AUTO GUM

Kraków

Opinie o AUTO GUM

Brytan

Robota jaka jest każdy wie. W tym zawodzie raz jest się nad wozem, a raz pod wozem i to w każdym tego słowa znaczeniu :) Generalnie w Auto-Gum nie ma złych warunków. Pracuję od kilku lat i jest dobrze. Szef może złoty nie jest, ale całkiem w porządku gość.

Tymek
@Brytan 30.08.2017 10:36

Obsługa kompetentna. Wymieniałem kilka dni temu opony. Szybko poszło, sprawa załatwiona od ręki. Ludzie/pracownicy uprzejmi. Szefa widziałem dwa razy i jakoś nie zrobil na mnie negatywnego wrażenia.

Tuuus
@Tymek 09.10.2017 12:34

Ja dziś byłem wymieniać w Autogumie opony i trochę sobie poczekałem, bo kolejka była :) Polecam

No troszkę się tam zmieniło ze złotej została robota :P A ludzi tam brak nawet poszukują

Jeny

Duża hurtownia w Krakowie. Szefowie starsi ale szanują pracowników a to rzadko się zdarza. Porównanie do Handlopex czy Bomy wiec wiem co mówię. Handlowcy dobrze zarabiają maja marki własne opon polecam.

k

to prawda @kelio zawsze najlpeiej samemu się przekonać jak jest w firmie aplikując, i dostając się na rozmowe kwalifikacyjną. Teraz niestety nikogo nie szukają

zlota robota, zlota firma, szloty szef tylko zlotowek brak

Zostaw opinię o AUTO GUM - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AUTO GUM