Chochołowy Dwór
0 0 3 5 1
Kaes Nowy wpis

Witam pracowałam w tym dworze. Bez ubezpieczenia na czarno wypłacił mi 700 zł za 2 miesiące pracy. Pracowałam na nocki po 10-12 godzin. Kierownictwo nie zorganizowane mówi się o pewnych problemach jeden patrzy na drugiego. A potem mają pretensje że "o niczym nie wiedzieli. Ogólnie nie przyjemna atmosfera pracy.

Tak5Nie

Katka Nowy wpis
@Kaes

Też należałam do grona szczęśliwców. Pani dyrektor i Pan dyrektor Pani prezes i Pan prezes :) w Chochołowym Dworze każdy może spróbować jak jest :) a jakże. Nie polecam tego pracodawcy. Zgadzam się z Twoją opinią. Pracujesz 12 godzin czasem więcej, slynne umowy zlecenia, nie dłużej niż miesiąc dwa trzy i nara, bo nie pasujesz do Chochołowego Dworu, a na koniec i tak wszystkiego Ci nie zapłacą. Zapraszam do przekonania się na własnej skórze. Pracowałam tam kilka lat temu. Pozdrawiam Prezesa i Pana Dyrektora. Przez wielkie P :)

Tak2Nie

\"Cieszy\" mnie bardzo Twoja pozytywna opinia o tym miejscu pracy, najbardziej \"podbudowały\" mnie słowa NAWET ciekawa praca (mam nadzieję że znasz to z autopsji a nie z mitologicznych opowiadań) bo szczerze mówiąc, to nic innego tam nie ma.............co byłoby warte zwrócenia uwagi, więc zapraszam wszystkich, spotkajmy się w Chochołowym Dworze

Tak15Nie

Zostaw opinię o Chochołowy Dwór - Kraków

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie