Opinie o Meritum Bank ICB S.A. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Meritum Bank ICB S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Meritum Bank ICB S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meritum Bank ICB S.A. w Wrocław

Ania Nowy wpis

Czy firma aktualnie ma duża konkurencje ?

cezar Nowy wpis

26 października 2015 r. nastąpiło połączenie Meritum Banku z Alior Bankiem. @anonim, aktualnie poszukuja na stanowisko młodszy bankier klienta i oferują umowę o prace i dofinansowanie do świadczeń socjalnych(karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.)

ja Nowy wpis

Co to znaczy trefne produkty banku? Z tego co się orientuję .... we wszystkich bankach jest podobnie i we wszystkich pracownicy maja target w sprzedaży :) Jakiś niedowartościowany i biedny pracownik????? wszystko na to wskazuje :)

Kox Nowy wpis

Nie polecam. Uwaga szczególnie na Punkty Obsługi Klienta na terenie Hipermarketów TESCO, zwłaszcza na Bielanach Wrocławskich. Oszukują tam ludzi i specjalnie namawiają na trefne produkty, aby zrobić i tak nieosiągalny plan. Atmosfera fatalna, a lider punktu to osoba niekompetentna na to stanowisko...

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Meritum Bank ICB S.A.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
dann

- atmosfera fatalna, - non stop rotacje, - pensje bardzo słabe, poniżej kreski - sprzedawca w sklepie dostaje więcej, a to jest bank i duża odpowiedzialność, tak więc... - niewłaściwe osoby na niewłaściwych stanowiskach, -(usunięte przez administratora) - brak jakichkolwiek premii... Nie polecam !!!

kami766

Także nie polecam. Tragedia pod każdym względem.

Premie w Meritum widnieją tylko w tabelce "Regulaminu Premiowania" - w praktyce tych premii nikt nie dostaje, bo plany sprzedażowe są nieosiągalne. Atmosfera w pracy tragiczna. Każdy pod każdym dołki kopie... Donosicielstwo na drugiego to standard. Awansów nie ma (mimo tego, że w ofertach pracy jest wzmianka, że są). Źle piszę..., awanse są, dla osób, które nie mają żadnego doświadczenia, ale mają rodzinę w centrali. Pakiet socjlany nie istnieje. Kontakt z centralą z pozycji pracownika jest bardzo źle odbierany i grozi zwolnieniem z pracy. Doradcy wiedzą więcej o Meritum, niż jego kierownicy, dyrektorzy i inni z samego wierzchołka góry lodowej... Dlatego nikt ich nie docenia i miesza z błotem przy każdej lepszej okazji. Gdy doradcy mówią, że chcą się rozwijać, pogłębiać wiedzę, oraz gdy za dobrze znają prawo pracy, są natychmiast zwalniani !!! Miałam okazję pracować w Meritum Bank ICB S.A. na terenie Wrocławia (Tesco Twoje Finanse/Tesco Finanse). Liderzy, bo tak nazywają się postacie a'la kierownicy takich punktów obsługi klienta, to marionetki kierowników regionalnych (znam wszystkich liderów z Wrocławia). Zatańczą tak, jak regionalny im zagra. Ponadto, są to osoby niekompetentne na w/w stanowisko. Osoby te, nie posiadają w niektórych przypadkach nawet średniego wykształcenia, popartego zdaną maturą. Brak doświadczenia w zawodzie, to ich kolejny "atut", nie mówiąc już o "zarządzaniu zespołem". Brak im kompetencji w tym zakresie, dlatego też wspólpraca z takimi osobami jest poprostu tragiczna i pozbawiona wszelkiego polotu. Lepiej nie próbować składać żadnych wniosków urlopowych, L4 itp. rzeczy, które de facto, należą się pracownikowi, bo tak mówi KODEKS PRACY, bo grozi to w 100% zwolnieniem przez pracodawcę !!! Dlatego także przed tym przestrzegam !!! Poza tym, jeżeli ktoś myśli, że praca w Meritum, to praca w Banku, to jest w błędzie. To bank tylko z nazwy :) Akcje marketingowe/Sprzedaż to : - bieganie jak błazen z ulotkami i naciąganie klientów, którzy patrzą się na ciebie, jak na debila, - przebieranie się w jakieś koszulki, które odbierają cały profesjonalizm z oczu klienta, - kłamanie klientów, że dany produkt jest świetny (a tak naprawdę to porażka, dzięki której klient zostanie dłużnikiem, bo wyciągi np. do kart kredytowych nie przychodzą na czas, tym samym po zapłacie przez klienta zoobowiązania i tak ma wyszczególnione "spóźnienie w spłacie"). Tak więc tak to wygląda. Ostrzegam ! Liderzy nie robią kompletnie nic, siedzą i rośnie im coraz większy tyłek - dosłownie :) Jeżeli ktoś liczy na stabilność zatrudnienia to niech przyjmie do wiadomości, że Meritum zatrudnia na 3-miesiące, a potem znajduje nową osobę. Tak jest na okrągło... Firma ogólem, nie jest stabilnym i godnym zaufania pracodawcą, dlatego tez NIE POLECAM !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Meritum Bank ICB S.A. - Wrocław

Meritum Bank ICB S.A.