Opinie o Patron Service w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Patron Service. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Patron Service o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Patron Service w Warszawa

HANDLOWIEC PO TBA

Do mnie też wydzwaniali ale to jest chłam Pan Bartek przekonuje że ok ale operacyjni którzy tam są i Ci ludzie po TBA zniszczą tą firmę. Ja do nich nie poszedłem a kilku moich kolegów poszło tylko dlatego żeby przez chwilę brać kasę bo przepłacają a w między czasie kończą rozmowy z Inpostem albo KEX. Wiec Patron tylko wyda kasę. Pozdrawiam J

NIE POSZEDŁEM DO NICH

Kolego poraża to drugie TBA coraz więcej tam ludzi po TBA tylko że kraj nie chce z nimi pracować mi oferowali pracę w oddziale w kraju. Poczytaj sobie kto tam poszedł do nich to szybko uciekniesz. szkoda tylko firmy bo teraz kolejna firma przez tych ludzi będzie mieć problemy.

Wołomin moim miastem

Tba Express czyli bród, syf i tanie cwaniactwo, czyżby Patron obrał identyczną ścieżkę po zatrudnieniu składu Tba, którego siedziba na ul.Ostroroga to była stajnia a nie porządne biuro.

taun

Jakie umacnianie i czego?Co im się udaje?Będąc brokerem działającym za pomocą DHL z kilkoma oddzialikami w Polsce? Mrzonki o potędze równej firmom o globalnym zasięgu.Poczytaj kto zaczyna tworzyć tą firmę i co zrobili wcześniej to zejdziesz na ziemię.Dzisiaj starają się kupić ludzi aby jutro o nich zapomnieć.Ktoś napisał że nadają się do wypasania owiec.Sądze że rola pasterza to jest coś co jest poza ich zasięgiem.Nie wiem czy rowy kopali by odpowiednio a co mówić o kurierce.O czka biegają tylko za wałkami

kierownik ochrony

Podczas spotkania ustaliliśmy wszelki szczegóły odnośnie wykonywanej pracy. Wszystko było wporządku do momentu rozpoczęcia pracy. Zamiast umowy o pracę - umowa zlecenie, godziny pracy - nie 8 godzin. Tylko po 12 godzin dziennie z czego całodobowa dyspozycyjność po telefonem komórkowym !!!!!!! Za ile? Za 2500 zł netto z czego wielokrotnie firma zabierała po 200,300 czy 500 zł z pensji za rzekome nie wykonanie usługi!! ŻAL ŻAL ŻAL !! NIE JESTEM OSOBĄ KTÓRA SIĘ MŚCI TYLKO OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TĄ PRACĄ !!

Ciężkich pytań nie było ponieważ osoba prowadząca spotkanie rekrutacyjne nie jest kompetenta do ich przeprowadzania.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.

lol

Jak dobrze zrobisz byłym z TBA to rekrutacji nie będzie.Oni i tak nie wiedzą co to jest rekrutacja.Potrafią tylko wałki robić.Co do umowy to pewnie będzie w trzech spółkach w tym dwie na umowę zlecenie

poinformowany

Jakoś się dostali, owszem. Na podstawie tego co umieją najlepiej, czyli kłamstwa. Operacyjni naobiecywali, że sprowadzą najlepszych kurierów i przewoźników, ustawią rejony, LH, itd. Handlowi, że sprowadzą najlepszych handlowców, którzy będą przynosić po kilkanaście tysięcy paczek miesięcznie. I co? I g...wno. Od ludzi do niedawna im podległym usłyszeli dyplomatyczne s...laj. Świadomie i z premedytacją doprowadzili ich do finansowych kłopotów. Nie to jest jednak najgorsze, to są tylko pieniądze. Najgorsze jest to, że przez nich ludzie stracili dobre relacje z klientami, stracili ich zaufanie i wyszli na krętaczy. Ale w portfelach tzw. "managerów" wszystko się zgadza. I o to chodziło. Rujnujemy życie pracownikom i klientom w zamian za nasze wynagrodzenia. Są tak samo umoczeni w ten przekręt jak ludzie z zarządu TBA. Oto ludzie, którzy trafili teraz do Patrona. Ktoś ma jakieś wątpliwości czym to się skończy?

dr
@poinformowany

Firmę usługową jaką jest firma kurierska tworzą ludzie . Niestety ci sami ludzie odpowiadają potem za skutki tego wszystkiego. Branża im tego nie powinna wybaczyć tym bardziej że narazili klientów i przewoźników na gigantyczne straty. Tych ludzi kurierka nie powinna zatrudniać żadnej łysej pały dyrektora i jego sprzedawczyków, zadnego z bezpieki która miała w du.... paczki i pobrania klientów, żadnych koni typu Jola Ch..... żadnych operacyjnych z szczególnie dyrektorówków i kierowników regionalnych i kierowników oddziałów którzy na łapówkach wykręcili firmy. Ludzi nie poznaje się po tym jak zaczynają ale jak kończą ! A jak się skończyło każdy wie.

Kibic

Dokładnie, handlowców chcą przejąć tylko po co, są spaleni na rynku. Oferowali usługę która się posypała i doprowadziła tez do upadku wielu klientów, którzy nie dostając pobrań stracili płynność i musieli zamknąć interesy. Ci, którzy pracowali i w 7 i w tba to w ogóle nie mają czego szukać na rynku. Panowie dyrektorzy już zatrudnieni wycisną Prezesa Patrona jak cytrynę, ustawią się i będą sobie dobrze żyć. Szkoda, że dał się tak omamić. Niestety to dopiero początek zatrudniania, teraz się zacznie jak reszta odpadów wpadnie do DH na czele ze wspomnianą już tutaj Jolantą Ch. - najgorszy "kierownik" działu handlowego - zero kompetencji, zero aparycji, zero szacunku do innych. Obstawi się swoimi ludźmi, których holuje od 7 (w tym swoją synową) - oczywiście jej ludzie zarabiają inaczej niż inni. Życzę nam dotychczasowym pracownikom powodzenia, nie dajmy się..

poinformowany

To są absolutne odpady. Prawda jest taka, że nigdzie ich nie chcieli. Z ich "kompetencjami" nadają się do wypasu owiec, a nie do zarządzania. Oszukiwali pracowników, oszukiwali klientów, zakiwali się w swoich kłamstwach na amen! Kolejnym etapem ich "rozwoju" będzie praca dla brokera. Jak wam nie wstyd, kanalie, bez zasad moralnych.

Kraków Główny

Dział handlowy również zaczyna zaciąg z Tba w postaci byłych dyrektorów Bartłomieja M. z Trójmiasta czy Rafała Ś. z Południa Kraków/Katowice, no i wszystko wskazuje na Jolantę Ch. ze stolycy:-)

Suma
@Kraków Główny

Te vipy to pryszcz!!!! gorzej bo wchodzi cała psełdo obsługa klienta. Już jest Dorota M.J , Kamil G., Sylwia K., Łukasz i Ilona W. i te całe pozostałe spady po tba. Ktoś wcześniej napisał - BĘDZIE CYRK - następna upadłość

@Suma

Co ty za głupoty wypisujesz?? Dorota MJ pracuje ale pozostali nie poszli do Patrona. Reszta z tych osób pracowała za darmo bo mieli kręgosłup moralny a też zostali oszukani przez TBA. A poza tym kluczowe decyzje nie podejmują zwykli pracownicy których wymieniłeś ale prezesowa i dyrektorzy. I to co napisałeś to sterta kłamstw i oszczerstw wobec zwykłych, solidnie pracujących i pokrzywdzonych osób. Tba może upadło ale 7 z tymi ludźmi funkcjonowała, a obie firmy padły przez chciwość tych wyżej postawionych.

Agnieszka

W tej chwili wystarczy że ktoś wymieni każdego pracownika i go oczerni a tak naprawdę część wymienionych ( ex dyrektorzy po tba) nie poszła do Patrona, tym bardziej część zwykłych pracowników którzy normalnie pracowali w tba też jest oczernianych mimo że to nie ich wina że tba padło a nie podjęli pracy w patronie. Odnośnie umów w patronie to są 2 aby płacić za pracownika jak najmniejsze składki a wynagrodzenie tzw. Absolwenckie na poziomie 1600-1800

uwaga

Już nie działają razem z Deltą. To, że trafiają tam szeregowi pracownicy z TBA nie jest problemem. Tragedią jest to, że zatrudnili pseudo - managerów z TBA. Ludzi, którzy odpowiadają za straty klientów, nierozliczone pobrania, zaginione przesyłki. Zrobili to raz, zrobią ponownie. Koniec będzie taki sam jak w TBA.

Kibic
@uwaga

No no, dzieje się - z tba 3 duże odpady się tam pojawiły, które przyczyniły się do upadku - pseudodyrektor logistyki Tomasz D., pseudodyrektor operacyjny Piotr K. (wcześniej spuszczony z Siódemki jak zobaczyli nowi szefowie jakie kwasy wyprawia) i jego szwagier półmózg Łukasz B. - w tba kierownik operacyjny na pół kraju. Oczywiście wcześniej wszyscy trzej radośnie pracowali w Siódemce, za tępi byli na płynne przejście do dpd.

Kazik
@Kibic

Radośnie wałkowali Siódemkę następnie wydrenowali TBA martwymi duszami, a teraz czas na Patrona.Radość trwa bo trafili na kolejnych naiwnych.W spółce z beznadziejnym DH z całą pewnością zbudują najpierw swoje domy ,konta a na końcu zawiną kite,zostawiając po sobie syf. Biedny Patron i firmy które obsługuje.Jest jeszcze czas aby na oczy przejrzał właściciel firmy

WALLENROD
@Kazik

Legenda : Martwe dusze (tba płaciło ryczałty za kurierów którzy nie wyjeżdżali) jak się później okazało to brali kierownicy a rko nic o tym nie wiedzieli stawki od 380 do 250 ) W poprzednich opiniach mowa o (usunięte przez administratora)to tylko zderzak wyrzucony z 7 za nie swoje grzechy (taka marionetka/małpka giżycka) Bezpieka ktoś widział na patronie grubego gościa z brodą bez zęba na przedzie ??? to kordel walker który w 7 i tba miał pod sobą bezpieczeństwo paczek (kpina wszyscy wiedzieli mówili a nikt z tym nic nie robił było pozwolenie na pełną partyzantkę??? ) co do dh to bomba z opóźnionym zapłonem najgorsze jest że wiesz że ją masz a nie możesz odpalić (imbecyle i sabotażyści pozdro dla "końskiego zęba,, i "łysej wędki,, ) panowie z zarządu patron service pozdrawiam i życzę miłej i owocnej pracy

SZKODA ŻE BĘDZIE ŹLE
@Kazik

Przejrzą na oczy jak już będzie za późno i będą mieli miliony straty i długów ludzie po Tba zrobią to samo co w TBA nawet Pan K z delty im nie pomoże bo pewnie dogada się z nimi i będą razem działać. Już nie tylko operacyjni tam poszli ale Dyrektorów handlowych już zrobili jednego maja w Gdańsku i jednego na Południu. Kierownicy oddziałów Bydgoszcz i inne miasta już tam są i się cieszą bo znowu zarobią. Tylko współczuć bo Patron chce coś zbudować a skończą jak TBA i wszystko spadnie na bogu winnego prezesa bo dał się omotać a tak ładnie się zapowiadało miało być połączenie z Delta City a tutaj nic tylko ludzie z TBA i każdy w Patronie boi się teraz o pracę .

@uwaga

Nie sądze. Raczej będą na krótkiej smyczy właściciela ;-)

ktos

Ludzie z tba już sa w patronie uciekac skoncza jak tba. Kradli tam i tu zrobią to samo.

Rysiek

Dziadostwo jeżeli chodzi o jakość obsługi Klienta, której to w zasadzie nie ma żadnej. Wolę zapłacić nieco więcej dla DHL, UPS czy GLS, bo jakość o wiele większa, a moi Klienci z e-commerce tego wymagają. Poza ty, jeżeli dawni pracownicy Tba Express tam się już idą to ....uciekać jak najdalej!

Porażka zatrudniają na niska kwotę w 2 firmach zero kontroli firmy przychodzą i odchodzą i tylko pretensje. Nie polecam ale jak ktoś chce to proszę bardzo ludzie po TBA tam idą będzie niezły cyrk.

BYŁY KLIENT

PORAŻKA TRAGEDIA JAK WYSYŁALI PRZEZ DELTĘ BYŁO W MIARĘ OK A TERAZ ZNOWU ALBO ONI ALBO DHL . TRAGEDIA JA JUŻ ZŁOŻYŁEM WYPOWIEDZENIA I NAWET KOLEGA HANDLOWIEC MNIE NIE ZATRZYMA.

były przewoznik

porażka

kidas

Zastanawiam się, czemu tą firmą nie zajęły się jeszcze odpowiednie urzędy. Zero nastawienia na rozwój firmy, Zresztą przez tyle lat działania ciężko nazwać to firmą kurierską, raczej zwykły broker przeżucający przesyłki na DhL lub delta city. ... bardziej firma do obsługi firm właściciela Solid Security. Zero operacji, skanowań przesyłek na wejście , wyjście , przesyłka może jest a może jej nie ma w oddziale mimo że przydzielona do kuriera. Prezes Patrona kompletnie oderwany od rzeczywistości ze swoimi stawkami z kosmosu dzięki czemu dział handlowy nie pozyskuje żadnych firm , dla nich rozwój to jest ze 100 doręczeń na rok na 40 następnych w ciągu roku. Flota trup samochody co chwilę na serwisie. Sprzęt do pracy z demobilu laptopy , komputery ze stażem 20-letnim. Kierownictwowarszawskie zdziwione czemu tylko tyle przesyłek do obsługi jak by pracowali oderwani od rzeczywistości . Umowy - pracujesz niby w jednej firmie umowe masz w doch na najnizsze . zleceniówki podpisujesz i wypełniasz bez dat jakiś cyrk. Stawki dla kurierów obcinane kiedy spada ilość przesyłek mimo że robią tą samą pracę i od groma kilometrów na rejonach. Pracujesz po godzinach zero dodatków, premii itd. Z kurierką to ma tyle wspólnego jak Pudzianowski z baletem.

były kilent

Porażka paczka 7 dni jechała a dojechała to DHL przywiózł pusty karton bo zawartość się potłukła i tyle . Wina brak 9 butelek po 30 PLN. To tylko jeden przykład dużo takich przykładów było jak macie coś delikatnego to wszedzie indziej a nie w Patron. Porażka nie polecam

INFORMACJA

UWAGA LUDZIE PO TBA IDĄ DO PATRON SERWIS

BYŁY KLIENT

Nie polecam, wysyłka win paczki poszły prze DHL i po tłuczone jestem w innej firmie i nie rozwalają paczek. Porażka NIE WYSYŁAĆ NIMI PACZEK

kasia i Ja

Mika chyba jesteś z kierownictwa tej firmy ze takie farmzony opowiadasz jakie szkolenia chyba w snach albo jak cie kol. Zabierze i pokaże ci co i jak.

tiririri

Miki, umowa o pracę? Ubezpieczenie grupowe? i szkolenia? hahahaha chyba o innej firmie rozmawiamy. W Patron Service nic podobnego się nie zdarza, kierownictwo jak przyjezdza to tylko się dopieprza i cały czas jedzie po pracowniku, chciaz ten wyprówa sobie żyły i siedzi po godzinach, zeby np. odszukac paczkę, która zaginęła! A i oczywiscie nie ma za to zapłacone, bo firmy to nie obchodzi Żal nie firma. NIE POLECAM

tiririri

Kamil

Nie polecam dno i wodorosty

Zostaw merytoryczną opinię o Patron Service - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Patron Service?

Kandydaci do pracy w Patron Service napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Patron Service