miasteczku studenckim prosiliście się ich żeby tylko do was wsiedli.Oczywiście nie piszę tu o wszystkich. Na tym forum non stop tylko ubliżacie innym, taki mamy kraj każdy orze jak może, i każdy jeździ w czym chcę i za ile chce(usunięte przez administratora)

taksowkarz
@Icarowiec

totalny (usunięte przez administratora) szkoda wiecej pisac

Beton

ale potem w knajpie za piwko 13 zł x 5sztuk , to już lajtowo , ważne żeby taryfa jeździła taniej niż tramwaj . Dla takich klientów mam odpowiedz jedną jak za drogo to zapierdzialaj z buta .

hahha
@Beton

Łaski nie rób zadzwonię po icara a tobie powiem stój dziadu

krakus
@Beton

Nie przejmuj się kolego zwykłym dziadem z podkrakowskiej wiochy. Słoma z bótów wystaje większości klientów tej sieci co ma kuwety na dachu samochodu. Jedzie take "panisko" raz w tygodniu na wyżerkę w mieście, najczęściej w barze mlecznym, najtańsze piwo kupi w nocnym. Widziałeś kiedyś klienta kuweciarzy wychodzącego z porządnej knajpy?. Dla takich ludzi pracują kuweciarze, dla takich ludzi budują kolejne Biedronki, dla takich ludzi chińskie fabryki nie nadążają z produkcją "najmodniejszych" ubrań plemiennych.

?
@krakus

a ty co w wierzynku się stoujesz i chodzisz w gajerku Armaniego? To zarobas jesteś...... Kompleksiki jakieś masz??...

krakus
@?

Idź pokwiczeć do domowego chlewa

@hahha

Dzwoń,dzwoń do bólu ;) Ostatnio prawie po rękach całują mnie właśnie klienci icarka, który nagminnie nie przysyła taksówki po swoich klientów. W ciągu dnia takie korki, że kuweciarze ani myślą stać w nich za darmoszkę. Ilu ekonomicznych przygłupów bez czasówki widziałeś dzisiaj na mieście? Lepiej zapłacić trochę drożej za taksówkę i ją dostać, czy zamawiać tanią taksówkę i jej nie dostać ? Dobrze wiesz, prawda ?

prawdziwa reklama
@tax

Słynne BRAK OPŁAT ZA KORKI jest prawdziwe! W icarze nie płacisz za korki - nie płacisz wcale...bo nie jedziesz wcale :)

@tax

Tak żebyś nawet ty zrozumiał.Z nami jest jak z lotto.Mało kto wygrywa a ludzie cały czas kupują losy.(usunięte przez administratora)

@icar

p.s. całujesz już w rękę swoich szefów za możliwość jazdy za darmo w korkach?

@icar

Taaaa....zawsze najpierw dzwoni do was. -No taaaki to wierny klient. (usunięte przez administratora)

taksówkarz czasem klient

Jak czasem wracam z miasta do domu to mam w nosie co po mnie przyjedzie!Jadę 4 km płacę 12-13 zł wysiadam i zapominam.Tyle w temacie Klientowi zawsze zależy żeby przyjechało auto na czas i żeby było tanio.Jeśli będzie świeże i czyste to tylko bonus do taniej usługi.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
czysty

Widzisz assar... cudów nie ma. Żeby utrzymać autko w należytym stanie technicznym trzeba pieniążków, a te które można zarobić przy tych cenach za przejazd po prostu nie wystarczają.Ten syf w aucie po klientach też trzeba posprzątać i nawet odkurzacz na stacji kosztuje o myjni nie wspominając.Albo kupisz za nie żarcie, albo dasz mechanikowi. Oczywiście są jeszcze takie taryfy którymi jeździ się przyjemnie, ale to są autka albo świeżo na taryfie,albo taksówkarz to kierowca dorabiający sobie do policyjnej emeryturki,albo zusik jeszcze preferencyjny,albo kierowca to stary wyga ze stałymi dobrymi wypracowanymi przez lata zleceniami,albo jeżdżący po najwyższych stawkach. Do tego właśnie prowadzi wojna cenowa.Zazwyczaj co tanie to do duuupy.

asar

Witam ją chciałbym dodać że w Krakowie było by więcej ruchu w branży jeżeli zasady użytku usługi byłyby przejrzyste... Klienci chcą dostać taka samą usługę za każdym razem. Ja piszę jako taksówkarz i jako klient. W Krakowie niektóre samochody to syf ( dzisiaj jechałem takim co mu kable wystawaly z pod kierownicy, śmietnik w bagażniku i smierdzialo benzyną w środku. I nie widać licznika !) Klient chce płacić podobną cenę za kilometr ( cena powinna być jedną dla wszystkich samochodów z napisem taxi na dachu. Miasto powinno sie zacząć interesować samochodami i robić ich inspekcje co pół roku bo na tym klient traci i dlatego nie używa taxi w Krakowie.

icar

Chciałem zapytać czy któryś z kolegów nie ma do odstąpienia pampersów SENI, tych dla dorosłych?! Może być po teściowej albo teściu... Bez znaczenia. I termos mi się zepsuł w dodatku. Pech to pech... Muszę pracować po 15h na dobę i nawet nie mam czasu na siku więc pampersy to świetna sprawa. Zawsze zmieniam jak myję auto bo jak mnie zawieszą za brudne to muszę robić po 17h na dobę. Ale nie narzekam. Do zimy nie daleko wiec opon już nie ma sensu zmieniać na letnie:)

Beton

No przecież już się zgłosiłeś postem powyżej :D !

taksówkarz

Kto wam broni założyć własną sieć, wynająć lokal, zatrudnić dyspozytorki,załatwić numer telefonu, wyposarzyć centralę, kupić program do obsługi zgłoszeń, okleić samochody, ustalić stawki jakie chcecie i jazda. To takie proste, a od lat każdy woli na forum albo postoju bić pianę. Rusz (usunięte przez administratora) jeden z drugim i zróbcie to sami zamiast wyklinać wszystko i wszystkich. Zamiast drzeć ryja na forum, stań przed taksówkarzami i powiedz - robimy własną sieć, która zadowoli wszystkich taksówkarzy. Ktoś się tego podejmuje?

sieć przyjazna kierowcom
@taksówkarz

Witam, tak podejmujemy się tego i nad tym pracujemy. "założyć własną sieć, wynająć lokal, zatrudnić dyspozytorki,załatwić numer telefonu, wyposarzyć centralę, kupić program do obsługi zgłoszeń, okleić samochody, ustalić stawki" to wszystko nie stanowi najmniejszego problemu. Największym problemem mogą być kłótnie wśród kierowców różnych sieci. Jak to wszystko wyjdzie czas pokaże. Pozdrawiam

taksóewkarz
@sieć przyjazna kierowcom

Jakieś namiary by się przydały. Pozdrawiam

xxx

każdy orze jak może, wywalić to możesz się sam ku......wa o drzewo krzykaczu internetowy i tak nie obsłużysz wszystkich klientów z betona no chyba że ty nie jesteś betonem tylko sfrustrowanym kierowcą 222222 lub wawelu bądź innej sieci i wszyscy i wszystko ci przeszkadza. Nic nie zrobimy puki nie będzie solidarności wśród nas

wawel
@xxx

Średnio dziennie przebieg 70 km i obrót 210-240 zl za 8- 9 godzin o jakosci klienta nie wspomnę. Pozdrawia sfrustrowany wawel....hahaha co za ciota pewnie z icara sra...jacego na wodok korków haha

xx

pracujecie 250 do 300 godzin i cieszycie sie ze macie czasem 2000 zł na reke hahaha wezcie sie chłopy do roboty w normalnej pracy człowiek dostaje 15zl na godzine no chyba ze wy jestescie z babinskiego i nie potraficie nic innego robic no to szacun :)

bioton
@xx

(usunięte przez administratora)95% kierowców to łatwo sterowalni i potulni jak stado baranków kierowcy-cioty z innych sieci, którzy dają się już tak gnoić, że jakaś głupia (usunięte przez administratora) z centrALI może zawiesić kierowcę za byle co, mimo,że laska pobiera kur wa pensje z ich abonammentu- to są dopiero niewolnicy, ostatni stopień upadłości i pomyśleć, że takich (usunięte przez administratora) jest około 700 plus z 800 (usunięte przez administratora) z icara plus z 450 z rumuni, czyli prawie połowa krakowskiej taksówki to cioty do niczego nie zdolne, frajerzy, których zadaniem jest tylko dostarczenie abonamentu 6-ciu paniskom, preziom z iicara, bangladeszu i rumunii.(usunięte przez administratora)POWINNIŚMY WYJE....BAĆ Z POSTOJÓW CICHODAJKI Z MEGI I RUMUNII NIE MÓWIĄC O ICARZE!!!

Icar

Jedna wielką bida z nędzą!! Naprzyjmowalo sie stado Barbulcow po tej wiosennej promocji i jest tragedia na strefach!! Ile jeszcze to potrwa zanim wparujemy do tej klitki na Przewozie no ile?!?

:-)

A z czego ty się tak cieszysz, że wasi władcy poprzyjmowali całą masę takich idiotów jak tamten powyżej, bo nie bardzo rozumiem co ci tak do śmiechu. Przecież dzięki takim pół mózgom jak on,wy na zawsze pozostaniecie niewolnikami tych dwóch cwaniaków. No chyba, że również twoim marzeniem jest dymanie do końca świata za pół darmo. Za 10 lat jak wszystko podrożeje o jakieś 30-40% też będziesz się cieszył, że dymasz jak frajer po 2 zł/km i robisz obrót 10 tysięcy? Wasi władcy panują nad wami dzięki temu, że 80% z was to tacy idioci jak tamten co się cieszy, że zarabia na czysto 7-8 zł na godzinę. Nad stadem półgłówków łatwiej jest zapanować niż nad kilkoma którzy mają parę komórek więcej niż przeciętna w stadzie baranków. Kto teraz jeździ w icarze? Masa świerzaków po egzaminach, którzy nie mają pojęcia o taksówce, plus kolejna masa największych nieudaczników, którzy nie dali sobie rady w innych sieciach i paru niedobitków, którzy jeżdżą w icarze od początku, ale to są goście, którzy nigdy nie zaznali smaku jazdy po normalnych stawkach, 4,20 czy też 3,50 zł/km po mieście i wydaje im się, że normalna stawka to 2 zł/km. No i nad taką oto zbieraniną panują niepodzielnie panowie Raś i Czerwiec. Zastanawia mnie tylko jak długo ten niewolniczy system będzie trwał? Ale patrząc na to jacy inteligenci tam jeżdżą to wydaje mi się, że przed tymi dwoma panami jeszcze długa, świetlana i niczym nie zmącona przyszłość. Niewolnik nie musi mieć kokosów, wystarczy miska ryżu, zacznie się buntować dopiero wtedy, gdy tej miski ryżu nie dostanie. Ale dopóki miska będzie pełna niewolnik będzie wierny jak pies i nie szczeknie.

ddd
@:-)

Za 10 lat Sławuś da im podwyżkę, będą jeździć po 1,99 a nie jak teraz dają [usunięte przez admina]po 1,98 zł/km :-)))

icar

Ja jak jest dobry miesiąc to pociągnę 1700-2000 na czysto za te 250-300 godzin. W gorszych miesiącach wyrabiam 1000-1300 na czysto za tyle samo godzin. Tak więc nie jest źle, zależy jakie kto ma potrzeby. Jak woziłem pizzę to dostawałem 5 zł na godzinę, a na taksie w lepszych miesiącach wychodzi mi nawet 7-8 zł/ godzinę na czysto, tak więc tragedii nie ma. Jedynie mam obawy o to jak do icarka przyjdzie więcej nowych kierowców, po egzaminach, lub przeniesie się do nas więcej starych, zgrzybiałych, wiecznie marudzących złotów z innych sieci i będzie nas ponad 1000. Teraz jest nas koło 800 i ruch jeszcze jest przyzwoity no ale jakby doszło z 200 - 300 nowych kierowców to może być różnie. Narazie jest okey, ja nie narzekam.

abu dhabi
@icar

Czyli wychodzi Ci 50zł na godzinę... HAHAHAHAHAHA.....!!!!

do pinokia
@icar

"ja jeżdżę od samego początku icara i cieszę się że szefowie poprzyjmowali masę takich niedorozwojów jak ten z postu wyżej.Pomimo 700 kierowców nadal można zrobić 10 000 obrotu.Wiem że są dużo lepsi ale ja nie tyram wiecej niż 200 godz.". . . Buahahahahaha 50zł na godzinę !!!! Co za łgarz.Galerianin ty jesteś, czy co? Nie rób bydlaku wody z mózgu nowym nieszczęśnikom,którzy zastanawiają się co zrobić żeby przeżyć i myślą o taksówce.To,że ty się wrąbałeś w (usunięte przez administratora) z którego nie możesz się wyrwać, nie znaczy że masz prawo mścić się na innych opowiadając im takie brednie.

taki tam
@abu dhabi

Nie 10.000 tylko 1.000 za 200 godzin.Gościa poniosło i jedno zero mu się za dużo wcisło.

xxx

tylko żeby nie było że prezesi następnej nowej sieci na początku zrobią abonament w wysokości powiedzmy 200 zł a za chwilę jak zobaczą że samochodów przybywa będą się chcieli szybko dorobić i podniosą na 400-500 i znowu to samo, a tak naprawdę to przy tych stawkach po jakich teraz jeździmy to abonament powinien wynosić max 250 zł ale nie oni się muszą nachapać na całego

xyz
@xxx

G , a nie nowa sieć!- Kolejny szuka frajerów. Tylko powrót do godziwych,realnych stawek za km, a nie kolejna walka na obniżki, bo to odbije się tylko na całym środowisku.Wycinajmy się dalej, a wierszynka tylko z nas polewa. Abonament?!300zł różnicy?To ma mnie skusić?Ja mogę płacić nawet 700zl abonamentu,ale nie jeżdżąc w tych gwnianych, dumpingowych stawkach.Jest stawka maksymalna, to i powinna być minimalna przynajmniej na poziomie 2.30 za km.

janek

jest wyjście mowa sieć taxi

xxx

Wiecie co jest najgorsze w tym wszystkim? Nikt z nas nie jest w stanie utrzeć nosa Panom Prezesom, bo jak pójdzie jeden czy drugi i spróbuje się postawić to mu powiedzą , że jak ci nie pasuje to się rozklej . A gdzie niby ma iść taki taksówkarz na betona ? zaraz braknie miejsca na postojach jak wszyscy pójdą na betona, nic to nie zmieni bo na jego miejsce przyjdą następni, nie ma na to lekarstwa

nowa sieć
@xxx

oczywiście, że jest lekarstwo, wystarczy nową sieć założyć, mam nadzieję, że niedługo takie powstaną, bo będą miały wtedy bardzo dużo chętnych kierowców i nikt mi nie powie, że ruchu w nich nie będzie, bo jak pokazuje praktyka jak tylko kolejna obniża ceny to odrazu klienci się szybko dowiadują i w tej sieci zaczyna się ruch. Teraz obniżył barbakan, co odrazu przełożyło się na ruch w dwóch pozostałych,bo znacznie się zmniejszył i jest dużo gorzej. Można też założyć stowarzyszenie i wypożyczyć sobie identyczny sprzęt na jakim działa chociażby mega, wypożyczenie całej centrali jest tanie i liczy się od ilości samochodów, wtedy można płacić abonament 100-150zł i się jeszcze przy tym dobrze reklamować. Wystarczy chcieć. To wszystko idzie powoli w drugą stronę i wygra ta sieć, która będzie dawała najlepsze warunki dla kierowców i najniższy abonament, bo jak pokazuje praktyka, jak jest ruch to wszyscy jeżdżą a jak nie ma to już wszyscy stoją.

max

co to jest wolny konczacy? nie jestem taxi tylko tak pytam

@max

Wolno kończący to jest taksówkarz na pełnym Zusie.Wolno,ale nieuchronnie....

xxx

Pewnie ze wole jechać bez rabatu ale potem się dziwicie ze klient ucieka do innej sieci prezesi (usunięte przez administratora) li wszystko oni zarabiają a my niestety nie.

@xxx

Barbakan to nie jedyna sieć w krakowie!!!

@taxi

'Barbakan to nie jedyna sieć w krakowie!!! - no pewnie tylko że pozostałe funkcjonują na podobnych zasadach,czyli albo robisz co ci każę i nie masz na nic wpływu,albo nie podoba się to się rozklej :)

xxx

Wolne taksówki z barbakanu stoja na Kazimierzu a tam wolnokonczace lecą z 4 jakąś parodia i macie nie tracic klienta to jakiś żart

@xxx

Ano tak.Ty pewnie wolisz wziąć zlecenie i stać potem pod klubem 10 minut czekając na gowniarza, który jeszcze kończy piwo, a potem jedzie z 30-40 procentowym rabatem, niż zabrać klienta, który po prostu wsiada i płaci normalną stawkę.Zresztą ukarali już paru takich bo nie zapisali się do strefy.

Zostaw merytoryczną opinię o ICAR - Kraków

• Jak się pracuje w ICAR?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICAR?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICAR?

ICAR