QUADRUM FOODS SP. Z O.O. S.K.

Kraków

Opinie o QUADRUM FOODS SP. Z O.O. S.K.

Coś tam wiem

Po godzinach zostawać nie trzeba, w ogóle czas pracy jest elastyczny i kodeks pracy jest respektowany. Co do wynagrodzenia, to chyba nie jest źle sądząc po statusie majątkowym pracowników (przynajmniej niektórych)

Greg
@Coś tam wiem 08.12.2017 22:41

Oczywiście że zarobki są dobre, tak się kupuje ludzi i sznuruje im usta, niewolnik się nie wychyla. A czas pracy.... No coz, znow komentarz napisany przez kogos od "pani prezes"

turbo

kłamstwo, zniewalanie pracowników i wykorzystywanie ich na maxa

niewiemcoijak

Pipek - a co robiles w tej firmie -

wiemcoijak

PIPEK - mówi to zapewne ktoś kto został wyrzucony za notoryczne popełnianie błędów.

BoskaJola
@wiemcoijak 11.09.2017 08:58

A to pisze pewnie ktoś wynajęty przez " panią" prezes, bądź też sama ona. Firma bardzo fajna ale zarząd to jakaś totalna pomyłka, ludzie są męczeni psychicznie do tego stopnia ze sami sie zwalniają. Zero skrupułów, gierki i kłamstwa, obietnice bez pokrycia i szantaże. Największy syf!!!

KONIK

JAKA JEST ATMOSFERA W FIRMIE?

PIPEK
@KONIK 24.06.2017 06:54
JAKA JEST ATMOSFERA W FIRMIE?

DRAMAT, A NIE FIRMA

pan Darek

dramat!!!

Macie doświadczenie w pracy w firmie QUADRUM FOODS SP. Z O.O. S.K. ? Wiecie czy często trzeba zostawać po godzinach, jak wygląda wynagrodzenie? Czekamy na Waszą opinię!

Zostaw opinię o QUADRUM FOODS SP. Z O.O. S.K. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie QUADRUM FOODS SP. Z O.O. S.K.