Opinie o Patron Service w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Patron Service. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Patron Service o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Patron Service w Warszawa

sklep internetowy

Od miesiąca wysyłamy paczki przez Patrona. Kurier zawsze na czas, Pobrania co do grosza i w terminie. Troche atut kuriera się rozpada, ale z czegoś cena paczki musi wynikać. Dodatkowy plus to, ze kurier ma skaner i skanuje paczki na miejscu.

Znowu kasują wpisy

Kolejne wpisy wykasowane, brawo Patron :)

kat

Halo dalej pracuje Rafał rozporek vel respo....dek

Hanys

Kolejny który żali się bo nie zaakceptował zmian. Tylko ujada bo znalazł robotę gdzie musi pracować i teraz to. Ten to piosenkarz a tamten to oszust a sam to pewnie ciężko pracujący...

Bombelek

A czymu to tnt ? Przecie Delt być miała.

@Hanys

Ile i jako kto, w Patronie gwiazdko pracujesz ?

@proBB

A co z "krawcem" ? Już nie prezesuje ?

bakan
@@proBB

parówa nigdy nie miała poszanowania i nikt go nie traktował poważnie a do prezesa było mu daleko

kierownik ochrony

Podczas spotkania ustaliliśmy wszelki szczegóły odnośnie wykonywanej pracy. Wszystko było wporządku do momentu rozpoczęcia pracy. Zamiast umowy o pracę - umowa zlecenie, godziny pracy - nie 8 godzin. Tylko po 12 godzin dziennie z czego całodobowa dyspozycyjność po telefonem komórkowym !!!!!!! Za ile? Za 2500 zł netto z czego wielokrotnie firma zabierała po 200,300 czy 500 zł z pensji za rzekome nie wykonanie usługi!! ŻAL ŻAL ŻAL !! NIE JESTEM OSOBĄ KTÓRA SIĘ MŚCI TYLKO OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TĄ PRACĄ !!

Ciężkich pytań nie było ponieważ osoba prowadząca spotkanie rekrutacyjne nie jest kompetenta do ich przeprowadzania.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
Darek

Michal swoje opinie wsadz tam gdzie sie plecy koncza

oberek

Firma która powinna się nazywać " Mam cię kliencie w miejscu gdzie plecy kończą swoją szacowną nazwę (czyli w d*pie)". 22 lutego godzina 10:30 zamówiony kurier po odbiór paczki na 22 lutego pomiędzy godziną 12:00 a 16:00. Ktoś czeka na niego i czeka i nic. 23 lutego godzina 15:30 dzwoni kurier z informacją że nie przyjedzie po paczkę bo w Pana rejonie nie mieliśmy wczoraj i dzisiaj obłożenia. Czysty szczyt sk**wesyństwa bo o tej porze nigdzie się człowieku nie dodzwonisz żeby złożyć reklamację, i nikogo nie obchodzi że już dwa dni ktoś siedzi w domu i czeka na tego k*tasa zwanego kurierem. I tak wysłanie i dostarczenie paczki w tej pięknej firmie może trwać od 22 lutego do 27 lutego, albo i dłużej, bo co będzie jak akurat 27 lutego ni obsługuje Patron Service akurat miejsca doręczenia paczki? Akurat się tak trafiło że 25 i 26 lutego to sobota i niedziela i paczki nie dostarczą. Lepiej było chyba wysłać owczarka niemieckiego z tą paczką w zębach to by szybciej dostarczył. Firma porażka, dno i dwa metry mułu. I takie opinie będę umieszczał wszędzie gdzie się da.

kurier
@oberek

Czemu masz pretensje do kuriera , obrażaj sobie firmę a nie człowieka który zapier ..la od rana psi wyntlu.

@oberek

Nie pultaj śię , nie jesteś pępkiem świata , musisz zrozumieć że strasznie ciężko jest wszystkim dogodzić

KOKO-SZANEL

Siema czym dziś paczki wam przywieźli do KATO ??? Bezpieczniej to chyba ...... ja wiem może TACZKA . ....... PARTACZE

rajd srakar
@KOKO-SZANEL

Wiesz gdyby jechał kiero KAT "rajdowiec" obszczymur smierdziel to by wyszedl z tego , najwyzej by kulał na nogę .......

...ale to już było

Czyli można się tłumaczyć siłą wyższą ufffff, trochę reklamacji odejdzie, o ile odpiszą.

Sawer

Firma mało poważna na odbiór przesyłki czekam już 4 dni kurierzy robią co chcą zero dyscyplony

Kim
@Sawer

A zgłosiłeś odbiór ?

Igor

to ten frajer tez z zielinskim trzymal ?

pytanie

Mam pytanie czy ktoś z Państwa wie jak się nazywa ten kierownik czy dyrektor który pracował W DHL ,siodemka Tba i inne firmy kurierskie? Taki wysoki Pan szczuply z broda lekka. Jezdzi Renault Talisman.

bla bla bla
@pytanie

Czy z brodą hmmm.. to może mu urosła , jeden to się nazywa Rafał Świder pan dyrektor z Krakowa. Śmieszna firma ciągle trzeba kłamać i tłumaczyć się przed klientami......

Kowalski
@bla bla bla

Czyli bez zmian :-D

Drewno

Czyli to samo co w tba. Powolny rozpad firmy. To nie może się opłacać

Buhahah

COCO JEST SPOKO :)

brzoza

Ludzie, jak tam w patronie WAW? nie ma problemu z hajsem? wypłacają jak trzeba? jak z umowami?

Master
@brzoza

Jak na razie to mamona co do dnia , a umowy to chgw ja robię na swoim

@Master

Przejeliscie juz delte ?

Igor

To że wciągacie KOKO oznacza tylko że wasze głowy są puste jak wasza kasa :)

lolo

a jak tam twoja stara , dalej pruje się z Jackiem ?

Właśnie się Delta wy.... Je . Bala

cycek

o kim wy piszecie ?kto to był i jest ?

Ncr

Ja także dobrze wspominam swój okres pracy z Marcinem, wszystko było proste i jasne dla nas pracowników, nikt nie zastanawiał się "kto będzie następny do odstrzału". A decyzja o powrocie BB na stanowisko wydaje się być dobra, BB ma charakter i być może ułoży wszystko tak by się jednak nie rozpadło...

antyBB
@Ncr

żeby cokolwiek układać trzeba mieć pojęcie o branży... BB niestety jej nie posiada... Komunistyczny ekonomista

Pocztex
@antyBB

BB naklej znaczki pocztowe na e-mail....

Podnozek

Wielki Król Koronny Bolesław I Oszczędny zaczął już krucjate

qwerty
@Podnozek

Bilans na oddziałach musi się zgadzać. Nie ważne czy u starych Patronów (jeśli jeszcze są), czy też wypierdlin z TBA ;-)

qwerty

Jak Bolesław wrócił to znaczy że szykują się oszczędności. Pracownicy z dłuższym stażem wiedzą o co chodzi ;-)

Waldek
@qwerty

a co chcialbys zyc na czyims garnuszku ?

@qwerty

Kto to ten Bolesław ?

marcin
@Pipi

Wielki Człowiek ,na pewno pomorze spółce ,wielkie brawa dla tego kto to wdrożył Pozdrawiam Marcin Włodarczyk

Nozyk
@marcin

Pozdrawiam normalnych. Każdy kto jest w PS wie jak było za MW a jak jest teraz. Są nowi klienci. Zadowoleni. Paczki rosną. Ps. Może Pan M. W. szuka miejsca w Patronie? Sadząc po tym co pisze to tak. Niestety Pan ASz na to nie pozwoli

Były współpracownik
@Nozyk

Ja milo wspominam współpracę z Marcinem. Bylo tanio i lojalnie wobec firmy. Znając go po tym wszystkim nawet nie pomyślał o powrocie. Pozdrawiam MW i stary PS.

Przewoźnik poludnie

A może kurierzy- przewoźnicy powiedzą coś na temat wynagrodzeń. Jak Panowie/ Panie przewoźnicy wygląda system wynagrodzeń w Patronie w różnych oddziałach w kraju. Plus wielki, za terminowość!! 21 zawsze cała kasa jest na koncie, ale co ze stawkami?? ilościami, kilometrami?? Jestem bardzo ciekaw jak to wygląda w kraju. W mojej ocenie pilnują kasy bardziej niż było to w TBA, opowiadajcie koledzy

@Przewoźnik poludnie

Nie ma tu pseudo inwestora ktory rozwala polskie firmy to i kasa na czas. Roboty coraz wiecej a stawki w dol ale na swoje wychodzisz.

@Przewoźnik poludnie

A co chciałeś coś zawinąć ?

Przewoźnik poludnie
@Pipi

Tak, Twoją mordę n swojej pięści. Nie masz nic do powiedzenia to się nie odzywaj

@Przewoźnik poludnie

Co prawda zabolala.... nakradles paczek i hajsu a teraz szukasz roboty ?

Kim
@Pipi

I jeszcze pokazał pindola staruszce

Zostaw merytoryczną opinię o Patron Service - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Patron Service?

Kandydaci do pracy w Patron Service napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Patron Service