Opinie o ICAR w Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICAR w Kraków

Beton Taxio

a czemu itaxi mialoby nie stać ? Ja też jestem w Itaxi i jeżdze na pełny zegar 2.80/4.20 5.60/8.40 . Więc nie kumam ? Widzieliscie newsa na stronie Krakowskiego ITD? 4 samochody złapane w sumie kar na 96 tys zł . ahhahaha dobrze tak pajacom :)

Icar

Dalej jestem właścicielem tej firmy i odkąd piszę że u nas jest mega nędza pod biurem mam sznur nowych chętnych kierowców do pracy.

To to ja wiem, ale czemu ty podpisujesz się "icar" ? Tak podpisywał się tutaj tylko właściciel tej firmy.

Icar

Gorszej nędzy niż w Icarze nigdzie nie uświadczysz uwierz mi. Ruch jest tylko jak popada deszcz,ale to chyba wszędzie.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Widzę na mieście że wpuszczacie tych z iTaxi na postoje w centrum bez problemu :) Teraz na Megę jakaś moda się zrobiła wśród tych niepołomickich i znachorów, bo mordki tych co czaili się na Szpitalnej i pl. Matejki pod szyldem Maxi Driver, Caro, Eko, 4-cars coraz częściej widze na postojach w centrum już z naklejkami Megi. Nie wiem co oni w tej Medze widzą bo nędza tam już taka jak w icarze i Barbakanie. Wsiadł mi wczoraj wieczorem na postoju jeden taki chłoptaś z kolegami i podczas jazdy opowiada że zdał egzamin za siódmym razem i się do Megi przyjął jak większość jego kolegów, tych co po piątym egzaminie nie zwątpili i opowiada jaki to miód w tej Medze bo on w tygodniu stówkę za noc natrzepie a w Maxi to miał najwyżej 50 zł. na czysto i zachwycony jakby Pana Boga za nogi chwycił i dumny że se na postoju w centrum stać może i stare taksiorze się z nim witają :)

idio ci

widzi gosc ze mu sie przewoz juz konczy na powaznie bo resztki idiotow odchodzom od niego po ostatnich akcjach policyjnych i itd to prubyje sie przeksztalcic w taxi i szuka tu glupkow którzy mu w tym pomogom, rozkrecajac kolejnom beznadziejnom siec. Wierzycie w to ze w jakiejs nowej sieci mone byc lepiej? hahaha oczywiscie ze tak ale tylko dla prezesów.

Beton Taxi

haha wreszcie się coś zaczęło dziać już widze ich smutne mordy jak usłyszeli ile kary dostaną . Kontrole podobno maja trwać co weekend. Wreszcie coś się dzieje ! :) (usunięte przez administratora)

x

widocznie wojna barbuś idzie na wojnę cenową, ciekawe ile straci ile zyska...

zły
@x

Kolejna obniżka a abonament dalej 500 zł.To się nazywa cham stwo i tupet!

adam

słyszałem że w barbakanie ta wiosenna 40procentowa promocja to obniżenie na stałe dla klientów II taryfy tylnymi drzwiami. Inaczej kierowcy by się buntowali :) ; a przecież wiadomo że potem już jej nie sciągną bo to by znaczyło podniesienie dla klienta stawki a co za tym idzie odrazu było by głośno że barbakan jest drogi :), podobno za niedługo ma być następna promocja tj 30 procent na I taryfie

x
@adam

Podobno... to głupich nie sieją.

Ku upadkowi niestety chylą się tylko kierowcy. Kubeł ma się doskonale. Podobnie jest w ic i medze. Sześciu cwaniaków w Krakowie pomiata całą rzeszą krakowskich taksówkarzy. Też miałem przejść na betona ale już niestety konkurencja za duża, skoro jeden beton na forum zachwala jak to dobrze być niezależnym..... I efekt tego taki że czekasz pół nocy na jeden kurs droższy o kilka złotych. No chyba że masz charakter.....

Widzę że kolejny cwaniaczek marzy o założeniu kołchozu. Panowie tylko totalna zadyma w skali ogólnopolskiej może nam pomóc. Musimy się wszyscy zjednoczyć, zapominając na ten czas o wzajemnych animozjach. Bez demonstracji siły wyzdychamy, godząc się na gnojenie.

dawno temu barbakan
@Tomek

To sobie KUBEŁ strzelił gola swoim ostatnim wybrykiem z 40% rabatu co trzeci kurs, tylu rozklejonych barbakanów co przez ostatnie dni nigdy jeszcze nie widziałem, Szkoda bo była to niezła korporacja z tego co widze chyli się ku upadkowi.....

Icar

Ja napewno zaryzykuję. Dość już mam widoków pozapychanych do granic możliwości stref, dość mam czekania pół dnia na zlecenie, dość mam traktowania jak ostatniego smiecia,dość mam biedy jaką mi zafundowali swoją pazernoscia ci ludzie. Dajcie znać kiedy wchodzicie napewno zaryzykuję.

@Icar

Nieustający koreczek w okolicach ronda czyżyńskiego i na Andersa.Beton na Nowohuckiej i .... ten cudowny widok żółtej kuwety z wolontariuszem w środku - -BEZCENNE !

icar 2
@Icar

To spadaj na drzewo. Ileż można płakać? Żle Ci to spadówa, będzie wiecej zleceń dla innych.

w a l c i e s i e

jeB i e jakoms aplikacje nie bedzie mi mowic ceny zadnej, to jakies dziadostwo jeszcze wieksze bedzie. Wybierac to sie trzeba bedzie na beton (usunięte przez administratora)

xxx

i co niby mamy zrobić odejść z RT, i co to zmieni odejdzie 100, a na nasze miejsce zaraz wskoczy 100 nowych i kółko się zamyka, na betona nie pójdę bo niby gdzie mam stanąć na postoju na którym, jest za dużo taksówek i po prostu nie ma miejsca na postojach

Icar bieda nędza

W końcu deszcz wczoraj pomógł. W końcu za 16h utyrało sie te 300zł obrotu. W końcu.

Chytrusek

Wszystko spoko co napisałeś ale jest jedno ale. A mianowicie to, że nikt nikogo nie zmusza do jeżdżenia w takich cenach. Więc jak oni mają kogoś skarżyć jak mają wybór ale dokonali właśnie takiego tzn jazda w sieci z niskimi stawkami.

listek na drzewo

Dlaczego wam tak zależy żebyśmy jeździli drożej???Żal wam du py ściska że my jeździmy a wy stoicie?Chcecie żebyśmy zrównali ceny do was to moze wtedy i do was ktoś wsiądzie?! Spa dajcie na drzewo!Bedziemy jeździć w tych stawkach i tyle w temacie.Jeśli komuś przestanie sie opłacać zmieni sieć i po sprawie

@listek na drzewo

Mi tam nic tyłka nie ściska.Sam musiałem wczoraj mocno spinać zwieracz, żeby się nie sfajdać ze śmiechu widząc tobie podobnych radosnych półmuzgów, stojących za darmoszkę w gigantycznych korkach po zmianach na rondzie czyżyńskim. Każdemu, kto chciałby się trochę pośmiać, polecam obserwację min tych nieszczęśników z charytatywnym zacięciem :) - jakoś nawet głupawo się nie uśmiechają hehehehe

Mentos
@tik tak

Ja tylko pracuję w nocy i jestem uśmiechnięty zawsze hehehehe !

:-)
@listek na drzewo

Napisz mi piwonio, kto cię spłodził, bo ja mając nawet znajomych w medze i znając ich obroty, nie jestem w stanie wymyślić sobie nic sensownego

icar
@tik tak

niczym są nasze miny w korkach w porównaniu z waszymi żebrzącymi na postojach

@icar

Tak sobie to tłumacz :) Zerknij tylko czasem na te postoje i zobacz ilu twoich kolesi nie wstydzi się już tam żebrać jak piszesz o zlecenia.Jak jest ruch, to jeżdżą wszyscy (bo różnice w cenach niestety są już znikome i klienci o tym wiedzą),a jak jest kiszka np w południe, to już nawet żółta kuweta na dachu nie pomoże. Jednak tylko ktoś mocno ograniczony woli jechać, a raczej stać i spalać paliwo nie zarabiając ,niż stać i też nie zarabiać.

Listek

Coś mi się wydaje , że to odpowiedź , któregoś z właścicieli RT ,

max

Panioowie ale o co chodzi. Pora zejśc na ziemie. W każdym europejskim państwie taksówkarz zarabia mniej od sprzątaczki czy pani za kasą. takie są realia i niestety tego nie zmienicie.

cvgbn
@max

Ty człowieku chyba w życiu za granicą nie byłeś i nie widziałeś jakie taksówki tam jeżdżą...

@max

W Niemczech każdy taksówkarz kupuje nowego Mercedesa z salonu i jeździ nim najwyżej pięć lat robiąc 100 tys. km. rocznie. Ciekawe czy sprzątaczka lub kasjerka mogłaby sobie na to pozwolić.... Polski taksówkarz przy taksówkarzu jakiegokolwiek kraju europejskiego jest zwykłym dziadem.

Listek

Chyba się gościu nie myłeś. Na zachodzie właściciele RT są również właścicielami samochodów a taksówkarz jest u niego w pracy jako kierowca i dlatego są tam realne ceny taksówek a nie ceny dumpingowe jak w Polsce. Mój znajomy taksówkarz w Monachium za 180 godz. pracy w miesiącu zarabia ok. 1800 eur netto będąc kierowcą taksówki. Opłata za 1 km 1.60 eur. Już dawno policzono, że 1 km na taxi ma kosztować tyle co 1 litr paliwa . Weźmy piekarzy , ceny pieczywa nie różnią się od cen w Niemczech , ceny mechaników też już dobijają cen niemieckich , ceny taksówek w Polsce dorównują cenom biletów MPK w 2001 roku była już cena 2.30 za 1km. Nie dajcie się prowokować właścicielom RT na tym forum to w ich interesie by was ze sobą skłócić i zarabiać bajońskie kwoty za nic nierobienie kosztem waszych aut, rodzin , dzieci i 400 godzinnej pracy w miesiącu !!!!!!!!!!

szef
@Listek

W Polsce żaden Pan taksówkarz nie będzie jeździł nową np.Toyotą jako pracownik tylko woli jeździć swoją astrą I w medze jako Pan taksówkarz.Wasza mentalność sprowadza się do podpisania umowy o pracę ze świadczeniami (urlop,nadgodziny,L4) zabrania nowego auta aby móc jechać nim z rodziną i czasami wyjechać do pracy.Jak już się wyjedzie to pod drzewo i spanko.Na koniec miesiąca zgłosić,że dużo km bo dalekie doloty a ruchu nie było i obrót mały,ale wypłata się należy!!! Więc porównywanie zachodu do Polski jest raczej nie na miejscu!!!

bomba

ty jesteś kozak taxi od kozy !

Stanisław

Witam, zdałem własnie egzamin z topografi i chciałbym zacząć pracę na taxi. Interesuje mnie praca na czyims samochodzie. Słyszałem, że jest mozliwośc wynajecia samochodu cena 50zł za dobę? Czy jest to opłacalne czy lepiej załatwić to winny sposob? Na chwilę obecną niemam pieniedzy na jakiś przyzwoity samochod za 7-8 tys zł. Znajomi jeżdzą w Medze i tam bym chciał pracować. pozdrawiam was Panowie

nm xa
@Stanisław

jak to czy jest opłacalne ?? chyba umiesz liczyć. 50 zł doba to 1500 zł miesięcznie. Za tyle masz leasing fury Skody Superb liczony na 5 lat !!! a w dzierżawie od korporacji w tej cenie dostaniesz Passata B4 a w najlepszym wypadku Octavie 1. Taka to opłacalność ... dziwne tylko, że o to pytasz bo zaczynać DG i nie umieć takich rzeczy wyliczyć ...

icarek jajcarek

trzeba się skupic na podniesieniu tej taryfy a nie otwieraniu nowej sieci która też bedzie jezdzić po głodowych stawkach,niech sobie gość otwiera na starcie widać jak to bedzie prosperowało zero reklamy jedynie gowork powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o ICAR - Kraków

• Jak się pracuje w ICAR?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICAR?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICAR?

ICAR