Kajima Europe Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Opinie o Kajima Europe Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Ambitna

Podobno zarobki lepsze niż w innych GW ale firme tworza ludzie a nie zarobki i z tego co słyszałam, przyjaźnie tam nie jest znaczy dużo wrednych i zawistnych osób niestety.

anonymous
@Ambitna 08.09.2017 19:20

raczej zależy gdzie trafisz, u mnie atmosfera jest wzorowa

ja

Dokładnie. Jakie zarobki, kwoty.

zatrudniony

"z 5 letnim doświadczeniem w protektorowaniu" może być problem bo z tego co mi wiadomo firma nie zajmuje się protektorowaniem

KL

Hmm. A jak z zarobkami?, w jakim przedziale kwotowym netto dla Inżyniera z 5 letnim doświadczeniem w protektorowaniu?.

iksman

no dokładnie, też mi się tak właśnie wydawało @inżynier budowy. Wiadomo, jak ktoś się na maxa obija to i nie zarobi, bo pewnie zostanie zwolniony. To firma międzynarodowa, mają odpowiednie standardy działania i dlatego tylko trzymają się jeszcze na tym polskim rynku.

inżynier budowy

Kajima podwykonawcom za dobrze wykonaną pracę płaci terminowo. Nie ma z tym najmniejszych problemów. Ważne, żeby prace wykonać na czas i bezusterkowo.

frost

Panowie jak z wypłacalnoscia Kajimy w stosunku do podwykonawców? płaca?? prosze o rzetelna odpowiedz. Dziekuje

zatrudniony

Tak jak przedmówca pisze, robi się dużo godzin, ale wypłaty są godziwe. Na budowach jest porządek, ludzie ok.

wolf

pracujesz od rana do wieczora. po japońsku. Plusy to to że płacą na czas i więcej niż średnia. Minusy-robisz jak robot tzn najchętniej bez życia prywatnego. jak cygan. W Wawie - jst lepiej bo się boją. na wyjazdach - tragic.Exploatation til the end.

Zostaw opinię o Kajima Europe Sp. z o.o. Oddział w Polsce - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kajima Europe Sp. z o.o. Oddział w Polsce