Opinie o H+H Polska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat firmie H+H Polska, jak również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w H+H Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H+H Polska w Warszawa

Pracownik z Warszawy

Kierownik zakładu sprawuje apodyktyczną władzę. Reszta kadry zarządzającej w zakładzie w Warszawie to jego pionki na każde zawołanie. Zakład doprowadzony do ruiny zarówno pod względem maszyn, jak i kadry pracowników. Utrzymanie ruchu w praktyce nie istnieje, nie ma dnia bez poważnej awarii. Narzucone normy są nierealne, normę udało się wykonać może z dwa lata temu jeden dzień jak akurat nic się nie zepsuło. Pracownicy zasuwają po 12 i 16 godzin, dodatkowo obsługując kilka stanowisk na raz, bo na każdej zmianie brakuje ludzi do pracy. Starzy pracownicy już ciągną do emerytury, młodzi przychodzą i zaraz uciekają. Nikt się nie dziwi, bo pieniądze i warunki pracy słabe. Latem praca na rozgrzanej hali, spocony walisz młotem w maszyny, bo wszystko się zacina. Jesienią i wiosną jak trochę popada, to wszystkim leci woda na głowy, bo dach hali dziurawy jak ser. Kadry biegają i robią zebrania dlaczego nie udaje się pozyskać pracowników do zakładu. Zamiast robić zebranie przy kawce wystarczy wejść na halę i zaraz ma się odpowiedź. Zakład nadaje się jedynie do tego, aby nakręcić w nim film o PRL, taki film dostałby jeszcze nagrody za wierne odwzorowanie realiów tamtych czasów.

Darek

Jak to jest moi drodzy, że kierownik zakładu Pan Jacek jest tak beszczelny i wmawia ludziom że jest ich obowiązkiem jest przychodzenie do pracy w soboty i w niedzielę od godziny 18.00 mimo tego, że mają umowę o pracę w której obowiązuje tryb 3 zmianowy. 40 godzin w tygodniu. Tym zająć się musi inspekcja pracy bo inaczej dojdzie tam do tragedii.

H+H ???? Nowy wpis

Prezes obiecywał podwyżki, wszyscy czekali z utęsknieniem a dostaliśmy ochłapy te same pensje tylko w przeliczeniu z godzinowych na miesieczne. (usunięte przez administratora)i robienie ludzi w balona jest w tej firmie standardem. (usunięte przez administratora)

Pytanie Nowy wpis

Czy H+H Polska oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Jarek Nowy wpis

Umowę o pracę

Podwyżki Nowy wpis
Klient

Kiedy będą te obiecane podwyżki obiecane przez Pana prezesa?

Jan
Kandydat

Jak jest praca i atmosfera w biurze Centrali w Warszawie?

Hahaha
@Jan

Słaba, szkoda czasu

Jan
@Hahaha

Dlaczego? Co się dzieje ?

Hahaha
@Jan

To co na zakładzie. Brak zmian w kadrze managerskiej, Kolesiostwo, kółko wzajemnie adoracji i PRL.

logo firmy Manager ds. rozwoju rynku zagranicznego z językiem hiszpańskim
Digitronic Autogas spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
(5 opinii)
logo firmy Art Directora do pracy w teamie
Bluecloud Interactive Sp. z o.o.
(48 opinii)
logo firmy Marketing Manager
Rayner Intraocular Lenses Limited
logo firmy Kompletacja urządzeń konsumenckich
GoWork.pl
(470 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Maslak

Maślak zamyka szatnie. Kto mu przyjdzie robić za te pieniądze. W innych zakładach kierownicy inwestuja a ten belzebub ciągnie kasę 30 tys zł ma miesiąc i doprowadza zakład do ruiny od 15 lat. Takiego (usunięte przez administratora) prezes lub sam Duńczyk powinien wywalić na zbity pysk z paragrafem. I tak z ludźmi nie wygra

Krzych
Klient

Interesuje mnie utrzymanie ruchu w redzie zarobki

Kuta*s

Nawet ludzie z agencji pośrednictwa odchodzą a maślak o nich nie zabiega. Jak dzadzą 24 zł brutto to można robić a nie 19.

Tomasz

Oj to prawda zmuszają pracowników do pracy po 16 godzin i każą się odbijać na czytniku po 12 godzinach żeby te 4 brakujące rozpisać i wszystko się będzie zgadzać w razie jakiegoś przypału

Pracownik z Warszawy

Szymon
@Darek

Bo kierownik myśli że pracownicy nie mają własnych rodzin i że będą tyrać jak konie bo on tak chcę.Sie przeliczy.

Mati
@Darek

Super opinia dareczku kiedy flaszka z kierownikiem zakładu ?

Wyzyskiwacz

Maślak jest już spalony robi już w majty niech sam (usunięte przez administratora) na krajalnicy zepsutej 24 lata za 19.80 brutto. A prezes patrzy ile na kącie jest siana. Tylko powiadomić Duńczyka o tym od czego jest internet.

Niska stawka

Wielki wyzyzsk ludzie walą po 16h pod rząd . Awaria za awaria klienci czeczkaja na towar po miesiąc czasu .Stawka początkowa np Operator elewatora zboża za 19zl brutto a kierownik podciera tyłek szkłem oszczędności liczą się tylko m³ a robole mu dymaja po 16h. Szkoda że ten Duńczyk nie wpada. Ale za to można wypić piwko i ziółko zajrac. Nie żałuję bo porzuciłem stanowisko pracy na tym elewatorze zborza. Pozrdro dla pana maślaka.

Żenada

W centrali jest to samo, niczym nie różni się od zakładów. Żenada, wyzysk, słabe pieniądze, warunki rodem z PRL- chyba tam się zatrzymali ...

Gruz
Kandydat

Firma Duńska a nie stać ich na kruszarkę do gruzu. Muszą gnieść spychaczem. Żenada i porażka. Odradzam pracy w tym kołchozie

Denis
Kandydat

Ogromny bałagan. Nowy szef utrzymania ruchu bez pojęcia o pracy. Brak oleju do maszyn przede wszystkim. Utrzymanie ruchu że strony mechanicznej fatalne

Prl

Firma udaje Duńską i tak się reklamuje a niestety ma standardy PRL, niskie płace, brak sprzętów do pracy, niekompetentni i przypadkowi przełożeni, kiepska komunikacja w firmie oraz brak zmian kadrowych od lat. Kółko wzajemnej adoracji, poniżanie i wyzysk na najniższych szczeblach ( podkreślanie swojego statusu za każdym razem) - każdy kto ma rozum się zwalnia przy najbliższej okazji. Szkoda czasu.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu H+H Polska?

Super gość ????

Na jakie stanowisko?????

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w H+H Polska?

Stefan
@Pytanie

Jak w każdym zakładzie produkcji zawsze znajdą się osoby które (usunięte przez administratora)kierownikom po przez ( donoszeni) i osoby, (usunięte przez administratora)

Witek
@Pytanie

W centrali kiepsko. Bałagan w administracji. Nigdy nie wiadomo do kogo dzwonić.

Czy pracodawca H+H Polska organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Jupiter

Nie organizuje

Darek

Kiedy w koncu dadza konkrektne podwyżki...? Bo wymagaja wiele a wielki h płaca.

Zostaw merytoryczną opinię o H+H Polska - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

H+H Polska