Opinie o ICAR w Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICAR w Kraków

nerwus

Co do wypowiedzi betonów to mają w większości racje.Każdy ma opracowany jakiś swój system pracy,kiedy i gdzie można trafić klienta ,ale na to trzeba długo pracować.Ja sam często jeżdżę z ,,betona,, bo się bardziej opłaca.Jak klient wsiada to ustalam stawkę z góry,np jak wiem że kurs by wyszedł 20zł to mówię 25 i jak klientowi odpowiada to jedziemy,a jak nie to niech dzwoni godzinę na centralę.Szkoda ,że to tylko w weekendy.Zawsze możesz wbić cenę umowną,żeby dać paragon i jesteś czysty. Z radia jeżdżą tylko jalenie i świeżaki,tracą czas na dojazd i czekanie na klienta,albo jeżdżą z miny na minę.

Sonar
@nerwus

Nie dosc ze najbardziej prymitywna aplikacja, to jeszcze wielka tajemnica - ile aut wyjechalo ile wolnych-nie możemy tego wiedzieć. Ciekawe dlaczego? A zmiana hasel z imion na trzy ostatnie cyfry tel. Tez nieporozumienie!!! Nie dość ze moga sie powtarzac to z pijanym kolesiem się nie dogadasz szczególnie jeżeli zamawial z cudzego tel. Z babciami pod przychodnia tteż jest problem bo pamięć u nich juz nie ta co kiedys. Przecież moglyby być hasla ustalone przez klienta a centrala pilnowala by przy pierwszym zamowieniu zeby haslo sie niepowtarzalo i nie byloby szans na pomylki klientow.

nerwus

To co się działo w piątek,sobotę i niedzielę z systemem to przechodzi ludzkie pojęcie.Te de....bile wybrali najgorszą i najbardziej awaryjną aplikacje z możliwych na rynku.W żadnej,ale to żadnej korporacji w krakowie się tak non stop system nie wiesza jak w icarze. Za te przestane w sumie godziny w miesiącu powinniśmy im obciąć za abonament.A dzisiaj to był wybitny dramat z systemem.Będzie zaje....sty dym w biurze i to na bank. Miarka się przebrała.

Masz rację. Dosyć!!!!!!!!!!!!!!!

już nie długo icar
@nerwus

Podupcon. Się to zaczyna robić w piątek , sobotę po 20 aut wolnych w centrum na strefach i jeszcze zacinajac a się aplikacja przez którą każdy stracił min 3, 4 kursy .Panowie tak być nie może żeby płacić 5 stów i szukać klienta z lapki.

klient

I to jest mentalnisc betonow, krotkie kursy zle, kursy na koniec miasta zle. Ludzie...jakbym chcial jezdzic po wyznaczonej trasie to bym jezdzil mpk. Moze zalozcie taximpk, gdzie bedzie mozliwosc wyboru paru linii albo wogole.

J-23

Inwestycja w Centrale beee lepiej inwestowac w przedwojenną wazeline

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Janusz

Jak na obrzeżach coś złapać jak klient przez godzinę nie może się dodzwonić?

Ciekawostka. Z jednej strony chcecie solidarności, a z drugiej non stop się wyzywacie ... a potem się dziwicie, że solidarności brak.

icar

Prośba do panów s i d.Wiem że każdy kierowca to 500 zł ale zlitujcie się, nie przyjmujcie takich gówniarzy którzy psują nam wszystkim opinię w oczach klientów.

@icar

Jesteś naiwny. Opinię psują nie " gówniarze" ale komunikaty na radiu panów s. i d..( kierowca nr... zawieszony, usunięty, nieprzygotowany do pracy itp itd )

mlody
@icar

taa gowniarze psuja opinie ,chlopie zastanow sie co piszesz kazdy jedzie na tym samym wozku czy ma lat 26 czy 56 syf sie robi i jak nie przestana przyjmowac kierowcow to bedzie szybka rotacja kazdy nowy przyjdzie na 3 miesiace kasa sie skonczy i pojdzie na etat bo wyzyc z tego sie niedlugo nie bedzie dalo.A nasi "panowie" pincet zainkasuja . I jeszcze zawiesza cie w sobote za "brudne AUTO "gdy napierdziela sniegiem i sypia sol na ulice. NIEDLUGO PO KAZDYM kursie obowiazkowo na myjke !!

sławuś

ja też bym chciał już nowszy samochód ale nie zmieniam bo czasy ciężkie. To nie jest koncert życzeń! Chcesz nowe auto to nie siedź na forach tylko weź się do roboty!

kierowca

Kolego podpisujący się "icar 507" - to że nie lubisz Jarka (nie ty jedyny) to nie znaczy że możesz się pod niego podszywać. Przecież nikt przy zdrowych zmysłach nie pomyśli że rzeczywiście nim jesteś.

kierowca

Druga kwestia - czy jesteś w stanie racjonalnie wytłumaczyć nam dlaczego jesteśmy jedyną firmą w Polsce która nie respektuje znaku "strefa taxi" i jeździ przez całą dobę za strefę na pierwszej taryfie po 1,98zł./km ? Średnia z takiego kursu z rynku do Swoszowic wychodzi mi ok. 1,20 zł./km minus paliwo. Gdzie tu jest opłacalność ? Dlaczego mam być oszustem, który oszukuje samego siebie ? My nie chcemy oszukiwać nikogo - ani klienta, ani tym bardziej siebie. Wiesz doskonale że to jest nie do udźwignięcia finansowo dla kogoś, kto ma w miarę nowy samochód. Przykładem jest chociażby koleś który przyszedł do firmy z prawie nową białą Kia Optimą i pojeździł zaledwie trzy miesiące, po czym zrezygnował, plując sobie w brodę i przeklinał że zarobił tu jedynie na naprawę zawieszenia, które mu padło na krakowskich drogach. Połowa z nas już psychicznie wysiada, gdy nawet nasi klienci się z nas śmieją że jeździmy za pół darmo.

sławuś
@kierowca

Dlatego nie respektujemy "strefa taxi" bo tak sobie wymyśliłem. A co nie wolno? A ty żebraku przychodząc do mnie wiedziałeś o tym! Mogłeś iść gdzieś indziej, gdzieś gdzie jest respektowana "strefa taxi". Ba, nadal możesz to zrobić! A skoro tego nie robisz i wiedziałeś na co się piszesz to teraz nie podskakuj bo dla takiej szumowiny jak ty nie będę zmieniał zasad. Kapiszi?

kierowca

Nie rżnij głupa Sławciu, bo kierowcy bieda sieci napierali na ciebie niejednokrotnie żebyś podniósł stawki bo nie da się tutaj zarobić na w miarę nowy samochód ! Wiesz doskonale że aby zarobić tutaj najniższą krajową trzeba tyrać jak wół starym trupem na gazie, który się nie psuje, a których już nie produkują. Ktoś, komu samochód padnie idzie na bezrobocie tak jak zrobiła to grubo ponad setka kierowców przez cały zeszły rok. Na ich miejsce przyszli nowi naiwni którzy naczytali się głupot na forach. Dlaczego mamy wciąż jeździć starymi trupami ? Chciałbym kupić sobie nowszy i chciałbym go odrobić, ale jak mam to zrobić skoro jazdy już nie ma ? Kasjerce ciężko o pracę za wyższą stawkę, a kierowca ma takie super możliwości ? Chłopie ośmieszasz się. Gdyby tak było, to nawet 507 by już dawno cię olał. Jedyne co nas trzyma na taksówce to brak perspektyw na lepszą robotę. Każdy kto sobie coś lepszego znajdzie, rezygnuje z taksówki natychmiast. I nie chodzi tylko o twoją firmę, ale o wszystkie. Niestety dożyliśmy czasów że kilku cwaniaczków w Krakowie żeruje bezwzględnie na pracy czterech tysięcy taksówkarzy i zamiast być im wdzięcznym, że dzięki ich pracy i użeraniu się z pijusami zbili fortuny, to traktują ich jak najtańszych niewolników.

sławuś i daruś
@kierowca

Cytat z Twojej wypowiedzi : "Kasjerce ciężko o pracę za wyższą stawkę, a kierowca ma takie super możliwości ? Chłopie ośmieszasz się. Gdyby tak było, to nawet 507 by już dawno cię olał. Jedyne co nas trzyma na taksówce to brak perspektyw na lepszą robotę. Każdy kto sobie coś lepszego znajdzie, rezygnuje z taksówki natychmiast. I nie chodzi tylko o twoją firmę, ale o wszystkie. " Dziękujemy ci, że potwierdzasz, ze nie macie perspektyw na lepszą pracę:) Oznacza to, ze ta jest najlepsza na co was stać:) Radzę nie podskakiwać bo wyrzucimy z icara na zbity pysk a ty pójdziesz na bruk!

kier
@sławuś i daruś

W dupie się wam przewróciło panowie s. i d.!!!! Szkoda z wami dyskutować. Ale pamiętajcie FORTUNA KOŁEM SIĘ TOCZY!!! Przyjdzie jeszcze i na was czas.I co wtedy? Ilu kierowców poda wam rękę??? A ilu obecnie podaje?????

@kier

Cytat z waszej wypowiedzi : Radzę nie podskakiwać bo wyrzucimy z icara na zbity pysk a ty pójdziesz na bruk! Słoma z butów wychodzi.!!

@sławuś i daruś

Naprawdę cieszy cię to że nie mamy perspektyw na lepszą robotę ? Być może przyjdzie jeszcze czas że zmienisz porsche na starą skodę i będziesz dymał po strefach razem z ojcem jak cię aplikacje typu Uber zniszczą. Bo do czego ty się nadajesz ? Przecież nawet zdania poprawnie nie potrafisz sklecić.....

seba icar
@kier

Myślę, że ich to wali czy podajemy im rękę. Bardziej ich interesuje aby w naszej ręce było 500zł. Myślę też, że to jakiś beton nas wypuszcza podpisując się ich imionami i ma teraz niezły ubaw. Nie dajmy się tak podpuszczać, bo betony będą myśleć, że faktycznie w icarze jeżdżą same matołki.....

Yahoo
@seba icar

Wiecie czym różni sie wożenie placków od jazdy w icarze ???? Finansowo niczym tylko placek nie mówi do ciebie i czasem jak go zaniesiesz dostaniesz napiwek i nie ty płacisz tylko tobie płaca w icarze jest odwrotnie pozdro

@seba icar

Masz rację !!!

Ha,Ha,Ha

Jak czytam wasze wypociny to aż się udławić można ze śmiechu. Teraz płaczecie ale taka jest prawda że nie ma solidarności w środowisku TAXI, całe otoczenie to zakłamana grupa społeczna. Prędzej wszyscy prezesi (jak wy ich nazywacie) pójdą ulice zamiatać niż wy się z solidaryzujecie

kierowca

I znowu Sławcio klient - wybitny specjalista od komunizmu i robót budowlanych popisał się swoim wywodem :) "Gdyby w icarze nie opłacało się jeździć to przecież nikt by nie jeździł". Idąc dalej tokiem rozumowania tego wybitnego myśliciela można przyjąć że: - gdyby na kasie w supermarkecie nie opłacało się pracować to przecież żadna by nie pracowała. Kasjerki narzekają bo nie chcą konkurencji :) - gdyby na portierniach nie zarabiało się prawdziwych kokosów to nie byłoby portierów, ani agencji ochrony bo by wszyscy porezygnowali :) - gdyby w Polsce nie było raju to wszyscy powyjeżdżali by z tego kraju :) Itd. itp. Brawo Sławuś ! Takich myślicieli nam trzeba ! :))))))))

@kierowca

Nawet nie umiesz dobrać porównania...... - kasjerka w biedronce narzeka bo niestety nie ma wyboru, nie może z dna na dzień przejść do innego sklepu na kasę gdzie płacą dwa razy lepiej - nie może bo ciężko o pracę a kierowca icara czy megi może w każdej chwili przejść na wyższe stawki! Dlaczego tego nie robi? Zapewne nie z tych powodów które sugerujesz. Oba przypadki są nieporównywalne! Taki mędrzec jak ty nie widzi różnicy? - dokładnie tak samo wygląda sprawa portiera, nie ma pracy to bierze się nawet taką fuchę ale w przeciwieństwie do kierowców bieda sieci którzy mogą w każdej chwili podnieść stawki i chociażby betonaować jak ty, to jednak tego nie robią! Dlaczego mądralo tak jest? Ośmieszasz się i tyle. No chyba, że mi wyjaśnisz dlaczego kierowcy bieda sieci nie zmieniają stawek i sieci skoro mogą zrobić to w każdej chwili?

icar 507
@klient

Nie każdy jest takim skoczkiem jak ty. Są tacy co lubią stabilizację i nie chcą co chwilę zmieniać barw. Ale niestety ten syf w końcu ich też zmusi do zmian.

klient

I to jestescie wlasnie Wy betony. Niby macie stalych klientow, jest Wam super, smiejecie sie z tanich sieci, ale....jaka radosc i zmowa zeby ich minowac. To tylko pokazuje, ze kazdy myslacy krakus z Wami nie jezdzi chyba, ze juz musi. Tanie sieci nigdy nie znikna, bo jest na nie popyt i to Was boli. Po za tym nikt nie jest na tyle glupi, zeby dokladal do interesu, jakby sie im nie oplacalo to by nie jezdzil. To jest tylko kwestia kasy. Ale masz racje nikt mnie nie zmusza zebym jezdzil z Toba, zebys mogl wyjsc na czysto lepiej.

Dramat :)

Icar :-))))))

jaś
@Dramat

Kolega icar poszedł już do pracy bo do 6 rano zostało tylko 14 godzin hahaha. Trza dniówkę zrobić.

hary
@jaś

Jak miło, icarki mają nową aplikację do darmowego minowania. Już nawet startówek nie musimy kupować. Super pomysł, dziękujemy hahahahaha

poter
@hary

spróbuj świński zwisie:) Tylko klienci z bazy danych icara którzy mają wykonane zlecenia mogą zamawiać z aplikacji i www. Nawet jeśli jesteś w naszej bazie ( pewnie sknero jesteś bo z nami jeździsz bo taniej ) to po pierwszej minie z aplikacji lub www już nie zamówisz. Nie to co w medze gdzie można minować do bólu:)))))))) Powodzenia prostaku:))))

icar

czytać twoje żale i płacze to jest DRAMAT - dobry nick masz:)

Dramat:-)
@icar

No nie wiem kto tu więcej płacze, ja nie użalam się nad sobą, tylko się śmieję z waszej głupoty. Poczytaj sobie posty swoich kolesiów z firmy z ostatnich paru stron to może zajarzysz kto tu płacze, skamle i nadaje na swoich władców Darusia i Sławka. :-)))) Pozdrawiam daromojazdów :-)))))

klient

Baloo widze, ze jestes prlowskim dziadkiem teskniacym za starymi czasami. Chyba Cie pogielo, ze klient mial tyrac na postoj. Klient to Twoj PAN i wez to w koncu zrozum. Nikomu łaski nie robisz, ze go podwieziesz tu czy tam. To jest Twoja praca, twoja robota. Jak chcesz sie cofac w cywilizacji to prosze Cie bardzo. Dlatego betony stoja i nie maja robotu i tylko plotkuja i narzekaja jak to im zle. Tanie sieci nie upadna, bo zawsze bedzie konkurencja. Na prawde z calym szacunkiem do Waszej pracy bo na pewno jest ciezka, ale tak jak kazda inna. Kazda ma swoja specyfike, ale jak Was czytam to sie Wam chyba wydaje, ze sprawujecie zawod bez ktorego swiat by zginal, a tak nie jest. Oczywiscie bez Was bylo czasem trudniej, gdzies sie dostac czy wrocic z imprezy ale to tylko i wylacznie tyle. Nie przeceniajcie swoich uslug ponad miare bo na prawde sie tylko osmieszacie. Bez jedzenia, picia, lekarz czlowiek w koncu umrze, bez taxi...tylko bedzie zdrowszy bo w koncu ruszy swoje cztery litery...

@klient

Plastusiu jestem betonem i wcale nie narzekam na swoją robotę (chyba, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem), bo sobie dużo lepiej radzę niż ci, którzy jeżdżą w tanich sieciach i wożą twoje (usunięte przez administratora) sko za półdarmo. Ja się z nich śmieję jakbyś nie zauważył i namawiam, do tego żeby olali właścicieli sieci, którzy zdzierają z nich kasę i dorabiają się fortun na ich garbach, a im każą tyrać po 12 godzin, za stawki sprzed 10-ciu lat. Jeżeli dumping cenowy i stosowanie wyzysku wobec kierowców przez właścicieli sieci nazywasz zdrową konkurencją to nie za bardzo mamy o czym rozmawiać. Nie potrafisz czytać, że nie widzisz, że tu się kroi mały bunt kierowców tanich sieci wobec wyzysku stosowanego wobec nich samych przez prezesów? Nie widzisz jak są zadowoleni z tego, że muszą wozić takich ekspertów od rynku taxi jak ty za półdarmo? Nie wiem czym się zajmujesz, ale zadowolony byś był gdybyś pracował za stawki które obowiązywały w twojej branży 10 lat temu? Pewnie jesteś jedynym pracusiem w twojej firmie który od 10-ciu lat prosi swojego szefa żeby ci nie podnosił pensyjki, żeby firma szefa była konkurencyjna. Po co się wypowiadasz o branży o której nie masz zielonego pojęcia, o kosztach itp. sprawach. Dla twojej wiadomości, na szczęście nie ty będziesz mi ustalał ile ja mam zarabiać, ile brać za kilometr w końcu jest wolna konkurencja :-))) Wracając do kierowców tanich sieci, oni kolego mają swoje małe firemki, nie są zatrudniani na etacie w icarze czy innym gów nie, a traktowani są przez właścicieli sieci jak niewolnicy. Prezesi dorabiają się fortun na ich garbach (policz sobie 500 zł abonamentu miesięcznie razy 700-800 kierowców, jakie to są kwoty), a im każą jeździć po głodowych stawkach. Oni dymają po 12-14 godzin dziennie, żeby zarobić na koszty i żeby mieć co dzieciakom do gara włożyć, żebyś ty w imię niby wolnej konkurencji mógł przewieść swoje szanowne (usunięte przez administratora) sko za półdarmo. Nie zastanawiałeś się nigdy nad tym, że w ten sposób wykorzystujesz drugiego człowieka? Ale przecież ty polaczku wiesz lepiej ile sąsiad powinien zarabiać, ty chcesz ustalać czy moja robota mi się opłaca czy nie, po ile powinienem jeździć, przecież jesteś ekspertem od wszystkiego i zarazem pewnie od niczego......

@Dramat

nikt mi nie nic nie każe! Wbij to sobie w ten pusty zabetonowany łęb! Jak będę chciał jeździć w wyższych stawkach to poprostu to zrobię! Nie rozumiesz buraku, że na tę chwilę dokonałem takiego wyboru. A ci pieniacze co tu piszą to zwykłe przygłu py i tyle! Strajkować chcą? Przecież jak sam napisałeś nie są nawet pracownikami! Ktoś ich wyzyskuje i coś im każe? Nie sami dokonali takiego wyboru ( sieć, stawki itd )! Komuś nie pasuje to zmienia sieć. 919 mają dobre stawki:) Nie pozdrawiam

@icar

Naucz się lepiej poprawnie pisać prostaku, zanim zaczniesz mnie wyzywać, bo pusty łeb to raczej masz ty ekonomiczny geniuszu.......

mmmm

Czas skonczyc z tymi prezesikami!!!!!!Ale prawda jest taka kazdy duzo gada a (usunięte przez administratora) robi!!!!!prawda jest taka jakby z 500 aut nie zaplacilo abonamentu to by poczuli po kieszeni bo to jest chore ze tak naprawde my ich utrzymujemy nie oni nas oni sie bawia a my tyramy i zaczynamy dokladac do interesu a oni nic ....co zrobili przez te wszystkie lata ???wielkiego h...a oprocz tego ze kase niezla zgarniaja do dzis i smieja sie z nas .To nie oni powinni miec najwiecej do powiedzenia tylko my ale unas zadnej solidarnosci same podpierdalacze ktorzy zaraz biegna i spiewaja (usunięte przez administratora) szkoda gadac

wkurzony

Nie reklamujcie ani nie opowiadajcie klientom o aplikacji. Znowu nami tyrają. Oszczędzają nami na reklamach. My im teraz rozreklamujemy za free aplikację a oni i tak nas w .... poważaniu mają. Niech lepiej zatrudnią więcej telefonistek a nie nami i aplikacjami oszczędności szukają. Ponadto, po jakiego czorta klient w aplikacji lub na stronie ma wpisywać dokąd jedzie? Kolejny wał dla kolesi, co by lepsze kursy dostawali,a zwykły kierowca ma tyrać za darmoszkę i płacić abonament. Dość tego dziadostwa! Dość przyjmowania nowych kierowców!

aplikacja
@wkurzony

Trzeba sprawdzić jak się minuje na tej waszej nowej aplikacji :-))))

Daruś

hehe, (usunięte przez administratora), związki zawodowe sobie załóżcie :) hehe czytam i leje z was tępe wiejskie ryje. Najlepiej strajk sobie zorganizujcie i do Kopacz ultimatum wystawcie... banda żałosnych ekonomicznych (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o ICAR - Kraków

• Jak się pracuje w ICAR?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICAR?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICAR?

ICAR