Opinie o Revolut Ltd w Kraków

At Revolut, we believe that there is always a better way of doing things. That's why we’re leading a new global money movement. Our app and multi-currency card enable you to send, spend and save money with the touch of your mobile. Revolut lets you convert your money in 90 different currencies, as if you had a local bank card available all around the world! We aim to become the only card you will ever need, wherever, and whenever. We also believe you should be closer to your family and friends - Revolut gives you the opportunity to move funds between users instantly or send bank transfers. And it is all for free! Since last July, more than 150k people have put their trust in us and we have raised USD $4.8m to make our dream come true. We have been featured in Forbes, CNN, CNBC, The Guardian, The Times and many other globally recognised media outlets as a leading FinTech company.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Revolut Ltd w Kraków

Trsumatized former employee

The worst place I forked at. Worked with a few nice ppl but it couldnt compensate for the unrealistic kpi's and the chaos that seems to be present in every single team on each level. The company is underpaying ppl, so they are leaving one by one and most crucial teams are always undrestuffed. The pay for my experience and multilingual skills was, to be honest, a joke. I was expected to communicate with customers in 3 languages while receiving a "language bonus" only for one. Not to mention the attempts to cut my salary whenever possibile.... Managed to go through a year there, only because I had a mortgage to pay each month, and I get anxious even remembering how unappreciated and stupid I felt because of this sick, shitty workplace...if you value your time and mental health STAY AWAY!!!

@Trsumatized former employee

You cucked at work because you are lazy. We all needed to get your case and complete them because you didn't care.

Nikita

Hej, czy ktoś pracuje w AML, Financial Crime? Jak Wam się pracuje, macie jakieś wyśrubowane targety czy da się żyć? Może ktoś zdradzi ile marchewek - może być w przedziale. Straszna cisza o AML w Revolucie na necie, a na Linkedinie spamują.

Pracowalam w Revolut niemal 2 lata. Pracy bylo duzo, KPI itd, natomiast bylam bardzo zadowolona. Jedyne czego mi czasem brakowalo to work life balance - jesli chcesz osiagnac cele musisz czasem zostac po godzinach. Wiadomo, nie kazdy odnajdzie sie w takim srodowisku. Pracowalam w HR:

@Kasia

Kasia czy chciałabyś podzielić się swoim doświadczeniem z pracy? Jestem na etapie aplikowania i chętnie dowiedziałabym się czegoś więcej.

Wynagrodzenie PLN vs EUR

Hej, pytanko do tych co pracują albo doszli do etapu otrzymania oferty. Zauważyłam że na te same stanowiska które mnie interesują dla kandydatów np. z Litwy są podane widełki wynagrodzenia a na Polskę nie. Czy mógłby mi ktoś wyjaśnij czy powinnam to przeliczać na złotówki i będzie to adekwatne czy raczej zdecydowanie mniej lub więcej? A jeśli tak to o jakim odchyleniu mówimy? Dziekuje

Xxx Nowy wpis
@Wynagrodzenie PLN vs EUR

Widełki dla każdego kraju są inne. Na Litwie jest obowiązek podawać wynagrodzenie w ogłoszeniu stąd Vilnius/Lithuania w każdym z nich.

Nonsens Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Rekrutacja do tej firmy to jest jakiś żart. Trzy razy w ciągu paru miesięcy nagabywała mnie rekruterka na linkedin, w końcu zgodziłam się wziąć udział w rekrutacji. Przysłali jakiś idiotyczny test, którego rezultatu nie można zobaczyć, co więcej jest na niego mało czasu, a decyzja o kolejnych krokach rekrutacji jest podejmowana wyłącznie na podstawie jego wyniku (!!!), gdzie część pytań jest po prostu nonsensem i żadnej wiedzy nie udowadnia. Oceniacie kandydata na podstawie znajomości zdań warunkowych po angielsku? Żart! Mam nadzieję, że oszczędzicie mi czasu następnym razem i przestaniecie wypisywać na linkedin - nie chcę pracować w firmie, która ocenia poziom człowieka na podstawie teściku z dodawania cyferek i słuchania ze zrozumieniem.

interiew I etap Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Osoba przeprowadzająca 1 etap rozmowy była spoza Polski, miałem wrażenie ze to bot który zadaje schematyczne pytania, sprawia wrażenie totalnie nieprofesjonalnej osoby w kontakcie, przerywa odpowiedzi , brak jakiegokolwiek zainteresowania, zdawkowe odpowiedzi na moje pytania, widać było, że nie wie nic o roli na którą prowadzi rekrutację i nie ma nawet mojego CV przed oczami. Co było największą przeszkoda? - zdecydowania komunikacja werbalna - rekruter mówi w swoim języku broken hindu-english language :D Zdecydowania najgorsza rozmowa rekrutacyjna jaką odbyłam.

Dorian Nowy wpis

Interesuje mnie oferta pracy na stanowisko account managera. Czytam że rekrutacje zwykle przeprowadza osoba spoza Polski. Wtedy rozmowa tylko po angielsku czy są wymagane tez inne języki. CV też wysyła się po angielsku czy w dwóch egzemplarzach i dwóch językach łącznie z polskim?

Pointless recruitment process, after HR screen (30 min, basic questions) you get a link to the aptitude test which has 40 questions (logical questions, puzzles, mathematical questions) and 20 min to complete. In my opinion hard to do especially if English is not your first language. It was fun but had absolutely nothing to do with the role. I didn’t manage to go through all the questions in the ridiculously short time and got an email from the recruiter on the same day. Shame that they do not focus on on candidate’s skills for the role, I wouldn’t like to work there anyway as the recruitments process pretty much shows company’s approach to employees.

Logical questions, puzzles, etc.

Kandi
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Jakie są widełki płacowe na FinCrime analysta oraz jak wygląda ścieżka awansów?

Jeżeli chodzi o proces rekrutacji to czytałem tutaj, że są zadania dla kandydatów. Aplikując na stanowisko PEOPLE SPECIALIST, też takiego testu mógłbym się spodziewać, czy to zależne od stanowiska i nie zawsze tak jest?

Ostatnio wzięłam udział w procesie rekrutacyjnym, który okazał się jednym z najbardziej niefortunnych doświadczeń. Osoba przeprowadzająca rozmowę była spoza Polski i rozpoczęła od pytań, na które już udzieliłam odpowiedzi w ich ankiecie. Co gorsza, te pytania nie były właściwe do współczesnych standardów rozmowy rekrutacyjnej. Potem przyszło mi zmierzyć się z testem CCAT - 15 minut na rozwiązanie 50 pytań. To zadanie praktycznie niemożliwe do wykonania w tak krótkim czasie, zwłaszcza w obcym języku, gdzie trzeba czasem się zastanowić nad sensami słów. Na rynku istnieją inne testy, takie jak Gallup, Caliper czy FRIS, które są znacznie lepiej dopasowane i pozwalają lepiej ocenić umiejętności i talenty kandydatów. Ten test miał być kluczowym elementem w procesie rekrutacyjnym, mającym sprawdzić rzeczywiste umiejętności kandydatów. Jednak nawet gdyby przed nimi stanęli najlepsi z najlepszych, taka metoda rekrutacji nie pozwoliłaby ich odkryć. Pytania skupiały się głównie na KPI - aż 80% pytań. To podejście nie pozwalała odkryć prawdziwych mocnych stron kandydatów, którzy mogliby wnosić wartość do firmy. Poszukują jedynie osób, które osiągały cele KPI w innych miejscach i dobrze funkcjonują w takim środowisku. Standardy rekrutacyjne, które tu zastosowano, są dalekie od współczesnych metod rekrutacji. To nie są standardy, które oczekiwałoby się od firmy o takim potencjale jak Revolut. Proces rekrutacyjny na stanowisko rekrutera składał się z 5 etapów, ale pytania i rozmowy w trzecim etapie zupełnie nie pasowały do rzeczywistych obowiązków. Pytania dotyczące pracy nie odzwierciedlały doświadczenia, jakiego oczekiwałoby się od profesjonalnego rekrutera. Moim zdaniem, już na etapie rekrutacji widać, że firma nie stawia na rozwój i dobro pracowników. Zamiast poszukiwać osób z dobrymi umiejętnościami komunikacji, negocjacji i znajomością rynku, koncentruje się na sztywnych celach, takich jak ilość CV czy liczba ofert miesięcznie. Candidate experience jawi się jedynie jako puste słowa, a Revolut wydaje się stosować masowe podejście do rekrutacji - planują zatrudnić 3 tysiące osób w przyszłym roku.

Ciekawy
@Anonim

A w jakim departamencie? Zastanawiam się nad Fincrime bo mam doświadczenie, ale nie mogę za bardzo znaleźć informacje odnośnie wypłaty na jaką moge tam liczyć, pracę deklarują jako w pełni zdalną, także do mnie pisała jakaś rekruterka.

@Anonim

Ile trzeba mieć pozytywnych odpowiedzi, żeby zaliczyć ten test? Ta rozmowa odbywała się online czy stacjonarnie? Kojarzysz ile czasu trwała ta pierwsza rozmowa, dało się zmieścić w godzinie? Napisz wprost jakie były te pytania w 3 etapie, bo chcę znać konkrety.

MrHouse

Powinienem rozpocząć od pierwszej rozmowy; rekruter, rozmowa wbita na 30 minut, zakończona po 14 minutach. Podstawowe pytania; oczekiwane zarobki, lokalizacja (dla pozycji na którą aplikuje to 100% remote, co dla mnie jest bardzo ważne bo część roku mieszkam w Hiszpanii, a pozostałą cześć w PL), krótki opis swojego doświadczenia. Wszystkie rozmowy odbywają się online. Następnie (dosłownie po 5 minutach) otrzymałem link do CCAT testu. Z 40 pytań trzeba mieć minimum 31 dobrych odpowiedzi, na test ma się 20 minut. Co do samego testu standardowy CCAT test. Jeśli chodzi o poziom angielskiego w teście, to jest on podstawowy, nie powinien on sprawiać problemu (chyba że ktoś zna język na niskim poziomie). Po kilku dniach odpowiedź i rozmowa z Head'em działu, tu muszę przyznać, że rozmowa była (w odróżnieniu od CCAT testu, który uważam za beznadziejny biorąc pod uwagę to co ma się robić vs to co sprawdza test) na poziomie. Pytania typowo związane z codzienną pracą, doświadczeniem, kilka pytań sprawdzających wiedze z zakresu X, słowem - standardowy etap rekrutacji. Miło spędzone 55 minut. Oferta złożona, ale odrzucona, ponieważ mój obecny pracodawca na widok wypowiedzenia przebił ofertę Revoluta. Co do samego wynagrodzenia to Revolut ewidentnie wyrównał do standardów rynkowych za co plus, bo będąc w rekrutacji w 2020 roku wtedy jeszcze na pozycję seniora, oferowali takie kwoty, że każdy człowiek przy zdrowych zmysłach ich wyśmiewał. Mam kilku znajomych, którzy pracowali/pracują w Revo, w zależności od działu i stanowisk mają oni różne opinie. Po samym procesie rekrutacyjnym ja osobiście mam mieszane uczucia, ostatni etap był taki jak być powinien, natomiast dojście do niego w moim odczuciu było totalnie oderwane od wymogów stanowiska.

Trsumatized former employee

????

Salary was described as a serious underpaying in term of qualiffication nedded for this job, and also for expectations about kpi's, whatever it is. Can You describe in some detail, what exactly this kpi is? And how much they want to pay for all of this?

@Trsumatized former employee

kandydat

Od kilku miesięcy na Linkedinie pojawiają się te same lub bardzo podobne pozycje HRowe. Aplikuję ja i znajoma, żadna z nas mimo spełniania wszelkich wymagań nie otrzymuje nawet najmniejszego kontaktu ze strony firmy poza automatycznym mailem z odrzuceniem. Kogo zatrudniają na te stanowiska? Czemu one są wiecznie otwarte?

w trakcie rekrutacji
@kandydat

Ja skladalam tam CV wiele razy od jakichs 3 miesiecy i w marcu otrzymalam link do testu do wykonania, moja znajoma podobnie, wiec moze w koncu ruszyla rekrutacja na powaznie (wczesniej tez dodtalwalam reject email z automatu)

@w trakcie rekrutacji

Na jakie stanowisko aplikowałeś bo ja mam zamiar na Executive Assistant. Jaka jest trudność tych testów, wszytko robi się po angielsku i rozmowa też tylko w tym języku? Ciekawi mnie ile dali ci czasu na zrobienie testu i zwykle po jakim czasie jest ocena. Będę wdzięczny za wskazówki.

Kandydat 99011
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Cześć, biorę udział w rekrutacji na pozycję Business Risk Manager. Czy wiecie może coś więcej o tym stanowisku i zespole? Nadgodziny, oczekiwania, widełki płacowe, szansę rozwoju, bonusy itd. Będę bardzo wdzięczny za wszystkie komentarze :)

Była kandydatka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Rekrutacja na stanowisko w HR totalnie nieprofesjonalna - rekruterka przez tydzień nie odpowiadała na e-mail, wysyła zaproszenie na video screena nie pisząc, jakiej roli dotyczy spotkanie (w przypadku kiedy ktoś aplikował na kilka stanowisk to dość istotne). Spotkanie trwało max. 5 minut, w dużym pośpiechu ze strony rekruterki (tempo mówienia, jakby ktoś tą panią gonił). Zadała tylko 2 pytania, w tym 1 o doświadczenie zawodowe (co jasno wynika z CV, jeśli się je w ogóle przeczyta). Na rozmowie już nie było czasu, aby przekazać kandydatowi podstawowe informacje o proponowanym wynagrodzeniu (co w dzisiejszych czasach jest standardem), typie umowy, przewidywanej dacie rozpoczęcia. NIC. Jedyne, czego można się było dowiedzieć to, to, że "potem powiedzą do jakiego teamu dołączysz" - whaaat?! To rekrutujecie i sami nie wiecie pod jaki zespół? Rekruterka obiecała, że prześle link do testu (drugi etap rekrutacji) - tymczasem wysłała reject e-mail! tłumacząc, że wybrano innego kandydata. Tylko, czy na podstawie 5-minutowej rozmowy można rzetelnie określić umiejętności?

W rekrutacji brałem udział można powiedzieć dwa razy. Za pierwszym razem zaaplikowałem sam, od razu test do rozwiązania, o którym już ktoś pisał w wątku. Dziwny test, trudny. Zero informacji zwrotnej przez długi czas. Po przypomnieniu się rekruterce, odpisała , że nie idą dalej z moją aplikacją. Po jakimś czasie zaaplikowałem na podobną rolę - zero odzewu, ale z kolei na LinkedInie napisała do mnie rekruterka w sprawie dokładnie tej samej roli. Odpisalem, że jestem zainteresowany, ale po kilku dniach informacja ze nie ma jednak rekrutacji na to stanowisko w Polsce tylko w innej lokalizacji. Generalnie chaos, mam wrażenie że niezbyt poważne traktowanie ludzi

@Kandydat

Ktoś może wie, czy te testy są przeprowadzane na każde stanowisko? Piszesz, że test był dziwny i trudny. Ciekawy jestem czego konkretnie dotyczył.

Ciekawski typ
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Ile zarabia się na stanowiskach HR typu rekruter / sourcer? Jakie są KPI i typ umowy (UZ, UoP)? Czy firma faktycznie pozwala pracować 100% zdalnie? Sprzęt jest zapewniony?

Daria

Dwa razy dałam szansę paniom rekruterkom z REVOLUT po tym jak zostałam zaaproachowana i umówiona na rozmowy z nimi przez Sourcera na LinkedIn. Niestety szkoda czasu. Stanowisko seniorskie w HR. Panie chaotyczne, ich pytania były tak tendencyjne i poza rekruterską sztuką, w stylu: „gdzie widzisz siebie za 5 lat”, że jako osoba z dużym doświadczeniem w międzynarodowej rekrutacji, myślałam, że zaśmieję się za chwilę z zażenowania podczas tej rozmowy. Pytały o rzeczy, które są tajne w mojej obecnej firmie, bo są elementem wewnętrznej polityki, co chwilę podkreślały wagę KPIs w Revolucie, nie były zainteresowanie moją motywacją, jak zdradziłam obecne zarobki i oczekiwania finansowe, to myślałam, że zemdleją jak usłyszały kwotę, nieprofesjonalne to było w każdym calu. Podsumowując - Szkoda czasu i psucia sobie nastroju taka rozmową. A i dodam, że 4 stopniowy proces rekrutacyjny na stanowisko w HR ;-)

gość

Opinia Darii jest słuszna a nie śmieszna. W revolut nie masz co marzyć o jakiejś karierze, bo niby o jakiej? Kariera pani odpowiadającej na pytania klientów? To Ty nie bądź śmieszna

Daria

Tak, dałam szansę, ponieważ sama do tej firmy nie aplikowałam. Byłam kilkukrotnie zaczepiana na LinkedIn od 2022 roku, więc 2 razy zdecydowałam się porozmawiać w przeciągu 2 lat, 2 różne rekrutacje, dwóch różnych rekruterów. Niestety te rozmowy nie spełniały moich ksiezniczkowych standardów :-D powiem więcej, myślę, że jestem korposzczurem, ale przynajmniej myślącym człowiekiem i nie takim chamem Twojego pokroju, co to ma problemy z ortografią i interpunkcją (słowo „pani” w języku polskim, w liczbie mnogiej piszemy „paniom”). Idź sie teraz wyżyj w odpowiedzi do mnie, pewnie próbujesz dostać się do tej firmy od paru ładnych lat i nie wychodzi, albo co gorsza jesteś jedną z osób z rekrutacji i tak zaciekle bronisz tego braku kompetencji, bo sam w tym piekiełku pracujesz. Lol, tak czy inaczej współczuję życia.

Ksndydat

Aplikujesz, masz rozmowę, wracają z info że proces jest wstrzymany przez zmiany wewnętrzne w firmie. Mijają dwa miesiące znów szukają na to samo. Niepoważni. Nikt ich nie będzie traktował serio.

@Ksndydat

A po jakim czasie od rozmowy dostaje się taką wiadomość? Wiadomo coś czemu ten proces został wstrzymanym podali uzasadnienie? Na jakiej zasadzie odbywa się rozmowa rekrutacyjna, zapraszają każdego kandydata czy kontaktują się tylko z wybranymi osobami?

@Martyna

Czy to prawda,że w revolucie w compliance/aml jest praca w systemie zmianowym?

Revolutgunwo

Jest dokładnie tak jak ludzie piszą tutaj, hindus z HR nie podpisujący się własnym imieniem, wysyłający automatyczne kopiuj wklej maile. Testy behawioralne które zajmują godzinę czasu, następnie rozmowa kwalifikacyjna po 2-4 tygodniach, gdzie ten sam hindus mówi z takim akcentem że ciężko się połapać o co mu chodzi. Praca zmianowa na nocki itd... (usunięte przez administratora)do trzepania hajsu na hindusach i każdemu desperatowi który podejmuje tą pracę.

@Revolutgunwo

Zdradzisz kolego o czym było na tej rozmowie, o co się Ciebie rekruter pytał? I co mieli do zaoferowania pod kątem pieniędzy, czy szkoleń, na stanowisko, które miałeś objąć?

eeeaaa

Niepoważna firma i niepoważny proces rekrutacyjny. Oblanie ich testu raz dyskwalifikuje do rekrutacji na inne stanowiska, rekruterzy nie odpisują na LinkedInie, nie ma żadnych odpowiedzi na aplikacje. Fatalny PR sobie tworzą.

@eeeaaa

A ile trzeba mieć %, aby test był uznany za zdany? Bo jeśli serio to dyskwalifikuje z przyszłych rekrutacji to zastanowilabym się dwa razy. Skąd w ogóle takie informacje masz, mówią o tym wprost? I czy już na tym etapie można bylo porozmawiać z rekruterem wprost o warunkach? Jednak fajnie byłoby wiedzieć takie rzeczy zanim poświęci się swój czas na testy itp.

eeeaaa

Nie wiem, ile trzeba mieć procent, ale test jest niepoważny. 50 pytań w 15 minut i masz mieć jak najwięcej dobrych odpowiedzi. Po niezdaniu testu aplikowałem na bardzo dużo innych stanowisk i nigdy nie otrzymałem już od nich nawet automatycznej zwrotki, że dostali aplikację na takie a takie stanowisko, tak jakbym był wykluczony z ich rekrutacji na zawsze. (usunięte przez administratora) sobie robią.

rekrutowany

Minęło półtora roku od opisywanej przez "jestesciesmieszni" sytuacji, a właśnie mam dokładnie taką samą :D Miła pani z linked.in rekrutuje metodą faktów dokonanych, stwierdziłem że mam trochę wolnego czasu to wybadam grunt według ich procesu. Testy problemowe niesamowicie przyjemne, takie coś powinno być standardem w branży. Zaszedłem już do etapu bookowania rozmowy, pani z linked.in pyta też o moje wymagania finansowe (proponowane stanowisko: FIU Analyst, second line of defense), dalej nie wiem nic o lokacji. Jakiś pomysł na w miarę realistyczną dla nich stawkę, która byłaby warta rozważenia przeze mnie zmiany pracy?

Czy ta firma naprawdę kogoś szuka? Co chwilę wyskakuje mi na LinkedIn oferta pracy jako rekruter / sourcer / coordinator. Nawet rekruterzy do mnie piszą. Pomimo kilku aplikacji - cicho.

Zostaw merytoryczną opinię o Revolut Ltd - Kraków

• Jak się pracuje w Revolut Ltd?

Zobacz opinie na temat firmy Revolut Ltd tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Revolut Ltd?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 5 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Revolut Ltd?

Kandydaci do pracy w Revolut Ltd napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Revolut Ltd
2.6/5 Na podstawie 77 ocen.
  • Stanisława Klimeckiego 1
    30-705 Kraków