Opinie o Patron Service w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Patron Service. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Patron Service o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Patron Service w Warszawa

Igor

Janusz A. miał plan połączenia kilku firm kurierskich ( tba, patron, delty i apaczka ) w jedną całość a potem sprzedania tego do funduszu WSI ( dawny właściciel 7 ). Plan się nie udał ponieważ w największej z tych firm nie spodziewał się, że jak kurierzy niedostaną kasy to ukradną paczki. I cały plan poszedł się jeb.... Więc patron próbował się ratować na własną rękę ale właściciel stwierdził że nie da rady i wycofuje się do tego co było kiedyś z tym tylko że nie do DHL ponieważ ta firma ich nie przyjmie. Końcówka roku znowu zapowiada się że zarówno patron i delta popłyną lub mocno ograniczą to co robili. Decyzje o tym już zapadły.

Andre
@Igor

Jak nie DHL to kto inny? Który z pozostałych kurierów byłby zaintereosowany rolą przewoźnika dla Patrona ?? Pokaż mi choćby jedną firmę która byłaby zaintereosowana? UPS ? Oni chyba nawet nie wiedzą kto to jest Patron DPD - ma tyle swoich paczek i problemów, że kolejne kilka tysięcy nie poprawi efektu a może dołożyć problemów GLS - są zbyt czujni - już wywalają wszelkie słabe przesyłki FedEX ? No może. In Post ? - stawiają na paczkomaty i małe przesyłki. Po jedej stronie międzynarodowi giganci (i lokalny bardzo duży operator) a po drugiej lokalny drobiazg, którego ilości paczek są niezauważalne i sytuacja jest niepewna I jeszcze jedno. Po co robić za przewoźnika konkurencji (choćby tylko teoretycznej) ?

Igor
@Andre

Jak mówię że nie DHL to nie DHL. Więcej nic ci nie powiem bo nie mogę - uszanuj to proszę. Poczekasz tydzień może dwa i będziesz sam widział komu oddają paczki.

Heniu
@Igor

Rzuć coś więcej info

YYYYY

Czy ktoś wie co się dzieje w Patronie. Podobno od listopada nie jeżdzą frachty i Patron wraca do DHL jako broker. Czy to prawda czy tylko kolejna plotka. Informcja od osób z Patrona, może ktoś wie YYYY

YYYY

YYYY

kierownik ochrony

Podczas spotkania ustaliliśmy wszelki szczegóły odnośnie wykonywanej pracy. Wszystko było wporządku do momentu rozpoczęcia pracy. Zamiast umowy o pracę - umowa zlecenie, godziny pracy - nie 8 godzin. Tylko po 12 godzin dziennie z czego całodobowa dyspozycyjność po telefonem komórkowym !!!!!!! Za ile? Za 2500 zł netto z czego wielokrotnie firma zabierała po 200,300 czy 500 zł z pensji za rzekome nie wykonanie usługi!! ŻAL ŻAL ŻAL !! NIE JESTEM OSOBĄ KTÓRA SIĘ MŚCI TYLKO OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TĄ PRACĄ !!

Ciężkich pytań nie było ponieważ osoba prowadząca spotkanie rekrutacyjne nie jest kompetenta do ich przeprowadzania.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
Olsztyn pada

To już jest koniec patron oddział Olsztyn kierownik nie odbiera telefonu i nie przyszła do pracy to samo koordynator nie miał kto przyjąć frachtu ani wydać paczek pojawił się przerażony magazynier i biedny nie wie co ma robić cyrk...

koles
@Olsztyn pada

hahahahaha Olsztyn ma się dobrze :)

Jola

Czy to prawda że dziś z Patrona poleciało 50 osób? Tzn że to już końcówka?

Nick+
@Jola

Pewnie nie, byłe TBA będzie szukało pracy u konkurencji :-D

ASIA
@Nick+

DELTA NIE BIERZE SPADÓW JAK BY TO ROBIŁA TO BY ICH WZIEŁA DAWNO. Po Paronie jest tam Dorota Jurycka i kilka osób a teraz przyszło 2-3 handlowców i już firmy wpinają. Ale jak Delta weźmie inne spady to będzie źle. Do Delty przychodzą ludzie z DPD i z innych firm kurierskich . Prezes jest po DPD i ściąga dobrych ludzi.

Nick+
@ASIA

Dorcia nie długo u nas funkcjonowała, co do handlowców...Firma nie trzyma ich za jaja umową o zakazie konkurencj ?

@Jola

taa 150 hahahhaa wszystkie oddziały pracuja i maja sie dobrze :

koles

w firmie Patron wszystko jest w jak najlepszym porządku ... Tyle mogę powiedziec

Roman

Podnieśli ceny i od listopada wszyscy pośrednicy zabierają swoje paczki. Z 50 tys pęczek które są od pośredników zostanie 5 tys, jak się utrzymają to jeszcze obniża stawki :)

Heniu

Miki tu nie o kasę chodzi ... zmniejszenie ilości tras, podniesienie cen dla klientów, obsługa d+2 ....

skończyło sie
@Heniu

podnoszenie cen dla klientow, bo to nie jest normalne ze ktos sobie paczek 200cm x 50 cm x 50 cm 30kg, wysylal za 10 zl :) bardzo dobrze

Miki

Mówcie co chcecie , ale patron przynajmniej nie spóźnia sie z kasą , 10 mięs . Jeżdżę i zawsze przelew na czas .A z ludźmi do pracy boryka się teraz każda firma .

Pracownik CKRT

Szanowny Użytkowniku , z przykrością informujemy, iż byliśmy zmuszeni zamknąć oddział na Jowiszu. Powodem tej decyzji jest zbyt niski volumen przesyłek, oraz troska o zdrowie kurierów . Zrozumieliśmy że praca w niesprzyjającej atmosferze ( 88 -92 % wodoru ) negatywnie wpływa na ich nastroje, a tym samym na skuteczność doręczania przesyłek . Wkrótce wycofamy się także z obsługi pierścieni Saturna, jednakże w trosce o dobro klienta obsługę wymienionych oddziałów powierzyliśmy firmie Delta Kurier cieszącej się na rynku nieposzlakowaną opinią . Pozostaniemy natomiast przy obsłudze oddziałów na planecie Ziemia, z którą czujemy się szczególnie związani. Z poważaniem pracownicy Centrum Kontroli Ruchu Transgalaktycznego . P.S zamieszczony wpis jest równie merytoryczny i odpowiadający rzeczywistości jak 95% pozostałych :-) :-) :-) miłej lektury

@Pracownik CKRT

Przydałbyś się w DOK :-D

abc

W DOK przydałoby się wielu pracowników, bo uzyskanie od nich jakichkolwiek informacji graniczy z cudem.

Zack

Czy ktoś wie które oddziały Nie działają prawidłowo? Z mojego doświadczenia są problemy z dostawami w północno-wschodniej Polsce (Warmia,Mazury, Podlasie) oraz zachodniopomorskie. Gdzie jeszcze lepiej Patronem nie wysyłać? Mam nadzieję że Patron się wygrzebie, ale wolę nie wwysyłać wszędzie i niepewne rejony puszczam inną firmą.

kurierzy do roboty
@Zack

z tego co mi wiadomo, to GDA, i Rzeszów narazie maja problemy z kurierami :

West

Kolego z okolic szczecina to daruj sobie Delte znam to z doswiadczenia, jak nie chcesz Patronem to jakies Dpd itp itd ale nie delta ponieważ oni nie maja czym wozic paczek i na sortownie i do odbiorcy.

@West

Dlaczego patron i delta tak na siebie plują

ABCD

Mam pytanie co ma wspólnego z tym Delta czy ona dostarcza paczki Patrona bo tak tu piszecie. A ja dostałem paczkę po 2 tygodniach karmę dla psa . Zamówiłem towar w Krak Vet i oni wysyłają Patronem. Ale jak ktoś może ma jakieś namiary na Deltę to poproszę może jakiś handowiec bo mam swoje paczki i miałem podpisac umowę z Patronem ale po dostawie paczki po 2 tygdniach to ja dziękuję. Okolice Szczecina

Ela

Olsztyn działa i nie ma mowy o zamknięciu, Delta sieje zamęt bo chce skorzystać

Waldek
@Ela

Delta juz sie zamyka choc jeszcze tego nie wie

West

Cos jest na rzeczy bo paczek o polowe mniej !!!

ehhh
@West

to jest na rzeczy ze brokerzy blokuja wysyłkę paczek

napewno

@BCD skąd takie informacje ;)?

BCD
@napewno

Na rynek trafili ludzie po Patronie. Zadzwoń do Wrocławia czy Olsztyna to zobaczysz. W Gorzowie i Szczecinie gdzie nie ma oddziału i w innych miastach nie oddziałowych już nie płącą . Zaraz staną kolejne miasta. A szkoda bo przydała by się Polska konkrencja do tych dużych zachodnich olbrzymów. Szkoda ale ja właściciel zatrudni dobrego fachowca to jeszcze wyciągnie tą firmę. Bo tylko potrzeba kasy i osoby która to poprowadzi i wtedy będzie ok. Ale nie z tymi ludzmi

BCD

Zamykają oddziały Olsztyn, Wrocław co się dzieje. Kierownicy oddziałów odchodzą co się dzieje.

Beata

Patron service to najgorsza firma kurierska z jaka miałam do czynienia. Dwa razy byłam zmuszona korzystać z ich usług i dwa razy zagubili moją przesyłkę. Masakra!!! Dzwoniłam na infolinie setki razy, za każdym razem oczywiście stałam w kolejce. Dostawałam ciągle sprzeczne informacje a to paczka jest w Opolu a to jest w Warszawie. Przesyłka ważyła 20 kg i miała 160 cm wysokości a ta firma i tak była w stanie ją zgubić. Nikt nic nie wie, umawiają się, że oddzwonią ale nikt nie oddzwania - no tragedia jakaś. A najśmieszniejsze jest to, że teraz też mieli mi dostarczyć trzy przesyłki i wszystkie trzy są zaginione i znowu historia sie powtarza a to sa w Opolu a to w Warszawie. Beznadziejna firma, beznadziejna obsługa - moja rada - najlepiej trzymać sie od nich z daleka, bo z firmą kurierską to oni nie mają wiele wspólnego i ten ich napis na stronie jest mega dobrym żartem: "Szybkie i tanie usługi kurierskie"

@Beata

Beata , jesteś beznadziejna

beata farmazonie jebany
@Beata

to podaj numer listu przewozowego :) "zaginionej paczki" czekamy

ha ha ha
@beata farmazonie jebany

tylko nie pomyl z numerem listu delty

Zostaw merytoryczną opinię o Patron Service - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Patron Service?

Kandydaci do pracy w Patron Service napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Patron Service