F.H.U. SEMACO Sp.J.

Kraków

Opinie o F.H.U. SEMACO Sp.J.

Marta
użytkownik zarejestrowany

I jak teraz wygląda sytuacja w firmie? Są tu aktualni pracownicy? Czy jest prowadzona jakaś rekrutacja? Wszystkie informacje będą bardzo pomocne.

edf
użytkownik zarejestrowany

@kaka jak to nie am znaczenia? ma oczywiscie i to duze

Pirania

Od jakiegoś czasu pracujemy na sprzęcie tej firmy, niestety pomimo zapewnień że sprzęt jest nowoczesny notorycznie pojawiają się u nas usterki, które nie są wina operatorów, którzy dobrze znają się na obsłudze maszyn tnacych, ponieważ pracowali już na takim sprzęcie. W przedstawionej ofercie firma zapewniała że praca będzie sprawna wydają i obniży koszty produkcji. W rzeczywistości ciągle usterki powodują przestoje w produkcji i generują dodatkowe koszty. Jedynym plusem jest to, że zawsze dodzwonimy się do serwisu i jak na razie przyjeżdża on dość szybko. A co do właściciela to nie należy on do miłych osób i można odnieść wrażenie, że sam dokładnie nie wie o czym mówi.

Klint

Zgadzam się z poprzednikami - SEMACO to dziadostwo! Kupcie coś od nich i już macie problem. Z daleka od tej firmy

Klient

Nikomu nie polecam współpracy z firmą SEMACO. Cała ta ich firma to jedna wielka porażka. Oprogramowanie InvenTEX działa poprawnie tylko podczas demonstracji. Handlowy to jawni oszuści obiecają wszystko, tylko później pojawiają się same problemy i „niedomówienia”. Nie może się nawet doprosić oficjalnego cennika i za wszystko rzucają później jakieś chory kwoty typu 400zł za godzinę pracy pseudo-informatyka! Serwis sprzętu okropny, nieterminowy, chamski – mają chyba jednego serwisanta Pana Rafała na cały kraj. Urządzenia często się psują, a na naprawy trzeba czekać miesiącami. Przykład w firmie płynie z samej góry od prezesa i wszyscy pracownicy są już na takim samym poziomie chamstwa i podejścia do Klienta – motto firmy to wcisnąć oprogramowanie i sprzęt za wszelką cenę i można olać Klienta – to chyba najtrafniejsza opinia o firmie SEMACO.

garnitury_lodz
@Klient 05.11.2015, 20:40

Nie wiem skąd takie Twoje doświadczenia z tą firmą? Też korzystamy z oprogramowania InvenTex i sprzętu z Semaco już kilka lat i nigdy do tej pory nie mieliśmy takich problemów o których piszesz. Może problemy wynikają z niedouczenia Waszego personelu. U Nas po przeszkoleniu pracowników wszystko działa jak w zegarku. Jeśli czegoś nie wiemy, albo nie możemy sobie poradzić to dzwonimy do SEMACO i pomagają od ręki - pan Rafał, Damian, Jarek, Kasia. Jeśli chodzi o wciskanie programu czy sprzętu, to wiadomo że handlowcy zawsze coś naobiecują, ale jeśli chodzi o porównanie ceny do jakości i możliwości to mają najlepsze na rynku. Wiemy bo wcześniej też sprawdzaliśmy oferty innych firm które świadczą podobne usługi. Duża firma odzieżowa z Łodzi.

Roman

ROMAN - 2011-05-03 18:58:23 Właściciele bez pomysłu na prowadzenie tej firmy, gdyby nie kilka osób, którym się chce to by była wielka porażka. Atmosfera pod psem głównie za sprawą indywidułum (( usunięte przez administratora ) Człowiek bez wykształcenia, któremu nie wiadomo dlaczego tyle wolno. [usunięte przez moderatora] . Zarobki takie sobie. Ogólnie nie najgorzej - ALE!!!!Osobiście nie zgadzam się z powyższym. Również [usunięte przez moderatora]

Ania
@Roman 13.11.2012, 12:48

To chyba musisz być samym szefem, że się nie zgadzasz:) bo to czysta prawda.

KASIA

Musiałam zwolnić się z powodu jednego [usunięte przez moderatora] . Z powodu tego typa większość młodej załogi odeszła. Gdyby nie ten człowiek praca byłaby w porządku. Słaba trójka dla firmy SEMACO.

ROMAN

Właściciele bez pomysłu na prowadzenie tej firmy, gdyby nie kilka osób, którym się chce to by była wielka porażka. Atmosfera pod psem głównie za sprawą indywidułum (( usunięte przez administratora ) Człowiek bez wykształcenia, któremu nie wiadomo dlaczego tyle wolno. [usunięte przez moderatora] Zarobki takie sobie. Ogólnie nie najgorzej - ALE!!!!

Zostaw opinię o F.H.U. SEMACO Sp.J. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U. SEMACO Sp.J.