Opinie o ICAR w Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICAR w Kraków

28LAT

Klasa sama w sobie. Jak patrze na te wasze komentarze to żal mi was. Chamstwo,prostactwo i brak inteligencji. Mocni w necie (usunięte przez administratora) a w świecie taka macie dewizę życiową.

Bamboleo
@28LAT

28 lat siad płaski i do łaski podstawiony przez Preziow icaritasa kierowco od siedmiu boleści a jak chcesz dorobić to do komina tam zarobisz łatwo i przyjemnie trochę cię potem będzie piekło ale kupisz sobie kremik i sie szybko zagoi

icarek jajcarek

28LAT -a jesteś mongoł

28LAT

Panowie czy wy nie mozecie konkretnie napisac co i jak tylko jeden na drugiego i z takim chamstwem. Jakimis epitetami itp itd.

28LAT

A czy ja powiedzialem ze tylko i wylacznie icar panie kolego? Ja grzecznie a ty z ironia. No nie same weekendy w tygodniu tez by cos sie dalo. A co z ta cena nie wszyscy maja odgornie ta sama cene?

@28LAT

Najdrożej jeżdżą koledzy z pod Bagateli 8.4zł całą dobę.

zzz
@28LAT

Koniczynki biorą 2 zł od zlecenia, a nie stały abonament.

max
@zzz

koniczynki to biorą na razie mandaty od ITD po parę tysięcy od głupka

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
28LAT

Ja bym chętnie poczytał tylko większość postów tutaj to napieprzanie jednego na drugiego. A tez chciałbym w miarę świeże informacje. I te 92 strony postów to tez trochę jest. Dziękuje.

@28LAT

Icar idzie na rękę wekkendowym kierowcą = płacisz jedynie pół abonamentu i przy tym śmiga najlepiej i jesteś szanowany przez klientów i kolegów z taxi bo masz najbardziej wyważoną cenę.

@Olaboga

Tak,tak, tylko icar. Prezesi Cię na pewno docenią, a i klienci to sama elita tego miasta :)

28LAT

Panowie mam pytanko i liczę na szczera odpowiedz za co z góry dziękuje. Chciałbym dorobić sobie a nie tyle sobie co całej mojej rodzince własnie na taxi obojętne czy to i car czy inna korporacja. Jestem zatrudniony na umowę o prace i chciałbym dorobić na taxi.Wiem że zaraz mnie zjecie ze zabieram wam robotę itp ale jest to elastyczna praca kiedy dam rady to jeżdżę. Licze sie z kosztami uzbrojenia auta itp. ale chcialbym wiedziec czy jest to oplacalne ile mozna dorobic jezdzac po kilka godzin dziennie,weekendy. Znam kilka osob ktore z tego zyja i nic nie mowia a znam tez kilka ktore wiecznie narzeka. Z gory dziekuje. Pozdrawiam.

znudzony
@28LAT

Zadaj sobie choć trochę trudu i poczytaj to forum, a nie pisz postów na które jeden czy drugi prezio lub jego trole chętnie odpiszą.

Tax 1

A co Wy po KUBLE się spodziewaliście całe życie dymając w MPO szabrował złom z kubłów żeby dorobić ,tu się teraz trafiło przyrobić to nie ominą okazji..Ale widzę że Barbakan naprawdę się sypie skoro nie będę wymieniać po numerach kierowcy którzy od zawsze tam jeździli teraz od stycznia poodchodzili, ciekawe czy temu prymitywowi Kubłowi dało to coś do myślenia .choć myślę że jak się pół życia siedziało na BARYCZY w tych oparach to z myślenia LIPA!Zresztą nowi taksówkarze pewnie nie wiedzą ale na przełomie lat 90-2000 to nie był KUBEŁ tylko wszyscy nazywali go BARYCZ stare pokolenie na pewno pamięta!

@Tax 1

Staszek jest w porządku - nawet mi swoją książkę podpisał i powiedział że razem musimy przetrwać te ciężkie chwile .

Tax 1
@Olaboga

Ha ha, dobre ,nawet bardzo dobre!

:))

dwójką przybyło miesięcznie dzieki infolinii od barbakanu 15.000zleceń stałych klijentów dziekujemy ci BARBAKANIE

widzę że sami prezesi na tej infolini siedzą. Jakbyś nie sprzedał infolini to teraz nie musiałbyś zachecać do metody szeptanej...HAHAHA, i rozreklamują nowa infolinie żeby ją potem znowu sprzedać..HAHAHA pomysł na interes zaje....fajny.A to 250 za dniuwke to przestań już agitować i tak wiekszość kierowców z Barabakanu odejdzie nawet do dwójek tam gdzie jeswt ich infolinia....HAHAHA

oIo

Żeby zrobić 250 za 12 godzin to nie trzeba iść do icara bo taki obrót zrobisz wszędzie nawet w barbulandii.Sęk w tym, żeby dniówka nie równała się 12 godzin

pipa

i zlikwidował kierowce miesiąca ! 6000zł do przodu.

@pipa

Trzeba rozdawać wizytówki z nową infolinią to klienci wrócą - metoda szeptana jest najlepsza !

ANTYKUBEŁ

podobno kubeł sprzedał infolinie za 100000zł bo mu mało.

to nie jest zle w tym icarze da się żyć

były barbul

odszedłem z barbula w styczniu i żałuje że tego nie zrobiłem wcześniej tu radjo chodzi pracy jest pod dostatkiem 250 dniówka to norma ,kubeł niech się lepiej zastanowi nad abonamentem za tą robote to 200 max

icr
@były barbul

dniówka ?...owszem.... jak ma 12 godzin :)

ajo
@icr

Święta racja kolego, za 12 godzin :)

miko

najlepiej znalezc prace lepiej platna mi pomogla strona rekrutacyjnarewolucja.pl zarejestrowalem sie i dostawalem duzo foert pracy ;) polecam

BARBAKAN SIĘ SYPIE iCAROWSCY DRŻYJCIE BO 450 CHŁOPA DO WAS WALI BO U WAS SA ZAJEBISTE ZAROBKI A W BARBAKANIE NYNDZA OD KIEDY POZBYLI SIE INFOLINII .........

barbi
@:)

No fakt.Paru gości olało kubła po podniesieniu abonamentu, ale żaden kogo znam nie zniżył się teraz do zejścia na szmaty.Sprzedajne dziiwki z barbakanu jeżdżą w szmatach już od bardzo dawna i psioczą na icarka ile wlezie.Tylko, że powrotu już nie ma.A icar zasila swoimi niezadowolonymi głównie megę.

filantrop

taksiarze są tacy dyska do dyski i beda dwie dyski gdzie protest ? nic tu nie bedzie to towarzystwo jest specyficzne i uodpornione na bide

Pikador

no i co? jest tak jak myslałem.. dużo krzyków paru osób o zorganizowanie się, o protest, o związki o ograniczenie licencji.. i co?? I JEDNO WIELKIE (usunięte przez administratora) br /> nikomu nie zależy, całe to środowisko taksówkarzy jest takie wyszczekane, wygadane ale tylko miedzy sobą na POSTOJACH! Przychodzi cokolwiek zrobić, zorganizować to wszyscy mają wszystko w (usunięte przez administratora) br /> Mimo że tez jestem taksiarzem powiem wam ludzie tak: od dziś wali mnie to wsztko, wali mnie czy bedziecie zarabiać czy nie, wali mnie ilu bedzie nowych taksiarzy, wali mnie wszystko co z tym związane bo jesteście jedynie pozerami, stare dziady które umieją narzekac tylko na wszystko a za plecami sprzeda jeden prymityw drugiego za 2zł. Ja dam sobie radę, ale na was wszystkich po prostu leję ciepłym moczem. skończyłem, dziekuje.

to co pisze ten Pan o swoich zarobkach świadczy dobitnie że firma icar powinna obniżyć i to znacząco cene swoich usług. Ewentualnie podnieść abonament gdyż bo warto tam pracować za takie pieniądze i każdy tam będzie pracował

nic

zostaw fantastę w spokoju.nawet przed powstaniem szmat i stawkach 2.30/3.50 to było nierealne.no chyba że za ponad 300 godzin za kółkiem.ale za marne 1.98 to już tylko przy dwóch kierowcach na jednej kasie.

Zostaw merytoryczną opinię o ICAR - Kraków

• Jak się pracuje w ICAR?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICAR?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICAR?

ICAR