Opinie o ICAR w Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICAR w Kraków

Ktoś

Śmiertelny na pasach, niestety.

maras
@Ktoś

w tym roku jest inna kwota do odjęcia z karty podatkowej do zapłaty w zeszłym była kilka złotych mniejsza poszukaj w necie .lub zadzwoń do €ś tam będziesz miał wiarygodną inf.

Kierowca Icar

Witam szanownych kolegów chciałem zapytać ile sie płaciło karty podatkowej miesięcznie w 2014 roku ???? Po 20.50 zł miesięcznie czy 20,15 bardzo proszę o odpowiedz bo muszę złożyć PIT 16 a i zapłacić kartę za cały rok pozdrawiam jurek

Waldi

a wie ktoś coś więcej? czy było to na pasach, przy przystanku czy na światłach?

baloo

Tak,potrącił niestety ze skutkiem śmiertelnym..

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
dziurek

co to był wczoraj wieczorem za wypadek na Bronowickiej z udziałem icara w czerwonej astrze jedynce? wyglądało jakby kogoś potrącił...policji było dość dużo..

nerwus

Ci,których zwiesz ,,prezesami'' nikomu nie płacą są tak pazerni,a w szczególności pan D.Czer...patrzą byle obciąć kasę komu się da,oni sami z nudów wypisują te bzdety by namawiać kolejnych JELENI widziałem nieraz osobiście jak się jarają odpisywaniem na te posty tutaj na forum. Ale przyjdą za niedługo takie czasy,że oni będą musieli szanować te kury które im znoszą złote jajka.

marcin

Panowie co sie dzieje w Icar? Piatek weekend a tu prawie 200 wozow i nic nie idzie w tygodniu juz nie da sie xarobic a teraz jeszcze w weekendy po 200 wozow, nigdy wczesniej tyle nie widzialem, kurcze przeciez trzeba wszystko pooplacac i zyc za cos a juz nie mowie o jakis naprawach, jestem zdruzgotany taka sytuacja, na postojach stoimy i chlopaki mowia ze to koniec icara ze dobrze to bylo kiedys

wojtek
@marcin

Styczeń kolego, styczeń..... Luty będzie podobny. Chyba świeżak jesteś:)

ir
@marcin

Poczytaj wywodów "ex taxi" on wie lepiej. Ciekawe ile mu płacą prezesi sieci za tą filozofię.

wojtek
@ir

Daje spokój ex taxi. Chłop prawdę napisał. Ja się z nim zgadzam.

ex taxi

''Old'' swieta racja, uderzyles w sami sedno. Taxi to ciagle dobry interes, ale nikt sie do tego nie przyzna. Oczywiscie oplacalny nie tak jak dawniej ale i tak calkiem niezle. Wiec nie pytaj 28 lat bo to tak jakbys chcial otworzyc sklep na osiedlu i pytal konkurencyjengo sklepu czy jest popyt, czy sa klienci. Nikt normalny, prawdy Ci nie powie. Druga sprawa to kwestia kasy. Jednych beda satysfakcjonowac dwa tysie na reke, innego trzy, innego piec. I to najbardziej wkurza starych wyjadaczy, byli przyzwyczajeni do wiekszej kasy, a teraz przez konkurencje obroty spadly. Tak wiec sam sproboj, tylko tak sie dowiesz. A potem...pewnie wrocisz na to forum i bedzie sam pisac jak to zle na taryfie:-) bo przeciez zawsze lepiej jak jest 4 tysiace taksiarzy na blisko milionwe miasto, niz jak jest ich 5 tysiecy.

byłi

Ano o to żeby takie pseudoklienty jak ty płaciły za usługę godziwe pieniądze, albo pomykały z buta.Podpisujesz się fałszywcu jako klient a siedzisz w temacie bardziej niż niejeden nieogarnięty taxiarz.Icar istnieje głównie dzięki nieświadomości coraz to nowych kierowców i ciągłej ich rotacji.Większość już zajechała swoje bryczki albo przeliczyła koszty i olała taksówkę.Niestety część tych którzy przypadkiem trafią na to forum uwierzy takiemu płatnemu trolowi jak ty i spróbuje swoich sił w icarze czy innych bieda sieciach gdzie zarabiają tylko prezesi.Do dzisiaj pamiętam jak gość w białych laczkach obiecywał ograniczoną ilość samochodów w sieci.Dzisiaj stoją godzinę i ...kursik za dyszkę.

nerwus

wysyłać na mine weekendowych kierowców,wszystkie 900-ki minować na potęgę to im sie odechce jazdy.

spokojny
@nerwus

wszystkich czyli 7 - bo tylu ich jest. To poprawisz sytuację zważywszy, że w icarze jest 700 aut:)

janusz
@nerwus

Ale ty zawistny burak jesteś i tyle ci powiem. Co oni ci zawinili? Tobie się należy a innym już nie? Współczuję ci trolku mały.....

aicarek

ja polecam icarka szczególnie w weekendy 800 nocka to jest norma klienci wszędzie są w sobotnią noc jednakowi czyli podpici jak sie przyłożysz to zarobisz jak jest tak zle to poco jezdzicie i płacicie ten abonament nikt nikogo na siłe nie trzyma fora ze dwora lenie tu młoda liga opanowała KRAKÓW

nie dajcie się nabierać
@aicarek

po bajki to wiadomo gdzie... młoda liga powiadasz, mam 27 lat jeżdziłem 1,5 roku w tej sieci i zrezygnowałem, chociaż do młodej ligi bym się pewnie jeszcze załapał, wjużnięc coś tu nie tak z tą młodą ligą. Lepszy nawet zmywak w Angli, nie pracujesz przez 2 tygodnie na opłaty, nie niszczysz auta, nie użerasz się z chołotą, tylko przez zały miesiąc na spokojnie zarabiasz dla siebie i autkiem też jeździsz sobie sam przynajmniej nikt ci nie zarzyga.

ByłykierowcaIcar
@aicarek

Zapomniałes dodać ze 800 zł obrotu masz po 18-19 godzinach pracy jak jest dobry ruch. Czyli 2 razy na miesiąc...

nie dajcie się nabierać

zgadzam się z kolegami wyżej. Też jeździłem w icarze przez pewien czas, skończyłem z końcem roku. Klienci to w większości ubodzy ludzie, których nie stać na taksówkę, kursy po 9, 10 zł, pytania jak wyżej, pytanie czy taniej się nie da. Brak czasówki, po kilkanaście aut w każdej strefie i długi czas oczekiwania na zlecenie, najwyższy abonament na rynku plus jeszcze kierowcy weekendowi, że już nawet w weekend nie dało się zarobić. Jeszcze ta sieć funkcjonuje na opinii sprzed paru lat ale pewnie nie za długo, kierowcy odchodzą nagminnie, a przychodzą tylko jeszcze ci nieświadomi kosztów, i po chwili też odchodzą. Poza tym firma się nie rozwija, w żaden sposób, aby zrobić coś dla kierowców, brak reklam gdziekolwiek, możliwości zamawiania auta przez internet co się dobrze przyjęło w megataxi np. A jak ktoś chce sprawdzić, to do icara z jak najtańszym autem, najlepiej za 1500 - 2000zł, i tak takiego kierowcę przyjmą, a przynajmniej na ucie się nie straci, jak się zniszczy doszczętnie. Pozdrawiam.

jajcar

I klienci typu: "Dlaczego 12 złotych?! Ja zawsze jeżdżę za 11

pawel

Icara ci odradzam bylo dobrze w Icar ale pare lat temu teraz nie ma zlecen w tygodniu po 150 kierowcow na strefach a w weekend w piatek to nawet bylo 175 co oznacza ze wszedzie sa na strefach po kilku lub kilkunastu i czekasz nawet godzine na zlecenie i kursy po 10 zl to norma, mowie prawde starzy Icarowcy odchodza na potege a czesc kolegow juz wyjechala anglia, norwegia, niemcy bo jak sobie oplacisz paliwo, amortyzzacje, naprawy, czasem opony kupic czasem wycieraczki itd to naprawde kiepsko wychodzi a pozytywne opinie to wpisuja z biura bo im zalezy zeby jeszcze kolejne 100 osob przyjac a idea icara byla taka ze jezdzimy tanio ale duzo niestety teraz jest tanio ale nie jezdzimy a koszty napraw serwisow, zycia i rachunkow poszybowala w gore przez ostattnie pare lat natomiast stawki utknely w miejscu i to jest przykre panowie mowie do wszystkich kolegow z wszystkich sieci ale to nie nasza wina tylko prezesow bo oni abonamentu nie obniza a przeciez mogliby o polowe obnizyc wiec robia pieniazki na kierowcach a stawki zanizyli bardzo i tyle w temacie, na koniec ja tez sie szykuje do wyjazdu poniewaz Icara dobra passa juz dawno minela a jedzie tylko na opini ze dobra siec a wyjdz kolego na miasto i zobacz ile jest icarow i stoja po uliczkach na parkingach itd bo nie maja pracy

klient icara
@pawel

jeszcze tu jesteś? na zmywak do anglii spadaj. No chyba, że coś kitujesz skoro tu siedzisz i zniechęcasz potencjalną konkurencję dla ciebie.....

old
@klient icara

No i odezwał się przydupas właścicieli. Taki z ciebie klient jak z koziej d.upy trąbka.Pewnie żeby abonamentu nie płacić, to działasz tutaj na forum. Czasy hossy w icarze to przeszłość.Teraz to tylko nabijanie kabzy prezesom kosztem kierowców.Nic nie jest ważne poza ilością kierowców.Każdy przynosi 500zł i tylko to się liczy.Wiem od kumpli, że podobnie jest w barbakanie.Tam też prezesom wszystko wisi byle wydoić abonament.A nie podoba się to się rozklej, bo zawsze na twoje miejsce przyjdzie następny frajer do wydojenia...np taki "28 LAT" :)

klient icara
@old

Wszędzie teorie spiskowe, wszędzie narzekanie a 4000 taksówkarzy pomyka po mieście..... To o co z Wami chodzi? Dla mnie to oczywiste, że pilnujecie swojego biznesu i to nie najgorszego chyba skoro tak walczycie:)

tax
@klient icara

800zł. Chyba śnisz.A może mieszkasz w aucie.Co to znaczy według ciebie się przyłożyć? Nie gasić silnika, wozić ludzi na koniec miasta w nocy i wracać po kolejnych do centrum? Bo na obrzeżach ciężko coś złapać. To kretynizm. Nie za taki abonament i takie stawki. Ile ci zostanie na czysto? Jeździć po to żeby się powozić za darmo, to nie trzeba być taksówkarzem.

28LAT

Popierwsze nikogo nie strasze tylko pisalem z taka sama ironia jak czesc was. Po drugie jakbys doczytal to nie bylo by to moje glowne zajecie zarobkowe a po trzecie myslisz ze nie pytalem ze nie znam ludzi ktorzy jezdza albo jezdzili. Trzeba wedlug mnie obadac sprawe dokladnie zeby sie za cos brac. Ale widze ze tu w wiekszosci ludzie ktorzy potrafia tylko narzekac w nocy jezdzil nie bede weekendy odpoczywam pijusow z rynku wozil nie bede itp itd a potem skucza ze bida. Dzieki tym ktorzy cos podpowiedzieli.

taxi
@28LAT

jaką taksówkę zamawiasz, jaką zamawiają twoi znajomi?No i masz odpowiedz!!

x

Raaany ! Toż to kółko różańcowe.Jeden pisze drugiemu, że ten jest pracowity, a temu się nie chce poszukać na forum tylko podajcie mu wszystko na tacy.Jak trzeba być naiwnym, żeby uwierzyć anonimowemu wpisowi.Człowiek pisze, że ma 28 lat i nadal nie ma pojęcia o świecie.Idealny kandydat do wydojenia. Pojeździj troszeczkę różnymi taksówkami,podpytaj na żywo taksówkarzy,policz ile płacisz za kurs i zobacz jak rozklekotanymi trupami jeżdżą, a jak już trafisz na lepszą bryczkę, to wybadaj czy kierowca nie jest przypadkiem emerytem, bo tylko im jeszcze jako tako opłaca się ta profesja. I nie strasz ludzi numerami IP, bo ich uzyskanie nie jest takie proste. A może masz już mój :)

28LAT

Powiem tak jezdzil bym roznie bo robie na 3 zmiany raz z rana troche raz popoludniu najgorzej po nocce. Ale weekendy przewaznie wolne bo teraz szalu w robocie nie ma. Ale jak byla potrzeba to sie robilo 7 dni w tygodniu z czego 5 po 12h. Mysle ze jakbym dorobil z 1500zl na czysto to bylbym zadowolony a jesli wiecej by sie udalo to nie pogardze.

ex taxi

Oczywiście kolego, że dorobić możesz. Jeśli masz tyle lat co piszesz to jesteś już z naszego pokolenia, czyli ludzi, którzy nie kłapią że trzeba pracować po 12 h. Skoro szukasz dodatkowej roboty to znaczy, że facet z Ciebie pracowity, a taki zawsze zarobi. Proponuję jakąś tańszą sieć, typu icar, mega, barbakan. Żyjemy w Krakowie a tu każdy grosz liczy, a raczej nie lubi przepłacać. Zawsze możesz też zostać betonem i łapać turystów, ale...to już jak wolisz. Stratny na pewno nie będziesz, bo w takim mieście jak Kraków ruch jest na prawdę duży. Oczywiście kursy są różne, trafiają się kursy na 1,5 km, ale i na 20 km, ot taki mamy klimat. Jeśli zamierzasz jeździć w dzień, w sensie po popołudniu po pracy, to nie polecam Icara, bo jednak korki są duże a kilometrówki brak. I jeszcze jedno, zadaj sobie pytanie czy wydolisz kondycyjnie, bo jednak to ciężki kawałek chleba, szczególnie jak się łączy dwie prace.

28LAT

Wlasnie widze ze tu same cwierc inteligenty jak wy tak samo sie zachowujecie w aucie w stosunku do klienta to sie nie dziwie ze biede klepiecie sam bym z takim chamem nie pojechal wiecej. Te sprawy przerobki auta kurs itp to juz liczylem. Jedna jakas konkretna podpowiedz. Zobaczymy moze to jakos rozegram. Dzieki. A jak juz tak spiskujecie to uwazajcie bo moga IP waszego kompa czy czego tam uzywacie namierzyc :-)

zzz

28 lat tutaj niczego się nie dowiesz. Oni wszyscy wietrzą tylko teorie spiskowe. Jak chcesz to zainwestuj w kurs, egzamin i licencję, potem przerób sobie auto i popróbuj jak to jest. Pamiętaj tylko, że w dobrych układach, tzn tani kurs, egzamin zdasz za 1 razem, masz już nawigację, to koszt inwestycji około 3000 zł. Później miesięczny abonament w zależności od sieci około 500 zł/mies jak chcesz jeździć nie tylko weekendy

Zostaw merytoryczną opinię o ICAR - Kraków

• Jak się pracuje w ICAR?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICAR?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICAR?

ICAR