Opinie o ICAR w Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICAR w Kraków

Icar bieda nędza

Zeszmacili taksowkarzy w Krk chcą zeszmacić na Śląsku i w całej Polsce.

icar2
@Icar bieda nędza

A ty gdzie wcześniej pracowałeś pachołku? Menagerem byłeś? Zapewne nie skoro dalej jeździsz w icarze i płaczesz na forum. Jak się gnój rozwoziło wcześniej to teraz nie powinieneś mieć aż takich aspiracji wśioczku jeden:)

Taxxiiii

Coś chyba ten icar sie rozwija bo wchodzi na inne miasta tak przyjmniej mozna wywnioskowac po ich stronie

:-)))

aha ....... w w-wie może i jeżdżą po 1.20 ale firmy ochroniarskie i takie tam wałki jak u nas eko sreko itp. korp.nawet elle z którym barbachlam ma umowę jeździ po stawkach o których rumuni. mogą pomarzyć.bez kasy, licencji składki na zus to ją mogę jeździć i po1zl

krakowianin

tak prawo i sprawiedliwosc slucha polakow da ci 500 zl na dziecko .hahahahahahahahahahahahahaahhahaahha co sie martwicie taniej nikt nie bedzie jezdzil w krakowie niz 1,80 bo nawet na bulke nie zarobi takze raczej nie mamy sie o co bac ;p W krakowie potrzebne sa limity na licencje i tyle ktos zwalnia licencie, to dopiero nowy wchodzi na jego miejsce . Dziekuje pozdrawiam

taxi kraków
@krakowianin

w warszawie jeżdżą po 1,20 zł/km.Pewno kiedyś też tak mówili że po tej cenie sie nie da.Kursy są może i dłuższe ale co z tego jak za 1 km dostaje się 1,20 zł.Nawet gdyby kurs miał 100 km to dostajesz 120 zł plus start i mała czasówka.W Krakowie mamy jeszcze nie najgorzej.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Oczywiście, że celowa agitka, a dlaczego to miałbym pomylić fora ? Forum jest jak najbardziej właściwe.

@Tomek

ochłon chlopie,na politykę mnie nie wciagniesz zwłaszcza na tym forum.Bywaj zdrów.

Jednak wybierając partię polityczną nie myślę wyłącznie o losie grupy zawodowej taksiarzy, lecz o całym kraju. Bo długi Platformy Oszustów będą spłacać przyszłe pokolenia.

@Tomek

w takim przypadku pomyliles fora chyba że ???????? celowa agitka pro pis przed eurowyborami

Dlatego trzeba ruszyć tyłki w niedzielę do urn wyborczych i zagłosować na PiS. Banda złodziei z PO sprzeda im każdą ustawę. Są to co prawda wybory do europarlamentu, niewiele znaczące dla spraw krajowych, ale symboliczne zwycięstwo partii, która jako jedyna jest naszym sprzymierzeńcem otworzy drogę do wygranych wyborów krajowych i rozliczenia złodziejskiej sitwy. Czytaliście artykuł na temat afery łapówkowej na Balicach ? Żeby tam jeździć trzeba oprócz abonamentu dawać im w łapę regularnie połowę utargu, albo być z rodziny prezesa. Ruszcie tyłki w niedzielę na wybory. Igrzyska w Krakowie - zdecydowane NIE. Metro w Krakowie - zdecydowane NIE. PO gdziekolwiek - - zdecydowane NIE. PiS - jak najbardziej TAK.

@Tomek

żadna partia nie będzie się liczyła z grupą społeczną która nie umnie się zjednoczyć bo gdybyś był bystry to ustawę deregulacyjna wprowadziila może i po ale poparły ją wszystkie partie prócz palikota więc sami jesteśmy sobie winni

Ty się powinieneś ga.moniu "debil" podpisywać, a nie żaden łowca.

tab

Dlatego sladem paryskich i londyńskich taksowkarzy musimy zagrozić tym samym.

xxx

Uber to jedna z firm, która chce zmienić układ sił na miejskim rynku transportowym, zwykle mocno regulowanym. Jej koncept opiera się na aplikacji mobilnej, która umożliwia szybkie wynajęcie samochodu. Zaś ceny przewozów różnią się w zależności od tego, czy klient chce zamówić przewóz w godzinach szczytu, czy poza nimi (im więcej chętnych, tym wyższa cena). Skontaktowaliśmy się z firmą, pytając o plany dotyczące Polski. Potwierdzeniem informacji o rekrutacji są ogłoszenia na stronie Uber.com o zatrudnieniu trzech osób. Uber powstał w 2009 r., udało się mu przez kilka lat osiągnąć pozycję światowego lidera, pozyskał też kilkaset milionów dolarów od inwestorów (z czego ćwierć miliarda od funduszu Google Ventures). Gdy Uber urósł na tyle, że pojawił się na radarach branży przewozowej, zaczęły się problemy. W kilku stanach USA uznano, że to nielegalna działalność - w San Francisco skończyło się ugodą i stworzeniem osobnej kategorii przewozowej, w Waszyngtonie uznano, że jednak takie przewozy są legalne. W Chicago sprawa jest w toku. W Europie taksówkarze zgotowali Uber równie "gorące" przywitanie. W styczniu we Francji wybuchły protesty, członkowie pięciu największych związków zawodowych wyszli na ulicę. Sprawy przybrały gwałtowny obrót - jeden z samochodów został obrzucony kamieniami. Nie pomogło nawet to, że rząd francuski wprowadził pewne utrudnienie: auta zamawiane z firm typu Uber czy Lyft muszą czekać przynajmniej 15 minut, zanim odbiorą pasażera. W maju tego roku stowarzyszenie londyńskich taksówkarzy zagroziło zablokowaniem miasta, jeśli władze brytyjskiej stolicy nie zakażą Uber działalności. W Mediolanie taksówki nie jeździły przez pięć dni. Ba, Uber wzbudził nawet wielkie emocje w Brukseli - władze miasta zakazały takiej działalności, ogłaszając, że kierowców czeka grzywna w wysokości nawet 10 tys. euro. Zirytowało to Neelie Kroes, unijną komisarz ds konkurencji. Nazwała decyzję sądu "ochroną kartelu". Wejście firmy Uber na polski rynek to przede wszystkim poważne zagrożenie dla działających na naszym rynku korporacji taksówkarskich. Jak wyliczyła działająca w San Francisco branżowa organizacja SFCDA, już jedna trzecia jeżdżących po tym mieście zarejestrowanych taksówkarzy przeszło do prywatnych firm, takich jak Uber, Lyft czy Sidecar.

taxi
@xxx

uber to przewóz osób z którym walczyliśmy i udało sie go wyeliminować.Jeśli wejdzie do polski i będzie miał wpływ na regulacje prawne to mamy przechlapane.Każdy kto ma auto będzie mógł ściągnąć aplikacje i jeździć dla UBER. Obecne czasy będziemy wspominać z sentymentem.

to jest polska

trzeba wyjsc na ulice zablokowac drogi i pogwałcic wszystkich przewozników "nie taxi" i bedzie pozadek beda limity licencji bo je wymusimy siłom. Nie bedzie przewozów bo ich d upy bedom bolec i nie wyjadom :] tylko sie musicie ruszyc bando CIO T .

rad
@to jest polska

Amen. Wszystko było i jest do wywalczenia tylko trzeba dupska ruszyć. Brak limitów licencji hahaha w żadnym europejskim mieście taksiarze nie siedzieliby biernie jakby ich tak walili w kapsko tylko u nas takie rzeczy.

taxi

Ta twoja reklama nie działa.Teraz też cena uzależniona jest od pory dnia nie licząc icara.

nowa aplikacja
@taxi

nie mogę teraz znaleźć tej treści, było to na głównej stronie na Onecie. Chodzi o firmę UBER, przez którą strajkowali między innymi taksówkarze we Francji. Właśnie otworzyła biuro w Warszawie i będzie rozpoczynała działalność. Działa na zasadzie aplikacji, coś jak przewóz osób. Firma zbudowana w Dolinie Krzemowej, a inwestują w nią największe banki świata i google, więc mają pieniądze na rozwój, a znając naszych polityków zdobędą łatwo i szybko ich przychylność z takim budżetem. Wydaje mi się, że prawdziwy wstrząs na rynku taxi dopiero nadciąga.

kolejna sieć

(usunięte przez administratora) to już dobije rynek taxi całkowicie, kolejna aplikacja ale trzeba przyznać, że ciekawa, przynajmniej ceny są zróżnicowane w zależności od pory dnia, trzeba będzie się przyglądać, może będzie korzystne to dla nas.

racja

jezdzac 10 godz 6dni w tygodniu robisz 2 etaty. I z tego masz 2000 jak sie auto bardzo nie popsuje w danym miesiącu, do tego nie sposób nic odłożyć na nowy wóz bo część pieniędzy którą miałbyś na to przeznaczyć wydasz naprawy, wiec nie wiem jak można powiedzieć że jest dobrze. Tez jeździłem w "taniej sieci" i uwierz mi NIE OPŁACA SIĘ - zarabiają wszyscy tylko nie TY, prezesi zusy, mechanicy, i klient który jedzie prawie że za darmo. I nie mów że sie nie denerwujesz niektórymi kursami których jest dużo 7-12zł z dolotem..... WIĘC ZANIM POWIESZ ŻE JEST DOBRZE W TANICH SIECIACH SIĘ ZASTANÓW CZY W OGULE WIESZ CO MÓWISZ!

icar
@racja

Czytajcie ze zrozumieniem. 2 tys na czysto zostaje za 6 dni pracy po 10 godz. Jak masz awarie to nie naprawiasz auta tydzień a nawet jeśli to pożyczasz skodę i zarabiasz dalej.Jeśli ktoś chce to zarabia.

:-)
@icar

Czyli 26 dni po 10 godzin = 260 godzin na miesiąc co daje 7,70 zł/godzinę ;-) MIÓD!!! W biedronce na kasie lepiej płacą, a tu goście mający swoje firmy cieszą się, że 7 zł/godzinę zarabiają. Pastuchy po to żyjecie żeby być dymanym przez wszystkich. Zapytaj się jeden z drugim ile na godzinę zarabiają wasi władcy;-))) (usunięte przez administratora) Ręce opadają!!!

max

co wy(usunięte przez administratora)pracuje w ikarze od dawna 6 dni w tyg po 10 godzin. Na czysto zawsze jest 2 tyś. Wiadomo czasami do auta trzeba dołożyć 500zł ale to już taki urok tej pracy. Nie jest źle.

Icar

Wszystko o czym piszą betony to prawda jest już tyle aut że nie ma szans na kurs powrotny nawet w weekend. Nie wiem jak w innych sieciach ale w Icarze szykuje sie gruby bunt w najbliższycm czasie.

mega

kolego bo my tyle jazdy mamy ze nie mamy czasu na takie bzdety jak szyby, a wy jak stoicie pol dnia na postoju to mozecie sobie picowac swoje betonowozy , ludzie patrza oo mega to wsiade bo tanio dojade . najlatwiej jest powiedziec ze nie stac na myjnie panie zarobas . jakbys dobrze zarabial to bys nie plakal na forum non stop i nie wyzywal kierowców megi i icara. ciekawy jestem czym jezdzisz jak tyle pieniedzy masz ?

@mega

już ci odpowiem czym jezdze. zadbanym mercedesem w210. a to czy masz czyste czy brudne auto to swiadczy tylko i wylacznie o tobie - bo to twoje miejsce pracy jak i o twoich klientach, którzy sa zapewne takimi samymi flejami jak ty ze nie brzydza sie chwycic za usyfiona klamke i jechac brudnym autem. bllleee

olo olo lolo
@mega

po pierwsze dziadu z tanich lini lotniczych nie mow do mnie kolego bo kolegami nie bylismy nie jestesmy i na pewno nie bedziemy co do tego ze nie masz czasu umyc szambowozu zgadzam sie z tym w zupelnosci jak ktos jezdzi po 20 godzin i spi 4 w szambowozie to ma sie rozumiec ze nie ma czasu go umyc nie ma czasu ani sily zreszta zarobasi z megi za 5 zl gonili by koze do warszawy wiec nie liczcie na to ze taki ktos da zarobic myjni samochodowej u was w bangladeszu i w icaritasie jest modne powiedzenie umyles samochod ???? po co za 5 dni bedzie padac wiec za darmoszke sie go umyje jedziemy dalej widze te wasze piekne maszyny cudowne brak mi slow a ty kolego przeszedles juz samego siebie klient widzi o mega dojade tanio ha ha ha powiedz mi kim ty jestes /???? geniuszu prowadzisz swoja dzialnosc gospodarcza a na zus nie masz nie masz na opony w sumie na nic nie masz nie mowiac o zmianie samochodu przepraszam w sumie na jedna rzecz zawsze masz musisz miec to abonament dla twojego pana i wladcy mozesz mnie wyzywac przekonywac do swoich racji nic ci to nie da dla mnie jestes totalnym baranem ty i 600 innych baranow ktorym ktos wmowil ze mozna jezdzic za stawki z przed 15 lat i malo tego jeszcze zarabiac ha ha ha widzisz kmiotku mam kilku znajomych z megi i wiem jakie tam sa kokosy wiec nie odzywaj sie na forum wsiadaj do swojego szambowozu i jazda za darmoszke acha i nie zapomnij przy abonamencie swoim szefom kwiaty albo czekoladki przyniesc w koncu oni uratowali ci zycie pokazali droge nie pozdrawiam

beton
@olo olo lolo

Najlepsi są ci zarobasi z bieda nędzy i icaritasa, którzy po każdym kursie w nocy wracają do centrum na pusto. Jakim idiotą trzeba być, żeby po tych stawkach wracać jak beton do centrum. Ja wracam bo nie mam innego wyjścia, tylko że ja mam 4,20 zł/km, a nie 2 zł. Jak wam się to opłaca ekonomiści? Zlitujcie się nad moimi kiszkami, bo skrętu jelit dostaję ze śmiechu jak widzę jak obok mnie na światłach w stronę centrum stoi kilku szma ciarzy z icara i megi. A najlepsze jest to, że nie są to pojedyncze egzemplarze, tylko szmatki wracają całymi stadami, szczególnie w weekend, przy każdym powrocie mam kilku towarzyszy z bieda sieci, którzy wracają na pusto razem ze mną :-))) Imbecyle jak wam się to opłaca?! Czekam na odpowiedź!

icar
@beton

(usunięte przez administratora) Przecież od początku mówiliście że padniemy bo to się nie opłaca.

Icar
@dr wiktor wektor

haha zadbanym 210 masz sie czym chwalic niekolego ,jakbys mial chociaz 211 to bys mogl glos zabierac . Musze Cie zmartwic bo jezdze icaritasem jak to mowicie i mam lepszy samochod od twojego 14 - letniego betonowozu oby mial 14 lat a nie wiecej a tak nawiasem to forum jest dla kierowców icaRA A NIE DLA betonów , KTORZY NAJWIECEJ MAJA DO POWIEDZENIA

@Icar

hehe, lepszy? dla tego motłochu który wozisz? za darmochę ? hahaha, no nie ma to jak się śmignąć funkiel nówką za darmochę... a szyby w aucie chociaż masz czyste?? ciekawe jak to twoje super hiper nowe wozidło się sypnie, skrzynia, sprzęgło, zawieszenie, chciałbym zobaczyć trolu twoją minę .. hahaha.. zapewne jezdzisz tez bez swiateł bo nie stać cie zeby na wymiane zarówki w tym nowym cudzie techniki, tak tak tak, kup sobie to w211, zobaczymy kto dłużej pojezdzi, ja na sprawdzonym w210 czy ty na nowej furze.

dr wiktor wektor

pytanie do icarusów i megi, w sobotę nie padało wieczorem ok 19 tej. zauważyłem że 90% osobników z waszych bieda sieci ma makabrycznie zasyfione auta, i to nawet nie chodzi juz o brud po deszczu.. ale patrzac na wasze szyby, które chyba od roku nie widziały szmaty i płynu mam pytanie, zarabiacie az tak mało, że nie stać was nawet na myjnie?

z bieda megi
@dr wiktor wektor

Mialem to szczescie ze posiadalem wlasna myjnie samochodowa jak jezdzilem przez chcwile w bieda medze.

2,80/4,20
@z bieda megi

jeśli taksówka to nie jedyny twój dochód tylko dodatek to czegoś innego to zapomnij o radiu - idź na beton będziesz się śmiał z całego tego cyrku !!

olek

No widzisz "taki sobie" ty chcesz ze skotnik na grębałów 150zł a icar jedzie za 35zł. Weż popatrz na mapie tam masz dokładnie 19km razy 1,9zł.....

taki sobie
@olek

Tak Olek masz rację.Tam jest 19 km X 1.99 u nich,plus 6zł opłata,więc i tak jest 43,80.Więc wychodzi na to,że i tak jeżdżą taniej niż powinni po swoich syfiastych canach.Mnie 35zł wychodzi ze Skotnik na Ruczaj.

taki sobie
@taki sobie

A teraz do przemyślenia dla Wielkich Panów Rasia i Czerwca.Dlaczego jadą za 35zł skoro wychodzi 43,80? Proste,jadą tymi funkiel-nówkami skodami bez licznika i kasy.No i nie trzeba oddawać procentów do biura za kurs firmowym autem.Och wy prezesi,ekonomiści.Tacyście Wielcy i mądrzy,a tak dajecie się ru.... ć

icarek jajcarek

teraz sobie odpocznę w domku niech taxiarze pracują w tych korach i biją kasę na czasówce o 19h będzie ok(usunięte przez administratora)

tax
@icarek jajcarek

No pojeździłem,pojeździłem...czasóweczka pykała, klient cieszył się, że dostał taksówkę, a teraz twoja kolej. Możesz wozić to całe zarzygane,ubłocone tałatajstwo. W końcu juwenalia no nie. . Ja tam wyznaję zasadę, że do przewozu zwłok służy karawan, a nie taksówka.Ale.... przecież jest jeszcze icarek jajcarek no nie ? :)

Zostaw merytoryczną opinię o ICAR - Kraków

• Jak się pracuje w ICAR?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICAR?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICAR?

ICAR