Opinie o ICAR w Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICAR w Kraków

bucuwa

Jest z 50 stronnicowa książka o historiach taksiarzy. Najbardziej się śmiałem z historii, jak na Wolę Justowską ktoś zamówił czarne BMW kombi. Kierowca podjechał pod adres, a tam wychodzi mu z 30 osób narodowości cygańskiej, podchodzą do niego i mówią, że dobrze zapłacą i chcą mu pchać trumnę z wujkiem (powtarzali cały czas, że wujek sobie zasłużył na bmw do pogrzebu). Kierowca cały czas odmawiał coraz to większych kwot, bo wiedział, że może stracić licencję. Cyganie ustępować nie chcieli, ale wpadli na genialny plan! Wyjmą wujka z trumny i będą trzymali tak aby wyglądał na żywegosmiling smiley Kierowca wkońcu pojechał, bo nie będzie ryzykować, ale klientów miał przednichsmiling smiley

bździągiew

zgadza się i nie chodzi mi o fakt nawet odbierania nam klientów tylko o samą zasadę, po co my taksiarze mamy wszystkie opłaty robic, egzaminy, kasy itp jak można jezdzić zupełnie na czarno?

joshua
@bździągiew

Zapomnieliscie na jakiej zasadzie powstal przewoz oslow icaritas???? Przez 3 lata dzialal jak koniczynki i wtedy bylo dobrze tak???? I bardzo dobrze niech eco istnieje powiem wiecej niech sie rozrosnie i wykosi mege i icaritasa nie zal mi was smierdziele z bieda przewozow dobrze wam tak poczujcie jak to jest jak ktos wam zabiera klientow zgodnie z prawem tak jak icaritas zabieral nam czemu teraz tepe ryje krzyczycie ze nieuczciwa konkurencja itd????? Na takiej samej zasadzie powstal syf icaritas brawo eco bede wam kibicowal

tax
@joshua

Dokładnie :) Ci którzy korzystają z normalnej taksówki nigdy nie zadzwonią po ekosreko. Do koniczynek dzwoni element jeżdżący wcześniej ze szmatkami, bo im zwisa wszystko co legalne.Bieda-klient mnie nie interesuje. Biedne icaruski...jak Kali ukraść krowę to dobrze, ale jak Kalemu, to już żle :)

@tax

Dobrze gada ...dac mu wódki...

@joshua

człowieku, nie jestem z icara ani nie z megi. jestem zwykłym taksiarzem zrezszonym w dwójkach i naprawdę boli mnie że powstaje nowy kolejny twór który KRADNIE nam pracę w nieuczciwy sposób a my musimy patrzec na to z przyzwoleniem...

@tax

nie interesuje Cię tak? hmm.. ja jestem zwykłym taksiarzem i boli mnie to. powiedz mi jak klient normalny jezdzacy tylko taksówkami ma odróżnić co jedzie? gdy stoi na ulicy i macha ręka na jadace eco z kogutem na dachu? myslisz ze patrzy na cokolwiek? on chce wsiasc i jechac a widzi KOGUTA z napisem TAXIna dachu wiec łapie taksówkę

tax
@Johny

Ci którzy jeżdżą tylko taksówkami,czyli jak napisałeś normalni klienci, dobrze wiedzą co dzieje się na rynku taksówek choćby od samych taksówkarzy.Wiedzą o przewozach,wiedzą o tym co legalne, a co nie i wybierają... Jednak zdecydowana większość klienteli koniczynek, to ludzie dzwoniący wcześniej do szmat,lokowozów,drajwerów, czy pseudo-ochroniarzy. Ten typ klientów mnie nie interesuje. Swoją drogą jedynym plusem powstania szmatowozów było przejęcie przez nich większości kursów z elementem spod ciemnej gwiazdy.

Johny

wczoraj był prawdziwy wysyp koniczynek, i z kogutami taxi i bez. praktycznie gdzie bym sie nie obejrzał jechała koniczynka z klientami. I niestety to sami LUDZIE tacy jak klienci koniczynek i samo MIASTO - a zwłaszcza urzędnicy którzy maja między innymi za zadanie dbanie o porządek w mieście a tym samym o uczciwą konkurencję - sami uczą mnie jak OSZUKIWAĆ i być NIEUCZCIWYM. Bo niby po co mam mieć licencję taxi? po co mi kasa fiskalna? Po co mi pieczątka taxi w dowodzie rejestracyjnym? Po co mi te egzaminy? Po co mam płacic podatek? Po co mam płacic zus? Najlepiej opłaca się teraz według tego czego uczy mnie to miasto i sami klienci walnąć samego koguta taxi na dach i jeździć zupełnie na dziko i mieć wszystko głęboko w (usunięte przez administratora) I niestety życie pokazuje że tak trzeba będzie zrobić. zamknąć działalność gospodarczą i jeździć na dziko. I co mi kto zrobi? Kto mnie skontroluje i ile razy w ciągu 10 lat pod kątem posiadania licencji itp?

Masz racje

Daruś
@Johny

w tym mieście nigdy nie będzie dobrze skoro sami obywatele tego miasta wybierają nielegalnych przewoźników. równie dobrze ludzie mogą popierać szarą strefę. Społeczeństwo mamy po prostu durne. tyle w tym temacie.

bucuwa

czytam to forum bo znajomy jezdzil kiedys w 4 cars i gadal ze w hu j zarabia hheee teraz jezdzi w mega.a ogulnie mnie wku..wiaja wory wszystkiej masci barbakan icar te jak se tam zwiecie betony itd itp cwaniaki i obiboki 90%.placzecie a posrani widze z wypocin i zaden nigdzie sie nie postawi a wasze szefy was ladnie jebia az mi was żal hhee

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
łowca pajaców

taxi draJWe,anty taxi to ten sam pajac tylko zmienia nik ten bełkot łatwo mozna rozpoznać

taxi draJWer

Popieram ,bucuwa dobrze wam powiedział skomlecie że taka pyta,aż się zygac chce.jak wam nie pasi to oddajcie licencje i zróbcie miejsce "młodym".kurde 101 stron kłótni miedzy wami a betonami w kółko to samo. Wiekszosc z was to chamy i prostaki.a forum to jedyne miejsce gdzie się wyzywacie.

Łowca pajaców

anty taxi -Ty pajacu biznesmenie od siedmiu boleści nie masz co robić w sobote tylko na forum Taxi siedzieć? z Ciebie taki biznesmen jak z koniczynek taxi

@Łowca pajaców

Kolo nie taryfiarz ale od 3 lat śledzi to forum buhahahaha ładny psychopata. Cosik czuje ze ten biznes zwiazany z motoryzacja to pewnie obrabianie dzidy na tylnym siedzeniu pod kokonem 3 klientow x150 i masz utargu 450tydz, a jak wyjdzie na miasto i dobrze zakombinuje to i 500 zarobi jak sam pisze ale boje sie pomyslec jaka to usluga za taka kase feeee. Wszystko sie zgadza, raz lepiej raz gorzej jak w kazdym biznesie

bucuwa

ludziska co wy tak biadolicie czytam tu was od 3 lat i ciagle wam zle .ja prowadze swoj biznes zwiazany z motoryzacja ale nie taxi itp i mialem w tym tyg 3 klijentow na uslugi i ogulny utarg 450 zl tez place zusy musy kasa fisk czynsz itd a tu ku...wa zawsze placz to po hu...j wybieracie taki zawod .Ja wiem z lenistwa bo jazda to hu...j nie robota idzcie np do kopalni ,na hute ,a nie biadolenie i biadolenie.

driver
@bucuwa

te...bucuwa..najpierw naucz się gramatyki..czyli cofnij sie do poziomu podstawówki a może Ty tam dalej tkwisz..jeżeli Ty prowadzisz jak to piszesz biznes to utarg 450 na tydzień swiadczy o tym że jestes nieudacznikiem życiowym ...a Taxi to nie jakas tam jazda zresztą kazdy kto uważa to za ot zwykłą jazdę tak naprawdę gó..no wie o tym zawodzie...tyle w temacie i nie udzielaj się publicznie przynajmniej sie nie bedziesz błażnił...pozdrawiam..

anty taxi
@driver

hhee blaznie zebrający w taxi ty mi nie będziesz dyrygowal czy mam pisac czy nie .dzis mam 450 a póżniej duzo wiecej bo 10 lat prowadze interes i raz jest lepiej ra gorzej jak wszędzie a nie placze jak ty,widac twoja flustracje i agresje ze mega pyt..a jest na tych waszych przewozach . ja mam alternatywe wyjde na miasto nikogo nie wioze a moge np 500 zarobic ale ty na takie myki jestes za glupi.idz bo sobota to zarobisz dzis na zakupy w biedrace buuhhaaa strzelam ...pan z icara na bank.

J-23
@bucuwa

bucuwa jesteś analfabetą bócófke masz wrodzoną!

zwykły taksówkarz
@bucuwa

Pozdrawiam Twoich "klijentów",a "ogulnie" to debil jesteś. Nie chcę nawet wiedzieć jaką ty działalność prowadzisz, bo ja z taką znajomością polskiego, to radziłbym Ci rowy kopać na zlecenie - co najwyżej.

Alterego

220zl 7h w icar ale z fartem 2 lotniska

400zl, 220km w megabiedzie 10h. Prawda taka, ze kilometrowka na przestrzeni miesiaca nie przekracza 1.80/1km.

Miri

Barbakan lekko ponad 300 przy 12 h! pozdrawiam

aicarek jajcarek

mi sie składało 720 obrotu za piateczek to jeszcze jeszcze

driver
@aicarek jajcarek

...jeżeli innych uważasz za takich (usunięte przez administratora) jakim sam jesteś...to masz problem ze sobą..ile km...ile godzin..zaraz przeliczymy Cię baranie...

kier
@aicarek jajcarek

Robisz sobie jaja z ludzi.!!! Równie dobrze mogę napisać " u mnie jak na piątek to normalnie za 8 godzin wyjeździłem np 1500zł". Ładnie brzmi??? Ale wszyscy wiemy, że to nierealne. Po prostu brednie. A tak naprawdę to wcale nie wyjeżdżałem.

bździągiew

no pochwalcie sie wszyscy jakie mieliście obrocik przy tak genialnym piatku i za ile godzin? :)

kierowca

W icarze masakra.

barbakan

To co się u nas dzieje to jest dramat,wylaczyli kanał 4,kabaret z rabatami, abonament w górę, firmy odchodzą, numer na infolinię sprzedany,w icarze słyszę ze też lipa. Panowie i Panie dymaja nas na każdym kroku,a my nic, tragikomedia

Alterego

Ludzie na taryfie się nic nie zmieni lepiej szukajcie pracy

icar

Pazerne (usunięte przez administratora) nie opamietają sie nigdy. Faktycznie do konca lutego a mamy dopiero 6ty,nie ma miejsca na szkolenie wszystko full!! W takim tempie bedzie nas 1200 aut do wakacji.

@icar

A czego sie spodziwales?? Ze Szanowni Panowie Prezesi majac do wyboru wiecej taksowek I wiecej pieniedzy lub mniej taksowek I mniej pieniedzy wybiora ta druga opcje? buhaha bo co? w imie solidarnosci z taksowkarzami ktorymi sami kiedys byli? buhaha x2 a moze dlatego ze boja sie buntu? Buhaha x3 dla nich to nawet lepiej jak starzy odejda I nie beda gledzic bo ich miejsce zajma swierzaki z bezrobocia szczesliwe I wdzieczne ze wogole cos maja aaa moze myslalisz ze taryfiarze z innych sieci nie beda do was przychodzic tylko majac kredyty I noze na gardle oraz dziure w cv wypelniona napisem TARYFIORZ zaczna hurtem skakac z debnickiego? Otoz spiesze poinformowac ze bedzie ich przechodzic coraz wiecej i niczym piata kolumna siac dywersje i siec zatykac a te wasze wesole mordeczki ktore szydzily ze starych sieci juz nie beda takie radosne ( nie dotyczy waszego blogowego onanisty ktory z przyklejonym usmieszkiem szorujac pawia po pijanym studenciaku bedzie powtarzal ze ma MISJE pomocy ludowi )No i przyjdzie do was refleksja ze czym gorzej w innych sieciach tym gorzej i u was ojej ale jak to? Fajne w tym wszystkim jest to ze juz nie kochacie swojego ajkarka (nie dotyczy blogera ale to jasne) ze bedziecie woleli zeby go nie bylo ze wiekszosc z was pozaluje ze go nie olala I nie poszla jezdzic do mpt czy tele po normalnych stawkach ze o sprzedawczykach nie wspomne bo oni nie warci spluniecia. No to pozdrawiam chlopaki I noski do gory cieszcie sie z tego co jest bo bedzie gorzej Alleluja

x

Wystarczyłoby gdyby prezesi szmat,megi,dwujek i barbulandii podnieśli obecne taryfy o 50 groszy.Nic więcej! Ale paniska największą uciechę mają w upodlaniu ludzi! ot co.

marek
@x

w icarze jest zgoda na podniesienie cen, wiem bo pytałem. Jest jeden warunek, że wszyscy to zrobią! Załatwisz to? Dogadasz pozostałe sieci?

@marek

Nie dogadasz bo wodzowie Mega-Bangladeszu sie nie zgodzą!!. Bo i po co??. Z umierającej sieci w ktorej jezdziła 100 zombii w tym ja, po obniżce cen nagle jest 700 kierowców Po co reklama? po co staranie o firmy? wystarczy kazać obniżyć ceny i tyle hehe. Ja odszedłem tak jak i ponad połowa kierowców jak tylko kazali przestroić zegary. I co???. Ta garstka przygłupów co została cieszyła się że zaczeli coś jezdzić, a potem już poszło Zerknijcie ile tam jezdzi kierowców z taksometrem pod sufitem, ilu z rumunii tam przeszło?. Kto tą sieć uratował?. To samo z icarem. Można było obie te sieci rozłożyć i teraz jezdzilibyśmy w pozostałych wawelach czy dwójkach po normalnych cenach ale nieeeee pazerna ciemnota cieszyła się że jezdzi nie myśląc że w ten sposób ustalają cennik na lata!.Bo jaki to jest sygnał dla prezesów?Czarnuchy jak jeżdżą to sie cieszą nie ważne za ile i tyle. A że napływ nowych bezrobotnych jest bezustanny bo brak limitów to i nie mają się co panowie władcy przejmować jakimiś śmiesznymi buntami. Na bunty był czas wcześniej. Wy też panowie icarowcy myśleliście że będziecie tak latać i latać i cieszyły się mordy że wykończycie inne sieci a tu co?? Klopsik, konkurencja zeszła z cenami,limitów na mieście i w sieciach brak, gnojki bez honoru co gorzej zarabali w innych sieciach zatkali wam sieć i co? już nie ma uśmieszków i gadek o przejmowaniu miasta? loty na bielany za 20zł nie fajne? hehe. . Teraz to możecie sie cmoknąć w odbyty i zbierać na 16 godzin do roboty bo piątek i trza zarobić bo jeszcze sobota a potem zamuła No to miłego dymania

jurgen
@kijwamwoko

zgadzam sie w 100% amen masz kolego calkowita racje nic dodac nic ujac

bździągiew

hehe, to wole być betonem i czekać na słupie na klienta, i tak w tym smutnym jak pi-z.d_a mieście nic się w tygodniu nie dzieje. a icarusy jak betony..też czekają.. tele że pochowani po krzaczorach. aż żal patrzeć na was młotki

now korporcja

z tą nową korporacją to bardzo dobry pomysł jest, pasuje zacząć działać w tym kierunku, sami sobie centrale zatrudnimy plus jedną osobę do biura i wystarczy składka po 100zł miesięcznie a przy większej ilości aut nawet niższa. Myślę że 90 % kierowców icar tam przejdzie, tylko ktoś musi to zorganizować.

Zostaw merytoryczną opinię o ICAR - Kraków

• Jak się pracuje w ICAR?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICAR?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICAR?

ICAR