Hach Lange

Wrocław

Opinie o Hach Lange

Luna

Skoro pytasz o limit wizyt daj sobie lepiej spokój

Ciekawy

@wirtualny czy możesz powiedzieć coś więcej o pracy handlowca? Czy jest wymagana liczba dziennych spotkać do odbycia? Jak wygląda obecnie atmosfera w firmie i ile trwa szkolenie?

wirtualny
@Ciekawy 25.08.2017, 16:22

oczywiście są limity wizyt jak w każdej firmie handlowej. jeśli chodzi o szkolenie to tak jak wcześniej pisałem odbywają się one w siedzibie firmy oraz w DE. szkolenia są przeprowadzane regularnie w związku z dynamicznie zmieniającym się rynkiem

nowy

jestem nowy i chce spróbować swoich sił jako przedstawiciel w tej branży, mam pytanie odnośnie szkoleń, czy ktoś może opowiedzieć jak to wygląda, podobno przeprowadzane w Niemczech? Jestem też ciekaw jak wygląda 3 etap rozmowy, podobno po ang z HR?

wirtualny
@nowy 08.08.2017, 10:58

jasne, że próbuj... rozmowa z HR jest do przejścia ;-). bardzo rzeczowa i nie powinna sprawić żadnych problemów. Jeśli chodzi o zarobki to oprócz pensji podstawowej dodatkowo możesz otrzymać bonus za wyniki. PS. zarobki - kazdy ma inne wymagania finansowe i pisanie o niskich wynagrodzeniach to normalne u nas w kraju. Nie znam osoby, która by była całkowicie zadowolona z pensji, którą otrzymuje :). Jeśli dostaję propozycję pracy , która nie spełnia moich wymagań finansowych to co robię ? Rezygnuję i szukam dalej :) Przyjdź, sprawdź, zobacz. szkolenia są przeprowadzane lokalnie bądź w DE

Po fachu

Czy ktoś z obecnych pracowników jest w stanie się wypowiedzieć na temat obecnej sytuacji przedstawicieli handlowych? Obecnie coś duża rotacja u was :)

Jula
@domen 10.04.2017, 09:13
Witam, Co się stało z handlowcem ze Śląska, na jego miejsce szukają nowego. Możesz coś naświetlić. Może jest możliwość zgłosz...

A co się mogło stać? Zmienił prace. Wpisz sobie na portalu pracuj pl konkurencje i zobaczysz ile jest u innych wakatów. Czy coś się stało z poprzednikami? Czy jest tak kiepsko u nich ze aż tyle wakatów?

RWV
@domen 10.04.2017, 09:13

Pół roku temu pracę zmieniło 4 na 8 handlowców, co wyraźnie mówi o atmosferze. .. nie wspominając już o odejściach osób z wyższych stanowisk z lokalnego biura, odpowiednio wcześniej. Plany roczne da się wykonać przy sumiennej pracy, jednak... szkoda zaangażowania i nerwów, nie opłaca się pod względem finansowym oraz konieczności wiecznego przepraszania klientów za opóźnienia w dostawach, awarie, niekompetentny serwis i dział wsparcia technicznego oraz spadającą jakość urządzeń przy nierealnie wysokich cenach.

Miśka

Jakie są średnie zarobki?

Gregory
@Miśka 19.12.2016, 17:03
Jakie są średnie zarobki?

Sprzedawca. 3-lata pracy w firmie. 65.000 km rocznie po polskich drogach i oczyszczalniach. 4.400 brutto + premia. Czas się chyba zacząć rozglądać za inną robotą...

boniek
użytkownik zarejestrowany

Co ty gadasz @ja skoro teraz szukają takiego przedstawiciela to teraz trzeba tą kasę trzepać tym bardziej, że pewnie najwięcej dostaje się jej z premii..do tego zatrudnienie jest na umowę o pracę więc takie warunki trzeba doceniać

ja

Chyba nie w tym roku

MPWiK

Czy już wywalono tych oszołomów z kierownictwa, o których wspominano w postach powyżej? Pytam bo zamierzam aplikować a z informacji, które zebrałem jakiś czas temu na rynku, to rzeczywiście rotacja jest duża a wynagrodzenie niewspółmiernie niskie do wymagań kierowników. Zresztą, sami kierownicy regionów ostatnio podobno zaczęli też odchodzić (Gdańsk, Wrocław). Czy ktoś zna powody, dla których tak się dzieje?

MPWiK

Mieszanie gówna nie jest aż tak skomplikowane. A Hach siedzi głównie w oczyszczalniach ścieków, których procesy technologiczne nie należą do najtrudniejszych, przynajmniej dla osób z branży.

sad but true

Tak w skrócie do powyższego: zarobki zdecydowanie niewspółmierne do wykonywanej pracy, za tą ilość pokonanych kilometrów, babranie się dosłownie w gównie na oczyszczalniach podczas instalacji sprzętu i ogólną ilość przepracowanych dziennie godzin nie warto. Pracownicy kiedyś byli naprawdę zgranym zespołem, ale od kiedy zaczęło się masowe odchodzenie i poszukiwanie lepszej, normalnej pracy wszystko się zepsuło i zostało tylko kilka konkretnych osób. Rotacja pracowników naprawdę jest spora, kto może szuka pracy. Atmosfera w firmie przez działanie dwóch osób z najwyższej półki jest do niczego, ( usunięte przez administratora ) , co z kolei wpływa na wszechobecne plotki, ploteczki i obrabianie tyłków, strach się odezwać czasem. Dodatkowo pomysły szefostwa na poprawę sprzedaży pozostawię bez komentarza, co jeden to lepszy, nie wiem gdzie tego uczą. Liczą się tylko cyferki, a nie człowiek. Mi się nie podoba ale to tylko moje gadanie, spróbujcie może sie przekonacie

serwisant

kilometry do jeżdżenia bez sensu, pensja marna, praca po kilkanaście godzin dziennie, duża rotacja pracowników, szef jak dziecko, nie potrafi zarządzać, kierownicy pracoholicy, niepotrafiący prowadzić dialogu tylko monolog. Odradzam koniecznie - tymczasowa praca

Pracowa??em w tej firmie 5 lat. Zarobki poni??ej ??redniej i szef oszo??om Omijajcie z daleka. Nie polecam.

Zostaw opinię o Hach Lange - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hach Lange