Opinie o Revolut Ltd w Kraków

At Revolut, we believe that there is always a better way of doing things. That's why we’re leading a new global money movement. Our app and multi-currency card enable you to send, spend and save money with the touch of your mobile. Revolut lets you convert your money in 90 different currencies, as if you had a local bank card available all around the world! We aim to become the only card you will ever need, wherever, and whenever. We also believe you should be closer to your family and friends - Revolut gives you the opportunity to move funds between users instantly or send bank transfers. And it is all for free! Since last July, more than 150k people have put their trust in us and we have raised USD $4.8m to make our dream come true. We have been featured in Forbes, CNN, CNBC, The Guardian, The Times and many other globally recognised media outlets as a leading FinTech company.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Revolut Ltd w Kraków

rekrutowany

Minęło półtora roku od opisywanej przez "jestesciesmieszni" sytuacji, a właśnie mam dokładnie taką samą :D Miła pani z linked.in rekrutuje metodą faktów dokonanych, stwierdziłem że mam trochę wolnego czasu to wybadam grunt według ich procesu. Testy problemowe niesamowicie przyjemne, takie coś powinno być standardem w branży. Zaszedłem już do etapu bookowania rozmowy, pani z linked.in pyta też o moje wymagania finansowe (proponowane stanowisko: FIU Analyst, second line of defense), dalej nie wiem nic o lokacji. Jakiś pomysł na w miarę realistyczną dla nich stawkę, która byłaby warta rozważenia przeze mnie zmiany pracy?

Czy ta firma naprawdę kogoś szuka? Co chwilę wyskakuje mi na LinkedIn oferta pracy jako rekruter / sourcer / coordinator. Nawet rekruterzy do mnie piszą. Pomimo kilku aplikacji - cicho.

Czy ktoś pracuje jako Product Owner i chce się podzielić opiniami? Jestem masa ogłoszeń na to stanowisko od dłuższego czasu i jestem ciekaw czy warto aplikować

@Paweł

Hejka, ja też myślałam o aplikowaniu i super, że są pytania o tę stanowisko. Od siebie dodam pytanie, czy na tę posadę rekrutacja odbywa się po angielsku? Bo samo ogłoszenie widziałam właśnie w tym języku. Zastanawiam się, czy po polsku się rozmawia? I czy jakiś etap rekrutacji prowadzi osoba z oddziału spoza PL lub z samej centrali głównej?

Kandydat HR

Mija już drugi miesiąc od ostatniego etapu rekrutacji, brak jakiejkolwiek odpowiedzi zwrotnej. Po globalnym fin-techu spodziewałam się przynajmniej maila z systemu. Odradzam, szkoda czasu. Poza tym sourcer w Revolut musi skontaktować 100 osób dziennie, czyli totalna masówka.

Pointless recruitment process, after HR screen (30 min, basic questions) you get a link to the aptitude test which has 40 questions (logical questions, puzzles, mathematical questions) and 20 min to complete. In my opinion hard to do especially if English is not your first language. It was fun but had absolutely nothing to do with the role. I didn’t manage to go through all the questions in the ridiculously short time and got an email from the recruiter on the same day. Shame that they do not focus on on candidate’s skills for the role, I wouldn’t like to work there anyway as the recruitments process pretty much shows company’s approach to employees.

Logical questions, puzzles, etc.

Ja w sprawie ogłoszenia Data Analyst . Według niego możliwa jest praca z domu, chciałbym dowiedzieć się trochę więcej. wie ktoś, czy od pierwszego dnia pracy już można pracować z domu, jak ktoś jest doświadczony? Ja mam nawet spore doświadczenie w pracy na zdalce, jakby coś. Także mi to nie straszne :D wręcz problemem byłyby dojazdy.

MP

Co jakiś czas pojawiają się ogłoszenia na stanowisko "Subject Matter Expert" lub podobne na drugą linię wsparcia i interesuje mnie kilka kwestii: 1. Czy są tu osoby pracujące obecnie lub w przeszłości na tym stanowisku i mogą co nieco opowiedzieć? 2. Jakie są możliwe zarobki? 3. Jaki poziom znajomości angielskiego jest wymagany? Jestem na poziomie B1/B2, dobrze porozumiewam się pisemnie, ale mam czasami problemy z mówieniem. Czy jest to duży problem? 4. Rozmowa rekrutacyjna jest prowadzona po polsku czy angielsku?

Ginger

No work life balance, no culture, a lot of toxic people who are very proud to work in this company and believe they are better than others. Honestly, this is the worst place I ever worked in.

xxxxx

Czy jest możliwość odzyskania u państwa dostępu do konta Revoluta po przez okazanie dowodu osobistego? Nie pamiętam ani numeru, na który jest założony, ani nie mam do niego dostępu, pinu ani hasła też nie pamiętam, dosłownie nic a nic, a pilnie potrzebuje odzyskać konto.

Czy Revolut Ltd ma ściśle ustalone godziny pracy?

samcik

dyżury po 8 godzin 24/7, do uzgodnienia

@samcik

Jak bardzo jest to elastycznie w związku z udogodnieniem? Mam na myśli to czy taki dyżur musi być realizowany jednym ciągiem po osiem godzin czy jednak można go jakoś rozbić? Dla przykładu na dwie czwórki?

Pracuje w revolucie od dłuższego czasu i odradzam każdemu. Panie od HR losują seniority na kole fortuny (osoby z doświadczeniem dostawały graduate a osoby bez doświadczenia juniorskie stanowiska) w zeszłym roku w firmie trąbilo się o podwyżkach proinflacyjnych, były przekładane z 2 razy z czego na koniec manager mówi ze nasz dział ich nie dostaje. Jeden z założycieli spytany o podwyżki powiedział, że specjalny team się tym zajmuje i do dzisiaj temat zamiatamy jest pod dywan. Szefostwo nie interesuje się pracownikami, nie odpisuje na wiadomości. Omijajcie szerokim łukiem.

Brajan

Czy faktycznie tylko jeden z działów został w całości pominięty przy podwyżkach inflacyjnych? Cała reszta firmy je dostała? Bo może ogólnie firma jednak sobie ten temat odpuściła (niestety, pewnie nie ona pierwsza ani ostatnia). Może warto zapytać o ten specjalny team i uderzać tam bezpośrednio :)

Nikita

Hej, czy ktoś pracuje w AML, Financial Crime? Jak Wam się pracuje, macie jakieś wyśrubowane targety czy da się żyć? Może ktoś zdradzi ile marchewek - może być w przedziale. Straszna cisza o AML w Revolucie na necie, a na Linkedinie spamują.

@

Dzień dobry zostałem okradziony z karty Revolut dokumentów oraz telefonu co mogę zrobić by zablokować kartę i uruchomić aplikacje proszę o pomoc

Amelia

To co konkretnie jest takie niefajne na rekrutacji? Bo mnie interesują posady juniorskie związane z finansami. Chodzi też o poziom rozmów rekrutacyjnych z rekruterem z HR? O co pytają kandydata podczas pierwszego kontaktu z kandydatem?

Zainteresowana

Czy jest to hardcorowe korpro z KPI, standard timami i narzedziami do śledzenia kursora ze nawet do (usunięte przez administratora)nie można pójść a w nagrode za wykonanie obowiązków dostaje się kolejne obowiązki? Obecnie mam prace z takim systemem i nie chce spasc z deszczu pod rynne

Jaro
@Zainteresowana

Też chciałbym to wiedzieć, w kontekście oferty dla Data Analyst (Engineer). Piszą w ogłoszeniu, że jest siłka na miejscu i pokój do wypoczynku i że można pograć w gry video. Tylko, czy na to wszystko jest czas? Jak z poziomem zaufania do pracownika i ilością przerwy, by z tych atrakcji korzystać? I ile mogą płacić na tym stanowisku? Ktoś z pracowników pomoże?

Kandydatka

Każdy kandydat, który ma szacunek do własnego czasu i pracy, powinien darować sobie wysyłanie dokumentów. Żenujący poziom rekrutacji. Automatycznie przesyłane maile, nawet osoba przesyłająca maila nie zadbała o to, żeby podpis na końcu maila zgadzał się z nadawca. Ciężko było się zorientować, komu się na te maile odpowiada. Rozmowa rekrutacyjna z buta, miałam wrażenie, że rozmawiam z botem, a nie z człowiekiem. Pan rekruter powinien się jeszcze dużo nauczyć, zanim zacznie przeprowadzać rozmowy. Chyba zapomniał, że rozmowa rekrutacyjna to nie przepytywanie przy tablicy tylko dialog, dzięki któremu zarówno pracodawca jak i kandydat mają możliwość podjęcia decyzji o ewentualnej dalszej współpracy, a rekruter to wizytówka całego przedsiębiorstwa. W tym przypadku drogi revolucie - siadajcie, pała!

Emilia
@Kandydatka

Aż jestem ciekawa o co pytali na rekrutacji skoro piszesz, że to było jak przepytywanie przy tablicy. Długo to w ogóle trwało? I czy rekrutacja to tylko jeden etap czy więcej?

D
@Kandydatka

Totalnie potwierdzam , miałam rozmowę dzisiaj i miałam wrażenie ze pan rekruter nawet nie otworzył mojego cv tylko zadał pare mechanicznych pytań i wręcz w sposób agresywny , nawet jego ton głosu taki był

Sylwia
@D

A jakie stanowisko i o co pytał dokładnie? Bo ja widziałam ofertę na business development managera i zdalnie i ta opcja mi by pasowała, także chciałabym wiedzieć, jak tam jest. Pytałaś o tę pracę zdalną? W ogóle to od razu jest tak, że się z domu pracuje?

Nigdy jeszcze nie spotkałam się z tak długim procesem rekrutacyjnym (7 tygodni!). Interview składa się z 4 rozmow z pracownikami. Ostatnia rozmowa miała miejsce 2 tygodnie od poprzedniej - w dodatku została odwołana w dniu, w którym miała się odbyć i przełożona na inny dzień. 2 z 4 rekruterów zdawało się znudzonych swoją pracą, mówili szybko, pospieszali i traktowali mnie z góry - słabo. Ponad to dostałam niedokładne informacje na temat wymagań dotyczącej tej ostatniej rozmowy i nie przygotowałam się do rodzaju pytań, które ostatecznie usłyszałam. Niepotrzebny stres i brak poszanowania czasu kandydata.

assessor
@Kandydat

faktycznie dlugi proces, szacun za cierpliwosc, jakby czekali czy moze jeszcze sie ktos trafi. to juz teraz rozumiem skad stale powracajace ogloszenia tej firmy - w mojej dzialce. chyba tylko mlodsi stazem beda czekac na jakies decyzje kogos gdzies - bo maja czas, bo reviolut poki co dobrze brzmi w cv (innowacyjnie niby). ale z mojej perspektywy - nie dizonzaur ale nie mlody - to dlugi proces rekrutacji pokazuje niedojrzalosc organizacji (pal licho czy za sterami kacap czy ksiaze monaco). czyli nie warto juz nawet patrzec w kierunku ich ogloszen. dzieki za te info o procesie. teraz wszystko uklada sie w jakas biznesowo logiczna calosc...

Raven

Hej, czy są tu osoby z Talent Acquisition? Możecie mi powiedzieć coś więcej o Waszych odczuciach, ile zarabiają sourcerzy, jak wygląda workload, jak benefity etc.? Dzięki

Ewka

Head of Business Product Marketing, planuje aplikować akurat na to stanowisko. Pracowałam już wcześniej jako dyrektor jednego z oddziałów w firmie i szukam czegoś nowego pod względem samorealizacji. Jak z atmosferą w tym dziale? Przyznam, że lubię dobrą atmosferę pracy...Jakie dodatki z tytułu zatrudnienia?

xD

Feedback po rozmowie rekrutacyjnej wysyłany z maila recruitment-no-reply@revolut.com xD

Małgosia
@xD

Jaki ten feedback był? W sensie chodzi mi o to czy chociaż napisali co było nie tak, a co okej? W ogóle to długa jest tutaj rekrutacja? Ile etapów?

Pracowalam w Revolut niemal 2 lata. Pracy bylo duzo, KPI itd, natomiast bylam bardzo zadowolona. Jedyne czego mi czasem brakowalo to work life balance - jesli chcesz osiagnac cele musisz czasem zostac po godzinach. Wiadomo, nie kazdy odnajdzie sie w takim srodowisku. Pracowalam w HR:

Julia

ok informacja jasna a można prosić o jakieś wyjaśnienie? zastanawiam się czy to subiektywne odczucia czy naprawdę coś tu się dzieje w związku z nimi. Opiszesz sytuację jeśli jakaś miała miejsce?

NN
@Kasia

Czy mogłabyś podzielić się na jakie wynagrodzenie można liczyć w HR?:)

@Kasia

Kasia czy chciałabyś podzielić się swoim doświadczeniem z pracy? Jestem na etapie aplikowania i chętnie dowiedziałabym się czegoś więcej.

Zostaw merytoryczną opinię o Revolut Ltd - Kraków

• Jak się pracuje w Revolut Ltd?

Zobacz opinie na temat firmy Revolut Ltd tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 108.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Revolut Ltd?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 5 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Revolut Ltd?

Kandydaci do pracy w Revolut Ltd napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Revolut Ltd
2.6/5 Na podstawie 77 ocen.
  • Stanisława Klimeckiego 1
    30-705 Kraków