Opinie o ICAR w Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICAR w Kraków

chujzIcarem

Pozdrawiam wszystkich ktorzy chca zostać nowymi niewolnikami icara. Aktualne zarobki na czysto to 600 zł. Firma bardzo dba o to zeby jeszcze sie obnizyly. Wiedzcie ze licza sie w tej firmie klienci ale przede wszystkim pieniazki szefow. Zycze szczescia kazdemu kto zdal niedawno licencje po to zeby rozpocząć karierę taxi drivera w najbardziej prestizowej firmie w krakowie. Jak juz podpiszecie z nimi umowe o wspolprace to od razu myslcie o nowej pracy bo sie przekonacie ze to co pisze jest prawda. Czym szybciej tym lepiej dla was.

kierowca icar

zgadzam się w 100% mozna jechać i w pon tylko trzeba zebra przynajmniej z 50 aut... bo inaczej bez sensu...

kandyb

czytam icarusów i kwiczę ze śmiechu :) hehehehe a ja zwykły beton mam klientów i nie narzekam :)

@kandyb

Jazda na przewóz nie ma sensu. To już w tej firmie było przerabiane. Zawsze twierdzą że to nie ich wina. Winni są kierowcy według sławka i darka. Moim zdaniem najlepszy sposób żeby jak najwięcej kierowców zawiesiło radia na miesiąc i nie zapłaciło abonamentu. Wtedy panowie s. i d. poczują po kieszeni i to ich najbardziej zaboli. A zawsze martwią się o klientów to wtedy niech sami wskakują za kierownicę i wożą klientów gratis z dolotem np. 10 km. Bo przecież zlecenia nie mogą spadać - ich dewiza.!!!!!!!!

jedziedziemy za nimi

zbierzmy sie w poniedziałek i porozmawiajmy sobie o co chodzi niema na co czekać ,co wy na to proszę o konkrety

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
kierowca

to jest jakaś kpina!! najwyższy czas się zebrać i jechać do tego zawszonego biura!!! bark podglądu to jakaś kpina!!! JESZCZE DO TEGO CO CHWILĘ ZAWIESZA SIĘ RADIO!!! Najwyższy czas się zebrać i pojechać tam!! pieniądze mają z nas!! Dymają nas na każdym kroku!!! Co raz głośniej słychać o tym że będzie już brak WK i zapis po GPS! To będzie jakaś komedia!!! To jest jedyny plus tej sieci!

tik tak tik tak
@kierowca

He,he,he zdziwieni... Przecież to oczywiste, że za jakiś czas tego typu korporacje i dojenie 500zł miesięcznie z takich frajerów jak my musi się skończyć.Aplikacje mobilne przejmą ten rynek na bank i płacenie abonamentu za nic musi się skończyć. To dlatego na potęgę przyjmują nowych nieświadomych naiwniaków, nas mając w d.upie.My już wiemy jaka to kiszka, a nowy musi swojego doświadczyć.

icar

To nie chodzi o to czy mozna policzyc czy nie,bo wiadomo ze mozna. Chodzi o sposob w jaki jestesmy traktowani. Kierowcy są pospinani tym co sie w sieci dzieje to bach zlikwidujmy podglad nie beda widziec ile jest aut beda mniej wku.wieni. Jakos od 6 lat nikomu ta informacja nie przeszkadzala dopiero kiedy w sieci jest tragedia i kierowcy zaczynaja sie buntowac zaczynaja sie takie cyrki.Ciekawe co bedzie nastepnym krokiem?! Likwidacja podgladu na konkretna strefe zeby sie nie dalo policzyc? Bedziemy sie po omacku klepac na strefe? Pfot

brak WK i zapis po GPS

icar 507
@icar

Musi być z wami bardzo źle panie sławku i darku skoro sami sobie piszecie pochwały na forum.Ciekaw jestem jak długo jeszcze pociągniecie z tym icarem. Chyba że już niedługo sami zaczniecie jeździć i wykonywać zlecenia bo atmosfera jest bardzo zła i z chwilę zabraknie wam jeleni do dojenia.

kier
@icar

Masz rację. Zgadzam się z tobą. Jest źle a nawet bardzo źle !!!!! A wszystkie pozytywne opinie piszą sami kasjerzy darek i sławek pewne na 100%.

Twój poziom taki jak twoje wypociny na forum !!!!! mniej niż zero !!!!!!!

aicarek

jak chce się zarobić to trzeba poświęcić trochę czasu ale 250 jest zawsze wiec nie ma co narzekać i ślęczeć na forum tylko brać sie do pracy pan Darek i Sławek to fajni goście bardzo ich lubię maja głowe do interesu i drugiemu dadzą zarobić łubu dubu niech zyje prezes naszego Aicarka

@aicarek

Weź cwaniaczku zrób jeszcze żeby nie dało się przeliczyć samochodów w strefie. Robicie obaj wszystko aby skończyć tak jak MPT, Rotunda i Dwójki. Zobaczymy jak się będziesz śmiał jak zejdziesz na margines. A jak chcesz żeby klient się dowiedział o twojej aplikacji to mu wyślij sms-a. Szkoda ci 10 groszy ? Ja nie mam żadnego interesu w tym, aby kogokolwiek o niej informować i rozkręcać twój interes. Myślałem żeby zmienić starego rzęcha na coś nowszego, ale chyba niestety najpierw firmę trzeba zmienić, żeby było za co.

auta w sieci

to że wyłączyli niczego nie zmienia, można sobie policzyć bez problemu ilość aut na strefach, sprawdzałem kilka razy ostatnio jak na zlecenie pod drzewem czekałem i zawsze zgadzało się z dokładnością do 5 samochodów!

icar

Jak to dlaczego? W poprzedni piątek padł rekord ilości zapisanych aut (190). W tygodniu w dzien bywa 150 w nocy podobnie,czeka sie w cholere na zlecenie,jezdzi sie coraz mniej,zarabia sie coraz mniej wiec pewnie kierowcy zaczeli sie wku.wiac dzwonic,przyłazić pytać o ilosc aut w sieci to sobie wyłączyli podgląd aut,zeby nie gorszyć swoich baranków.

nowa aplikacja

z tymi aplikacjami, to dobrze, że klienci to chwalą, jak już się to rozpowszechni, to powstanie nowa aplikacja TAXI Kraków, łącząca kierowców bezpośrednio z klientami, a centrala będzie istnieć jedynie w celu weryfikacji zleceń. Wówczas koszt abonamentu będzie mógł być pomiędzy 100 - max 200zł bez względu na liczbę zleceń i zaczniemy proces przywracania normalności na rynku. Swoją drogą powoli powraca temat Ubera, coraz więcej o nim piszą.

Gonzo
@nowa aplikacja

już widzę naprutego studenta o 2 w nocy wychodzącego z knajpy i próbującego uruchomić aplikację.... hehehe

d

Stać, tylko po co wydawać kasę? Żebyś ty miał więcej zleceń? I taak przyjdzie nowy frajer do wydojenia i w ząbkach 5 stóweczek przyniesie :)

baloo

Najbardziej r.ozpierdala mnie komunikat"proszę informować klientów o możliwości zamawiania taxi przez aplikacji" to co k.urwa nie stać was biedaki na wysłanie SMS do klientów z info o takiej nowej usłudze!!!

icar

Haha nie do wiary to są jakies panskie jaja. Wyłączyli podgląd na bieżącą ilość samochodow na strefach oraz nie widac ilosci zlecen w skali 30sekund. Jak dlugo jeszcze damy sie szmacić....

kierowca

Dzisiaj było 237 aut zalogowanych na strefach, a jazdy za grosz ! Nie do wiary co się robi w tej firmie ! Trzeba roboty szukać i to szybko.

baranie
@kierowca

baranie w barbakanie już nawet nie ma tyle aut wiec daj sobie spokój!!!

icarek
@kierowca

a u nas w icarku pełno WK.Gdyby nie korki to jazda jak w sylwestra

@kierowca

sławciu i darciu siedzą na tym forum i sterują. Już nie będziesz wiedzieć ile wozów jest zapisanych na strefach i ile zleceń jest wydawanych.Te informacje już usunęli s. i d..Mało tego już sami rozpatrują donosy na kierowców. I co mają robić komisarze. Chyba tylko kablować i jeździć bo uczciwi kierowcy muszą żegnać się z icarem.

@baranie

Z czym mam dać sobie spokój baranie ? Mówisz baranie że lepiej teraz przejść do barbakanu ? To chyba nawet w tym całym Eko jest już lepiej niż w icarze. Dlaczego zlikwidowaliście podgląd ilości aut na strefach ? Co było tego powodem ?

Krzyś

a co powiecie o tym? (usunięte przez administratora) Też kase biorą, może i za paliwo, aczkolwiek przewóz osób to jest. Ciekaw jestem np. tego, że taki delikwent (z przewozu) wiezie ludzi i spowoduje wypadek -> ciekawe co wtedy?

uber

czy płatność odbywa się w pojeździe to nie ma większego znaczenia!Kierowca uber nie udowodni że wozi ludzi przypadkiem i za darmo!Na konto wpłynie wypłata,rozliczenie lub zwrot kosztów.Jak to ukryje? (usunięte przez administratora)

Krzyś

Uber ma działać bezgotówkowo. Podobno płaci się za 'korzystanie z aplikacji', a nie za przewóz osób. Ciekawe, czy Państwo będzie chciało z tym walczyć, czy oleją to, do czasu gdy jakiś 'łebek' kogoś zabije, bądź zgwałci..

dr Wiktor wektor

ja bym jeszcze przywalił grzywnę tym pasażerom za korzystanie z nie uprawnionych do przewozu środków lokomocji

normalny
@dr Wiktor wektor

no ty pewno tak.Ale gdyby klient kazał pokazać ci swoja licencję o byś go zwyzywał i wywalił z auta!

klient icar
@dr Wiktor wektor

pasażerów mpk i icara też byś karał że chcieli pojechać taniej niż u ciebie????

Do ciołka witka wieśka
@dr Wiktor wektor

Wróciłeś? Jeszcze nie przeprosiłeś za swoją głupotę. To przecież ty pisałeś że rada miasta ustala limit licencji a jako dowód dałeś artykuł z 2010r! I to ty wyzywałeś tych co mówili ci że nie masz racji cytat "widzisz ciołku jaki ty durny jesteś.. poczytaj, doucz się a później wchodź gimbusiku na to forum. amen" I taka PSIKUTA ma czelność się jeszcze wypowiadać??? Żałosny jesteś!!!! Jesteś bardziej głupi niż zawistny i zakompleksiony!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dr Wiktor wektor
@normalny

widzisz (usunięte przez administratora) moja licencja jest zawsze widoczna dla pasażera, jej nr z hologramem przyklejony jest tak jak nakazują przepisy, w prawym górnym rogu przedniej szyby. No ale skąd kierowca eco może o tym wiedzieć??

bździągiew
@klient icar

widzisz Marku... różnica jest taka że MPK jest UPRAWNIONE do przewozu osób, a taki uber NIE. No ale cóż, szefostwo icara kazało ci Marku pisać, to piszesz...trudno..

te witek wieśiek
@dr Wiktor wektor

wsioczku, może w końcu odniesiesz się do swojej indolencji? czy brak ci odwagi i honoru?

SramNaIcarJuz

Jezdziłem w Icarze 3 lata. Zrezygnowałem w styczniu 2015. 180 samochodów stoi bez zlecenia o godzinie 21 w weekend kiedy normalnie jezdzilo sie bez większych przerw. Nie pytajcie mnie jak ale nie musiałem prawie w ogole płacić zusu i mimo to nie opłacało mi się jezdzic w icarze po odjęciu 1000 zł kosztów więc współczuję tym co jezdzą teraz z pełnym zusem i muszą przyniesc pieniądze dla swoich dzieci. Styczen słaby okres aut nawalone po strefach ze stoi się w weekend na postoju a szefowie sobie przyjmują w biurze kolejnych murzynków :) Nie karmcie juz tych 2 przeszczepów. Najpierw zniszczyli rynek dawniejszemu pokoleniu taksówkarzy a teraz jadą na waszych portfelach bezposrednio.

baloo

(usunięte przez administratora) dalej pozwalajmy na to żeby nas traktowali jak dzieci,dalej niech firma Icar zawiesza kierowców za "pierdoly"albo zawieszaja za spóźnienie bez przedłużenia czasu,innym razem zawieszaja za nadużywanie możliwości przedłużenia ,później ludzie zapier..rdalaja po mieście żeby zdążyc,,efekty takie jak wczoraj na bronowickiej.Prośba do centrali przestancie wysyłać komunikaty z informacja o zawieszeniu kierowcy xxx no chyba ze chcecie zostać oskarżeni o stosowanie mobbingu większość i tak ma to wasze straszenie w dupi..e więcej taki zdarzeń z udziałem icara i myślę ze niejeden dziennikarz chętnie opisał by jak traktuje się ludzi w icarze.

Waldi

Ale na pasach z sygnalizatorem swietnym czy bez?

Zostaw merytoryczną opinię o ICAR - Kraków

• Jak się pracuje w ICAR?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICAR?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICAR?

ICAR